MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 19:33
11
+10 °С
Вітер: 5 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Кривой Рог

Переглядів: 263697
BogdanPoddubny
17.04.2007 р.
answerview
Показати повідомлення
А есть кто из Кривбасса?
like
good
bad
shockingly
06.05.2014 р.
answerview
вечером можете подъезжать на сильпо на пятаке.там много мотов собирается и можно пообщятся.
like
good
bad
shockingly
07.05.2014 р.
answerview
Здравия желаю всей мотобратии родного города Кривой Рог.временно вынужден отлучится от покатушек по городу, в связи с тем,что с марта месяца нахожусь в пгт.гвардейское на мобилизации.на майские праздники приезжал в город на 3 дня,2 из которых посвятил своей торнадке.покатался от души,и уехал дальше воевать... надеемся на скорый приезд домой,дабы зимняя подготовка к сезону не прошла даром...увидимся на дорогах нашего города....  20_drinks Здравия желаю всей мотобратии родного города Кривой Рог.временно вынужден отлучится от покатушек по городу, в связи с тем,что с марта месяца нахожусь в пгт.гвардейское на мобилизации.на майские праздники приезжал в город на 3 дня,2 из которых посвятил своей торнадке.покатался от души,и уехал дальше воевать... надеемся на скорый приезд домой,дабы зимняя подготовка к сезону не прошла даром...увидимся на дорогах нашего города....
Все под господом ходим.

[url=http://www.avtobeginner.ru]http://nomer.avtobeginner.ru/uamoto/AE8890AA.png
like
good
bad
shockingly
ApostoL
21.05.2014 р.
answerview
Всем привет!!! Что то тема потихоньку умирает, если кто то будет в районе Ингульца пишите, можна покатать или же просто поговорить! 01_smile  01_smile  01_smile
like
good
bad
shockingly
23.11.2014 р. відповів для ApostoL  
answerview
Да не очень живая ветка но все же:
я с Кривого Рога +1.
Скажите вообще по теплу где то собираются, если покатушки за городом или на дольнячок
Сашка приобрел САШКУ
like
good
bad
shockingly
24.11.2014 р.
answerview
по сезону собираются на сильпо на 95 кв.
like
good
bad
shockingly
16.01.2015 р. відповів для gladius  
answerview
Собираются по каким дням и в какое время?
Желание покататься с теплом наберает все больше оборотов, скорее бы потеплело хочу покатушек - скучно!
Сашка приобрел САШКУ
like
good
bad
shockingly
17.01.2015 р.
answerview
каждый день.на выходных понятно побольше.часиков на 7 не ошибёшся.ждём сезончика!!!!!!!
like
good
bad
shockingly
30.12.2018 р.
answerview
Всех с наступающим пора просыпаться скоро весна .в этом году вступил в секту пятидесятников купил Хонда Каб накатал 6000км был в октябре на Азове в следующем планирую Аскания Арбатская стрелка.И ещё один маршрут это Кривой Рог черноморский биосферный заповедник и по пути Алешковские пески все маршруты росчитаны дня на три четыре. Планирую начать с мая будет видно по погоде кто не совсем прирос к дивану присоединяйтесь.Выгоним пауков из цилиндров.
2
like
2
good
bad
shockingly
02.01.2019 р.
answerview
Походу Ваша Хонда на универмаге и на 17-м я вижу. Я катался на сб125е, щас на хр 125. Интересно рассмотреть каба в близи
like
good
bad
shockingly
04.01.2019 р.
answerview
Да це я .Потеплішає трохи забігай.
like
good
bad
shockingly
04.01.2019 р. відповів для Юрок  
answerview
Увидишь красный эндуро то это я17_wink
like
good
bad
shockingly
07.01.2019 р. відповів для Юрок  
answerview
в следующем планирую Аскания Арбатская стрелка
Она под расеянами?
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
07.01.2019 р.
answerview
Ну ти даеш вона наша,тільки не вся .Де термальні істочники це наша частина. 
like
good
bad
shockingly
07.01.2019 р.
answerview
Да, половина наша.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
09.01.2019 р.
answerview
Всім привіт.вирішив і я описати свою невеличку подорож.Почалося  це у лютому18 року я купив собі Хонда каб відкатав літо ,усе сподобалось.Двигун 50 кубиків інжектор розхід палива1.4 літра .Настав жовтень и я зібрався на азов.4 жовтня в 3.30 скрипнула калітка весело замурчав двигун і я вирушив на апостолове через Кривий Ріг бо я мешкаю у передмісті. Ранок видався холодним але заморозку не було дорога погана шей світло на Кабі не дуже.У апостолово зупинився натяг на себе ще одні штани та светра і вирушив у напрямку Нікополя  через ленінське через дамбу .У Нікополь заїхав о,6.15 не паромі був о6.30 купив білет 101 гр. І о7.00 з першим проміньом сонця вирушили на Кам'янку Дніпровску перехід зайняв45хвилин .Людей на паромі було мало декілька машин та ще один хлопчина не Ямахі гір .Попутчік був мовчазний розмовляв не охоче .Тож у Камянкі кожен поїхав своїм шляхом.Дороги у Камянкі нема зовсім машини повзли наче варені раки  спасали тільки два колеса. 
Далі дорога стала краще пішли мальовничі пейзажі кожна балка як келих з вином неповторна ,одна пахне терпким терміном друга різнотравям .Зустрічалися поодинокі рибалки які тихенько  сиділи на березі та в душі мріяли спіймати великого коропа  .Так я домчав до Лепетихи тут випив кави з плюшкою заскочив на заправку залив 2 літра пального .
З ліва сільгосп аеродром два літаки завмерли чекаючи весни коли настане весна і вони піднімуться у синє небо. На дворі стало тепло іноді хотілось лягти та подрімать.Коло пам'ятника повернув ліворуч по попереду Рубанівка Сірогози почалися безкрайні степи Таврії і не видно їм не кінця ні краю неякіх рук нехвате щоб обійняти нашу рідну Україну.Краевид тут другий гарні села широкі лани і мабуть головна цінність це добрі працьовиті люди .Є люди моря ,лісу ,тут живуть люди степу які все пронього знають,коли орать коли сіять коли косить .На подвір'ях лежать великі кучі гарбузів вони жовто червоні немов сонце в мініатюрі ,ще не зібрали пізній виноград налитий теплим сонцем.У менше е і машина раніше я тут пролітав на великій швидкості і нічого цого не помічав не думав що цими шляхами чумаки їздили за сіллю в Крим подорозі співали довгі та протяжні пісні немов цей степ. З такими думками я домчав до Геническа швидкість була майже космічна 40-50 км на годину.Заскочів у найближчу харчевню гарно пообідав шей узяв вечерю,у хоз товарах купив 2 метра пінки замість каримата та вирушив на термальний істочники .Сонце покотилося до закату стало прохолодніше шей вітер дув як скажений .У Щасливцево заправив теж 2 літри бензину бо більше не влазе. На источнику людей не багато тож я роздягнувся тай ускочів у воду,у воді було тепло та приемно а на дворі ще похолодало ,люди як завжди кожен зі своїми проблемами та хворобами у когось спина болить у когось гіморой а комусь грошей мало.Майже стемніло треба вилазить з води бо вже усі розійшлися по базами відпочинку.Тож я вискочив з води швиденько удягнувся і поїхав шукать затишне місце для ночівлі.Місц найшов швидко це був бетонний забор біля моря.Постелив спальну берлогу повечеряв тай відключівся.Прокинувся від шума моря була5 година ранку тож я швидко зібрався  Відрізав пінку обмотав кожну ногу зафіксував  скотчем зверху натяг штани бо на дворі було холодно трава трохи побіліла.Почався зворотній шлях .З'їхав у Чкалове випив кави та погрівся на дворі уже прокинулися далекобійники тож їхать стало веселіше.Прминув поворот на Асканию далі перед Коховкою знову заправка ,заскочив на тачанку подивитись 
Враження такі енергетика дуже важка це тільки мої відчуття.На Каховській ГЕС мене нагнали коли я хотів там зупинитись з дамби чолов'яга з ружжом через матюгальник послав мені деякі нецензурні вислови.Тож я швиденько поїхав.Залишок подорожі пройшов спокійно проїххав майже 700 км витрати склали500 гр і шедні 3 пальці на правій руці були занімівшими.Може які помилки у тексті пробачте писав на телефоні так що ухекався .Усим всього найкращого.
6
like
6
good
bad
shockingly
09.01.2019 р. відповів для Юрок  
answerview
Так Каба треба б обмити30_crazy
До Кам'янського доїдеш а там попутчики будуть.

http://www.moto.com.ua/ua/forum/topic-1712230/lastread/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 09.01.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
09.01.2019 р. відповів для Юрок  
answerview
Инжектор на каб поставили а свет нормальный не сделали.06_question.Расход приятный.Читать легко,написал почти как Т.Г.Шевченко.01_smile.Плюс однозначно.Какие планы поездок на 2019г.?
like
good
bad
shockingly
09.01.2019 р. відповів для Юрок  
answerview
Респект дальнобойщику!!
Есть предложение, конечно желательно с фотками, мото отчёт сохранить в соответствующей ветке. 
http://www.moto.com.ua/journal/  Тогда многие прочитают и не потеряется в дебрях форума..

П.С.  Расход полтора литра... шокирует и удивляет.03_biggrin 
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 09.01.2019 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
23.01.2019 р.
answerview
На порозі весна а Кривий Ріг спить .
like
good
bad
shockingly
23.02.2019 р.
answerview
Кривий Ріг ау чі є хтось живий не вже досі всі сплять . Нашіх людей весною треба будить як бабаків .
1
like
good
1
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин