MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 16:47
28
+16 °С
Вітер: 1 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Провожу опрос по макси скутерам Tmax 500 и Majesty 400

Переглядів: 8956
19.08.2012 р.
answerview
всем привет
хочу купить максик  и выбираю из двух вариантов Yamaha Majesty 400сс или Yamaha T-MAX 500сс
так вот интересует такие вопросы
1) самые частые болячки этих моделей кто что слышал (например у Т-макса  часто летит колено )вот хочу узнать правда ли это ?
2) сильно ли  разница в рассадниках по цене??
3) на каком из выше причислением максике удобнее ездить на большие расстояния или кокой болие предназначен для таких целей ?
4) ну и кто ездил на пассажирском сидении то на каком удобнее сидеть ?

 Зарание благодарю за ответы?? 42_friends
Предупреждаю пишу с ошибками и прошу не осуждать! а если кому то Я не нравлюсь идите нах.., Я не исправлюсь!!!
Пешком>Велосипед>карпаты 50сc>дельта 50сс>Suzuki Lets 2 50cc>Viper Storm 50cc>KANUNI Sai
Змінено: 19.08.2012 р., karcher
like
good
bad
shockingly
19.08.2012 р. відповів для karcher  
answerview
Хоч і не юзав ні одного з цих апаратів, та багато про них читав, мене також дуже цікавлять ці модельки. 18_good  Напишу висновок, який зробив сам для себе  01_smile
1) за болячкі конкретно нічого не знаю, але так як у Маджести двигун і ходова трошкі простіші, то думаю що в ній є менше вузлів, які можуть зламатися, тим більше це дорожня техніка, вона працює не на розриви, на відміну від тімакса, він більш розрахований на спортивну манеру, тому у двигуна ресурс по логіці менший. Але тімакс і відчутно потужніший. Біля нього навіть коли поруч їдеш то відчуваєш його потужність 04_blush  І ТО на тімаксі тяжче проходити, його до половини розібрати потрібно щоб тільки масло чи свічки замінити. 02_sad
2) це апарати преміум класу, тому розходники в них майже однакової ціни, але у тімакса їх трошкі більше 02_sad  Взяти тільки те, що на маджу треба тільки вар обслужити, так на тімаксі ще і цепочку купувати, а ціна на неї 35_hang
3) Зрозуміло що на маджесті, тімакс для швидкості, він трошкі не на те заточений.
4) і тут на мою думку маджеста виграє.

Хоч і тімакс майже по всіх параметрах програє маджесті, та це тільки якщо глянути із сторони практичності. Це більш схоже на порівняння якогось спорта і голди. Тут треба дивитись для чого потрібна техніка. Якщо для комфортної неспішної їзди, коли крейсер не перевалює за 120, і у їздока рідко виникає бажання викручувати двигун на повну, то безперечно маджеста, вона і зручніша, і м"якша, і краще підходить для дальняків. А якщо при їзді хочеться отримувати екстрім майже такий як від спортбайків, але в цей же час залишатися на скуті із усіма його перевагами, які дають можливість стреляти на дальнякі без особливої втоми, то тут виграє тімакс, він може дати масу адреналіну 30_crazy Але він всерівно буде дорожчим в обслузі 02_sad , але в ньому є той характер, якого немає у маджести.

Сам для себе зробив висновок, що наступним коником буде Маджа чесотка, хоча жахливо болів тімаксизмом 30_crazy , але вже пройшов той період коли хотілося швидкості, зараз зрозумів, що скут може дати насолоду і від іншого стилю їзди, коли ти просто єднаєшся з дорогою, і скут дає тобі всі умови для цього 01_smile Це дала мені зрозуміти моя маджеста 250, це не їздив ні на одному скуті, якій би був таким комфортним, є бажання взяти 400-ку не через брак крейсера, а тому що іноді хочеться екстріму, а 250-ти кубовий двигун не може цього дати 02_sad
like
good
bad
shockingly
19.08.2012 р. відповів для karcher  
answerview
найди  темы о этих моделях скутеров и прочитай....
задай вопросы в этих темах....... думаю там информации достаточно......
«Британия не заслужила новых The Beatles. Она их и не получит»
М.Янг
Есть люди, в которых живет Бог, есть люди, в которых живет дьявол, есть люди, в которых живут только глисты!
---Что главное в т
like
good
bad
shockingly
19.08.2012 р. відповів для karcher  
answerview
Андрюха, тут вопрос не желаний, а возможностей.
К Т-максу надо присматриваться с 5000$ в кармане и иметь постоянный нехилый доход на дальнейшее обслуживание...
Это 2 совершенно разных аппарата, не имеющих между собой ничего общего кроме брэнда 06_question

На данный момент в недавних форумах висит сразу ПЯТЬ тем по выбору максискутера 02_sad
Szczecin->Дрогобыч->Караганда->Сарань->Алма-Ата->Капчагай->Аягуз->Polgardi->Veszprem->Szekesfehervar->Каменка->Запорожье->Tanvald->Jablonec nad Nisou и снова Каменка...
Змінено: 19.08.2012 р., kaadoc
like
good
bad
shockingly
19.08.2012 р. відповів для kaadoc  
answerview
І у чотирьох із них вісить бот, якій тупо копіює у ці теми одні і ті ж сооби. Я думав, що і цю він створив 35_hang  34_wacko2  33_wacko
like
good
bad
shockingly
19.08.2012 р. відповів для stakan  
answerview
найди  темы о этих моделях скутеров и прочитай....
задай вопросы в этих темах....... думаю там информации достаточно......

что бы столько форумов перечитать надо очень много свободного времени  27_dash а у меня его нет 02_sad а если там что то спрашивать  то  каждый хвалит свое болото  01_smile проверено а мне нужно не зависимое мнения 01_smile
Предупреждаю пишу с ошибками и прошу не осуждать! а если кому то Я не нравлюсь идите нах.., Я не исправлюсь!!!
Пешком>Велосипед>карпаты 50сc>дельта 50сс>Suzuki Lets 2 50cc>Viper Storm 50cc>KANUNI Sai
Змінено: 19.08.2012 р., karcher
like
good
bad
shockingly
19.08.2012 р. відповів для kaadoc  
answerview
Андрюха, тут вопрос не желаний, а возможностей.
К Т-максу надо присматриваться с 5000$ в кармане и иметь постоянный нехилый доход на дальнейшее обслуживание...
Это 2 совершенно разных аппарата, не имеющих между собой ничего общего кроме брэнда 06_question

На данный момент в недавних форумах висит сразу ПЯТЬ тем по выбору максискутера 02_sad

я и присматриваюсь с выше 5000$  01_smile просто интересно мнение окружающих  42_friends
а на щет тем я видел но там толкового по этим моделям нечего не написано 02_sad
Предупреждаю пишу с ошибками и прошу не осуждать! а если кому то Я не нравлюсь идите нах.., Я не исправлюсь!!!
Пешком>Велосипед>карпаты 50сc>дельта 50сс>Suzuki Lets 2 50cc>Viper Storm 50cc>KANUNI Sai
Змінено: 19.08.2012 р., karcher
like
good
bad
shockingly
19.08.2012 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Хоч і не юзав ні одного з цих апаратів, та багато про них читав, мене також дуже цікавлять ці модельки. 18_good  Напишу висновок, який зробив сам для себе  01_smile
1) за болячкі конкретно нічого не знаю, але так як у Маджести двигун і ходова трошкі простіші, то думаю що в ній є менше вузлів, які можуть зламатися, тим більше це дорожня техніка, вона працює не на розриви, на відміну від тімакса, він більш розрахований на спортивну манеру, тому у двигуна ресурс по логіці менший. Але тімакс і відчутно потужніший. Біля нього навіть коли поруч їдеш то відчуваєш його потужність 04_blush  І ТО на тімаксі тяжче проходити, його до половини розібрати потрібно щоб тільки масло чи свічки замінити. 02_sad
2) це апарати преміум класу, тому розходники в них майже однакової ціни, але у тімакса їх трошкі більше 02_sad  Взяти тільки те, що на маджу треба тільки вар обслужити, так на тімаксі ще і цепочку купувати, а ціна на неї 35_hang
3) Зрозуміло що на маджесті, тімакс для швидкості, він трошкі не на те заточений.
4) і тут на мою думку маджеста виграє.

Хоч і тімакс майже по всіх параметрах програє маджесті, та це тільки якщо глянути із сторони практичності. Це більш схоже на порівняння якогось спорта і голди. Тут треба дивитись для чого потрібна техніка. Якщо для комфортної неспішної їзди, коли крейсер не перевалює за 120, і у їздока рідко виникає бажання викручувати двигун на повну, то безперечно маджеста, вона і зручніша, і м"якша, і краще підходить для дальняків. А якщо при їзді хочеться отримувати екстрім майже такий як від спортбайків, але в цей же час залишатися на скуті із усіма його перевагами, які дають можливість стреляти на дальнякі без особливої втоми, то тут виграє тімакс, він може дати масу адреналіну 30_crazy Але він всерівно буде дорожчим в обслузі 02_sad , але в ньому є той характер, якого немає у маджести.

Сам для себе зробив висновок, що наступним коником буде Маджа чесотка, хоча жахливо болів тімаксизмом 30_crazy , але вже пройшов той період коли хотілося швидкості, зараз зрозумів, що скут може дати насолоду і від іншого стилю їзди, коли ти просто єднаєшся з дорогою, і скут дає тобі всі умови для цього 01_smile Це дала мені зрозуміти моя маджеста 250, це не їздив ні на одному скуті, якій би був таким комфортним, є бажання взяти 400-ку не через брак крейсера, а тому що іноді хочеться екстріму, а 250-ти кубовий двигун не може цього дати 02_sad

спасибо вот это мнения  01_smile  42_friends
Предупреждаю пишу с ошибками и прошу не осуждать! а если кому то Я не нравлюсь идите нах.., Я не исправлюсь!!!
Пешком>Велосипед>карпаты 50сc>дельта 50сс>Suzuki Lets 2 50cc>Viper Storm 50cc>KANUNI Sai
like
good
bad
shockingly
20.08.2012 р. відповів для karcher  
answerview
Отвечу что знаю, ездил на Т-максах (хоть и чуток) (по этому отвечу по том, что знаю)

Правильно писали выше - это 2 разных аппарата...

По поводу Т-мах:  Реально городской забияка, который нацелен на город... Да он классный для города, легкий в управлении, рулится как мопед (ну все в сравнении, смотря с чего ты сядешь) И прет очень даже хорошо...  Посадка - нормальная для города... Спинки - никакой, сидуха - так себе! Места под сидухой - на один шлем( Ну он же городской, а не тур... Место для пассажира - я там сидел (правда только на центральной подножке) мне это напомнило скутер 50-150сс, примерно то же... Ни спинки, сидушка маленькая...
Мой вывод для Т-макса = скут забияка для города, для эгоиста, ибо пассажу там не очень... Если ездить в основном по городу и катать в соседние области - то круть!
Запчасти есть, но их нужно заказывать и ждать - а вообще 2-3 недели + бабос и все что хочешь у тебя))

Маджеста - спокойна, тихая, котлов поменьше, мягче и экономичнее более нацелена на путешествия, пассажиру там удобнее, водителю тоже! Унитаз нормальный...  

По поводу надежности - заходи в ветки форумов данных аппаратов и читай буквально пару страниц... есть ветки на форуме которые вообще не затихают, даже на пол дня... От и можно судить о надежности...

П.с - в меня кидать не нужно, я написал свое мнение...
+ для дальняков, я бы сказал 400сс мало! Хотя все зависит от режима езды, если ехать 100-120, то норма! Но мне хотелось бы крейсера 150! Ехал на своем с крыма, по возможностям дороги держал 140 (груженный) держал он эту скорость нормально, без вопросов... Но расход уже был не мал 30_crazy  (п.с. - но у меня 2 котла 18_good )

Короче думай, размышляй! И реши для чего оно тебе нужно!?
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
like
good
bad
shockingly
vovas
20.08.2012 р. відповів для karcher  
answerview
Андрей, есть желание, но есть и возможность, купить оно можно, но содержать этот аппарат .....
ты определись тебе нужна зажигалка (T- MAX), или круизёр, это два разных понятия, каждый скут (проектируется), делается для определенного действия, а мы русские (с еврейским акцентом), (сори если кого то обидел), хотим три в одном шоб....... и было, так вот, 250сс это город, а 400сс, 600сс, это трасса и сочетать или сравнивать палец и [мат] нельзя, потому, что они разные в диаметре, а преимущество у них у каждого свое, потому, что они сделанные под свое назначение и свой вариант эксплуатации.
like
good
bad
shockingly
20.08.2012 р.
answerview
Сильвер шестисотый бери, Сильвер..... 89_gamer1
Расходники, резина, чехлы, масла Motul в наличии.
Оригинальные запчасти для японской и европейской техники.
Доставка по каталогам Wemoto, Louis, SIP, Scooter-Center, Scooter-Attack.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті