MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 17:47
44
+14 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Дача, сад, город

Переглядів: 131903, модератор: User
User модератор теми
15.11.2013 р.
answerview
Показати повідомлення
Мабуть в багатьох є якийсь кусок землі чи приватний сектор.
В мене дача 17 соток. Раніше якось само все росло, а останніми роками в зв'язку з "глобальним потеплінням" багато чого просто засихає 02_sad
Хочу зробити якесь примітивне зрошення 01_smile
Криницю викопав (15м)
Купив насос http://megapompa.com.ua/p22161427-nasos-dlya-kolodtsev.html
і Бак 1 куб http://evroplast.in.ua/vertikalnye/1000-litrov.html
Візок на днях візьму http://olanmarket.com/index.php?route=product/product&path=65_132&product_id=437
А ось зі шлангами і причандалами до них не розберуся 06_question (треба десь метрів 50).
Може хтось вже користується? який вибрати шланг і пістолет?

Ну а крім того давайте обговорювати тут всі питання по темі: від обрізування дерев до боротьби з кротами(не плутати з футболом 03_biggrin ).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 17.11.2015 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
1234567••50
15.11.2013 р. відповів для User  
answerview
По шлангу:
у меня на таскание по двору ( палисадник полить, в бочку залить воду и т.д. ) уже лет 5 служит полупрозрачный зелёный шланг дюймовый, с плетением ( типа армированый ), толстостенный. Я доволен. Его не ломает, форму держит, лёгкий. Только не бери тонкостенный, гэээ редкое, его плющит, внутренний диаметр нестандартный, с дюймовых "ершей" слетает 19_negative
Szczecin->Дрогобыч->Караганда->Сарань->Алма-Ата->Капчагай->Аягуз->Polgardi->Veszprem->Szekesfehervar->Каменка->Запорожье->Tanvald->Jablonec nad Nisou и снова Каменка...
like
good
bad
shockingly
16.11.2013 р. відповів для User  
answerview
Борьба с кротами это хорошо  30_crazy
А по теме обрезания деревьев !!!!
[url=http://fcdk.com.ua/]http://fcdk.com.ua/uploads/userbars/127248474997648.gif
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
17.11.2013 р.
answerview
Яблука і груші цього року вродили  18_good
Але вже всі в погребі - там фото не виходить.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
17.12.2013 р.
answerview
Шланг і візок купив  01_smile

Тепер тример, ось цей пропонують, Італія, волосінь 2 мм,  в комплекті ніж але пластиковий. Хтось порадить?
http://homeandgarden.com.ua/catalog/trimmery/elektrokosa-oleo-mac-tr-130e-super
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
18.12.2013 р. відповів для User  
answerview
По электро не подскажу, не пользовал...
По бензо: была сначала безымянная китайская, из Эпицентра, за 420 грв, рассыпалась за лето, даже делать не стал, хлам.
Потом купил Штиль, за 2200, и просто офигел! Мощная, траву режет как масло, чисто, мусор летит не на ноги ( как на китае ), работает тише, короче ВЕЩЬ!!!
18_good
Szczecin->Дрогобыч->Караганда->Сарань->Алма-Ата->Капчагай->Аягуз->Polgardi->Veszprem->Szekesfehervar->Каменка->Запорожье->Tanvald->Jablonec nad Nisou и снова Каменка...
like
good
bad
shockingly
18.12.2013 р. відповів для User  
answerview
Мixалич-доброго! Був у тестя електричний-двiчi за сезон теща перемотувала... Потiм, придбали Штiль(38cc 1400грн по-мойму), два сезони тесть горя не зна, i в садку, i в дворi, i за двором... Маленька, легенька i нiяких шнуркiв пiд ногами... Разом з трiмером i масло купляв (штiль також)...  24_bomb  18_good
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
19.12.2013 р. відповів для stnslv  
answerview
Бензинову не хочу, сусід в мене косив - пішло 3 л бензину 02_sad
А ця електрична 1,3 КВт думаю потужності вистачить, пробував в магазині - класна. Єдине що не зрозуміло: ніж пластиковий Акула, як він себе поведе і чи надовго вистачить? 06_question

https://www.google.com.ua/search?q=%D0%BD%D0%BE%D0%B6+%D0%B4%D0%BB%D1%8F+%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0+%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BB%D0%B0&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=jJuyUs70KdHxhQfJyICACA&ved=0CDwQsAQ
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 19.12.2013 р., User
like
good
bad
shockingly
19.12.2013 р. відповів для User  
answerview
Доброго дня. Толя, я тоже думаю, що бензинова краща. В подальшому, заведеш кроликів, може ще шось, буде чим трави накосить на луках де нема 220в.
like
good
bad
shockingly
19.12.2013 р. відповів для ukrainec  
answerview
Так триммер же не подходит для сенокоса. Он же мульчирование делает - перебивает траву в пыль практически. Если пользоваться для подстрижки лужаек на даче, то и электро подойдет. Не думаю, что Толя запишется в "общество добровольных помощников дорожников" для уборки травы на обочинах  03_biggrin  Удобство бензинки - в мобильности, но опять же - грохот двухтактника, расходы на масло и горючку...
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
19.12.2013 р. відповів для tsinik  
answerview
Так триммер же не подходит для сенокоса.

якщо на тример поставити насадку-фрезу(металева) яка в комплекті то трава залишиться майже такою як після ручної коси
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
19.12.2013 р. відповів для tsinik  
answerview
для уборки травы на обочинах


Мені якраз в основному для цього вона і потрібна: двір обкосити і в садку. Сіно не заготовляю 03_biggrin
Ще раз подивився на пластикові ножі - їх начебто можна замінювати.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
19.12.2013 р. відповів для IGOR1  
answerview
Возможно, я и не прав, т.к собственного триммера не имею, но наблюдал как косят леской и звездой металлической. Удобство кошения ручной косой: трава собирается в валки, если по уму скосить, то трава чистая, срезана под корень. Дома есть кролики. Так я вот что скажу: мои хитрюги не жрут после триммера. Трава мелкая и грязная получается, да и собирая ее граблями всю пыль так же накапливаешь. А они у меня - интеллигенты, тудыть их в качель. Хотя, всегда пользуюсь возможностью, чтоб за меня железка работали, а не я пуп надрывал. Возможно, Анатолию не актуально сельское хозяйство (животноводство). С учетом того, что с не жилых дач даже казанки тырят, присутствие хозяина должно быть постоянным. Кролик - животина темная, это не помидорка, что висеть будет на кусте. Эти злодейцы все время жрать хотят и пить. Им по барабану, может ли владелец все лето на даче безвылазно проторчать
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
19.12.2013 р. відповів для User  
answerview
так тогда электрический - что доктор прописал. в эксплуатации намного дешевле выйдет. да и мелкоскошенная трава будет при перегнивания становиться компостом-удобрением. ессно, мощность должна быть соответствующей и производитель явно не "левый"
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
19.12.2013 р. відповів для tsinik  
answerview
Та, да - живності в мене немає, я ж там не живу, тільки садок і город. Є тільки три коти приходящі, які чують мопед за 2 км 03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
19.12.2013 р. відповів для tsinik  
answerview
так тогда электрический - что доктор прописал. в эксплуатации намного дешевле выйдет. да и мелкоскошенная трава будет при перегнивания становиться компостом-удобрением. ессно, мощность должна быть соответствующей и производитель явно не "левый"

Ну я ж писав: Олео-Мак, чиста Італія,гарантія 2 роки, 1,3 КВт - більшої потужності в електро не зустрічав.
Є ще МТД, але здається це Китай, правда заманливо - в нього пряма штанга і можна почепити насадку культиватор. Але не впевнений в якості - такий http://the-sad.com/trimmeri/%D0%95%D0%921000.html
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
19.12.2013 р. відповів для tsinik  
answerview
Возможно, я и не прав, т.к собственного триммера не имею, но наблюдал как косят леской и звездой металлической. Удобство кошения ручной косой: трава собирается в валки, если по уму скосить, то трава чистая, срезана под корень. Дома есть кролики. Так я вот что скажу: мои хитрюги не жрут после триммера. Трава мелкая и грязная получается, да и собирая ее граблями всю пыль так же накапливаешь. А они у меня - интеллигенты, тудыть их в качель. Хотя, всегда пользуюсь возможностью, чтоб за меня железка работали, а не я пуп надрывал. Возможно, Анатолию не актуально сельское хозяйство (животноводство). С учетом того, что с не жилых дач даже казанки тырят, присутствие хозяина должно быть постоянным. Кролик - животина темная, это не помидорка, что висеть будет на кусте. Эти злодейцы все время жрать хотят и пить. Им по барабану, может ли владелец все лето на даче безвылазно проторчать

тримером з фрезою траву можна складати в валки(обовязково має бути захисний щиток, ним і згортається трава) але ручною звичайно виходить краще.якщо косити лескою від невисокої трави залишається тільки зелена маса 01_smile
я за полегшення праці, тому я за тример.4 року тому купив китайский вайпер(з перших партій їх тільки завезли), до тепер служить вірою і правдою.
Змінено: 19.12.2013 р., IGOR1
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
05.01.2014 р.
answerview
Зкупився трохи 31_bigboss А фотографувати щось ненавчуся ніяк, Зенітом краще виходить.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 05.01.2014 р., User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
05.01.2014 р. відповів для User  
answerview
Зкупився трохи 31_bigboss А фотографувати щось ненавчуся ніяк, Зенітом краще виходить.
поздравляю с приобретением. я фрезы для триммера видал несколько иные - толстая такая звезда. а здесь как пластмасска  06_question  шланг на бабинке - быстросъёмная и толковая вещь. фитинги там удобные - не заморачиваться с хомутами, да и шланг не заламывается. само качество шланга понять по фотке сложно. п.с. включай режим макросъёмки - будет каккчество фото получше
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
05.01.2014 р. відповів для tsinik  
answerview
Ножи пластамасові - можна міняти по одному, коштують 9 грн за шт, так що проблем думаю не буде.
Шланг пятишаровий, Польша, важить 15 кг 50м - мені навіть відрізати його ножем не вдалося(хотів підрівняти край), треба ножовкою.
Візок для шланга пластмаса, але Німечинна, на вигляд слабенький враховуючи вагу шлангу і воду в ньому - надія тільки що матеріал якісний.

Все ніколи почитати інструкцію до фотика - я поки що "без понятия" клацаю.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
03.03.2014 р. відповів для User  
answerview
Шланг продаєтся тільки бухтами? І де купляв? Питаю бо самаму треба метрів 6-7.Я поливаю теплою водою з бака.Підключаю       " Ворсклу"  і за 20 хвилин все полито. Бак в мене на 4.5 куба.Я в ньому ще й купаюся літом.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
1234567••50
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин