MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 19:57
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Проблема с Viper V200-F2 - трогаюсь с места, звук как будто что-то проскакивает...

Переглядів: 3537
29.07.2014 р.
answerview
Когда трогаюсь с места, то такой звук как будто что-то проскакивает, где-то в коробке. Что может быть? Это только когда трогаюсь. Думаю что может надо сцепление отрегулировать в механизме.
like
good
bad
shockingly
antypes
31.07.2014 р. відповів для mospanoff  
answerview
У мене viper f-5, 200 сс нижньовальний. Так майже завжди при старті з місця відбувається неконтрольований ривок . Причини теж не з'ясував
like
good
bad
shockingly
antypes
31.07.2014 р. відповів для mospanoff  
answerview
У мене viper f-5, 200 сс нижньовальний. Так майже завжди при старті з місця відбувається неконтрольований ривок . Причини теж не з'ясував
like
good
bad
shockingly
31.07.2014 р. відповів для antypes  
answerview
Открою маленький секрет, слипаются диски сцепления от простоя, на одном масле меньше на другом больше такая [мат] ня почти на всем китае
like
good
bad
shockingly
antypes
31.07.2014 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Так,підтверджую,-як постоїть більше години,то диски злипаються. Але я не про те,я мав наувазі незрозумілий неконтрольований ривок,який відбувається після кожного старту з  світлофору.Скажімо за маршрутом 5 світлофорів стоїть,тож і смикає 5 разів після кожного окремо
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті