MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 23:12
29
+5 °С
Вітер: 3 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

YAMAHA XJ600S Diversion - обсуждение

Переглядів: 23503
03.07.2012 р.
answerview
І так з продажем свого 200 кубового китайця постало питання с придбанням іншого металевого коняки. 04_blush  Спочатку придивлявся до нового GEONа Турера 350сс, але враховуючи його технічні показники подумав шо платити 3100$ 04_blush  за це чудо китайського мотопрому це занадто, коштував би він так на 1000$ дешевше то можна було б ше подумати. 04_blush  Далі придивлявся до  слєгка б/у Хюсонга 250сс, але шось в той час пропозиції на нього по ціні шось також були не айс. 06_question  І шо ми маєм? 07_dirol  Скромний бюджет 3000$ і нескромний апетит на кубатуру. Пошерстив не один тиждень простори інтернету було вирішено шукати б/у 400-кубового японця який би вліз в сумму 3000 $ 01_smile . Як оказалося не така вже й проста задача, 02_sad  але як то кажуть хто шукає той находить, хто стукає тому відкриють, і от надибую Ямаха Дивирсія, S-ка, об’єм двигла … мама дарагая 05_shok .. цілих 600 сс, правда рік ..е-е-е…92, м-да старуватенький екземплярчик, 04_blush  але по фотках така нічо, дизайн.. ну тоже так нічо. Почав я рити інфу на даний апарат і опа.. перший нюанс – об’єм 600сс а потужність всього то навсього 62 коняки, недалеко втікло від 400сс, але зато крутний момент майже в півтора рази вищий ніж в 400-ки 18_good , а другий нюанс – інформації про мот від реальних власників практично ноль, 07_dirol  ну непопулярна в нас дана модель мапєдки, чого не скажеш про забугрових сусідів, в Європі цих апаратів тьма-тьмуща, звідти і почерпав основні відомості про апарат і так як він знаходився недалеко від мене (70км) вирішив поїхати глянути. Ну шо перша пробна поїздка не розчарувала, мот хоч і нелегкий але рулиться шо мопед, підвіска дуже комфортна для дупи, 18_good  загальний стан – задовільний,  рішив –буду брати. Короче не буду описувати усіх перепетій при покупці даного мота, тягнулися вони практично місяць, але в кінцевому результаті мот я придбав з повним оформленням документів на себе. Пригнавши мот додому першим ділом заміряв компресію, результати такі :1-13,8кг/см, 2-12 кг/см, 3-13,5 кг/см, 4- 13,2кг/см. Різниця комресії між другим та ншими циліндрами трохи напрягла, 06_question  і було вирішено зняти клапану кришку для заміру зазорів, заміри показали шо в принципі в трьох клапанах зазор не вдповідає допускам, хоч і не був критичним, так як зазор там регулюється шайбами а зазор був замалим  то зазор в допуски виставив шляхом шліфовки шайб до потрібного розміру. Далі знову замір компресі – а фіг там результат такий же, значить причина – кольца, вирішив попробувати розкоксовку для двигуна, після цієї процедури компресія в усіх 4-ох циліндрах впала в середньому на 1 кг/см, але не вирівнялася, тому поки на даний момент лишився того ровера, поїзджу сезон далі будем пасматреть.
Так, пішли далі, оскільки дана модель 92р. випускалася чисто повітряне охолодження (без масляного радіатора) а з 96р. вже з масляним радіатором то було вирішено його туди присобачити, для цього був куплений з розборки радіатор (рідного не знайшов) від Хюсонга 250сс, розрізаний навпіл, так як був завеликий, і успішно імплантований в систему, в добавок поставив датчик температури масла з цифровим таблом, ну і даби не утомляти далі розповідями шо як ше робилося даю короткий список проведених робіт 01_smile
- заміна переднього ската на новий
- заміна заднього ската на новий збільшеної розмірності (150/70-18 замість 130/70-18)
- повна переборка тормозних супортів (підклинювали) з заміною колодок, рідини і відповідно прокачкою тормозів
- заміна задньої зірочки на меншу (45зубів замість 48-ми) – відповідно вкорочування цепа
- чистка, регульовання і синхронізація карбів
- перетяжка сідушки
- ну і ше купа всяких дрібниць
Ну якось так, по мірі експлуатації буду описувати які нюанси виникають, а також якшо є серед читачів власники даної модельки – прошу дуже – діліться враженням і досвідом експлуатації. Фото мого коняки 03_biggrin
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
03.07.2012 р. відповів для sashanova  
answerview
Поздравляю. За три штуки отличное решение.
like
good
bad
shockingly
03.07.2012 р. відповів для Gustav  
answerview
Поздравляю. За три штуки отличное решение.

Дякую 01_smile  я такої ж думки 01_smile
like
good
bad
shockingly
03.07.2012 р. відповів для sashanova  
answerview
Вітаю.
Гарний коник.
Хай катає довго і без проблем.
http://motok.kiev.ua/ MOTUL ,Liqui Moly мотомасла, присадки, мотозапчасти, резина, аккумуляторы.
http://mustang-club.kiev.ua
like
good
bad
shockingly
04.07.2012 р. відповів для sashanova  
answerview
таки зпаяв радіатор? 18_good ну, рівних доріг!
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
04.07.2012 р. відповів для Vitallly  
answerview
таки зпаяв радіатор? 18_good ну, рівних доріг!

Нє, на епоксидку посадив 01_smile  Дякую 20_drinks
like
good
bad
shockingly
04.07.2012 р. відповів для sashanova  
answerview
Поздравляю. За три штуки отличное решение.

Дякую 01_smile  я такої ж думки 01_smile


Подравляю с отличным приобретением. 18_good Какой расход и крейсерская скорость?
like
good
bad
shockingly
04.07.2012 р. відповів для alikxom  
answerview

Подравляю с отличным приобретением. 18_good Какой расход и крейсерская скорость?

Дякую 01_smile  По розходу поки шо сказати важко, процес  заміру пока ше в процесі 01_smile  а крейсерська ... 04_blush  е-е-е, ну як тобі сказати, навіть і не знаю 06_question , ну типу шось такого: втикаєш 6-у передачу і комфортно рухаєшся в межах від 60км/год до 140км/год, далі вже починає ощутімо піддувати 03_biggrin ...
like
good
bad
shockingly
06.07.2012 р. відповів для alikxom  
answerview
Какой расход ?

Так перший замір по розходу показав 5,6л/100км в міському режимі 04_blush , мда.. після 200-го китайця звучить якось пугающе 01_smile , але шо поробиш 06_question  за все треба платити... 07_dirol
like
good
bad
shockingly
06.07.2012 р.
answerview
Тільки шо наїздив по місту майже 30км, все практично 2-га деколи 3-а передача, 04_blush  температура +32 в тіні, 05_shok  температура масла масимум піднімалась до 103 град, 18_good   шо тут скажеш … респект ипонським інженерам 18_good  18_good
like
good
bad
shockingly
06.07.2012 р. відповів для sashanova  
answerview
Тільки шо наїздив по місту майже 30км, все практично 2-га деколи 3-а передача, 04_blush  температура +32 в тіні, 05_shok  температура масла масимум піднімалась до 103 град, 18_good   шо тут скажеш … респект ипонським інженерам 18_good  18_good
Саш, поздравляю с приобретением. Саш, я рад что ты взял японца, пусть Ямашка только радует! Могли бы и увидеться где-то за бокальчиком квасу. Похвастался бы наочно. Погода располагает - к большому колличеству холодного кваса 39_heat  03_biggrin

Пы.Сы. А может еще не поздно поменять на суперкрасивый суперновый турист GEON Турера 350сс? 03_biggrin Всетаки это новый мотоцикл 03_biggrin
Как тебе вообще могла прийти в голову такая мысль после твоего Дефианта? 06_question
Слава Украине! Героям Слава!
Да хранит Бог всех, кто сегодня в пути!
Змінено: 06.07.2012 р., gafka8888
like
good
bad
shockingly
06.07.2012 р. відповів для gafka8888  
answerview
Саш, поздравляю с приобретением. Саш, я рад что ты взял японца, пусть Ямашка только радует! Могли бы и увидеться где-то за бокальчиком квасу.

Жека дякую за привітання 20_drinks можна і квасу 01_smile
like
good
bad
shockingly
06.07.2012 р. відповів для gafka8888  
answerview

Пы.Сы. А может еще не поздно поменять на суперкрасивый суперновый турист GEON Турера 350сс? 03_biggrin Всетаки это новый мотоцикл 03_biggrin

Вже пізно 03_biggrin  тай не говорив я нікли шо він суперкрасивий 04_blush  так мот як мот, але шо новий то новий 03_biggrin  Просто купівлю будь-якої техніки я оцінюю через показник відношення : ціна/якість  Так от цей показник у GEON Турера не на висоті 19_negative  і винні в тому не китайці, а наші захланні бариги 13_evil  які накрутили мінімум 100% реальної вартості цього мота 01_smile тому з економічної точки зору GEON Турер це невигідна покупка 02_sad
like
good
bad
shockingly
06.07.2012 р. відповів для gafka8888  
answerview

Как тебе вообще могла прийти в голову такая мысль после твоего Дефианта? 06_question
А це я шось не дуже поняв.. 04_blush  03_biggrin
like
good
bad
shockingly
06.07.2012 р. відповів для sashanova  
answerview
Какой расход ?

Так перший замір по розходу показав 5,6л/100км в міському режимі 04_blush , мда.. після 200-го китайця звучить якось пугающе 01_smile , але шо поробиш 06_question  за все треба платити... 07_dirol


Да ,расход приличный.Мой актив 150сс в городе  до 2 литров максимум,а по трассе с крейсерской скоростью 75-80км/час до 1.9л./100км.
like
good
bad
shockingly
07.07.2012 р. відповів для sashanova  
answerview

Пы.Сы. А может еще не поздно поменять на суперкрасивый суперновый турист GEON Турера 350сс? 03_biggrin Всетаки это новый мотоцикл 03_biggrin

Вже пізно 03_biggrin  тай не говорив я нікли шо він суперкрасивий 04_blush  так мот як мот, але шо новий то новий 03_biggrin  Просто купівлю будь-якої техніки я оцінюю через показник відношення : ціна/якість  Так от цей показник у GEON Турера не на висоті 19_negative  і винні в тому не китайці, а наші захланні бариги 13_evil  які накрутили мінімум 100% реальної вартості цього мота 01_smile тому з економічної точки зору GEON Турер це невигідна покупка 02_sad
Саш, это я с иронией  04_blush  03_biggrin Зачем тебе этот кЭтайский хлам. Я на великах увидел и прочувствовал что такое кЭтай и аже новый, посему о кЭтайском мотоцикле даже и мысли не допускал.


Как тебе вообще могла прийти в голову такая мысль после твоего Дефианта? 06_question
А це я шось не дуже поняв.. 04_blush  03_biggrin
Ну мне показалось что с Дефиантом ты намучался, пока привел его до ладу, ну и на воздушке его перегреть было легко, и если бы не твое масляное, то мучался бы и дальше.
Главное что на Ямашку охлаждение то ты уже ставил имея опыт.
А вот с расходом нужно покумекать, мож чего с карбами не то? Говорят у Кеши на Мотораше синхронят и все такое.
Слава Украине! Героям Слава!
Да хранит Бог всех, кто сегодня в пути!
like
good
bad
shockingly
08.07.2012 р. відповів для gafka8888  
answerview
Жека ти мене реально повеселив 08_lol  08_lol  на рахунок китайського хламу це ти зря 04_blush З чого ти взяв шо я мучався з Дефіантом? 03_biggrin  у мене шо був такий замучений вид? 08_lol  Прекрасний мот за свої гроші 18_good  все шо мені в ньому не хватало це потужності і все 01_smile  А приводив я його до ладу аналогічно як і Ямаху, приїхав - розібрав, доробив - зібрав 04_blush  Чи ти хтів сказати шо розбирати і доводити китайця -це напряжно, а такі ж операції проводимі з японцем - за щастя? 04_blush  03_biggrin
like
good
bad
shockingly
08.07.2012 р. відповів для gafka8888  
answerview

А вот с расходом нужно покумекать, мож чего с карбами не то? Говорят у Кеши на Мотораше синхронят и все такое.

А шо там кумекати? 06_question  це ж 600сс а не скутер, відповідно розхід в місті навряд чи буде менше 5-и літрів, з карбами все ОК 18_good пощищені, відрегульовані і відсинхронізовані 01_smile  я для того діла навіть собі синхронізатор прикупив 17_wink
like
good
bad
shockingly
08.07.2012 р. відповів для sashanova  
answerview

А шо там кумекати? 06_question  це ж 600сс а не скутер, відповідно розхід в місті навряд чи буде менше 5-и літрів,


Блин, а у меня скутер!!! И жрет 5-5.6л на 100км по городу 30_crazy

Читаю тему - тебе +! Хороший мотоцикл, удачи! В твоих руках будет служить вечно!  18_good На такой диверсии раз стартер колупали, ибо счетки подохли... Но ниче, с толкача и давай "сайгачить как лось по кукурузе"! 15_badgrin  18_good
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
like
good
bad
shockingly
08.07.2012 р. відповів для Speedy  
answerview

Блин, а у меня скутер!!! И жрет 5-5.6л на 100км по городу 30_crazy
Двохтактатний? на тюнінгу? були і в мене такі апарати 01_smile  зажигалки ше ті 18_good
like
good
bad
shockingly
08.07.2012 р. відповів для Speedy  
answerview

Читаю тему - тебе +! Хороший мотоцикл, удачи! В твоих руках будет служить вечно!  18_good На такой диверсии раз стартер колупали, ибо счетки подохли... Но ниче, с толкача и давай "сайгачить как лось по кукурузе"! 15_badgrin  18_good

Дякую, 20_drinks  на вечно канєшно не розраховую, але мало лі... 04_blush
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин