MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 12:29
32
+14 °С
Вітер: 1 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Дача, сад, город

Переглядів: 133549, модератор: User
User модератор теми
15.11.2013 р.
answerview
Показати повідомлення
Мабуть в багатьох є якийсь кусок землі чи приватний сектор.
В мене дача 17 соток. Раніше якось само все росло, а останніми роками в зв'язку з "глобальним потеплінням" багато чого просто засихає 02_sad
Хочу зробити якесь примітивне зрошення 01_smile
Криницю викопав (15м)
Купив насос http://megapompa.com.ua/p22161427-nasos-dlya-kolodtsev.html
і Бак 1 куб http://evroplast.in.ua/vertikalnye/1000-litrov.html
Візок на днях візьму http://olanmarket.com/index.php?route=product/product&path=65_132&product_id=437
А ось зі шлангами і причандалами до них не розберуся 06_question (треба десь метрів 50).
Може хтось вже користується? який вибрати шланг і пістолет?

Ну а крім того давайте обговорювати тут всі питання по темі: від обрізування дерев до боротьби з кротами(не плутати з футболом 03_biggrin ).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 17.11.2015 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
1••28293031323334••50
User модератор теми
26.02.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Скупився нарешті:
1.Мотокоса Sturm BT8952S(3800 грн) 52 куба05_shok як Дельта

2.Мийка Sturm PW9219(2300 грн)
Косу заводили в магазині, мийку тільки подивився. Польові випробування мабуть в квітні будуть01_smile
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 26.02.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
26.02.2019 р.
answerview
Мотокоса Sturm BT8952S(3800 грн) 52 куба як Дельта
как по мне - зря, лучше за эти деньги 2 китайских взять (типа "минска") - работает прекрасно, обошлась в 1500 что ли, 58 кубов.

а sturm своим электроинструментом меня не сильно впечатлил, в электродрели кнопка быстро погорела, хоть пользовался нею я не на стройке, а так - дома что-то прикрепить... знакомым правда давал, несколько шкафчиков (по их словам) повешать - но там тоже нагрузка не слишком-то большая была, судя по засранности пылью после возврата. как по мне - типичный неплохой китай типа "протона" и т.п.
like
good
bad
shockingly
27.02.2019 р.
answerview
можно выбить несколько сантиметров вглубь и привариваться там
Проіржавіла ззовні, прямо на рівні з плиткою...
так, я вибив плитку і трохи бетону,  далі труба просмалена і ціла, стінка 2.5мм  - приварився згоном 1/2" - але за ніч натікло зараза через шов 20-30мл води, поставив в тому місці ляпушку - то воно над ляпушкою натікло 09_ireful1.
Замотав бинтом із епоксидкою - протікло зверху де закінчується бинт 03_biggrin

А далі (довелось перепаковувати) по всім кранам, тройніками і фільтрам користувався фум-стрічкою, протікало через один 06_question, все розмотав і перепакував на льон з пастою Юніпак - ніоднієї каплі і ніде 18_good


Это времянка.То что нужно менять стояк на пластик
та це зрозуміло, але взимку не дуже хочеться цим займатись... та й труба реально жива під землею і в бетоні - ще і просмалена, бо коли варив - з бетону булькала смола... просто там таке місце, що зварити нормально - не реально.

Скупився нарешті:
Вітаю, хороший вибір. Бренд на ринку дуже давно, тому запчастин і всілякої мілкотні до нього валом. Та й просто я тримаю в руках болгарку "Стурм" і якусь "Сілу" чи "Сталь", то небо і земля, навіть дивлячисть тільки по якості пластику. Правда у останньої і ціна у півтора рази менша)
п.с. геть у всіх китай-мийок дуже поганий піноутворювач(я брав інший на алі) і іноді пістолети виходять із строю (через бокові пробої)
☭ = 卐 = Z
Змінено: 27.02.2019 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
27.02.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Вставку ставь,как выше на фото выложил.
1
like
1
good
bad
shockingly
27.02.2019 р.
answerview
Вставку ставь
а як вона правильно називається? бо у сантех-магазині сказали шо нічого нема такого, почали показувати якісь хомути із різьбою збоку 06_question
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
27.02.2019 р.
answerview
То есть для отводного подключения ,она из двух частей обжимаетсья болтами на железную трубу.Сбоку резьбовой отвод.А как эта правильно называется не знаю.06_question.
like
good
bad
shockingly
27.02.2019 р.
answerview
А как эта правильно называется не знаю
походу муфта Гебо
☭ = 卐 = Z
Змінено: 27.02.2019 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
27.02.2019 р.
answerview
дуже поганий піноутворювач

В принципі піна мені й не потрібна дуже, я брав щоб движок на їжаку мити і кажуть мох на деревах можна збивати.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
10.03.2019 р.
answerview
кто-то заморачивался засеванием малинника какой-то не особо вредной для собссно малины травой, чтобы не возиться с регулярной прополкой? где-то на участке в том году мокрица (звездчатка которая) имелась, думаю ее попробовать развести по малиннику - очень хорошо влагу сохраняет, да и корни вроде не большие, мешать не должна.
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
13.03.2019 р.
answerview

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
30.03.2019 р.
answerview
да, к слову, о мотоблоках - вспахали мне огород дизельным мотоблоком (вернее, культиватором порыхлили), 5 лошадок вполне достаточно оказалось, перепахал и кукурузные корни на ура.
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
09.04.2019 р.
answerview
Запустив мийку, мот миє, мох на деревах на ура, а ось движок і маятник з солідолом не тягне.
У мене до неї тільки пістолет, може треба грязевую фрезу купити ще? воно щось дасть?06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
09.04.2019 р. відповів для User  
answerview
прикольно. мне достаточно предварительно мыльной водой со стиральным порошком или антижиром мотор смочить - потом тряпочкой и щеточкой отмывается до блеска. а тут мойка не в силах 03_biggrin
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
09.04.2019 р. відповів для tsinik  
answerview
 Я теж так все життя робив - але ж 21 вік однако03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
09.04.2019 р. відповів для User  
answerview
пескоструй 08_lol
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
good
1
bad
shockingly
09.04.2019 р.
answerview
Запустив мийку, мот миє

Та скільки там того мота? :) Ось думаю, чи треба для авто придбати... На дачу, декілька разів на рік треба буде... Вигідно?
like
good
bad
shockingly
09.04.2019 р.
answerview
а ось движок і маятник з солідолом не тягне
подумывал себе о такой для мытья мота + авто - друг отговорил мотор ею мыть: 100-150 атмосфер могут таки продавить сальник либо резиновую прокладку мотора, итог - эмульсия вместо масла в картере.
like
good
bad
shockingly
17.05.2019 р.
answerview
У мене до неї тільки пістолет, може треба грязевую фрезу купити ще? воно щось дасть?
я ж писав, для такого діла потрібен шампунь, який використовують на автомийках(купив там 5л за 200грн, вистачило на 1.5 роки), він там з якоюсь кислотою чи що, загалом розчиняє жири і одночасно трохи перетворює корозію

или антижиром мотор смочить
можна і так, намилити галою/фейрі, щіточкою, а далі мийкою збити


могут таки продавить сальник либо резиновую прокладку мотора, итог - эмульсия вместо масла в картере.
можуть без проблем, якщо тримати довго впритул струю прямо на прокладку/щілину картера, підшипники...
але хто ж так робить, будь яка мийка тримається на відстані 20см від поверхні, а то і 30.
п.с. якщо води в маслі небагато, вона випаровується і виходить за 5-10хв роботи мотора, але повторюсь що загнати її туди - це треба гарно постаратись.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 17.05.2019 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
17.05.2019 р.
answerview
Підкажіть, що це з абрикосою) 

А то одні кажуть що це американський грибок і треба пиляти під корінь і спалити (і корінь залити кислотою соляною 15_badgrin )
Інші що це "примерзло" (коли, в травні??)
☭ = 卐 = Z
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
17.05.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
нехай вдома подивлюся, мені Сенгента цілу книжку з фотками презентувала, там всі болячки розписані і чим бризкати.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
1••28293031323334••50
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин