MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 04:04
44
+11 °С
Вітер: 4 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Мотоциклы из Европы. Как купить и доставить?

Переглядів: 5582
04.12.2014 р.
answerview
Не знаю, как лучше написать, не нарушив правила форума.

Но суть в том, что вот подбираю себе замену Йобру. Уже немного определился. Рабочий вариант - Диверсия 600 из Европы.

Посмотрел продажные сайты оттуда. Поискал, кто мог бы привезти. Пока связывался только с Ровенчанами. Но они работают только с Италией. А там выбор Диверсий маленький да и гнать оттуда далеко, стоимость по сравнению и итальянской более чем удваивается.
Есть страны поближе, Польша например. И выбор там побогаче и, по идее, меньше транспортные расходы.

Кто в теме, поделитесь идеями, явками, паролями.  То что явно нельзя в топике, напишите в личку.

Спасибо! 20_drinks
Змінено: 04.12.2014 р., vikkin
like
good
bad
shockingly
04.12.2014 р. відповів для vikkin  
answerview
зайди на мото киев юа в раздел продажи мотоциклов и пройдись по объявлениям отмеченным как коммерческие. То есть понаходи всех людей которые возят в страну мотоциклы и продают их.
Если какие то люди возят в страну мотоциклы и при этом не публикуются на мотке - это люди не разумные - они тебе не нужны.

...если люди занимаются коммерцией, но не возят мотоциклы из Польши, а возят из Италии - так может они что то знают?
like
good
bad
shockingly
12.12.2014 р.
answerview
А я смотрел юбр250 из Польши.

Тоже интересно, почему с Польши никто не везет.
Каждый усматривает в другом лишь то, что содержится в нем самом, ибо он может постичь его и понимать его лишь в меру своего собственного интеллекта.

[url=http://www.dkg.pp.ru/nosmoke.php]http:
like
good
bad
shockingly
12.12.2014 р. відповів для trip  
answerview
есть мнение что поляки не очень честно торговлю ведут.
like
good
bad
shockingly
13.12.2014 р. відповів для vikkin  
answerview
Не знаю, как лучше написать, не нарушив правила форума.

Но суть в том, что вот подбираю себе замену Йобру. Уже немного определился. Рабочий вариант - Диверсия 600 из Европы.

Посмотрел продажные сайты оттуда. Поискал, кто мог бы привезти. Пока связывался только с Ровенчанами. Но они работают только с Италией. А там выбор Диверсий маленький да и гнать оттуда далеко, стоимость по сравнению и итальянской более чем удваивается.
Есть страны поближе, Польша например. И выбор там побогаче и, по идее, меньше транспортные расходы.

Кто в теме, поделитесь идеями, явками, паролями.  То что явно нельзя в топике, напишите в личку.

Спасибо! 20_drinks
 Найди по форумам или даже здесь в обьявах вроде были его мотоциклы человека по нику Rom4ik он с Чернигова свяжись с ним они тягают от куда то моты и продают.
КАТАЮСЬ ТАМ ГДЕ ВОЛКИ СРАТЬ БОЯТСЯ
like
good
bad
shockingly
15.03.2015 р. відповів для vikkin  
answerview
И что действительно дешевле получается? Интересно сколько там Suzuki Gixxer стоит? Вот здесь у нас к примеру за него хотят 2750 американских президентов.
Змінено: 15.03.2015 р., Evitran
like
good
bad
shockingly
kascej
15.03.2015 р. відповів для Evitran  
answerview
И что действительно дешевле получается? Интересно сколько там Suzuki Gixxer стоит?

в колхозе сузы по такой цене.
http://www.suzukimoto.lv/suzuki#
like
good
bad
shockingly
15.03.2015 р. відповів для vikkin  
answerview
Жаль но те мото не для наших дорог сам испытал на себе да и люди другие у нас что хотят то и творят на дороге
13_evil
like
good
bad
shockingly
17.03.2015 р. відповів для vikkin  
answerview
Но суть в том, что вот подбираю себе замену Йобру.
...
Рабочий вариант - Диверсия 600 из Европы.

Дядька... Тобі не 18 років... Я б порадив би не гарячкувати. Якщо є жага до швидкості - то бери.
А імхо моти "для життя" і у більш зрілому віці - мені здається що це 125-250cc. Ну 400cc.

PS: В самого є ще 600ка, але їздити в києві на роботу на ній - я їй не радий.

PPS: Є ще варіант - взяти в мотодомі. Але в ніх техніка досить специфічно підготовлена - поки не заплатив вона в ідеалі, а через 50км може вилізти що завгодно. Імхо, там можна брати коли береш мот більше ніж на сезон.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 17.03.2015 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
18.03.2015 р. відповів для vaclav  
answerview
Но суть в том, что вот подбираю себе замену Йобру.
...
Рабочий вариант - Диверсия 600 из Европы.

Дядька... Тобі не 18 років... Я б порадив би не гарячкувати. Якщо є жага до швидкості - то бери.
А імхо моти "для життя" і у більш зрілому віці - мені здається що це 125-250cc. Ну 400cc.

PS: В самого є ще 600ка, але їздити в києві на роботу на ній - я їй не радий.

PPS: Є ще варіант - взяти в мотодомі. Але в ніх техніка досить специфічно підготовлена - поки не заплатив вона в ідеалі, а через 50км може вилізти що завгодно. Імхо, там можна брати коли береш мот більше ніж на сезон.


Уже не гарячкую.

За цей час перебрав купу варіантів.
Диверсію таки можна замовити із Європи. Ровенчани, які спеціалізуються на поставках із Італії назвали, скільки це буде коштувати. Мото 2000 року з пробігом в 22000 км, яке на італійському сайті виставлене до продажу за 1800 євро, тут мені стане в 4200 євро. І все-таки залишаються сумніви, чи потрібна мені 600-ка. Найбільший аргумент "за" - що це не внутрішньояпонська модель.
Дивився японців з кубатурою поменше, як більш прийнятні моєму віку та темпераменту.
Легендарну Хонду АХ-1. На словах і картинках - ляля, насправді заморений і бувалий апарат.
Чопери: Стід, Шадоу, Елімінатор, Магну. Чопери по філософії начебто підходять. Найбільше сподобалась Магна. Скачав мануал, перечитав, спробував з'ясувати шо і як із запчастинами. В Україні немає майже нічого, але по інтернету знайти можна все.
Почав дивитися конкретні екземпляри, які ближче до Києва. Максимум куди доїжджав - Черкаси. Нормального поки що не побачив. Взагалі Магн продається не так і багато. От в Одесі кілька, але туди з'їздити як на сьогодні - дорогувато, так щоб просто подивитися.
З іншого боку почався дачний сезон і можливості активно займатися пошуками зменшилися.
Тому поки що розконсервував після зими свого Йобра і помаленьку іжджу на ньому.
До речі, уже місяць висит об'ява щодо його продажу, народ цікавиться дуже мало. І це - практично новим мото з прекрасною репутацією.
Може зараз не час купувати/продавати?
like
good
bad
shockingly
18.03.2015 р. відповів для vikkin  
answerview
Продам Браво в лёгком тюнинхе))недорохо))  http://www.moto.com.ua/admoto/
Слава Украине!
like
good
bad
shockingly
18.03.2015 р. відповів для vikkin  
answerview
Легендарну Хонду АХ-1. На словах і картинках - ляля, насправді заморений і бувалий апарат.

Там зовсім інша картина. Абсолютно по барабану який зовнішній вигляд, головне як вона обслуговувалася. Якщо їі використовували за призначенням, то там кожні три роки мало бути оновлено 70% двигуна. В ендуро мотоцикл - це теж розхідний матеріал (і це нормально). Головне щоб його ресурс не забули відновити.
Скачав мануал, перечитав, спробував з'ясувати шо і як із запчастинами. В Україні немає майже нічого, але по інтернету знайти можна все.

Це все казки. На запчастини в наявності в україні - забий:
1. В наявності на поширені моделі. Типа CB400, dragstar, shadow і т.д.
2. Те що в наявності - кіньскі ціни
3. Брати на ебай (або у іншому місці в інтернеті)
4. На мопед скачати мікрофіші. Це такий мануал де зазначені заводські коди деталей (parts numbers). А от далі може бути дуже цікаво. Виявиться що мот не випускають вже 10 років, а от якусь деталь - до сих пір живе в іншій моделі.Ну наприклад я певен, що якщо подивитися по кодам то магна 250 мусить мати багато спільного з двигуном VTR 250. В мене знайомий мав проблему - внутрияпонський мот 230сс і який вже не випускається. "Побив" по номерам запчастин - то з XR230, то з СBR250 - але майже повніст"ю оновив собі двигун та корзину зчеплення. Диски правда прийшлося замовляти по одному (бо в зборі так як у нього - зараз немає таких мотів), але запчастини - є і їх випускають. Проблема тільки у тому що люди їх не вміють шукати. Якщо придеш до офіціалу і скажеш "мені подрібно ... на хонда магна 250 1999 року" - 99% що скажуть "немає і ніколи не буде". Якщо прийдеш до них і скажеш потрібно "part number XXXXX-XXXX-XXXXX" можна отримати відповідь "під замовлення, 3 тижні, XXX грв". Але то саме можна зробити дешевше на ебай.
Може зараз не час купувати/продавати?

ІМХО зараз в покупців немає грошей. Тобто моти стоять, ціни по ним не космічні. Але і вибору, такого як звичайно - немає. Це я порівнюю осінь 2014 та осінь 2012 - самий активний час пересаджуватися. В 2013 фінансово вже піджимало (з інших причин) - кажуть що наприклад виставка мотобайк 2013 була вже помітно досить скромною.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
like
good
bad
shockingly
18.03.2015 р. відповів для vaclav  
answerview
. На мопед скачати мікрофіші.


Так, я невдало висловився. Звичайно, скачав мікрофіші і по номерах деталей аналізував. Можна знайти все, що заманулось шукати, але деякі речі невиправдовано дорого. Наприклад, мембрана на карбюратор - 95 доларів, а їх дві. А от розхідники можна знайти і в Україні.
Мануал я до речі скачав теж 01_smile.
Так, у людей зараз грошей немає і це накладає свій відбиток на ситуацію.
З одного боку навряд чи будуть завозитися нові партії мото, будуть розпродавати що вже тут є.
З іншого - ціни таки повинні просісти, бо без цього продажі стануть. Подивимося, є на приміті варіанти, але ціни як на мене, занадто високі. Якщо продавани попустяться, може візьму.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин