MOTO.com.ua
events
2
События
Погода: Киев
17.01, 17:32
32
+1 °С
Ветер: 5 м./с., Ю-З
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Форум
Искать

Мотоцикли с двигуном 162FMJ 150сс: Road Wanderer, Viking, LF150, LEOPARD, Spark, Comanche, Slider, Korsar 150, Flame, RING...

Просмотров: 934042, модератор: tsinik
15.12.2012 г.
answerview
Показать сообщение
Обсуждаем: обслуживание, ремонт, тюнинг, стайлинг  Мотоциклы с двигателем 162 FMJ
ROAD WANDERER  150;
Viking YM 150-X;
Lifan-LF150-13;
LEOPARD 150 LP150-8A-V;
Spark SP150 R-12;
Comanche 150;
Slider 150;
Korsar 150;
Flame 150;
RING 150;
Musstang 150
Patriot PM150-3
 и другие модели....

В архиве № 1 Мануал на Road Wanderer
В архиве № 2 Мануал на Honda-CG-125-1976-1991.г (прародительница) на английском языке.
В архиве № 3 Мануал на Slider_YK150
В архиве № 4 Мануал на LF 150-13
ссылка на справочник по эксплуатации китайской мототехники:http://www.moto.com.ua/postphoto/archive/1508519_1.rar
дополнение: http://www.moto.com.ua/postphoto/archive/1533984_1.rar
по маслам (авто и мото):http://www.moto.com.ua/forum/topic-1252211/message-1533977/#1533977
Мопед LEOPARD 49сс ⇒3876 км,72сс ⇒8186 км,110сс ⇒ 6548 км =18610 км. Мотоцикл Lifan ROAD WANDERER Rival 150сс 9912 км. и Скутер VIPER Storm 150cc 5512 км. - продан. Открыл мотосезон
Отредактировано: 17.07.2016 г., LEOPARD
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
Прикрепленные файлы
rar
1015,22 кБ.
rar
7,51 мБ.
rar
663,73 кБ.
rar
674,98 кБ.
like
bad
shockingly
tsinik модератор
08.11.2018 г. ответил для Czeslaw  
answerview
так качать поршнем надо после выработки бензина. кран перекрыл, топливо с карба выработалось. ввинтил вместо свечи шланг с обратным клапаном и крути стартером или ногой дрыгай до нужного давления
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
bad
shockingly
08.11.2018 г. ответил для tsinik  
answerview
Простіше насос возить, лісапєтний...
Иванович
1
like
1
bad
shockingly
08.11.2018 г.
answerview
Простіше насос возить, лісапєтний

Плюсую.  Місця займе менше від того шланга з двома наконечниками. Взагалі ідея дурна для регулярного користування (різьба під свічку в головці не подякує), також це абсолютно неоправдано з одноциліндровим двигуном. Старші водії вантажівок давно користувались таким лайф-хаком при польовому шиноремонті, там вручну качати задовбешся. А мотоциклісту насос можна знайти у будь-якій цивілізованій хаті, якщо свій несподівано і безповоротно вийшов з ладу 03_biggrin.
В дальняк без насоса і ремкомплекту тільки нерозсудливі їздять.
Я завжди і всюди катаю з насосом, монтажками і велоремкомплектом камер, навіть запасна камера помістилась у цей компактний зіп.
Отредактировано: 08.11.2018 г., cgdok
2
like
2
bad
shockingly
08.11.2018 г.
answerview
Я завжди і всюди катаю з насосом, монтажками і велоремкомплектом камер, навіть запасна камера помістилась у цей компактний зіп.
Аналогічно... В 2014 їдемо з Десни, голосують два пацика на Вайпер Активі, пробили колесо... Запаски немає, насоса нема, ремкомплекта немає, інструмента немає...06_questionА їхали вони здалека (вже не пам*ятаю)... Вобщим Юзер дав камеру, Стас інструменти... Гроші у пациків були, за камеру (нову) заплатили... Безвихідь...
Иванович
like
bad
shockingly
09.11.2018 г. ответил для cgdok  
answerview
Под седлом маленький насос и ремкомплект лежит на всякий случай. Ни разу им не пользовался .  Дороги подметаются, в городе убираются пылесосом на базе МАЗа. На каждой заправке подкачка колес - бесплатная услуга и везде работает.  Дома ножной насос тоже , так на всякий случай.  На заправке проверить давление в шинах быстрее и удобнее.
С таки же успехом мог под сиденьем лежать шланг с переходниками. 
like
bad
shockingly
09.11.2018 г.
answerview
Фото дорог, где нет заправок с подкачкой, иногда заезжаем в такие захолустья... (из моих путешествий),  в октябре ехал на полтавщину и переднее колесо спустило на трассе через брак камеры, семь лет продержалась, а потом-пшшшшик... 02_sad 20_drinks Качать от цилиндра-это не по "понятиям"...03_biggrin
Иванович
Отредактировано: 09.11.2018 г., Direktor
like
bad
shockingly
09.11.2018 г. ответил для Direktor  
answerview
Согласен, Иванович . В Украине территория больше и дороги длиннее, в том числе и грунтовые. Но не так же часто пробивают колеса? Все гвозди и проволоку уже наверное давно сдали в металлолом03_biggrin.
like
bad
shockingly
09.11.2018 г.
answerview
брак камеры, семь лет продержалась, а потом-пшшшшик...
Це не брак, а ресурс кращої за середньостатистичну китайської камери 03_biggrin
like
bad
shockingly
09.11.2018 г.
answerview
Це не брак, а ресурс
Та й шина ще нічого, рідна, 16 тис. наїздила... з важкою назвою на Y... починається...
Иванович
like
bad
shockingly
answerview
16 тисяч за 7 років!   Я за перші два роки 15.5 наїздив 17_wink

А останні два роки мало мотоциклом катав 04_blush
Отредактировано: 09.11.2018 г., cgdok
like
bad
shockingly
09.11.2018 г. ответил для cgdok  
answerview
Та нікуди мені їздити...06_question 2-3 рази на рік на наші "сходняки" та кілька разів в село на кладовище прибратись...
Иванович
like
bad
shockingly
answerview
А я почав більше педалі крутити: робота + з роботи= 32 км і ще трохи поміж тим  полями лісами 
Отредактировано: 09.11.2018 г., cgdok
2
like
2
bad
shockingly
10.11.2018 г. ответил для cgdok  
answerview
Тож іноді кручу педалі ХВЗ-Турист, не Міріда звісно та від китайця кращий...01_smile
Иванович
1
like
1
bad
shockingly
10.11.2018 г. ответил для Direktor  
answerview
У мене Меріди теж нема 12_cray
Зате є 8 велосипедів на всі випадки життя 08_lol , всі з різних сплавів чесного заліза. Наймолодшій рамі 20 років, найстаршій 59 07_dirol
Люмінь і пластмас мені не до душі 06_question
1
like
1
bad
shockingly
10.11.2018 г. ответил для cgdok  
answerview
Как похолодало, то пересел на велосипед. А на Хантере сегодня протестировал ветровое стекло, сделал выводы и поставил на зимовку.
 Со стеклом намного всё веселее, ибо с родным обтекателем весь поток шёл в грудь. Летом нормально, но поздней осенью никакая одежда не спасала. Да и захотелось комфорта. В общем, поездка показала, что тело защищено отлично, а стекло нужно приподнять сантиметров на 5, ибо шлем попадает в поток со стекла. Или поставить спойлер, решу за зиму. Опустил голову чуть ниже - красота, даже не чувствуется, что иду 70 км/ч при температуре +4.
Отредактировано: 10.11.2018 г., Wicker
2
like
2
bad
shockingly
10.11.2018 г. ответил для Wicker  
answerview
Скло треба ставити такої висоти, щоб дивитись на дорогу над склом і потік повітря дув у верх шолому і частково завихрювався перед шоломом - краплі дощу тоді гарно здуває до низу і з припіднятим на пів сантиметра візором (щоб не запотівав у холодну сиру погоду) у шолом не задуває.
У мене ще стоять металеві заводські ИЖовські щитки захисту ніг - взагалі лєпота.
2
like
2
bad
shockingly
11.11.2018 г.
answerview
Еще при установке ветрового стекла нужно учитывать положение, чтобы не удариться головой об его торец, в случае попадания переднего колеса в рытвину, открытый люк или ливневку. 
Так погиб мой школьный учитель физкультуры.  
Современные шлемы модуляры и интегралы может быть надежнее той скарлупы в которой произошел несчастный случай.  
Лучше судьбу не испытывать,  от греха подальше.
Отредактировано: 11.11.2018 г., Czeslaw
2
like
2
bad
shockingly
11.11.2018 г.
answerview
в случае попадания переднего колеса в ... открытый люк
В цій ситуації вже не особливо хвилює як встановлено вітрове скло, хіба що патологоанатому менше роботи буде 03_biggrin
2
like
2
bad
shockingly
12.11.2018 г.
answerview
У мене ще стоять металеві заводські ИЖовські щитки захисту ніг - взагалі лєпота.

Закинь фото - цікаво як це все оформив (знаю, що десь вони вже були заявлені, але раз вже пішло обговорення)

про візор і скло повністю згоден - зараз дуже холодно без вітровика, тому за зиму черговий раз переставлю фари і модифікую свою морду, щоб мати побільше вітрозахисту

так ще їжджу
Крим - це Україна!
Отредактировано: 12.11.2018 г., Grom
like
bad
shockingly
12.11.2018 г.
answerview
даже не чувствуется, что иду 70 км/ч при температуре +4
як поток по рукам відпрацьовує? задуває по пальцям чи ні?

у мене стоїть підігрів рукояток, але кінчики пальців обдуває надто сильно (мабуть пора їздить повільніше 03_biggrin03_biggrin03_biggrin) думаю знову вішать захист на свої желізяки
Крим - це Україна!
Отредактировано: 12.11.2018 г., Grom
like
bad
shockingly
motoshop_ua
mototehnika
© 2001-2019, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте   Почта@moto