MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 08:59
11
+11 °С
Вітер: 5 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Мир велосипедов

Переглядів: 44792
expert
09.01.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
у большинства людей (на то время еще нас детей) велосипедная жизнь начиналась с детского трех колесного велосипеда "гном",потом "орленки","салюты" и далее кто-то взрослел и на этом этапе останавливался и уже на протяжении последующей его жизни ему не были интересны велосипеды,у многих по-разному.кто  так и не полюбил этот вид транспорта кому-то не был необходим,у кого-то появился свой личный водитель с Bently еще чего в гараже машина и водитель и еще крутить педали?)кто наоборот так привык и любит , что не представляет свою жизнь без вела и на сегодня накрутил не один десяток тысяч км...
людей много и у каждого своя история с его велосипедом.
у меня тоже в детстве был велосипед,"гномик" как помню не было,ближе к школе годикам к четырем с половиной появился на то время "зайка 3м" с фарой на батарейках,передним тормозом и колесами пластмассовыми вместо спиц.
потом  школьный вариант велосипеда проскочил и сразу на взрослую украину пересел/научился ездить.с того момента и пошел можно сказать отсчет километража  на двухколесной технике.
забегая вперед скажу с пяти лет и до сегодня на велосипедах я накатал около 42 000 км!да,да я ничего не попутал)
до 37-38 тысяч до двадцати лет и те последующие пять тысяч за последующие лет четырнадцать.
почему так? 03_biggrin да потому как в двадцать лет я впервые оказался за рулем с двигателем внутреннего сгорания и меня так тронул тот вид транспорта , что я и по сегодня от него торчу не по-детски 01_smile
у меня много побывало на сегодня мотоциклов и мопедов,машины были и есть,но как не странно от машин не получаю такого восторга как от мото.
в общем к чему я это все?
к тому ,что у меня после велосипедов производства СССР  побывали еще пара тройка китайских горных .
покатал-продал,не скажу что доставляли они мне проблемы с ремонтом,но я на них и не прыгал с трамплинов.
ну не буду отходить от темы...
в общем у меня на сегодня, сейчас в гаражах стоят машина,два мотоцикла и...
... и я купил снова велосипед 08_lol
и жду тепла,нового не мото сезона ,а вело сезона.
капец 05_shok !сейчас месяца два с половиной все вело форумы перечитал,в многое современных велосипедов стал вникать.


кароче!

два колеса(велосипед)-цэ на всю жизнь!!! 18_good

P.S.:давайте в этой теме обсуждать все , что касается велосипедов,аксессуаров , всяких примочек и все , что непосредственно с ними связано.
Змінено: 09.01.2015 р., tsinik
1
like
1
good
bad
shockingly
1••2345678••14
07.03.2015 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Так что я считаю, что гнатся за 3-4 кг веса велосипеда не стоит теряя на прочности тем более, что вес может сильно увеличится за счёт велосипедиста не говоря уже о перевозимом багаже.

якщо велосипедист вагою 75 кг проїде 60км на велосипеді 16 кг і 13 кг - різниця дуже відчутна, не знаю як на шоссейних, а от по грунтовці на кросс-кантрійному велику відчувається гарно.
"


Только давай учтем еще тип велосипеда-горный,кросс,городской и тд.Соответственно разная по удобству посадка,разные седла...Я например на горном Трек 4900 весом 14 кг за 10 км по городу устаю,а на дорожной Виноре весом 17 кг с багажником гружёным картохой проезжаю это же расстояние на раслабоне 30_crazy   Так что вес не главное 03_biggrin
Suum cuiqite
2
like
2
good
bad
shockingly
08.03.2015 р. відповів для serzhbv  
answerview
Только давай учтем еще тип велосипеда-горный,кросс,городской и тд.Соответственно разная по удобству посадка,разные седла...Я например на горном Трек 4900 весом 14 кг за 10 км по городу устаю,а на дорожной Виноре весом 17 кг с багажником гружёным картохой проезжаю это же расстояние на раслабоне    Так что вес не главное


Совершенно согласен, мне после "Туриста" на горном совсем не удобно: медленно, тяжелее и посадка не нравится (не удобно), а ещё колёса 26" мне он вообще детским кажется (но это чисто моё мнение). Есть конечно современные "Найнер" на колёсах 29" (те же 28" "Туриста" обод диаметром 622мм, только профиль шины высокий), удобная посадка (спина растянута с прогибом, ноги на педалях полностью выпрямлены, подседельная трубка с рамы выдвинута не сильно-при условии что рама 22-23 размера), накат отличный (при условии использования шосейной резины), единственный минус цена сейчас на такой велик почти 18000 грн (это по минимуму чтобы меня на нём всё устраивало), а так как я сейчас езжу мало то хватает и того что есть, на счёт веса если на него поставить современный багажник для туризма и крылья пластиковые то вес велика будет 15-16 кг.
like
good
bad
shockingly
08.03.2015 р. відповів для Hrin  
answerview
Мій знайомий поставив на стареньку "Україну" планетарну втулку на три передачі.


Доброго вечера. Кто подскажет, сколько стоит такая втулка бу со всеми переключателями и где такое добро есть?
Тоже хочу поставить на Украину.
like
good
bad
shockingly
08.03.2015 р. відповів для ukrainec  
answerview
Мій знайомий поставив на стареньку "Україну" планетарну втулку на три передачі.


Доброго вечера. Кто подскажет, сколько стоит такая втулка бу со всеми переключателями и где такое добро есть?
Тоже хочу поставить на Украину.

Добрый вечер! Вчера тоже искал планетарную втулку на аукро и сландо. Стоит около 500-600 грн. Дешевле не попадались 02_sad
http://aukro.ua/3-shv-planetarka-v-zbor-sachs-torpedo-dreigang-i5142206380.html
http://aukro.ua/5-shv-planetarka-v-zbor-torpedo-pentasport-z-nmech-i5142200315.html
http://berdichev.zht.olx.ua/obyavlenie/koleso-planetarka-IDbzFNF.html#534d943827
http://uzhgorod.zak.olx.ua/obyavlenie/planetarnaya-vtulka-planetarka-sachs-IDcPsAW.html#1889ca804c
Змінено: 08.03.2015 р., Artem103
like
good
bad
shockingly
expert
11.03.2015 р.
answerview
Сегодня на работу первый раз в этом году поехал на велике)))
С начала марта месяца сезон на велике открыл!
Осталось ещё мото сезон открыть)
like
good
bad
shockingly
11.03.2015 р.
answerview
Я в основном на вело мотаюсь. На мопеде пока и некуда ездить - езжу в пределах посёлка и велик с этим справляется 18_good  Со своего велика содрал всю краску (писал ранее, что родной краски почти не осталось и велик покрывается ржавчиной). Так что вчера подварил велик жены поставил новую стойку руля, другой руль и буду на нём мотаться, пока свой не на ходу. Вот он год назад в процессе реставрации
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
12.03.2015 р. відповів для Hrin  
answerview
Мій знайомий поставив на стареньку "Україну" планетарну втулку на три передачі, нормальну каретку-квадрат (бо якісних запчастин під клин не міг знайти), хороше м'яке  сідло - і вийшов дуже навіть непоганий вел. Звісно, не для гонок, а для спокійних поїздок по місту. Загалом "Україна" десь до 95-го року випуску за рахунок якісної сталі важить усього на кілограм-півтора більше, ніж сучасний дешевий "гірський" велосипед на алюмінієвій рамі. Для спокійних поїздок некритично.


Что бы на "Украину" поставить планетарную втулку на 3 передачи, так понимаю что ещё нужно установить переключатель скоростей + варить крепление для установки тросов перелючения + тормоза.
Если возможность есть выложить фото переделки "Украины" в трёхскоростную буду очень рад посмотреть.
Мопед LEOPARD 49сс ⇒3876 км,72сс ⇒8186 км,110сс ⇒ 6548 км =18610 км. Мотоцикл Lifan ROAD WANDERER Rival 150сс 9912 км. и Скутер VIPER Storm 150cc 5512 км. - продан. Открыл мотосезон
like
good
bad
shockingly
12.03.2015 р.
answerview
хоч я і прихильник якісних крос-кантрійних велосипедів, але 1 раз катався на Україні з планетаркою на сліковій гумі - досить не поганий велосипед для шоссе  18_good
нажаль фото нема, але вигляд був приблизно такий
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
12.03.2015 р. відповів для LEOPARD  
answerview
Спитав. "Україну" він продав, купив нового шосейника (ну, трохи, звісно, довелося докласти))). З приводу гальм - втулка була з гальмами, так само, як на звичайній "Україні", гальмував педалями назад. Саму втулку він не розбирав, тому не знає точно, який там був механізм. Перемикач справді ставив (манетку на кермо), і бонки для троса приварював (два на горизонтальній трубі рами, два на місця гачків для насоса на підсідловій і один біля самого колеса). Пише, що ідею для бонків узяв на харківському велофорумі, там багато таких веломайстрів крутяться.
Ще в нього була ідея поставити передню вилку від радянського шосейника або якоїсь модифікації "України" з передніми гальмами, щоб поставити ві-брейк, але не реалізував.
Бажаю всім тільки горизонтального польоту!
like
good
bad
shockingly
12.03.2015 р. відповів для Hrin  
answerview
Пише, що ідею для бонків узяв на харківському велофорумі, там багато таких веломайстрів крутяться.

Там не один форум
http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewforum.php?f=25
http://veloforum.kh.ua
like
good
bad
shockingly
12.03.2015 р. відповів для Artem103  
answerview
Ось тема про бонки: http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=11035&sid=b46c3024a97122726a6253db0ded05bf
Бажаю всім тільки горизонтального польоту!
like
good
bad
shockingly
12.03.2015 р. відповів для Hrin  
answerview
Спасиб! Почитаю
like
good
bad
shockingly
18.03.2015 р.
answerview
привет всем скоро начнется велосезон поздравляю всех .
like
good
bad
shockingly
18.03.2015 р. відповів для vento20  
answerview
Он уже давно начался  18_good
Сообщество Пенсионеров 19+(закрытая ветка)Саныч...
Stinger FLY 50 (110cc) - Honda SH 150i - Kawasaki ZXR 250 - Yamaha Virago 250 - Honda CB 400sf - Honda VFR 800i - Yamaha Axis 50 - Yamaha Virago 400
like
good
bad
shockingly
expert
18.03.2015 р.
answerview
уже и я в этом сезоне под 100 км накатал.
like
good
bad
shockingly
18.03.2015 р.
answerview
привет всем скоро начнется велосезон поздравляю всех .

уже и я в этом сезоне под 100 км накатал.


слабаки  03_biggrin
☭ = 卐 = Z
Змінено: 18.03.2015 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
18.03.2015 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Доброго дня усім! 01_smile
Цього року придбав собі на додачу до скутера Piaggio Beverly-500 електровелосипед з кіловатним колесом.
Тепер по будням, на роботу і назад їзджу переважно на вело (6 км. в один бік), а по вихідним катаюсь на скутері. Враховуючи те, що 500-кубовик по місту має чималу витрату палива (5-6 л.) виходить значна економія. Та й відчуття від їзди на електровелосипеді цікаві, по якісній дорозі їхати кайф, по ямкам звичайно трохи ковбасить але звикнути можна. Поки що враження лише позитивні.

П.С. Фото додаються.
Движение - это жизнь
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
18.03.2015 р. відповів для roma1918  
answerview
Доброго дня усім! 01_smile
Цього року придбав собі на додачу до скутера Piaggio Beverly-500 електровелосипед з кіловатним колесом.

Поки що враження лише позитивні. .

а він реально нормально тягне? Яка макс швидкість по гарній рівній дорозі, без крутіння педалей?
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
18.03.2015 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Тягне достатньо щоб мої 95 кг. живої ваги підняти на доволі пристойну гору. Приміром по вул. Теліги, що в Києві, на підйом виїхав без допомоги педалей легко. Швидкість не падала нижче 25 км/год. По прямій максималка близько 45 км/год. Комфортна швидкість 35-40. Одного разу з невеличкого нахилу розігнався до 63,5, якщо вірити велокомп"ютеру. Контролер налаштований на 800-ваттну потужність (колесо кіловатне). Це зроблено задля економії енергії. Якщо налаштувати на кіловат, буде десь 5 км приріст у максималці та дещо шустріший розгін, проте аккум буде здихати швидше. І навпаки, якщо налаштувати на 500 ватт, запас ходу збільшиться, а максималка дещо впаде. Продавець запевнив, що аккум має 1000-1500 циклів перезарядки, тобто при моєму режимі їзди його повинно вистачити років на 7, адже заряджаю його раз на 2-3 дні, а у вихідні та свята користуюсь переважно скутером.
Отже станом на сьогодні покупкою я задоволений 01_smile
Движение - это жизнь
1
like
1
good
bad
shockingly
expert
18.03.2015 р. відповів для roma1918  
answerview
Покупали с новья всё вместе или собирали сами ?
like
good
bad
shockingly
1••2345678••14
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин