MOTO.com.ua
events
6
События
Погода: Киев
23.04, 01:03
27
+9 °С
Ветер: 2 м./с., С
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Календарь мотособытий

Тарасова Гора 2017

facebook vk twitter google-plus email
Понедельник, 29 мая 2017 г. в 12:20
-
З новим літОМ, мотодрузі! А разОМ з ним скоро прийде і міжнародний мотофестиваль "Тарасова Гора-2017", і цього разу він триватиме тиждень із 29 травня по 4 червня, у санаторії «Світанок» в селі Свидівок під Черкасами.

«15 років разОМ!» - під таким гаслом проходить моторік 2017 від TG-famіly та сам байк-тиждень “Тарасова Гора”! На протязі 15-ти років багато чого змінювалося: і місце, і музика, і тривалість, і програма та тематика взагалі! Але кожного разу команда TG-family намагається робити фестиваль все  яскравіше, цікавіше та масштабніше, при цьому лишаючи його таким же душевним місцем зустрічі друзів, як і всі 15 років до цього!

Підготовка до ювілейного фестивалю іде повним ходом, ОМинаючи всі небажані обставини та перешкоди.  Почувши ваші побажання, вдосконаливши організацію заходу загалом та виходячи із можливостей нового місця, ми запрошуємо вас на дійсно бОМбічний, мотоциклетно-музичний фестиваль «Тарасова Гора - 2017»!

“Материк Драйву” та “Острів Медитації”. Два різних світи. Дві сцени. Незлічена кількість цікавих локацій та нові неочікувані активності. Окрім бОМбічної концертної програми та традиційного проїзду величезною мотоколоною до Тараса в Канів, на вас чекають: виставка та перегони на ретро-мотоциклах, спортивні змагання, благодійні аукціони, мотошкола та стантрайдинг, різноманітні майстер-класи, танці та йога, фестиваль фарб, шоу вогню, капоейра, ханг-драм медитація та багато іншого. Як завжди, музичне та візуальне різнобарв’я, частування від організаторів та спонсорів фестивалю, подарунки та лотерея.

Очікуємо гостей з усіх куточків України, з близького та дальнього зарубіжжя - Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Білорусі, Молдови, Росії, Угорщини, Німеччини, Італії, Норвегії, США, Вірменії, і навіть із Індії - будемо раді всім, хто любить Україну і поважно ставиться до двоколісних братів!  

У зв’язку з великою програмою фестивалю, у неї постійно вносяться зміни та доповнення. Наразі можемо відкрити завісу таємниці: серед музичних гостей  нашого фестивалю будуть такі різні гурти як: “Без Обмежень”, “Big Gun”, “ПочепБіт”, “Сен-Тропе”, “My sweet satellite”, “ГуляйГород”, “DETACH”, “Воплі Відоплясова”, “От Вінта”, “Веремій”, “ШАNА”, “Kozak System”, Катя Чілі, "THE SUPERBULLZ" (Білорусь), “Riders”(Польща), а також багато  діджеїв різних напрямків музики.

Вартість перебування на фестивалі:

для чоловіків 400 грн.,

для дівчат 200 грн.

дівчата за кермом мотоциклів - як завжди, безкоштовно!

Також безкоштовно: дітям до 14 років, учасникам АТО на сході країни.

Кожен учасник фестивалю отримує: браслет для перебування на всій території фестивалю, наліпки, плакат, буклет із програмою та лотерейним квитком, сувеніри від спонсорів та частування від організаторів (час та місце буде указано в програмі), місце під намет та дрова для багаття, мото-парковка з охороною, безкоштовні душові кабіни та туалети.

Чекайте на анонс повної програми та карту фестивалю у найближчий час. Будемо раді бачити вас, як і всі попередні роки! Тримаємось разОМ! :)

http://tarasovagora.ua/events/59925
Организатор:
Просмотров: 561, добавлено: 12.05.2017 г., aes13m
motoshop_ua
© 2001-2018, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте   Почта@moto