MOTO.com.ua
events
3
События
Погода: Киев
23.05, 10:14
32
+21 °С
Ветер: 2 м./с., Вост
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Форум
Искать

Дача, сад, город

Просмотров: 46387
15.11.2013 г.
answerview
Показать сообщение
Мабуть в багатьох є якийсь кусок землі чи приватний сектор.
В мене дача 17 соток. Раніше якось само все росло, а останніми роками в зв'язку з "глобальним потеплінням" багато чого просто засихає 02_sad
Хочу зробити якесь примітивне зрошення 01_smile
Криницю викопав (15м)
Купив насос http://megapompa.com.ua/p22161427-nasos-dlya-kolodtsev.html
і Бак 1 куб http://evroplast.in.ua/vertikalnye/1000-litrov.html
Візок на днях візьму http://olanmarket.com/index.php?route=product/product&path=65_132&product_id=437
А ось зі шлангами і причандалами до них не розберуся 06_question (треба десь метрів 50).
Може хтось вже користується? який вибрати шланг і пістолет?

Ну а крім того давайте обговорювати тут всі питання по темі: від обрізування дерев до боротьби з кротами(не плутати з футболом 03_biggrin ).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Отредактировано: 17.11.2015 г., Vervet
like
bad
shockingly
26 февраля, 11:12 ответил для hitmanhunter  
answerview
Скупився нарешті:
1.Мотокоса Sturm BT8952S(3800 грн) 52 куба05_shok як Дельта

2.Мийка Sturm PW9219(2300 грн)
Косу заводили в магазині, мийку тільки подивився. Польові випробування мабуть в квітні будуть01_smile
Отредактировано: 26 февраля, 11:13, User
like
bad
shockingly
26 февраля, 13:43
answerview
Мотокоса Sturm BT8952S(3800 грн) 52 куба як Дельта
как по мне - зря, лучше за эти деньги 2 китайских взять (типа "минска") - работает прекрасно, обошлась в 1500 что ли, 58 кубов.

а sturm своим электроинструментом меня не сильно впечатлил, в электродрели кнопка быстро погорела, хоть пользовался нею я не на стройке, а так - дома что-то прикрепить... знакомым правда давал, несколько шкафчиков (по их словам) повешать - но там тоже нагрузка не слишком-то большая была, судя по засранности пылью после возврата. как по мне - типичный неплохой китай типа "протона" и т.п.
like
bad
shockingly
27 февраля, 08:41
answerview
можно выбить несколько сантиметров вглубь и привариваться там
Проіржавіла ззовні, прямо на рівні з плиткою...
так, я вибив плитку і трохи бетону,  далі труба просмалена і ціла, стінка 2.5мм  - приварився згоном 1/2" - але за ніч натікло зараза через шов 20-30мл води, поставив в тому місці ляпушку - то воно над ляпушкою натікло 09_ireful1.
Замотав бинтом із епоксидкою - протікло зверху де закінчується бинт 03_biggrin

А далі (довелось перепаковувати) по всім кранам, тройніками і фільтрам користувався фум-стрічкою, протікало через один 06_question, все розмотав і перепакував на льон з пастою Юніпак - ніоднієї каплі і ніде 18_good

Это времянка.То что нужно менять стояк на пластик
та це зрозуміло, але взимку не дуже хочеться цим займатись... та й труба реально жива під землею і в бетоні - ще і просмалена, бо коли варив - з бетону булькала смола... просто там таке місце, що зварити нормально - не реально.

Скупився нарешті:
Вітаю, хороший вибір. Бренд на ринку дуже давно, тому запчастин і всілякої мілкотні до нього валом. Та й просто я тримаю в руках болгарку "Стурм" і якусь "Сілу" чи "Сталь", то небо і земля, навіть дивлячисть тільки по якості пластику. Правда у останньої і ціна у півтора рази менша)
п.с. геть у всіх китай-мийок дуже поганий піноутворювач(я брав інший на алі) і іноді пістолети виходять із строю (через бокові пробої)
romet pony->minsk 3.11->viper v125s->zongshen zs200gy3->shineray xy250-6c->Honda XL250 Degree->?..
If your goals set you apart from the crowd, stay alone.
☭ = 卐
Отредактировано: 27 февраля, 09:37, hitmanhunter
1
like
1
bad
shockingly
27 февраля, 08:47 ответил для hitmanhunter  
answerview
Вставку ставь,как выше на фото выложил.
1
like
1
bad
shockingly
27 февраля, 09:14
answerview
Вставку ставь
а як вона правильно називається? бо у сантех-магазині сказали шо нічого нема такого, почали показувати якісь хомути із різьбою збоку 06_question
romet pony->minsk 3.11->viper v125s->zongshen zs200gy3->shineray xy250-6c->Honda XL250 Degree->?..
☭ = 卐
like
bad
shockingly
27 февраля, 09:25
answerview
То есть для отводного подключения ,она из двух частей обжимаетсья болтами на железную трубу.Сбоку резьбовой отвод.А как эта правильно называется не знаю.06_question.
like
bad
shockingly
27 февраля, 10:08
answerview
А как эта правильно называется не знаю
походу муфта Гебо
☭ = 卐
Отредактировано: 27 февраля, 10:08, hitmanhunter
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
bad
shockingly
27 февраля, 10:32
answerview
дуже поганий піноутворювач

В принципі піна мені й не потрібна дуже, я брав щоб движок на їжаку мити і кажуть мох на деревах можна збивати.
like
bad
shockingly
10 марта, 01:01
answerview
кто-то заморачивался засеванием малинника какой-то не особо вредной для собссно малины травой, чтобы не возиться с регулярной прополкой? где-то на участке в том году мокрица (звездчатка которая) имелась, думаю ее попробовать развести по малиннику - очень хорошо влагу сохраняет, да и корни вроде не большие, мешать не должна.
like
bad
shockingly
13 марта, 10:28
answerview

like
bad
shockingly
30 марта, 11:24
answerview
да, к слову, о мотоблоках - вспахали мне огород дизельным мотоблоком (вернее, культиватором порыхлили), 5 лошадок вполне достаточно оказалось, перепахал и кукурузные корни на ура.
1
like
1
bad
shockingly
09 апреля, 15:05
answerview
Запустив мийку, мот миє, мох на деревах на ура, а ось движок і маятник з солідолом не тягне.
У мене до неї тільки пістолет, може треба грязевую фрезу купити ще? воно щось дасть?06_question
1
like
1
bad
shockingly
09 апреля, 20:00 ответил для User  
answerview
прикольно. мне достаточно предварительно мыльной водой со стиральным порошком или антижиром мотор смочить - потом тряпочкой и щеточкой отмывается до блеска. а тут мойка не в силах 03_biggrin
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
bad
shockingly
09 апреля, 20:04 ответил для tsinik  
answerview
 Я теж так все життя робив - але ж 21 вік однако03_biggrin
like
bad
shockingly
09 апреля, 20:19 ответил для User  
answerview
пескоструй 08_lol
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
bad
shockingly
09 апреля, 21:14
answerview
Запустив мийку, мот миє

Та скільки там того мота? :) Ось думаю, чи треба для авто придбати... На дачу, декілька разів на рік треба буде... Вигідно?
like
bad
shockingly
09 апреля, 21:19
answerview
а ось движок і маятник з солідолом не тягне
подумывал себе о такой для мытья мота + авто - друг отговорил мотор ею мыть: 100-150 атмосфер могут таки продавить сальник либо резиновую прокладку мотора, итог - эмульсия вместо масла в картере.
like
bad
shockingly
17 мая, 08:54
answerview
У мене до неї тільки пістолет, може треба грязевую фрезу купити ще? воно щось дасть?
я ж писав, для такого діла потрібен шампунь, який використовують на автомийках(купив там 5л за 200грн, вистачило на 1.5 роки), він там з якоюсь кислотою чи що, загалом розчиняє жири і одночасно трохи перетворює корозію

или антижиром мотор смочить
можна і так, намилити галою/фейрі, щіточкою, а далі мийкою збити

могут таки продавить сальник либо резиновую прокладку мотора, итог - эмульсия вместо масла в картере.
можуть без проблем, якщо тримати довго впритул струю прямо на прокладку/щілину картера, підшипники...
але хто ж так робить, будь яка мийка тримається на відстані 20см від поверхні, а то і 30.
п.с. якщо води в маслі небагато, вона випаровується і виходить за 5-10хв роботи мотора, але повторюсь що загнати її туди - це треба гарно постаратись.
☭ = 卐
Отредактировано: 17 мая, 09:03, hitmanhunter
1
like
1
bad
shockingly
17 мая, 09:01
answerview
Підкажіть, що це з абрикосою) 

А то одні кажуть що це американський грибок і треба пиляти під корінь і спалити (і корінь залити кислотою соляною 15_badgrin )
Інші що це "примерзло" (коли, в травні??)
☭ = 卐
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
bad
shockingly
17 мая, 09:38 ответил для hitmanhunter  
answerview
нехай вдома подивлюся, мені Сенгента цілу книжку з фотками презентувала, там всі болячки розписані і чим бризкати.
1
like
1
bad
shockingly
mototehnika
© 2001-2019, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте   Почта@moto