MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 10:14
11
+10 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Установка якісної музики на скутер Yamaha Majesty 250 2001.

Переглядів: 11670
07.11.2011 р.
answerview
Так як скутер використовується здебільшого для гульок потрібно встановити якісну музику. На попередньому скутері Yamaha Maxster це було втілено доволі вдало. Але на нового коника хотілося ще кращого 04_blush

Спочатку довго ламав голову як це все втілити і дійшов висновку що потрібно зробити мобільну конструкцію, щоб при необхідності можна було поновити втрачене місце під сідлом, але щоб при цьому залишився якісний звук. Вирішив змонтувати динаміки акумулятор і підсилювач на фанерній основі, а навколо виготовити каркас із пластику. Все виходило доволі непогано, основу вирізав так щоб з легкістю монтувалась і демонтувалась у відсік для другого шолому. На цій основі виготовив каркас для виготовлення пластикової кришкі і все це залив рідким пластиком. вийшло доволі непогано, але всі мої старання були зруйновані, батько вирішив допомогти і пошпаклювати цю конструкцію, але для швидшого застигання використовував промисловий фен, від якого потріскався і деформувався увесь пластик(((((

Після цього моменту відмовився від такого рішення. Вирішив зробити пластину з фанери яка плотно закривалаб місце підсидінням і на ній змонтувати все окрім акумулятора, він кріпитиметься на окремій платформі.

Покищо все не завершено, після доробки викладу фотографії з кінечним результатом.

Покищо фото невдалого експеременту, і початку виготовлення нового варіанту.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
07.11.2011 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Для виготовлення використовував:
2 динаміки Dibeisi C5005 (брав не автомобільну акустику, а два динаміки для домашніх колонок, вони видають хороші низи завдяки якісному дифузору з металевим покриттям, але обов"язково повинен бути щільний об"єм, але в мене з цим все гаразд, "унітаз" щільно закритий 01_smile  (ціна 160 за два)
Один стандартний динамік із міцубісі баджеро 03_biggrin  (дуже якісний звук видає, але низів майже нема, але два попередніх це компенсують) (ціна 50, бу)
Підсилювач на ТДА точного маркування не памятаю але в кінці 88 і він 4 по сорок ватт, при 12 вольтах приблизно від 15 до 20 видає, цього цілком вистачає. (ціна 160 грн)
Тембро регулятор "звук, баланс, низькі і високі частоти" ( ціна близько 100 грн точно не пам"ятаю)
Тумблер ( п"ять грн 03_biggrin )
ну і по дрібницях провода там роз"єми.

Усілок перевіряв але не на встановленій акустиці, звук дуже якісний і сильний, думаю буде не гірше ніж середня магнітола в концервах, в будь якому разі совкі перекричати зможу. 03_biggrin  03_biggrin

Забув про акум 04_blush  Ставлю гелевий 18 ампер час, на попередньому стояв то тримав заряд довго, вистачало цілу ніч крутити музику, годин 6 без перерви.

І ще питання, чи можна не підключати до одного каналу динаміки, просто їх 3 а виходів 4, вдома такий підсилювач і тільки 2 канали задіяні то начебто все гут, але хз шо якщо 3 підключити.
Змінено: 07.11.2011 р., kolyan6699
like
good
bad
shockingly
08.11.2011 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Залезь в инет, почитай описание микросхемы. Точнее сказать не могу, так как нет полной маркировки. Проверь сопротивление динамиков. Обычно на такого плана микрухах нагрузка не должна быть меньше 4Ома на канал. Следовательно, динамики  (2) надо цеплять на каждый канал последовательно. ТО есть их должно быть 4, так как нет прямого выхода на саб. При таком подключении динамиков мощность упадет как минимум в 1,5-2 раза
like
good
bad
shockingly
08.11.2011 р. відповів для rabbit  
answerview
Так там 4 канали. Просто якщо один лишається без навантаження, то чи не буде йому опа?
like
good
bad
shockingly
08.11.2011 р. відповів для kolyan6699  
answerview
будет, потому как ТДАшка будет работать не в режиме. А она этого боится. Лучше каналы подключить по мостовой схеме, тогда будет 2, а динамики последовательно. ТОгда увеличится сопротивление нагрузки. Громкость упадет, но ты выйдешь на заданную на канал
like
good
bad
shockingly
08.11.2011 р. відповів для rabbit  
answerview
Якщо мікросхема  мостова , там  4  не  залежних підсилювача і якщо  буде  задіяно  2 або  3  канала  ніякої  жопи  не буде.В  мене  стоїть  унч  TB2926CHQ  задіяно  3 канала , два  роки ніяких  проблем  і по  10 - 14 годин  в  дорозі .
NEST
like
good
bad
shockingly
08.11.2011 р. відповів для nest  
answerview
Ось я згадав маркування TDA7388 http://elwo.ru/publ/usilitel_na_tda7388/1-1-0-360
його можна так підключати?
like
good
bad
shockingly
09.11.2011 р. відповів для kolyan6699  
answerview
да, так можно. Но должны быть задействованы все 4 канала. При питании 12-14 вольт мошность выхода 15ВТ на канал. ТО, о чем я тебе говорил 01_smile
like
good
bad
shockingly
grafalog
09.11.2011 р. відповів для rabbit  
answerview
юра привет!так ты в этом шариш???у меня милион вопросов по этому поводу.....
like
good
bad
shockingly
09.11.2011 р. відповів для grafalog  
answerview
привет, кадато шарил неплохо, щас подзабыл много. Так, иногда балуюсь. На следующую весну буду с музыкой. Сварганил себе маленький усилок. Всего 70ВТ на канал)))). Еще приспособил усилок для наушников. Буду ставить ухи в шлем))))
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин