MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 03:31
31
+10 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2406287
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
18.04.2019 р.
answerview

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р. відповів для User  
answerview
Фантомас запретили к показу в кинотеатре им.Коцюбинского у нас в Виннице,когда после ограблений находили бумажки с буквой F. А мы из ластиков вырезали на уроках печать и клепали везде15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
18.04.2019 р. відповів для Chado  
answerview
Те саме було03_biggrin, разів 20 в дитинстві дивився.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
2
good
bad
shockingly
18.04.2019 р. відповів для Chado  
answerview
ты, гнида подзаборная, пасть заткни и не вякай. я тебя вообще за человека не считаю. тем более - разумного
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р. відповів для tsinik  
answerview
фу,как грубо..Ты где воспитывался,щенок.Я старше тебя почти  2 раза,утырок.Мамочка твоя тебя под забором родила,.Проснулся уже,у****?Не пиши мне больше ничего,пидара кусок
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
Горит ли желанием народ ловить рыбу?

Я "горю"желанием ловить ,хоть карасей,но бля у нас -нерест15_badgrin
2
like
good
2
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
Я "горю"желанием

на 1 удочку с одним крючком можно.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
НО ЛЮДИ НЕ ХОТЯТ РАБОТАТЬ !!!

золотые слова и в точку..Сам человек кузнец своего счастья..Согласен с вами.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
Я старше тебя почти  2 раза

Да,это печально, современная молодежь совсем не чтит возраст,у нас таких тоже хватает,раньше служба в армия прививала эти понятия в молодом возрасте, сейчас мамульки откупают от службы,прячут под юбку ,выдумывают альтернативную службу,покупают "числиться и не служить",вот и лишается молодежь воспитательного периода , с возрастом уже поздно-устаканились "скользкие" взгляды.
4
like
4
good
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
на 1 удочку с одним крючком можно.

Предпочитаю от трех поплавков или кормушек,но не более 5 шт.03_biggrin
1
like
good
1
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
Згідно з результатами опитування соціологічного центру імені Михайла Драгоманова,


За кандидата на посаду президента України Володимира Зеленського у другому турі готові проголосувати 54% респондентів, які йдуть на вибори і визначились зі своїм вибором.
За кандидата Петра Порошенка готові проголосувати 44,1% опитуваних респондентів.
При цьому зі своїм вибором ще не визначились близько 15% опитаних респондентів.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 18.04.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р. відповів для alikxom  
answerview
Меня воспитывали при Сов.Союзе,родители войну прошли,совести больше и уважения у этих людей было..А сцыник этот, быдло огородное,считает себя супер-пупер экспертом-политиком,писатель,мля,возомнил из себя хрен знает кого.. Прогнозы,угрозы какие то  голосовальщикам на выборах выдвигает..Уже давно все решено и все идет по плану и вряд ли что голосование это изменит в жизни нашего народа.
В первую очередь человеком надо оставаться..
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
В кого там депозити в Приват?03_biggrin

Окружний адміністративний суд Києва під головуванням судді Павла Вовка визнав незаконною і скасував націоналізацію ПриватБанку. Таким чином, він задовольнив позов екс-власника фінустанови Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету міністрів.Зокрема, суд прийняв рішення, яким встановив процедуру виведення неплатоспроможного банку з ринку за участю держави таким, що порушує норми чинного законодавства, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 18.04.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
у нас в городе полиции отряды нагнали..
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
Я не дуже вірю, але...

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
а так понимаю мы сейчас пиратство обсуждаем?
мы сейчас обсуждаем просмотр видео по интернету. и - да, по интернету прекрасно можно смотреть блюрей непожатый.

Это максимально доступный поток
ну т.е. мультиплекс на N каналов. сколько у нас потоков на 32 канала? 4? или меньше?

а вобще когда хочется узнать сколько шапок можно пошить из одной шкуры (45мБит) , то следует заметить что чем меньше тем будет лучше.
я хочу узнать сколько их шьют сейчас у нас прямо сейчас.

пушо 45 мбит поделенное на N - это таки не 45 мбит, это таки гораздо меньше. причем - никак не h265, а в лучшем случае h264, а то и mpeg2 (что совсем печально по качеству - пушо 45 мбит мпег2 не факт что смогут потягаться с какими-то 10 мбитами h265, а уж если реальный поток 3-6 мбит в мультиплексе - тут все совсем плохо будет).

В интернете ты найдешь (вероятнее всего) юр.лицо предоставляющее информацию и , возможно, физ.лица кому принадлежит этот источник информации. Где и кто им что напел - чаще всего не ясно никак.
как минимум я там получу ссылку на первоисточник (пост политика, целиком а не вырванный из контекста кусок) или новость на зарубежном СМИ (вы же в курсе, как могут наши "недорогенькі" извратить смысл в процессе творческого перевода?)

О том, что в вещании телевидения есть то что перекрывает все слои населения. Не включая разве шо совсем экзотику. Клинически больных в стационаре.
ок, каналы типа discovery science для нашего населения - это, очевидно, клиника, сортирный квартал наше все.

вам все еще непонятно, почему люди не хотят смотреть тот шлак, что вы называете "украинским телевидением"?
Змінено: 18.04.2019 р., NiTr0
like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
І хто тут сміявся коли ми з Петровичем по 200 л бензину купили?30_crazy

Уряд РФ заборонив експорт в Україну російської нафти та нафтопродуктів, а експорт вугілля можливий лише після отримання спеціального дозволу. Читайте також Білорусь скоротила поставки нафтопродуктів в Україну Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, на засіданні уряду прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв повідомив, що підписав відповідну постанову.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/energetics/10521234-rosiya-zaboronila-eksport-v-ukrajinu-nafti-ta-naftoproduktiv.html
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 18.04.2019 р., User
2
like
1
good
1
bad
shockingly
18.04.2019 р. відповів для User  
answerview
В тому інституті рахувати вміють?03_biggrin
like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
І хто тут сміявся коли ми з Петровичем по 200 л бензину купили?

Блин,я чуть тоже не затарился(А92-42р,А95-45р),а он у нас подешевел А92-39руб.,А95-42руб.05_shokдешевле чем в рашке.
like
good
bad
shockingly
18.04.2019 р.
answerview
же давно все решено и все идет по плану и вряд ли что голосование это изменит в жизни нашего народа.
Якщо все вирішено - н**..на голосувати...Треба збирати Майдан і волати:"Нас дурять!!!"І відчепись від Циніка..З таким як ти нічого робити не можна - ні в розвідку,ні країну будувати,навіть не "шабашку"страшно...Твої батьки- такі достойні люди,а такого недорікуватого виростили...02_sad
3
like
2
good
1
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин