MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 10:39
44
+8 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2400161
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
22.03.2019 р.
answerview
Конфетка к выборам, для непонимающих и не вникающих... 
https://112.ua/ekonomika/gazprom-gotov-vesti-peregovory-o-pryamyh-postavkah-gaza-v-ukrainu-cena-mozhet-snizitsya-na-chetvert-485017.html?fbclid=IwAR1rxeOg4RBQpvI37NZwdfYR3LqLl6HtfPieOMmeLG0zvcrHeA6xvkjmZ50
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
22.03.2019 р.
answerview
Здається в Пороха з'явився шанс.
Чули мабуть байку про департамент слухів при НКВД, ну щось схоже існує й досі, на роботі в мене є одна тітка, яка розпускає під секретом всякі слухи співробітником. Перший раз я її розкусив коли вона всім розказувала що не можна вибирати Чоновола бо він пенсії відмінить ну й останнє це що Порох бухарик і Вальцман.
Так от схоже що Порох цю контору перекупив чи придавив03_biggrin
Чую зранку політінформацію шо треба голосувати за Порошенка бо інакше буде війна і т.п., послухав - воно начебто й на голову не налазить03_biggrin
Але тепер всі четверо молодих що були за ЗЕ будуть голосувати за Порошенка, а я ж місяць доказати нічого не міг15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
3
like
1
good
2
bad
shockingly
22.03.2019 р.
answerview
Змінено: 23.03.2019 р., GiS
like
good
bad
shockingly
22.03.2019 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
Ага, у них там все быстро меняется)))
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
22.03.2019 р.
answerview
Коментар СБУ щодо візиту Бойка-Медведчука до Москви
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
22.03.2019 р.
answerview
И никого не наказали. 
ІЛОВАЙСЬК ЗА 5 ХВИЛИН. ВСЯ ПРАВДА
https://www.youtube.com/watch?v=0f9UcR2KbDE
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
23.03.2019 р.
answerview
Перемовини Бойко-Медведчук-Медведєв у РФ та коаліція з "Батьківщиною" | Г. Омельченко | ІнфоДень
Здесь Омельченко хорошо прошелся по Пашке-жЮльке.18_good
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 23.03.2019 р., ALAN60
like
good
bad
shockingly
23.03.2019 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
Тут даже не стоит говорить о проигрыше в разработке тактики,стратегии,тут надо говорить о зраде..Обычная или трусость или предательство. Как говорится ..."было бы желание"
но возможно исходили от того что в случае крепкого отпора мог бы разгореться очень большой "пожар",так сказать.Я так думаю...тут уже вспоминается классика- "как бы чего не вышло..."
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 23.03.2019 р., Chado
like
good
bad
shockingly
23.03.2019 р.
answerview
Володимир Дейнека
10 год 

 заходжу у ФБ над вечір,
а тут кажуть,
що два якихось притрусні у москву літали домовлятися мало не про ціни на газ.Завтра відправлю свого кота домовитися у сусідній ларьок про зниження ціни на пиво,
для мене лічьно,
на вЄсь лЄтній пЄріод.
ГОЛОСУЙТЕ ЗА МОГО КОТА!
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 23.03.2019 р., User
5
like
good
5
bad
shockingly
23.03.2019 р.
answerview
Треба вдути15_badgrin

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
23.03.2019 р. відповів для User  
answerview
Треба вдути
Рука Бени и жопа Зели!
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
23.03.2019 р. відповів для Chado  
answerview
Тут даже не стоит говорить о проигрыше в разработке тактики,стратегии,тут надо говорить о зраде..Обычная или трусость или предательство. Как говорится ..."было бы желание"но возможно исходили от того что в случае крепкого отпора мог бы разгореться очень большой "пожар",так сказать.Я так думаю...тут уже вспоминается классика- "как бы чего не вышло..."
Штабисты стратеги, все имеют военную вышку. Они должны были, даже обязаны, просчитать все возможные и не возможные варианты. Тем более Крым русские уже захватили...
А тут начинают сопли жевать: мы же не знали что расея будет обстреливать наши войска и вторгнется.. Кто бы по думал??? 06_question68_totakeumbrage
Конечно, хорошо обвинять другого да ещё задним числом... Много ума для этого не нужно. НО на лицо не компетентность, не профессионализм и совковый страх принимать самому в критических ситуациях решение и не ждать отмашки с верху + умышленный развал армии.
И выводов вижу мало сделано.. Вон, склады рвутся один за другим..., много посадили генералов??!!
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 23.03.2019 р., Юра-Ездок
2
like
2
good
bad
shockingly
23.03.2019 р.
answerview
Поправьте если ошибаюсь...
Первый спецназ который был направлен на восток, было спецподразделение СБУ. Ещё там капитана первого убили... И приказ дал Смешко без согласования выше, на свой страх и риск. Потому что в штабе был хаос, неразбериха и бюрократия, а ситуация на востоке критическая!
И за это от пороха получил по шапке и вскоре был снят с должности.
Понятно причин снятия там несколько, но одна из них - самостоятельные действия.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
23.03.2019 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
*** знает. Вообще не понимаю ничего по этому персонажу. Блогеры (как военные, так и гражданские) обходят стороной его личность. что наводит на мысль, что это технический кандидат Пороха.
Но вот к примеру видео: https://youtu.be/pkyHsaagHVs
like
good
bad
shockingly
23.03.2019 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
У мене одне питання до Смешка - нехай скаже хто вбив Івасюка, Чорновола, Гонгадзе, Кирпу, Кравченка, а не розказує якісь таємниці про Тягнибока. Він же точно знає.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 23.03.2019 р., User
3
like
3
good
bad
shockingly
23.03.2019 р.
answerview
выборы -выборы-  кандидаты - ***. не моё, шнура.
по сути. вижу, что полилось дерьмо со всех сторон. а тут выбор не велик. можно голосовать за пороха. того, что пока действующий. или за юлю. ту, которая обещает тарифы в 2 раза меньше (кабальные условия с рашей мы же  забыли, да), за вилкула. тот вообще в 4 раза снизит тарифы на газ. вот реально - верю. только население Украины  сократит не в 4 раза,а полностью истребит
зеленский.. имхохо - вообще не кандидат. так, пробный посыл на латентность.
так что выборы покажут, насколько /Украинцы стали нацией и насколько мы смогли мобилизоваться от внешней угрозы
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
23.03.2019 р.
answerview
Вообще не понимаю ничего по этому персонажу.

Гордон этому персонажу предвещает победу в выборах. в комментах прочитал-"Если обливают грязью-значит достойный претендент"
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 23.03.2019 р., Chado
like
good
bad
shockingly
23.03.2019 р. відповів для Chado  
answerview
далеко не вариант. положим, я к тебе отношусь с антипатией. так ты что, д"артаньян????. все мнения субъективны. 
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
3
like
3
good
bad
shockingly
23.03.2019 р.
answerview
«Ми живемо в дуже складний час і в даний момент міняти головнокомандувача – це неприпустимо. – сказав Юрій Шухевич, – «Це може нас привести до катастрофи».Син легендарного головнокомандувача УПА Романа Шухевича закликав українців згуртуватися, бо тільки в тій єдності запорука нашої перемоги.«В цей складний час закликаю вас полишити всякі емоції, полишити розбрат і об’єднатися всім в ім’я майбутньої перемоги», – заявив Юрій Шухевич. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/03/23/syn_golovnokomanduvacha_upa_nardep_yuriy_shuhevych_pidtrymav_petra_1535585
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
2
good
bad
shockingly
23.03.2019 р. відповів для tsinik  
answerview
зеленский.. имхохо - вообще не кандидат. так, пробный посыл на латентность.
Уверен, если не тот пресловутый фильм, где он сейчас был по рейтингам...

имхо. Слуга народа специально затачивался под Зеленского, Коломойским с целью подготовить электорат к выборам. Явно проект удался.. И цель уверен, это не сдача страны расее а сохранение активов самого олигарха. Ничего личного там, только деньги..
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 23.03.2019 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин