MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 17:17
44
+10 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Aprilia Leonardo (все модификации) - обслуживание, ремонт, эксплуатация

Переглядів: 201799
GiS адміністратор
21.07.2006 р.
answerview
Показати повідомлення
Aprilia Leonardo (все модификации) - обслуживание, ремонт, эксплуатация
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р. відповів для c0pacabana  
answerview
я такі мотори збираю майже з закритими очима, але цей мотор має таку особливість:частковий його ремонт відпадає він не дасть результату, тільки повний ремонт з заміною навіть тих деталей знос який не значний.ротакс дуже технологічний мотор, і потребує дуже ретельного обслуговування інакше його смерть настає дуже скоро.
Змінено: 27.09.2011 р., IGOR1
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р. відповів для IGOR1  
answerview
коли купиш тоді будеш писати. + чекати треба місяць. і не факт шо купиш оригінал, якщо взагалі знайдеш. це дефіцитні деталі я знаю шо пишу


время УЖЕ значения не имеет какникак октябрь скоро! я нашел на голландском сайте easyparts.nl 10 евро штука! возможно ты с этим сайтом не знаком.. яи сам пока его нашел много времени убил!

а прокладки под головку по дешевки у тебя нету?
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р. відповів для c0pacabana  
answerview
я знаю про цей сайт.тільки яким чином купити там деталі????
Прокладки комплект 43євро
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р. відповів для IGOR1  
answerview
я знаю про цей сайт.тільки яким чином купити там деталі????
Прокладки комплект 43євро

я еще не покупал.. так пролистал заказ там виса мастрекард принимают, отправляют они посылкой! цена доставки 25 евро!
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р.
answerview
на фото 1 -2 вкладыши
3- сюда надо прокладку
4- сальник!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р. відповів для c0pacabana  
answerview
прокладки тільки комплектом
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р. відповів для c0pacabana  
answerview
ну я пьяный ездил влетел пару десятков раз
Блин, чувак, ну ты себя послушай только!  05_shok Ты себя нормальным человеком считаешь?  75_mda
Иногда хочется чтобы всегда!..
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р. відповів для IGOR1  
answerview
я такі мотори збираю майже з закритими очима, але цей мотор має таку особливість:частковий його ремонт відпадає він не дасть результату, тільки повний ремонт з заміною навіть тих деталей знос який не значний.ротакс дуже технологічний мотор, і потребує дуже ретельного обслуговування інакше його смерть настає дуже скоро.


скажи пожалуста... что там еще нужно заменить тогда, если конечно можно сказать так не видя движка!?
кстати маслянный насос варенный.. но езди нормально.. коромысла в не лучшем состоянии.. но ничего ездил иногда регулировали зазор
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р. відповів для c0pacabana  
answerview
я всього лиш майстер а не екстрасенс тому не скажу що потрібно замінити.можливо застучав мотор через масляний насос, оскільки недостатній тиск масла - прискорений вихід з ладу кривошипно шатунного механізму
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р. відповів для IGOR1  
answerview
мотор скорей всего застучал из за порванной цепи, там вылетело одно звено.
незнаеш сколько стоит маслянный насос бу хороший и новый?
кстати у меня есть еще один движок к этому мотоциклу , есть рама, пластик! может мы бы с тобой нашли общий язык в плане обмена?
Змінено: 27.09.2011 р., c0pacabana
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р. відповів для c0pacabana  
answerview
так поміняй цілий мотор і радуйся. масло насос бу хороший 20євро.все в наявності
like
good
bad
shockingly
27.09.2011 р. відповів для c0pacabana  
answerview
привет.я тоже с кировограда и тоже ежу на априлие позвони есть вопросы и предложения 0505577350
1
like
1
good
bad
shockingly
04.10.2011 р.
answerview
Кто может что то сказать, напишите подробней как менять эти самые вкладыши, слышал что там зазор меряется к коленвалу и если коленвал стерся, то вкладыши менять нельзя. Это буде интересно не только мне...!

ps отдельное спасибо IGOR1 за помошь с запчастями, правда еше не получил, завтра на новой поште заберать сказали!
like
good
bad
shockingly
05.10.2011 р. відповів для c0pacabana  
answerview
Для правильної установки потрібен тех.фен і прес. крім того необхідно врахувати кут розміщення вкладиша, інакше клин, при тому лівий і правий набір різні.
like
good
bad
shockingly
05.10.2011 р. відповів для IGOR1  
answerview
Если они потертые,  то может быть такое если поставить новые то будут затирать коленвалл?
like
good
bad
shockingly
05.10.2011 р. відповів для c0pacabana  
answerview
не розумію тебе
like
good
bad
shockingly
09.10.2011 р. відповів для IGOR1  
answerview
да ладно не важно. буду менять.. зы сальники хорошие мне продал, то что надо!
деньги соберу буду искать вкладыши и прокладку.... кстати мне говорили что прокладку вырезать можно.. стоит ли?
like
good
bad
shockingly
09.10.2011 р. відповів для c0pacabana  
answerview
вирізана прокладка на водянку це гон!
like
good
bad
shockingly
08.01.2012 р. відповів для vitamin2552  
answerview
Привет ! Скажи какой (фирмы) и за сколько? поршень взял. Тоже проблема с масло-Жорам , хочу заморочиться с ремонтом  43_help
like
good
bad
shockingly
motogad
09.01.2012 р. відповів для johndo  
answerview
замеряй компрессию , если норма то давит через сальники клапанов , машина то не новая , и это болезнь  этого мотора . Вообще как по мне ремонт такого мотора никаких сложностей не создаёт ,  всё элементарна , запчастей щас навалом
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин