MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 03:15
31
+11 °С
Вітер: 4 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Выбор мопеда с КПП

Переглядів: 90947
26.11.2012 р.
answerview
Показати повідомлення
При нынешней стоимости топлива, приходиться задумываться о его жесточайшей экономии. Посему, думаю к сезону сменить свой достаточно прожорливый Piaggio Liberty 125 на аналогичного класса мопед с КПП. По некоторым непроверенным данным расход топлива на коробке значительно меньше. Из вариантов рассматриваю:
1. Хонда Каб с объемом от 90сс
2. Хонда Иннова АНФ 125и
3. Хонда Wave 110i (на коробке ли он?)
4. Yamaha Townmate(практически раритет)
и другие аналогичного плана аппараты именитых производителей.
Есть ли подобные у Сузуки, кимко, европейских производителей? Интересует именно Скутеретта, а не мотоцикл плана Ебр. Китайские клоны не рассматриваются, но владельцев кабоподобных китйцев хотелось бы послушать на тему расхода топлива, удобства передвижения, максимальной скорости и проч.
Многие, здесь присутствующие, сейчас могут подумать: "А зачем тебе это. Возьми нормальную кубатуру. И при расходе чуть большем, чем у 125-ки будешь получать значительно больше удовольствия". Мое видение вопроса таково: в городе 90-125сс более чем достаточно, а поездки "на дальняк" это всего лишь 14 часть моего сезонного пробега. Можно и потерпеть.
Легко казаться. Очень трудно быть.
like
good
bad
shockingly
1••3456789
Как говорил один видеоблогер в Ютубе если бы не было Китая я бы не смог накопить на японца потому копя деньги на японца езжу на китайце.эти два вида мото нужны каждый по своему!!!
1
like
1
good
bad
shockingly
30.12.2018 р.
answerview
эти два вида мото нужны каждый по своему!!!
Да, конечно - они нужны.
Китайцы нужны, чтобы научиться крутить гайки, чтобы уметь находить причину поломки в дороге,
чтобы проявлять чудеса изобретательности по усовершенствованию этих двухколёсных недомотоциклов 03_biggrin.
Цінуй тих, кому ти потрібен.
І не заважай тим, кому ти не потрібен.
1
like
1
good
bad
shockingly
30.12.2018 р.
answerview
Сам є прихильником Хонд і згоден (особливо якшо це Хонда Афріка), але був виставці МОТО-2018 (і 2017) і власними руками і задом мацав Honda XR150  - і у порівнянні із "ендуро"-китайцями типу Zongshen, Geon, Shineray якість зварки рами, гуми, матеріалів сидіння, ручки, троси, фарба, пластик -  НІЧИМ не краще , а от ціна на 700-800 у.о. більше....  таке відчуття що дійсно переплата тільки за шильду Хонда.А от CRF450 - уже геть інша справа, там все навіть просто візуально на висоті (як і ціна) і зразу видно що це не китай за 1500 баксів.
Их объединяет только марка - это HONDA 07_dirol.
А в остальном - абсолютно разные мотоциклы.
И стоимость этих мотоциклов отличается в разы.

Вот XR125L производство Китай.


Вот CRF450L производство Япония.


Вот сварные швы HONDA XR125L китайского производства.





А вот сварные швы алюминиевой рамы CRF450L японского производства.




Сами китайцы ничего не изобретают, но зато хорошо копируют 03_biggrin.
Скопировать XR125L они в общем-то могут, но CRF450L - вряд ли.

Кстати, оба этих мотоцикла будут продаваться на аукционе BDS 9 января.
Можете посмотреть за сколько их купят 07_dirol
Цінуй тих, кому ти потрібен.
І не заважай тим, кому ти не потрібен.
Змінено: 30.12.2018 р., Potapenko
1
like
1
good
bad
shockingly
31.12.2018 р.
answerview
В сварці нічого толком не розумію, але другий варіант - як з підручника. А що на першому... - трошки краще ніж шви на моєму ліжку.08_lol
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 31.12.2018 р., vaclav
1
like
good
1
bad
shockingly
31.12.2018 р.
answerview
А що на першому... - трошки краще ніж шви на моєму ліжку.
Лучше они на твоей кровати и не нужны.
Ты же не будешь на ней участвовать в SIX DAYS 03_biggrin?

Вынос производства в Китай - это удешевление массового ширпотреба.
Если бы этот XR125L производили в Японии, то стоил бы он гораздо дороже.
Цінуй тих, кому ти потрібен.
І не заважай тим, кому ти не потрібен.
like
good
bad
shockingly
31.12.2018 р.
answerview
Баян конечно, но всё же ...
Почитайте - https://forums.drom.ru/moto/t1151707011.html
Как один товарищ хочет купить мотоцикл в Японии без "барыг-посредников".
Ответ некого sappy меня просто убил 08_lol.
Цінуй тих, кому ти потрібен.
І не заважай тим, кому ти не потрібен.
like
good
bad
shockingly
31.12.2018 р.
answerview
Если бы этот XR125L производили в Японии, то стоил бы он гораздо дороже.
От так я і залишився без xr125l, бо китай.

PS: ну я приблизно так і уявляв бізнес бариг. Тільки моі бариги брали не через аукціон а на якомусь складі. В будь якому разі іхати безперспективно - один перекладач буде коштувати як сібіха.

PPS: в нас головна проблема - розтаможка, а не привезти. Так би тут було все завалено американьским німецьким-італійським секондхендом. З машинами - точно такаж ситуація. Навряд чи ти тут що знайдеш заробити02_sad
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 31.12.2018 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
31.12.2018 р.
answerview
Навряд чи ти тут що знайдеш заробити
Спасибо, но нас и здесь неплохо кормят (С) 01_smile.
Цінуй тих, кому ти потрібен.
І не заважай тим, кому ти не потрібен.
like
good
bad
shockingly
31.12.2018 р.
answerview
От так я і залишився без xr125l, бо китай.
і я теж, і взяв 6С.. бо ціна менша суттєво, якість +\-, витрата теж однакова
...та й це не заважає мріяти про нормальну Хонду на майбутнє))

Скопировать XR125L они в общем-то могут, но CRF450L - вряд ли.
згоден, але у китайців зараз з'являються і такі варіки, зварні шви там звичано ж такі самі15_badgrin, але поендурити вже можна, та й головне знову ж ціна $2.5к (250gy-7) проти $7к (crf450) :
я думаю через 5-10 років китайці будуть випускати вже реально серйозну техніку, правда і коштуватиме вона як японська 01_smile
☭ = 卐 = Z
Змінено: 31.12.2018 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
31.12.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Взагалі-то, японці починали теж з.копій. Копіювали харлея.
Я в свій час, дуже непокоівся чого на трансальпі коли втикаєш першу (з нейтралі) - трохи сіпає. Так наче зчеплення є. І от я хтів прибрати цей удар. А виявилось ось що. На трансальпі - двигун v-twin з honda steed, а на стіді намагалися скопіювати "фірмову" харлеєвську фішку - там ще мав бути "клац" коли втикаєш першу.

Імхо, копіювати - не так і погано, кожний товар має свою якість і ціну. Я от не готовий до $2 тис за новий мотоцикл. Да, новий каб 110 в японіі коштує $2тис, але після дороги і митниці він мабудь буде всі 3. Гадаю, що те що в нас продають за 2 - в китаі вартує 1.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
1
like
1
good
bad
shockingly
01.01.2019 р.
answerview
і я теж, і взяв 6С.. бо ціна менша суттєво, якість +\-, витрата теж однакова...та й це не заважає мріяти про нормальну Хонду на майбутнє))
Когда-нибудь твоя мечта должна сбыться 01_smile !
Лучше купить одни швейцарские часы, чем два ведра китайских.
Это скорее будет уважение к самому себе, чем ненужная расточительность 07_dirol.
Цінуй тих, кому ти потрібен.
І не заважай тим, кому ти не потрібен.
Змінено: 01.01.2019 р., Potapenko
1
like
1
good
bad
shockingly
01.01.2019 р.
answerview
Я от не готовий до $2 тис за новий мотоцикл. Да, новий каб 110 в японіі коштує $2тис, але після дороги і митниці він мабудь буде всі 3. Гадаю, що те що в нас продають за 2 - в китаі вартує 1.
В Японии тоже продают китайские мотики, но их там не очень-то покупают.
Японцы лучше купят за 2 тысячи долларов один нормальный мопед, чем за те же деньги два китайских.

Там даже иногда продают российские мотоциклы "Урал" 03_biggrin.
Вот например - http://www.japanauc.ru/bds/stat/?md%5B%5D=ウラル750サイドカー&md%5B%5D=ハーレーサービカー750
Вообще не понимаю кому они нужны в той Японии 06_question !?
Хотя на сегодня это единственный в Мире серийный мотоцикл с коляской.
Цінуй тих, кому ти потрібен.
І не заважай тим, кому ти не потрібен.
Змінено: 01.01.2019 р., Potapenko
2
like
1
good
1
bad
shockingly
01.01.2019 р. відповів для Potapenko  
answerview
Так зараз Уралу альтернативи немає зовсім - тому й ціну ломлять.
Я ось Планету вже добиваю і давно б взяв щось з коляскою - але ринок пустий абсолютно(з нового) а на Урал грошей не вистачає.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
01.01.2019 р.
answerview
Я ось Планету вже добиваю і давно б взяв щось з коляскою - але ринок пустий абсолютно(з нового) а на Урал грошей не вистачає.
ну почему же - вроде что-то у BMW есть с опциональной фирменной коляской. но там ценник несколько поболее урала будет...

ну о колясках к "альфам" (правда, грузовым) ессно не говорю - там и без коляски мотора не хватает :)
1
like
good
1
bad
shockingly
01.01.2019 р.
answerview
Когда-нибудь твоя мечта должна сбыться  !Лучше купить одни швейцарские часы, чем два ведра китайских.
Дякую і згоден, та проте вже як рік не визначусь, на що таке (японське?) можна проміняти відносно новий китай... бо навіть якщо додати до нього ціну ще одного такого ж (1200+1200) - що взяти за 2400 із тих же некро-японців, щоб на ньому було не страшно поїхати хоча б у сусідню область? 03_biggrin 
На китайці я їду без задніх думок, бо мот хоч і китайський, але на пробігу 10к в нього ще нема чому ламатись 06_question ...і між іншим, за 1.5 року нічого і не ламалось, взагалі нічого (заміну камери, лампочок та цепка я не рахую).
☭ = 卐 = Z
Змінено: 01.01.2019 р., hitmanhunter
3
like
3
good
bad
shockingly
01.01.2019 р.
answerview
що взяти за 2400 із тих же некро-японців, щоб на ньому було не страшно поїхати хоча б у сусідню область? 03_biggrin
50-кубовый каб, на большее - навряд денег хватит :)
2
like
1
good
1
bad
shockingly
09.01.2019 р.
answerview
50-кубовый каб, на большее - навряд денег хватит :)
і я про це,
бо багато хто пише - "та краще японця взяти"... так, краще!...от тільки ніхто чомусь не уточнює що убитий старий японець коштує як 2 нових китайці + вкласти в нього треба ще огого - навіть на просте ТО (зірки, гума, цепок, колодки, масла) 300-400 у.о., не кажучи вже про якісь серйозніші детальки. 06_question
☭ = 卐 = Z
1
like
1
good
bad
shockingly
10.01.2019 р. відповів для Vdv_76  
answerview
Ось скоро завезуть Альфу нормальної якості 

http://www.foxwell.kiev.ua/produktsiya/mototekhnika/mopedi/view/productdetails/virtuemart_product_id/425/virtuemart_category_id/5.html
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
15.01.2019 р. відповів для User  
answerview
Спасибо , на этой фирме был , но этого экземпляра у них на то время , ещё не было.
Змінено: 15.01.2019 р., Vdv_76
like
good
bad
shockingly
15.01.2019 р. відповів для Vdv_76  
answerview
Все нове там обіцяли завезти в кінці січня, ну додай ще місяць03_biggrin Але Лонкін - то якість на голову вище від тих Альф що по 500 баксів.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
1••3456789
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин