MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 14:09
28
+14 °С
Вітер: 4 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2402844
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
20.05.2019 р.
answerview
В которое специально любыми средствами заганяют слабого игрока. 
like
good
bad
shockingly
20.05.2019 р. відповів для cem  
answerview
Вспомните когда Порох принял страну с копеечным баластом. И задержек бюджетникам не было и просрочнных международных выплат. Не все так однозначно с кредитами.. 
Хотя согласен, влазить в долги это крайняя мера.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 20.05.2019 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
20.05.2019 р.
answerview
Жить нужно за свои. Кредит это рабство. 
У тебя ключевое "раньше в вузах". Темболее то, что изучали В НАШИХ вузах. 
Не совсем так: покупать пожрать за кредитные - конечно же это "в рабство", но кредиты на развитие бизнеса - это развитие и приумножение капитала. Это не "экономика КАПИТАЛА", а просто "экономика"03_biggrin
4
like
4
good
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview
фейк став президентом...

дехто перевзувся

і нарешті: кінець епохи зубаЖіння
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview
03_biggrin17_wink


"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
2
like
good
2
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview
25% за Петра Порошенка
Хвилинка фактчекінгу ☑

В інавгураційну промову президента Зеленського закралося кілька помилок. Перевіряємо:

✖️ За словами президента в Україні принижуючі зарплати.
✔ Насправді: за 3 роки мінімальна заробітна плата зросла у 2,8 рази в доларовому еквіваленті (з $53 до $150).

✖️ Президент не побачив пенсій.
✔ Насправді: за 3 роки середня пенсія зросла у 1,6 рази в доларовому еквіваленті (з $66 до $108).

✖️ Президент не побачив робочих місць.
✔ Насправді: за 3 роки працюючих побільшало на 732 тисячі осіб (+7,3%).

✖️ Зеленський назвав ціни болючими.
✔ Насправді: за 2018 рік інфляція вперше за 5 років була меншою ніж 10%.

✖️ Президент сказав, що уряд розводить руками та нічого не може зробити.
✔ Насправді: завдяки зусиллям Кабміну Україна піднялася на 41 позицію в рейтингу Doing Business, ВВП зріс на 8,4%, значно зменшилися як державний борг, так і дефіцит бюджету.
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
21.05.2019 р. відповів для cem  
answerview
Политэкономику капитализма? Уважаемый, вы в каком веке живете? Вы еще подтяните, как аргумент, экономические теории утопистов05_shok
4
like
3
good
1
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview
Мысягин рассказал про избиение младенцев в Первомайске 17 мая 07_dirol

Рано утром в пятницу 17 мая, в момент, когда происходила ротация одного батальона на
другой, 6-го полка так называемой "народной милиции ЛНР" в районе нп
Первомайск, противник был абсолютно расслаблен, вся колесная и
гусеничная военная техника стояла практически скопом в одном месте -
именно в этот момент пришла небесная кара. Кара за все те недавние
обстрелы мирных поселков и тылов.
----------
Неизвестная "Третья сила" провела блестящую военную операцию.
Разведкой была получена информация о точном времени и месте начала ротации у противника.
Именно в тот момент, когда вся техника была выставлена на открытую
местность, а личный состав был абсолютно расслаблен и не пойми кто чем
занимался, именно в этот момент началась боевая операция.
Действовали быстро и очень точно.
Поочерёдно, сначала с одного места отработали - быстро отошли, потом с
другого отработали - также быстро отошли, потом с третьего все тоже
самое и тд, неизвестная "Третья сила" неизвестным калибром в течении 35
минут поочерёдно работая с разных мест, уничтожила, повредила и вывела
из строя:
КАМАЗ
УРАЛ
МТЛБ - 2 шт.
МТЛБ с ЗУ - 2 шт
Автотранспорт ( Таблетки, УАЗы ) - 15 автомобилей
По потерям личного состава данные выясняются и проверяются.
"Третья Сила" действовала по всем правилам войны.
Пока противник вычислял откуда работала первая группа и начинал ответные
действия по ним, там уже никого не было. Также спокойно сделали свою
работу и спокойно отошли все остальные группы.
По данным разведки в районе нп Первомайск, несколько часов стоял сильный вой скорых. Возили раненых.
Эту же информацию подтверждают и местные жители. С их слов такого давно
они не припомнят. Видать ответка качественно и точно прилетела. Шорох и
вой стоял ой какой серьезный. Часть города из-за этого была временно
перекрыта.
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
4
like
4
good
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview
Radmila Korzh
Дууже багато літер. Але я пообіцяла.
Я це зробила, я пообіцяла – я переслухала повністю епохальний спіч… цього… ну, ви зрозуміли.
Я чесно хотіла зрозуміти – чому у мене було відчуття, що це … капець.
Ну от.
Перше – це не щиро. Кажіть мені все що завгодно. Це акторський монолог, навіть не вивчений напам’ять, а прочитаний з листка ( так, якщо по театральному – десь друге читання п’єси, роль ще не усвідомлена, навіть канва ролі ще не вималювана, йде по тексту навпомацки, але вже не бубнить, а намагається з дрожементом в голосі і інтонаціями поганого театру – я знаю, що я кажу – у мене три актори в сім’ї, і сама – з народного театру «Юність», а це не якийсь там квн, це епоха).
Цей монолог має аудиторію. Для них і написано. Натовп.
Тепер по тексту. Текст для тієї аудиторії мабуть бездоганний. Для мене – ні.
Буду так, як з простим хлопцем на сцені. Доступно.
По-перше. Чесно, мене не цікавить, що сказав твій син. Якщо ти мене думав розчулити – тобі це не вдалось, хлопче. Мені, грубо кажучи, по фігу твої діти. Як мені були по фігу діти і онуки твоїх попередників. Тільки якщо вони не вже повнолітні і не встромлюють носа в державне управління і в державний бюджет. От тоді так, тоді мені дуже цікаво, що вони говорять і роблять. А поки що залиш свої сімейні радощі при собі. Ти – функція. Гарант. А те, що твій інфант не може розібратись, що татка не королем вибрали, а всього лише президентом – балів тобі не додає.
Далі. Я не присягала сьогодні з тобою на вірність Україні. Я давно це зробила, Я присягала на цю вірність на двох майданах, і в 14-15-му на волонтерці та полігонах. До речі, мої друзі, які за тебе голосували, присягали за це на фронті. Але не сьогодні. Мені і таким як я довелось гарантувати виконання своїх конституційних прав в 2004, 2013-2014 і далі. Трохи пафосно, але щиро і правда.
Красиві пасажі, що кожен з нас вбитий на Донбасі ті інше. Красиво, але за весь спіч ти не назвав: хто нас вбиває на Донбасі, і хто нас вигнав із своїх домівок. П’ять років… І це вже давно ні для кого не секрет.
До речі, у мене немає будинків у Криму, але там залишись довгі роки моєї роботи, моєї і однодумців моїх, результати якої зараз загарбники знищують… Я маю право на те, щоб ти загарбників називав загарбниками, а не ховав язика в сраці. «Не ми почали цю війну…». Словоблуддям займатись легко. У нас є ворог, і цей ворог давно названий. Крапка. А то можна ці словесні пасажі розуміти, як хочеш. Може ти хочеш натякнути, що війну почали попередники? Біс тебе знає, хлопче.
«Тих, хто в боротьбі з бідністю змушений втрачати власну гідність». Це про кого? Про заробітчан? У чесній праці ніколи не втрачається гідність. У важкій праці ніколи не втрачається гідність. Гідність втрачається в крадійстві і в продажу совісті. Гідність втрачається в фіглярстві. Так, так в фіглярстві. Я можу розказати, як в твоїй професії втрачається гідність. Не треба? А в праці вона не втрачається
«65 мільйонів, яких породила українська земля…» Ні, хлопче. Добрих двадцять мільйонів породили вже інші землі. І, до речі, кого ти кличеш назад? Заробітчан чи таки діаспору? Бо тих, народжених на інших землях українців є достатньо і в країні нашого споконвічного, не побоюсь сказати – природнього ворога. Їх просиш привезти сюди «свою ментальність»? Дякую, не треба. Ми цього добра і так наїлись.
Ти серйозно ставиш у приклад збірну Ісландії по футболу?! Серйозно? Really? Оце ось «дантист, студент, пілот і прибиральник бились захищали честь своєї країни, хоч ніхто не вірив в перемогу». Ти. Це. Серйозно?! Але за тебе голосували українські «дантист, студент, пілот і прибиральник», а ще юрист, вчитель, бармен, бізнесмен, агроном, футболіст і останній шалапут на районі, які в 2014 році пішли на фронт… не на футбольне поле! На фронт - битись і захищати і честь, і життя своєї країни, і так, майже ніхто не вірив в успіх. Для тебе існує лише Ісландська збірна? Ок, проїхали.
Ти готовий втратити все заради миру? Що – все? Популярність, рейтинг, посаду? І це все – все? А життя ти, хлопче, готовий втратити? Скажи своїм радникам, щоб вони тобі відкрили книгу пам’яті загиблих - 4090 прізвищ. Це ті, які були готові втратити все, і життя також, і втратили. Скажи, що відкрили реєстри ветеранів, це ті, які були готові втратити все, і життя також. Слава всім богам, не втратили. І вони голосували за тебе. Ти готовий втратити рейтинг заради миру? От це і все? І, до речі, який же ж це повинен бути мир, що ти можеш втратити рейтинг і посаду? З оцього місця взагалі докладніше… і яким чином ти будеш втрачати свою посаду… Бо логічно виходить, що ми щось з твоїм миром таке втратимо, що твоя популярність розвіється в повітрі. То що? Що? На яких умовах той мир ти будеш здобувати? Тобі вже пояснили ж, що можна припинити стрільбу дуже просто – здатись. А! навіть не втрачаючи територій…Втратити щось інше. Думаю, пояснили і розповіли. Так що там, конкретно?
До речі, а чого це ти раптово перейшов на мову ворога? Думаєш, Путін не зрозуміє? Він зрозуміє… Він зрозуміє навіть якщо ти йому жестами покажеш, а ні – то вчасно перекладуть. Він не дурний.
І наші люди там, на окупованих територіях теж зрозуміють. Якщо захочуть. Але біда в тому, що не хочуть. Хоч українською,хоч російською, хоч есперанто, або мовою жестів. Так, твій попередник в першій промові теж переходив на російську. Наївний. Пройшло п’ять років. Вже не наївний. А, ти хочеш повторити ту ж помилку? Будь ласка. Але ти ще не зрозумів – ти функція, твоя роль як функції досить жорстко прописана.
Ти кажеш, що українець – це не місце проживання, це в серці. А ті, чи українці вони в серцях своїх?
Про стандарти НАТО, які просто треба робити. Ти скажи прямо: ми йдемо в НАТО, чи ми йдемо … ну кудись там йдемо, окремою дорогою, з високими стандартами. Мені, як людині яка таки мала волонтерський та громадський досвід співпраці з оборонними структурами , таки цікавий визначений напрямок. Я вчилась, я багато вчилась всі ці роки, я розбираюсь. Я знаю все, що попередня влада зробила, і чого не зробила, за що була нещадно шматована нашим суспільством. Мені цікавий напрямок, від цього залежить життя країни і нації.
Про соціальні стандарти можеш не говорити, я не отой натовп біля бар’єрчику, я знаю, що ти цього не вирішуєш. Не треба бла-бла-бла..
А тепер щодо цитати Рейгана… Це називається, хлопче, «висмикнути з контексту». Я не памятаю, що там було у Рейгана з урядом ( молода була), але його слова це його слова до їх уряду. А так – це висмикнуте з контексту. Ну, от «Як він мене послав, так і я їх послав» - це цитата з Святого писання, до речі.. Правда смішно і двозначно? Там висмикнуто з контексту. «Так і я послав їх в мир».
Плебс з Рейганом «прохаває», іншій рівень ні.
Що там далі наїзд на уряд? Ну, якщо по вашому, по простому, то «прєд’ява». Ти щось там зауважуєш, що вони щось можуть, і пропонуєш взяти аркушик і ручку, заяву на вихід написати. Ти, хлопче, в уряді працював? Я розумію, якби таке Макрон сказав, він знає. Він працював. А до тебе, після цієї прєд’яви, по нашому, по простому може бути тільки одна реакція: ти, сявка криворізька, зовсім рамси поплутав? Соплі витер і чєши конституцію читати, гарант
Ну і про тріумфальний розпуск Верховної Ради. Зараз, згадаю. Грали ми в молодості цю п’єсу, гарна вистава , до речі, була талановита. А! «Гордый профиль, твердый шаг,
Со спины — дак чистый шах!
Только сдвинь корону набок,
Чтоб не висла на ушах!..»
Ти – не король. Ти гарант конституції. Все. Слуга народу кажеш? Слугуй, а не бикуй!
На цьому рецензія на виконання монологу актором Зеленським у ролі президента України закінчена. Театральний критик Р.В Корж. Далі буде…
P.S. Люде, ви дійсно вважаєте ото щирим, якісним і гідним інтелектуального рівня? Ізвінітє…
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview
Члени Ради Безпеки ООН проголосували проти проведення засідання, ініційованого російською делегацією щодо українського закону про мову. Таке рішення було ухвалене на початку засідання.Проти проведення засідання проголосували шість країн-членів, за – п’ять і чотири – утрималися.Серед представників країн-членів Радбезу ООН, які виступили проти, були: постійний представник Франції при ООН Франсуа Делатр, представник Німеччини при ООН Крістоф Хойзген, а також постпред Польщі при ООН та заступник постпреда США.Представник Франції заявив, що вважає, що російська делегація спеціально ініціювала це засідання у день інавгурації президента Володимира Зеленського, щоб використати Радбез для власних цілей.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
1
good
1
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview
ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview
Вчера в поселке Дивички Киевской области состоялась церемония передачи двух современных контрбатарейная радаров класса AN / TPQ-36 на вооружение Вооруженных сил Украины. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на пресс-службу Министерства обороны.

От американской стороны сертификаты на владение самыми современными средствами контрбатарейной борьбы заместителю начальника Генерального штаба ВСУ генерал-лейтенанту Радиону Тимошенко вручил офицер армии США подполковник Тодд Гоф. 

Он отметил, что передача современного вооружения украинским военным - это стремление правительства и народа Соединенных Штатов помогать Украине защищать свой суверенитет и территориальную целостность.

"Эти контрбатарейные станции - часть помощи США, стоимость которой составляет более 1 млрд 1 млн долларов. США будут продолжать помогать Украине, ведь мы преданы делу защиты суверенитета и территориальной целостности вашей страны. Кроме этого, мы поможем Украине развивать ее оборонительные институты", - отметил Тодд Гоф.
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
3
like
2
good
1
bad
shockingly
21.05.2019 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
>Тактика реваншистов в изолировании людей прогрессивного мышления.

Хорошо завизуавировал фразу... нададагавариватся... Интересно как с рашей договорится и на чьих условиях??
Даже не могу представить какими лабиринтами твоя мысль прошла от моей фразы про то что вы замкнулись в своей песочнице и до вывода отрицания тактики переговоров.

Но если тебе интересно как договариваться с рашей, то тебе стоит поступить в университет международных отношений и через какое то время тебе дадут представление о том как люди договариваются между собою, а в каких случаях договориться становится невозможно.

Но одно я могу сказать и так - если не разговаривать, то и договориться невозможно.

С приходом к власти Зеленского, думаю ничего не изменится.. Ну может бакс немного поплывет. Возможно кого с вышек посадят, чтоб народ меньше возмущался..
Уже меняется - просто тебе не очень наверное видно. В страну заехала вся та пиздота, которая пять лет назад тикала отсюда теряя капці. Открылся доступ к российским сетевым ресурсам ранее блокированный. Страна уверенно рулит в прошлое. Но если вам хочется верить что всё будет Украина и смерть ворогам - ну верьте. Это бесплатно...

А с войной с расеей ничего не поменяется. Если включим заднюю и начнем вилять задом, это капитуляция и признание верховенства расии. Со всеми вытекающими..
Да, именно так. Ты видишь в этом что то невозможное? 
Змінено: 21.05.2019 р., Gustav
1
like
good
1
bad
shockingly
21.05.2019 р. відповів для tsinik  
answerview
>У вас всех чисто вылизанные щеки и вы в меньшинстве

ты, как я понимаю, к этим чисто облизанным не относишься? ты выше этого? ты же здесь не живешь, тебя не касается?
нет, не отношусь. Как и многие пользователи мото.ком.юа которым не интересны политинформации от дурачков и истерики от полезных идиотов.
да, я выше этого. 
да, я не живу в Сети и тем более на мото.ком.юа
Змінено: 21.05.2019 р., Gustav
1
like
good
1
bad
shockingly
21.05.2019 р. відповів для User  
answerview
якщо кацапи радіють ми маємо нашорошити вуха
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview
кацапи радіють ми маємо нашорошити вуха
Радіють кацапи і риги (ну і інші колаборанти всіх мастей)... але справа в тому що із тих "72%" - як мінімум половина проти тої русосрані.
☭ = 卐 = Z
2
like
2
good
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
21.05.2019 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Радіють кацапи і риги (ну і інші колаборанти всіх мастей)... але справа в тому що із тих "72%" - як мінімум половина проти тої русосрані.

И шо с того? Проголосуют одни за рыгов, другие за слугу, третьи за Люлю. Потом эта кодла вся соберется в коалицию и будет как и прежде творить покращення.
2
like
good
2
bad
shockingly
21.05.2019 р.
answerview
Радіють кацапи і риги (ну і інші колаборанти всіх мастей)... але справа в тому що із тих "72%" - як мінімум половина проти тої русосрані.

зараз маємо трохи вичекати

Ірина Ніка
Що у мене на думці? 
Мої друзі зараз на роздоріжжі, одні сумують , інші панікують , треті намагаються зберігати оптимізм . Усі разом зляться.
Кожен має вибрати свій спосіб реагувати на події і пережити. А тоді чекати. Чекати доки 73 % перейдуть від ейфорії до тривоги , а тоді й до зневіри. Доки не перестануть обслюнявлювати свою пусічку . Це станеться обов'язково. Ми це знаємо і команда вови це знає. Не знають лише фанати.
А вже тоді можна починати думати що робити . А зараз чекати спокійно і не зажирати оточуючих , не плакатись і не панікувати. Це абсолютно непродуктивно.
дехто з моїх знайомих "зе" і "хто завгодно, аби не Порох" вже взялися за голову. Один протрезвів вчора підчас КЕНГУРАЦІЇ = "це ж він весь силовий блок одним махом зняв, завтра ж можуть танки поперти, а начальства нема..."
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин