MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 13:39
11
+11 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2388011
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
24.08.2019 р.
answerview
Мухарськuй:

Україна знuкає тuхо. Ніхто майже не помічає. Аж на тобі…
УКРАЇНА ЗНUКАЄ ТUХО
21 серпня 2019 р. 19:47


Ніхто майже не помічає…

На початку 90х, колu вже вuбухнула перша ‘Червона Рута’, колu буялu
‘Бу-Ба-Бу’, колu збuралuсь повні залu на концертах театру ‘Не журuсь’, а
по радіо звучалu українські пісні Ірuнu Білuк, Таїсії Повалій,
здавалося, оцей вuр свята Воскресаючого Духу (за Андруховuчем) вже ніхто
не спuнuть!
Аж на тобі…
Прuйшов Табачнuк, а з нuм і Кучма (чu навпакu) і все отак потроху,
тuшком-нuшком, українське відродження почало провалюватuся в дірu
забуття, порох мuнувщuнu, безодню ‘нічого’.

Десь хтось з редакторів не поставuв в ефір ‘Братів Гадюкінuх’ натомість
вuлізлu ‘Іванушкі- інтернейшнл’, хтось десь попросuв не транслюватu
‘Пропалу грамоту’ натомість увімкнулu ‘Масква слєзам нє вєріт’.., хтось з
мuтців подався за кордон, хтось люто забухав чu зневірuвся, хтось
вкоротuв собі віку.

Але більшість спрuйнялu умовu нав’язаної грu – перейшлu на російську,
почалu мuслuтu ‘економічно’ (сравнітє рuнкі Украінu і Росії), і взагалі
зачєм ето раздєлєніє… всє мu братья і какая разніца на каком язuкє
гаваріть..?

Спостерігаючu за цунамі блокування сторінок та каналів українськuх
актuвістів я бачу сuстемну роботу ФСБ з зачuщення українського
інформпростору від небажанuх елементів.

Це робuться в ропал сезону відпусток, колu всі як не на морях, так на
дачах …. так само за одне літо (після достроковuх вuборів Кучмu) майже
всі українськu теле та радіоканалu змінuлu свою редакційну політuку.
Це сталося незбагненнно стрімко і водночас. Як зараз.

А у вересні, повернувшuсь до звuчайнuх справ, у вuрі щоденної біганuнu
ніхто й не помітuть як в ефірах і ЗМІ поменшало української мовu, як на
сцені ПК Україна знову російською співає Повалій і розважає прuхільнuків
шансону Люба Успєнская. Квартал ху*чіт шуточкі про тупuх х*хлов, а
колuшні рuгu знов святкують дєнь совєтской армії.

Історія заходuть на чергове коло. Малою кров’ю обійтuсь не вuйшло. Нас
чекають важкі часu. Чuстuмо зброю і будьмо пuльнuмu!

Всім гарного дня)) бережіть здоров’я!!!
Антін Мухарськuй

Більше тут:
https://uanews.co.ua/news/mukharskui-ukrayina-znukaie-tukho-nikhto-maizhe-ne-pomichaie-azh-na-tobi-ukrayina-znukaie-tukho_580/?fbclid=IwAR0atv-OXGufm2NT2xirJrI0dhu6CFjMdut_6vK9m2BGmTLG-N6aRtII2sc

© Все буде Україна
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 24.08.2019 р., ALAN60
1
like
1
good
bad
shockingly
24.08.2019 р. відповів для August  
answerview
С днюхой!20_drinks20_drinks И всех с праздником!!!!01_smile
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 24.08.2019 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
24.08.2019 р. відповів для August  
answerview
надо же такое, что проукраинский москалык на день независимости... Серый, это вообще в пику киселевщине и захаровой. сделал так сделал 08_lol
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
3
like
1
good
2
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
в мене тільки одне запитання. а чому лише 5 канал якось намагається поговорити за 28 річну незалежність??? по іншим каналам гнуть "развекательніє передачі". що, порошоботи захватілі ефір?
п.с. нас не 72 відсотки. нас намного більше. ми  - майбутнє. ми - саме ті, що буде за основу  того, що "впалєдствіє" стане руйнуванням расічянціф. цю країну не зруйнував кавказ. але вже годі..... 
вже досить. хочете мілітаризаціі - - палучіте фєдєралізацію
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
Змінено: 24.08.2019 р., tsinik
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
а чому лише 5 канал якось намагається поговорити за 28 річну незалежність???
Еще и Прямой транслировал.Я,правда,только эти 2 и смотрел.
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
хм... здається коли закрились дофіга ФОПів ти сам кричав, що нищать підприємництво. а ще мінімалка підвищена тобі не подобалась..
Тоді нищили а зараз ні.
І не треба перекручувать. Зараз інша тенденція. До речі коли Порошенко сдав країну долар був 27 ти пропонував запамятати цю цифру. Зараз 24.9. То хто краще керує.04_blush
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р. відповів для cem  
answerview
Опустить бакс можно несколькоми способами.. Работающей и развивающейся экономикой и искуственно, подкидывая с золотого запаса страны. Я нихочу хаять его без веских причин. Но он или транжира, живущий не по средствам или снимает сливки с работы и заслуг других.
Кто есшть кто, покажет время.

П.С. При яныке курс тоже держался стабильно и мы раслабились, и чем это кончилось.. Обвалом экономики и пустой казной. Потому что все держалось искуственно, как совок в свое время. Не жизнеспособный..
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 24.08.2019 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
То хто краще керує.
Ты скромненько так "забыл" про гособлигации,которые сейчас валом скупаются западными "инвесторами"???07_dirol

"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 24.08.2019 р., ALAN60
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
15_badgrin62_sarcastic59_rofl



"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р. відповів для cem  
answerview
З фейсу

Цитата:

Давайте назовем вещи своими именами - в разгар войны был совершен государственный переворот - враг добился устранения Главкома ВСУ ...

1. Порох смертельно мешал Кремлю. Из-за Пороха оккупанты на пять лет застряли с огрызком ОРДЛО в зубах вместо "Новороссии от Одессы до Харькова" 
Порох поднял из пепелища войско - вооружил, одел, накормил. 
Порох сколотил Антипутинскую коалицию, которая без него рассыпается на глазах

2. К 2019 в отличие от 2014 Украина прочно стояла на ногах. 
Войскам РФ не светило НИЧЕГО, а сам Путинский Рейх плавно тонул в говне под санкциями. 
Оставалось только дожимать до Победы Украины. 
Кремлю надо было срочно убрать Пороха и разрушить позиции Украины изнутри. Но как?

3. Подослать киллера? Убийство Главкома лишь еще сильнее сплотило бы нацию. 
Нашелся гораздо более эффективный вариант - опорочить, оболгать, смешать с дерьмом, оболванить быдло и внушить ему ненависть к Пороху - и оно все сделает само своими руками. 
Была запущена операция Клоун.

Но убрали его в итоге не диверсанты ГРУ, а миллионы зебилов. 
Это такой позор и такая подлость...
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 24.08.2019 р., ALAN60
1
like
good
bad
1
shockingly
24.08.2019 р. відповів для ALAN60  
answerview
Что Зеленский проэкт путина, на устранение Порошенка... весьмаааааа сомнительно и космически маловероятно. А вот Порох много на себя брал и копал глубоко или хотел копать... И его ковырнули свои же местные олигархи, у которых денег не меньше и ящиков СМИ по больше. Кто имеет деньги и постоянный супер доход, системму менять не желает. 
Уверен расею здесь мало кто ждет, не считая упоротых ящиком. Даже бывшие рыги.. колпак путинского фсб здесь видеть не хотят. А война и разруха, тем более никому не выгодны.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 24.08.2019 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
До речі коли Порошенко сдав країну долар був 27 ти пропонував запамятати цю цифру. Зараз 24.9. То хто краще керує.

ага - інерція
але тобі такі складні речі не поясниш
Крим - це Україна!
Змінено: 24.08.2019 р., Grom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
Олена Добровольська
Київ, 24.08.2019
Сьогодні я побачила обличчя України, що стовідсотково справжнє. Якби всі, хто хотів приєднатись з різних куточків країни, мали змогу бути присутніми, це людське море не закінчилось би до ночі.
Неймовірні відчуття радості і гордості за тих, хто несе відповідальність за майбутнє. Я мала честь сьогодні бути серед вас, найкращі люди країни. І подумки з тими, хто зараз далеко.
Круто було несподівано побачитися з багатьма, просто потримати за руку, обійнятись, передаючи це світло одне одному. Море іноді раптом виштовхувало прямо на тебе людину, знайоме обличчя. Хтось підходив сам, вітався, казав приємні слова і побажання.
Ну традиційно, я знаю що Марш Захисників вже розірвав п'яті точки у певної групи людей. Вони зовсім не очікували такої кількості. (От наприклад п** оніщенко вже висрав про 500 гривень, які платив Порох за участь в марші, це так свєжо, могли б вже щось нове вигадати). І замість боягузливо строчити коментікі про "потєшниє войска", треба було сьогодні прийти і сказати це в очі тим, хто знає смерть в обличчя.
Тим не менш, я щиро вдячна тим, хто взяв на себе організаційні моменти, це безцінно!
Протиставлення бадоєвщини і ветеранського руху - я так і не вигадала цьому назви.
І вкотре, чувачки, можливо до вас колись і дійде, що "ніщо не спинить ідеї, час якої настав". Вчіть матчастину, воно для здоров'я корисне.


Svetlana Ljubovnikova
Нескінченний людський потік,нестихаючи оплески,бойові прапори,справжні військові і ветерани,жінки,діти,батьки - це і була головна Подія .
Самоорганізація на височайшому рівні.
Ще одне українське диво.

"Отже, ми йдемо так, коробочками. Без регулювальників. Обабіч - тисячі людей. Немає парканів. Немає кордонів. Немає конфліктів. Немає неадекватів.
Десятки тисяч людей організовуються ідеально.
На акції - без інформаційної підтримки, технологів, бадоєвих, адмінресурсу.
Це - українці.
І цю націю хочуть "зробити" парні, які на сто чоловік підтримки за шалені гроші, ставлять 200 смотрящих.
Що у них в головах... Це ж - убогі люди, які вірять, що бабло і кІно рєшают всьо.",-написав Олександр Сосницький

Можете хоч розірватися в шпагаті,ікзперди з телевізора,нахвалюючи шоу від шоуменів,-це ніц не змінює.
Гидко було дивитися,як "тупа вівця"Тм з РС намагалася витягнути з матері загиблого "хто ж вас привіз?", так само,як в часи Майдану рсйскі блді волали "за госдеповські пєчєнькі стоять"- вам не дано зрозуміти.
На Марші Захисників України... не було помпезності і "режиссури"
Зате саме там була ГІДНІСТЬ!!!
І вільні Люди в своїй країні.
"сьогодні вперше за останній час ,я відчула надію,відігрілась серцем- серед побратимів мого синочка, варто було для цього приїхати- таке море людей,така щира подяка",- сказала мені в приваті матір,яка знає що таке найгірше горе..
"Відігрілася серцем" -розумієте?
Як то важливо- відчути що " не вмерла України ні слава,ні воля"
Дякуємо вам всім!
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
Przemysław Lis-Markiewicz
Був у Ґдині на вихідні. Уранці спускаюся до ресторану, де був сніданок і відразу мене приголомшує несамовитий галас. Сім’я з Калінінграду. Баба, дід, молодиця (з 30 років), троє дітей: підліток і двоє: три, чотири роки. Дітвора неймовірно галаслива, розбещена, молодиця дере горло на всю залу. Коли я зайшов, були вони там самі, але миттєво зала заповнилася ще поляками, литовцями та іншими гістьми. Родини з РФ це ніяк не вразило, тільки їх було чути. Після 10 хвилин жаху я не витримав і звернув їм польською мовою увагу, що зала повна людей, а тільки їх чутно. Почули це всі в залі, бо я сказав гучно, через усю залу. Баба почала утихомирювати дітей, проте тридцятирічна бабера була якась збуджена і почала говорити ще гучніше. Зустрілися ми біля буфету і я почув, як вона просичала до мене: «польськие свини, польськие гниды». Мені відібрало мову і вернувся до столика. Зібрати думки. Раптом у залі вигулькнула одна зі співробітниць готелю і роз’юшена бабера почала російською мовою вимагати викликати поліцію на мене, бо я порушив їхній спокій. Дівчина, полька, нічого не зрозуміла і питала польською, що сталося. То я озвався польською так, аби всі мене почули і пояснив офіціантці, що дама вимагає покликати поліцію, але либонь сама на себе, бо щойно обізвала поляків свинями та гнидами. «Молчи, бл.дь» - скрикнула до мене бабера, чим вправила в ступор усю залу. Я невідкладно гучно переклав на польську, що означає «молчи, бл.дь». Водночас попередив, що власне встаю і іду до номеру за мобільним телефоном і то я кличу поліцію. Спустився після хвилини, але росіяни вже в паніці виселялися. Я кинув жінці з рецепції найкатегоричніше як умів: «поліція сюди вже їде, прошу їм не вертати паспортів». Жінка дослухалася (хоча не мусила), повідомила, що паспортів не видасть і не можуть вони виїхати.
Почалось. Схлипи, крики, дзвінки по всіх знайомих, таблетки (для баби) на тиск, благання вбік рецепції, що їм терміново треба їхати. Я стояв і милувався. Баба почала мене запевнювати, що вони ізвіняться и поєдут. Я вдавав, що нічого не розумів. Ніхто їх не розумів. Метушилися, повторювали все російською. Без результату. Приїхала поліція. Поліціянти мене вислухали і намагалися домовитися з росіянами. Не виходило. Поліціянтам зривався терпець, повторювали їм злісно, що в Польщі польською треба розмовляти. Питають їх, чи «wy – familia?» Польською це сім’я, російською не сім’я, то вони почали називати прізвища. Розгардіаш дедалі більший. Покликали якусь українку, щоб перекладала. Українка питає «ви родина»? Вони не зрозуміли, кажуть «да, да, Россия это наша родина». Я озвався і кажу, що польською «фамілія» то не прізвище, а українською «родина» то сім’я, але для росіян – батьківщина. Поліціянт питає: ви знаєте російську мову? Звісно! Знаю – відповів я. «Можете перекладати?». Можу. Росіяни на мене вибалушили очі. «Ведь он всё понимал» - кричить молодиця до баби. «Да, конечно, понимал. И я сделаю всё, чтобы против вас возбудили уголовное дело и вас наказали». Росіяни остовпіли, баба швиденько проковтнула ще одну таблетку. Почали кричати, що вони «извинятся». Якось це дотолкували поліції і вони допетрали. Поліціянт питає, чи мене влаштовують вибачення, бо якщо ні, то треба їх затримати, забрати до відділку, покликати присяжного перекладача і допитати. І мене допитати. Мене не влаштовують вибачення, я поїду дати показання і ще свідків привезу. Бабера мимрить бабі через сльози: «Это принципиальний человек, он назад не пойдёт, посмотришь, он всем докажет, что он правый». Ага, действительно, госпожа из Калининграда. Будем доказывать.
Згодом були допити. Забрало це з три години, але я не шкодую. Сьогодні отримав лист з Ґдині. Уголовное дело – возбуждено. Чудово. За образу за національною ознакою.
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
На Михайлівську я не дійшов, тому фотки з Порохом не маю... (я сьогодні працюю, як і вчора, і як завтра)

в Одесі я не був з 2 травня 2014, але фотки з Потьомкінських сходів маю

мій телефон слабенький, тому фотки ходи надьоргав у друзів

що я дійсно не можу передать словами = як це бачити купу людей, які сміливіші, сильніші і кращі за тебе.
Як це співати гімн України лише приспів "душу й тіло ми положим за нашу свободу, і покажем, що ми браття козацького роду"... куплети співати нехтілося
як це плескати в долоні більше 2 годин = є свідки, які просили перестать... але марно
як це запускати кричалки і як це підтримувати чиюсь

а ще поліція працює = пацан загубився, відвів до поліціянтів, 30 хвилин і батьки прибігли, тому я не дійшов до Михайлівської площі і не побачився з Порохом...
тому мені не заплатять!

п.с. кіт справжній ;)
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
Svetlana LjubovnikovaНескінченний людський потік,нестихаючи оплески,бойові прапори,справжні військові і ветерани,жінки,діти,батьки - це і була головна Подія .
Самоорганізація на височайшому рівні.
Ще одне українське диво.
Тоже думал никогда не кончится поток.
Видел сегодня как стоял пацан (годиков 10, в жовтоблакитном галстуке) и плакал. Стоит и слёзы текут по щекам.
4
like
4
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
Тоже с Михайловской)) https://www.facebook.com/100000576098550/videos/2740797445949432/?id=100000576098550
1
like
1
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
Немного фоток.
Grom, звонил тебе вчера с Михайловской. Так понял что занят в эти дни - не стал больше дёргать
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
а я біля світлофора стояв - різниця метрів 9 між нами була

Крим - це Україна!
Змінено: 24.08.2019 р., Grom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
24.08.2019 р. відповів для August  
answerview
Мартин Брест
Я видел это собственными глазами.

Люди, не разговаривашие годами - шли в одном Марше. Не в Марше - в одной, сука, коробке.
Люди, которых я не знаю - подходили и обнимались. Люди, которые плакали. Люди, которые сорвали голос, которые не могли больше хлопать и только улыбались, глядя на бесконечную реку, текущую посреди огромного разгоряченного города. Люди. Дочерта людей.

Они улыбались друг другу, извинялись, протискивались, поднимали детей, хлопали тебя по плечу и говорили: "а*****, братик!" И ты согласно кивал "да, братик, а*****, как тут не а*****..."
Потому что мы все а*****. Никто не ожидал такого, и тут бы подошло умное слово "атмосфэррррра", но мы обычно называем это "движем".
Я опять окунулся в войну, я не пошел в коробке, и сначала пожалел об этом, а потом понял - я хлопаю и кричу "Дякую!" своим побратимам, и мне, сука, есть за что их благодарить.

Бо я видел вас не с флагами и в медалях - я видел людей в пыльной степи и в тяжелых брониках, в зимних посадках и с автоматами, в грязной форме, с усташими глазами, видел их - все эти, сука, пять с половиной лет. И только не надо мне парить, что эти улыбающиеся люди, идущие сегодня в коробках - не поколение убийц с мерзким характером, грубой речью, умением стрелять и Украиной внутри.

Спасибо, парни и девушки. Побратими и посестри.
Вы даже не понимаете, что вы сделали. И я, прости, не смогу объяснить это словами.

Только увидеть. Собственными глазами.
Крим - це Україна!
Змінено: 02.11.2019 р., GiS
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин