MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 22:36
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Дача, сад, город

Переглядів: 131877, модератор: User
User модератор теми
15.11.2013 р.
answerview
Показати повідомлення
Мабуть в багатьох є якийсь кусок землі чи приватний сектор.
В мене дача 17 соток. Раніше якось само все росло, а останніми роками в зв'язку з "глобальним потеплінням" багато чого просто засихає 02_sad
Хочу зробити якесь примітивне зрошення 01_smile
Криницю викопав (15м)
Купив насос http://megapompa.com.ua/p22161427-nasos-dlya-kolodtsev.html
і Бак 1 куб http://evroplast.in.ua/vertikalnye/1000-litrov.html
Візок на днях візьму http://olanmarket.com/index.php?route=product/product&path=65_132&product_id=437
А ось зі шлангами і причандалами до них не розберуся 06_question (треба десь метрів 50).
Може хтось вже користується? який вибрати шланг і пістолет?

Ну а крім того давайте обговорювати тут всі питання по темі: від обрізування дерев до боротьби з кротами(не плутати з футболом 03_biggrin ).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 17.11.2015 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
1••38394041424344••50
06.09.2020 р. відповів для User  
answerview
похоже на "беру", у нас так их называют. вырастает очень крупной и сочной. но на зиму не стоит. в период дозревания как кирпич. как созреет - очень сочная и мягкая, как арбуз, аж по рукам течет
https://www.google.com/search?q=груша+бера+фото&client=opera&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=o_gQxJCyCqooJM%252Ch4tVxuKlDRY8_M%252C_&vet=1&usg=AI4_-kSa7VO8WNdnEEtrhEKCxMnC1q8cpw&sa=X&sqi=2&ved=2ahUKEwjZ1aj_kdTrAhXpFLkGHT34DGsQ9QF6BAgKEDM&biw=1240&bih=659#imgrc=o_gQxJCyCqooJM

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
Змінено: 06.09.2020 р., tsinik
1
like
1
good
bad
shockingly
18.09.2020 р.
answerview
Чи вдавалось у когось щось виростити на підвіконні?
Накшталт - огірки, перці.. тощо. Сам ще не вирощував, а знайомі хазяйки кажуть, що нічого не ростиме - мало світла і т.д..
А якщо зверху поставити планку і пару потужних LED?
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
19.09.2020 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Вирощував перець гіркий і огірки, перець росте без проблем а огіркам підсвічував лампочкою економкою, тільки огірки треба вовремя зривати не ждати поки виросте більший як в магазіні вони зарази висять красиві зелені а самі старіють шкурка робиться тверда
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
19.09.2020 р.
answerview
Не пройшло й півроку як Головний Кабовод мені пічку розтопив 03_biggrin
Залишилося ще конус і грибок припасувати, десь клепають, но ми вже обмили20_drinks.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
5
like
5
good
bad
shockingly
User модератор теми
25.09.2020 р.
answerview
Всьо, встиг до дощів01_smile
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
25.09.2020 р.
answerview
Всьо, встиг до дощів
та то фотожоп03_biggrin03_biggrin08_lol15_badgrin
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
16.10.2020 р.
answerview
Є специ по цегляній кладці?
Стіна в півблока 20 см, буду зсередини докладати в півцеглини, як кріпити між стінами і до стіни, через скільки рядів сітку?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
16.10.2020 р.
answerview
а в чем смысл внутри кирпич класть? лучше снаружи облицевать думаю. и минвату между стеной и облицовкой...
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
16.10.2020 р. відповів для NiTr0  
answerview
лежить фундаментний блок шириною 400мм, по краю стінові блоки шириною 200мм, фундамент йде всередину на 200 мм. Якщо зовні то треба ще фундамент заливати.
Я хотів між блоками і цеглою мінвату, але кажуть буде мокріти бо тонко з обох боків06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
17.10.2020 р. відповів для User  
answerview
можно подлить снаружи неглубокий фундамент (у меня сейчас под облицовкой фундамента вообще 10см, потом - щебень с известковым раствором что ли,
или что-то подобное, сколько - хз, облицовка без перевязки к стене, и
стоит уже лет 40 хоть и пузом немного выдуло).

мокреть с минватой не должно - как минимум, не больше чем без нее.

хотя можно просто по наруже минватой утеплить, и сайдингом зашить - будет еще проще и дешевле...
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
18.10.2020 р. відповів для NiTr0  
answerview
нє, ну мене цікавить одне: як закріпити стінку в півцегли до існуючої стінки, кажуть просто забити цвяхи в стару наполовину - чи достатньо цього буде???06_question
бо знаю що як покласти просто так до потім буде відходити.

Утепляти то я потім розберуся, може воно й не треба. Просто цегла і пісок у мене залишилися, тут тільки купити 6 мішків цементу і всьо.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
18.10.2020 р.
answerview
гвоздь в шлакоблок... сомневаюсь что влезет и сомневаюсь что будет хорошо держать. тут бы какие-то анкеры засверлить и к ним уже пластины для перевязки.
но я какбы смысла в слое кирпича внутри особо не вижу... сильно теплее не станет от 10см кирпича.
like
good
bad
shockingly
18.10.2020 р.
answerview
монтажная пена с бочки. задуваются полости. главное, чтоб на чердак лишак не вылез
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
18.10.2020 р.
answerview
анкеры засверлить
оце ж мене і цікавить, може в когось є готове рішення бо дві стінки будуть зовсім не прив'язані ні до чого, що через 5 рядів стіку кладочну це я знаю, А якщо її тупо закріпити анкерами якими двері кріплять?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
18.10.2020 р.
answerview
кажуть просто забити цвяхи в стару наполовину - чи достатньо цього буде???
Залiзо та шлакоблок мають неодинаковый коэфiцiент теплового розширення - надiйно тримати не буде.                                                                                                                                               Я не спец звичайно, але чомусь впевнений...
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
18.10.2020 р. відповів для Ozi_58  
answerview
та отож, я цей коефіцієнт недавно пройшов03_biggrin, казали що в пічці між червоною цеглою і вогнетривкою треба залишити пустий проміжок 5мм, а я заклав розчином - тепер три тріщини в червоній цеглі а біла ціла бо має більший коефіцієнт розширення.02_sad
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
18.10.2020 р.
answerview
як кріпити між стінами і до стіни,
Сверлить насквозь наружную стену - приваривать Т-образно упоры (их утопить в углублениях снаружи стены). А ту часть что внутри (в кирпичной кладке) или согнуть Z-образно или же тоже приваривать Т-образные упоры. Это будет надежно и никакое "пузо" не образуется. Думаю что пары подобных креплений на квадратный метр будет достаточно.
like
good
bad
shockingly
18.10.2020 р.
answerview
тепер три тріщини в червоній цеглі а біла ціла бо має більший коефіцієнт розширення.
Отож то...  Фiзiку не обманеш...
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
18.10.2020 р. відповів для Ozi_58  
answerview
я теж думаю що проволокою вдвоє наскрізь, правда проволока неіржавіюча всього 2 мм06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
18.10.2020 р.
answerview
проволокою вдвоє наскрізь, правда проволока неіржавіюча всього 2 мм
Мае бути.                                                                                                                                      Але я мотнувся б на металоприемку та натягав би шматкiв катанки  на 6 мм.                                      Якось воно надiйнiше чи шо... 
Змінено: 18.10.2020 р., Ozi_58
like
good
bad
shockingly
1••38394041424344••50
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин