MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 01:55
44
+11 °С
Вітер: 3 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2387727
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
22.02.2019 р. відповів для Chado  
answerview
чинись. фотки больнички есть. вашей? у нас все внутри аккуратно. но общение с врачами оставляет желать лучшего. последнее мое посещение полуклиники закончилось тем, что я кинул книжку и сказал, что здесь появлюсь лишь в холодном виде и не по своей воле 08_lol
жена ходила уже к "семейному доктору". те же яйца. очередь, раздолбайство и неуважение. в итоге там проторчала порядка 4 часов. и это - "по записи".
п.с. у нас бегают богданы, тата, газели-рута (на малом пассажиропотоке), еще какие-то чемоданы. но пазиков давно нет. они остались лишь у предприятий, которые работяг развозят. но не на маршрутах
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
22.02.2019 р.
answerview
А. Невзорову респект! 
https://youtu.be/T4Rn69V7y3M
like
good
bad
shockingly
22.02.2019 р. відповів для tsinik  
answerview
в кардиологии я лежал-совдепия,в травмотологии-тоже самое.А вот внизу построили отдельное крыло-МРТ-все под евро..Есть древнее старое здание- раствор для кирпичей еще на яичных белках замешивали-там лор и терапия-тоже-окна стеклопакеты,в коридорах старинная плитка,двери высоченные,но в палатах совдепия-по 20 человек...Скину фото
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
22.02.2019 р. відповів для Petrovi4  
answerview
про Суворова даже не знал..при СССР панораму в Крыму,в Севастополе по-моему, смотрел-огромное впечатление получил.. мдааа...
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
22.02.2019 р. відповів для Chado  
answerview
Не сплигуй з "ТЕМИ" - ти написав що ваша лікарня гірша ніж та,що на фото у дописі Юзера...тому - фото в студію!17_wink
1
like
good
1
bad
shockingly
22.02.2019 р.
answerview
Не сплигуй з "ТЕМИ
с какой темы?шо ты хочешь,болезный?может тебе фото двора перед приемным отделением в поликлиннике снять где лед сплошной?Рассветет-сделаю.
тебе кроме нынешнего еще может чего-меня заказывали снимать ролики и про больницу и про скорую помощь.Я ж проф.оператор..
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 22.02.2019 р., Chado
like
good
bad
shockingly
22.02.2019 р. відповів для Chado  
answerview
Ну..."болезний" - це ти...У своїй відповіді Юзеру,що виклав фотки лікарні із роїсі,на яких знято гнилі матраци і подушки,кривими руками прокладені пластикові труби,ти заявив що ваша лікарня - гірша...Я і хотів пересвідчитись на скільки наша охорона здоров"я гірша від кацапської,подивившись фото вашої лікарні.03_biggrin17_wink
like
good
bad
shockingly
22.02.2019 р. відповів для L_rider  
answerview
Понял тебя,значит ты знаешь что у нас такого как там быть не может?
я фильм снимал про наше инфекционное отделение-этот фильм занял 1е место в Сумской обл.Это даже не фильм,а ролик..Снимал давно,лет может 7 назад.Вот как на 2 фото копия обстановка была,полы,стены..Я уже в больнице 6 лет не лежал,после инфаркта..
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 22.02.2019 р., Chado
like
good
bad
shockingly
22.02.2019 р.
answerview
По местной семейной мидицине, поликлиннике и детской поликлиннике, ничего плохого сказать не могу. Ремонты делаются, абслуживание вежливое... Все по записи и часами в очередях не стоишь. 
Что напрягает.. Например нужно попасть  к лору, вначале нужно записаться за неделю а то и две к семейному врачу за направлением. Потом тоже самое и к лору... А тот может еще по ходу послать делать флюрограыию, если больше года назад делал. А это все время, толкание в пробках и череди.. А кто каждый день на работе, то и отпрашивания... Раньше с этим было попроще. 
Зато плановое мед обследование не пропустишь!!03_biggrin
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 22.02.2019 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
22.02.2019 р.
answerview
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
1
like
1
good
bad
shockingly
22.02.2019 р.
answerview
Цитата:

200_бригада

Оце так цікава новина від дирляндців.
4 окупанта підписали контракт, серед них командир батальйону 9 ошпмп окупантів на позивний "Грек".
Вірте в воїнів! Вірте в ЗС України!

ПС. Інформація підтвержена. Не плутати з "Греком" на Авдіївській промці. Просто не фартовий позивний.
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 22.02.2019 р., ALAN60
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
1
good
1
bad
shockingly
23.02.2019 р. відповів для Chado  
answerview
Сім років - великий часовий проміжок....06_question І я нічого не знаю  - може таке бути, чи не може.Просто попросив тебе показати гіршу лікарню....Мені просто такий свининець в житті не попадався.01_smile
2
like
2
good
bad
shockingly
23.02.2019 р.
answerview
В дополнение:

Сили ООС знешкодили диверсійну групу під час спроби здійснити прорив і затримали сепаратиста

Сили спеціальних операцій ЗСУ затримали проросійського найманця так званої "ЛНР". Під час розвідки спецпризначенці виявили диверсійну групу, яка намагалася здійснити прорив. Наміри окупантів армійці зірвали. Четверо ворогів були знищені, одного вдалося захопити.
Днями на північному напрямку проведення операції Об'єднаних сил спецпризначенці проводили заходи зі здобуття розвідувальної інформації. І несподівано помітили, що з боку противника до них наближаються диверсійно-розвідувальна група.

П'ятеро найманців намагалися підступитися до позицій українського війська.


"Першочергово, це було би виявлення наших позицій. Наші хлопці могли потрапити у полон. Вони, напевне йшли саме з такою метою", – пояснює військовослужбовець ССО "Петрович".

Часу в армійців на роздуми не було. Рішення ухвалили миттєво: "Командиром було прийнято рішення вступити у вогневий контакт. За результатами контакту був один полонений. Усі інші були знищені".

Спецпризначенці пояснюють: диверсійні групи ворог формує із найдосвідченіших бійців. Тому завдання упіймати ворога – було не з нелегких.

"Чому цінно привести полоненого? Тому що це багато інформації, це раз. По-друге, щоб до нього відносилися, як до людини, і він зрозумів, що тут живуть такі самі живі люди. Щоб він зрозумів, за що ми боремося, для чого ми це робимо", – розповідає "Петрович".

54-річний учасник незаконних збройних формувань Олексій родом з окупованої Голубівки. Виправдовується, що найманцем став 2017-го через безгрошів'я, яке панує на окупованій території. Отримував 19 тис. російських рублів на місяць.

Каже "Роботи не було. Сім'ю годувати потрібно було. Ось вирішив спробувати. Я стрілок-кухар. У мене ноги нікудишні. Руки теж. Пічку розтопити. Обід, вечерю, сніданок приготувати. От і все".

Щоправда, армійці цим словам терориста не вірять. Виявили в мережі інтернет відео, де його нагороджують так званим "орденом за мужність".

"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 23.02.2019 р., ALAN60
2
like
2
good
bad
shockingly
23.02.2019 р.
answerview
Опять у Каплина вылезли кацапские уши!!!

ДНЕПР
Сепаратист, призывавший Путина в Украину, стал главой избирательной комиссии в Днепре

Лидер организации «Советский центр» Виктор Марченко, который участвовал в вывешивании флага РФ возле здания горсовета в 2014 году, стал главой избирательной комиссии по выборам президента.
По информации Центральной избирательной комиссии(ЦВК) главой окружной избирательной комиссии по 24 избирательному округу стал глава организации «Советский центр» Виктор Марченко. Главой комиссии он стал от кандидата в президенты Сергея Каплина...
Далее здесь:https://dengi.informator.ua/2019/02/21/separatist-prizyvavshij-putina-v-ukrainu-stal-glavoj-izbiratelnoj-komissii-v-dnepre/
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 23.02.2019 р., ALAN60
1
like
1
good
bad
shockingly
23.02.2019 р.
answerview
Физдец куму!62_sarcastic62_sarcastic62_sarcastic

"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 23.02.2019 р., ALAN60
like
good
bad
shockingly
23.02.2019 р.
answerview
Ну ось вам і нові дебільні обличчя03_biggrin

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
23.02.2019 р.
answerview
Такие кадры на вес золота 28_bad


Василий Пилипенко, который во времена Майдана избивал активистов, в  
декабре 2018 года был назначен заместителем начальника Национальной  
академии Нацгвардии Украины по работе с личным составом. Об этом пишет в
 Facebook активист Руслан Сан-Марино.
В то же время, народный депутат Андрей Билецкий подтвердил, что на фото лежачего активиста избивает действительно Пилипенко.«Сегодня  Пилипенко отвечает за работу с личным составом в должности заместителя
 начальника Национальной академии Национальной гвардии Украины.То есть,
 отвечает за мировоззрение военнослужащих. Может даже о Майдане  
рассказывает», — написал нардеп в Facebook.
По  словам нардепа, активист, которого бил Пилипенко, — это боец  подразделения специального назначения «Азов» Акула, «самый
молодой в  Украине командир батальона. Опытный ветеран в свои 25».
Источник: https://inforesist.org/izbivavshij-aktivistov-majdana-pilipenko-naznachen-zamnachalnika-akademii-natsgvardii/
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 23.02.2019 р., ALAN60
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
good
bad
1
shockingly
23.02.2019 р. відповів для ALAN60  
answerview
Я обычно отбираю всю пачку, проходя мимо, если по пути попадается. На вопрос отвечаю - "таке зубожіння", что селедку не на чем разделать. 
Кому - татор, а кому - лятор!
2
like
2
good
bad
shockingly
23.02.2019 р. відповів для User  
answerview
так он же не служил 06_question
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
23.02.2019 р.
answerview
Готовятся,с-с-суки!!!13_evil

Путин решил провести сборы резервистов по всей России
21.02.2019 - 20:00
http://sprotyv.info/ru/news/kiev/putin-reshil-provesti-sbory-rezervistov-po-vsey-rossii


"В Южном военном округе назначены новые командующие 58-й общевойсковой
армии и 8-й общевойсковой армии округа. Соответствующий приказ подписал
главнокомандующий ВС РФ президент России Владимир Путин."
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 23.02.2019 р., ALAN60
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин