MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 12:40
44
+14 °С
Вітер: 1 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2387378
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
24.08.2019 р.
answerview
Что Зеленский проэкт путина, на устранение Порошенка... весьмаааааа сомнительно и космически маловероятно...
Изначально нет,но потом вовремя подключились,предоставив "информационную поддержку".Долго стучать по клаве нет времени,но могу сказать одно-практически всю ту срань против Пороха,которую оглашали на кацапском сайте "Антиквариат.ру" в теме о "подза2,71бавшей" их,кацапов,независимой Украины,очень быстро подхватили противники Пороха в Украине,засирая мозг "мудрому наріду" и процентов 80 этой кацапской срани повторил сцикло на дебатах с Порохом.А так как мозги у 73% уже стояли набекрень-получили результат!
Так что кроме Медведчуковско-Бенькиных пропагандонов в травле Пороха далеко не последнее место было и за кацапами!!!02_sad
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
1
like
good
bad
1
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
Мартин БрестЯ видел это собственными глазами.
 Интересно чья вообще была эта идея - отменить парад..... Кто должен пиzды хорошей получить?..
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
Длинно но интересно. Перепост моего коллеги... Вчера кстати он был на Майдане и марше...
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2486456908255223&id=100006728131031
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р. відповів для August  
answerview
Интересно чья вообще была эта идея - отменить парад...

Зеля миротворец - не треба бряцать зброєю, треба просто перестать стрілять
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
“Київ. Метро. Нагору їдуть два ескалатори, раптом хтось гукає “Слава Україні”, – і тут…”
киянка

Киянка Kateryna Pekur на своїй сторінці у фейсбук розповіла, що
найбільше її вразило сьогодні в Києві під час святкування Дня
Незалежності України:

“А особливо мене сьогодні вразив вихід з метро. Людей у вишиванках
зранку в метро було небагато, на Універі вийшло побільше, але всі такі
тихі, бабусі-дідусі, київська інтелігенція, чемна молодь і подібна
публіка. Нагору їдуть два ескалатори, раптом хтось гукає “Слава
Україні”, – і тут вся ця інтелігентна тусовка разом, на всю довжину двох
залюднених університетських ескалаторів, гучно і злостиво, як перед
боєм, РЯВКАЄ “Героям слава!!” – ну і всі гасла по списку, включно зі
смертю ворогам, а тоді ще раз, і ще раз, і всі такі втішені і розчулені,
аж сльози на очах, і всі свої, ти ти розумієш, що не такі вони навколо
всі й тихі, і в цьому омуті велика хтонь водиться, і сила.

Це було неймовірно круто.

Київ привстав, угу.

А з ними ще багато хто за компанію.”

Джерело: https://prolviv.com/blog/2019/08/25/kyiv-metro-nahoru-idut-dva-eskalatory-raptom-khtos-hukaie-slava-ukraini-i-tut-kyianka/?fbclid=IwAR177QX9UZ7CNyr3_jjBdZ59K5ch9qIl3EnEdEcbj3Qi3riagN98FdLaBlc
© prolviv.com
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 25.08.2019 р., ALAN60
2
like
2
good
bad
shockingly
25.08.2019 р. відповів для Grom  
answerview
та який він миротворець... людина, що тричі тікала від мобілізації - миротворець? повинно лише тікати й не стріляти????
уклоніст - верховний головнокомандувач? чи говнокомандувач?
п.с. так, для розрядки:
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
3
like
3
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
Чому Зеленський понівечив Державний гімн або розбір реп-знущання Тарілки, що виступає у окупантів

"...Тепер питання: Як це назвати, як не наругою над Державним Символом? Хто дозволив Бадоєву, Зеленському, чи хоч чорту лисому на свій розсуд
корегувати Гімн? Чого ви, сукі зелені, засцяли, порізав текст? Польщі?
Вона переживе. Росії? Ви, худоба, на своїй землі боїтеся своєї історії?Срані ви манкурти, малороси, трусливі нездари! Ви так збираєтеся і Крим з Донбасом повертати? Чи так само готові порізати Україну, як
історичний текст Гімну? І цю Ганьбу нам кинули просто в очі в Свято,
День Незалежності?.."




Полностью здесь:https://enigma.ua/articles/chomu-zelenskiy-ponivechiv-derzhavniy-gimn-abo-rozbir-rep-znushchannya-tarilki-shcho-postiyno-vistupae-u-okupantiv
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 25.08.2019 р., ALAN60
1
like
1
good
bad
shockingly
25.08.2019 р. відповів для ALAN60  
answerview
@magnat107557910
Читаю у соплефаноф: «Вам техники на параде не хватает? Едьте в Марьинку,Авдеевку etc”. Напишу небольшой тред об этом на правах человека,прожившего 2,5 года в оккупации. Первое,с чем ассоциируется война-это колонны техники.
Когда ты идёшь вдоль дороги,а мимо тебя едет колонна с чёрными номерами ЛК и ДК,а ты стараешься их посчитать и запомнить тактические номера в кружочках,квадратах,треугольниках или с красной буквой «К» в круге.
Если получилось-даже сфоткать. Но за замеченный телефон вы можете уехать на подвал,откуда вас не достать. Сепары не всегда показывают,что человек у них. Был-и нету. Пропал. Когда чужие танки неслись по городу,лязг и гул было слышно даже в нашем подвале. Он неглубокий.·
Особенно много техники встречалось по дороге Снежное-Донецк. Оно и понятно. Я возвращалась из командировки,и увидела в окно,как что-то гусеничное въехало в отбойник,и ещё четыре таких же х**** стояло прямо на проезжей части. Потом эта кавалькада нас обогнала.
Они летели на приличной скорости. Машины гражданских? Правила ДР? Их не для танков писали! В тот момент анекдот: «Едьте,кто ж вас остановит» не был смешным. Было страшно.·
Кому там не нравится учения наших украинских солдат? Поверьте,ученьки на Терновом(дневные,ночные с трассерами,танковые на праздники типа Пасхи-ещё пытались шутить,что для бурятов Пасха-не повод не учиться) заставили бы целовать наши танки в дуло и не гавкать в сторону
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
Святослав Волков
Для меня этот марш стал шествием личного стыда.

Тысячи людей, которые узнают в лица бойцов. Не фантастических панфиловцев - своих. с раена Мне ребенка дали для селфи, потом коробка двинулась, и я бегал искал мамашу. Хорошо что она на меня была в ФБ и ЖЖ подписана.

Заслужил я это? Скандирование многотысячных "дякую" на протяжении часов. У меня плавилось сердце.

Я этого никогда не заслужу. Разве что с гранатой под танк.


Я реально обломался после говнокомандующего, и думал - да пошло оно все н****. Кошка родила котят, пусть е***** как хотят.

Но никто из семьдесятвсратых туда не пришел. Пришли наши люди.

Я шел и понимал, что нация меня не предала. Это я в ней усомнился.

Таня Либерман бадойками по заказу Зеленского трясла?

Легенды украинского рок-н-ролла отказывались встать в строй коробок.Они стояли вдоль шествия и кричали "дякую". Бойцы тащили их за руки в шеренги. Они отказывались - нет, мы не воевали. Это только ваш день. Сцена сегодня только для вас. Мы - зрители.

Это не Нация мне изменила. Это я подверг ее сомнению.

Но я воскрес. И это нельзя объяснить, это надо пережить.
Крим - це Україна!
Змінено: 02.11.2019 р., GiS
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
Виктория Милютина
Позавчора ми спостерігали, як люди руками і косами за кілька хвилин розчищають злітну смугу, аби дати злетіти літачокві санавіації. Бачили ми не в кіно, був це не Тарантіно, були це наші українські реалії, місце дії – Сахновщина.

З вікна будинку випала дитина. Дівчинка, рік і 8 місяців, перелом основи черепу.
Оперувати в Сахновщині неможливо.
Стан критичний.

Старший черговий лікар невідкладної допомоги подзвонила рівно у той момент, коли я якраз говорила нашому беззмінному капітану санавіації Yurii Sagaidachny що мені надто складно підтримувати цей проект, він надзвичайно дорогий, грошей на нього немає, а у мене в фокусі уваги поранені.

Звісно, Юрій полетів.
Політ обійшовся десь у 10 тис грн, летіли в борг.

На підьльоті побачив, що смуга (а опікується нею, традиційно, районне самоуправління) поросла травою.
Знайшов вільний шматочок, якось втулився.
А злетіти – не може, потрібно вільних метрів ну хоча б 200-400, досвідченому пілоту.

Дитина помирає, літак не може злетіти.
І тут на полі з'являються люди, односельчани, молоді і не дуже чоловіки, в тому числі один з наших ветеранів АТО,
і починають руками й косами розчищати ту злітну смугу.

Літак злетів. Дитина врятована.

Я люблю вас, люди. Ви неймовірні. Ви робите дива там, де, здається, порятунку не буде.

Бережіть себе, зберігайте спокій і підтримуйте санавіацію
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview

"Патриот" херов

Глава Офісу президента Богдан очолив ходу дівчат з шампанським на День незалежності в Сен-Тропе (ВІДЕО)
http://www.mukachevo.net/ua/news/view/626289?fbclid=IwAR0jd6jpSTFxr_85Tst68vtuhHr4wtybKaOicFbwySdf17c7qHZPKFfcO3E
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 25.08.2019 р., ALAN60
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
прикольно прозвучало на втором плане "сука"....
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
фото 
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
26.08.2019 р.
answerview
Гы!01_smile
По слухам вроде как в Лутугино БМПшку разрисовали в синьо-жовтий цвет и написали "Слава Україні. Зі святом. Ми ще повернемось".
Менты, говорят, обосрались!03_biggrin18_good

"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 26.08.2019 р., ALAN60
2
like
2
good
bad
shockingly
26.08.2019 р.
answerview
Поржать03_biggrin

Цитата:
Аркадий Бабченко
 
Офигительная история про робота Федора, конечно. Просто офигительная.
Если кто не в курсе - одичалые загрузили в корабль "Союз" - краном через стыковочный люк, так как обычным путем он не влезал - собранного из китайского конструктора робота Федора. И коробку тульских пряников. Я сейчас серьезно.
Ну вот японцы отправляют "Хаябусу" на астероид, израильтяне запускают первый частный луноход на ту сторону Луны, НАСА запускает "Розетту" на комету Чурюмова-Герасименко, Илон запускает первую частную ракету и первый частный электромобиль, а Роскосмос запускает сто кг тульских пряников. 
Но зато «неземной груз имеет специальный отличительный дизайн в виде самовара, стилизованного под спутник».
Утритесь сука е***** буржуины.
Как тебе такое, Илон, а?
В космосе, кстати, даже карандаши не используют, потому что от грифеля летит пыль, которая забивает фильтры, а мало можно представить в природе веществ, которые крошатся сильнее, чем засохший пряник, лучше бы уж сразу мешок цементной смеси "М-200" отправили, но то уже такое... Через дырочку в обшивке проветрится.
Естественно, это событие распиарили, как могли. Ну а как же. Коробку тульских пряников в космос отправить. Не х** в стакане. Кто ещё на это способен? Никто. Только великая космическая держава.
Завели роботу Феде аккаунт в твиттере. Записали клип на слова Рогозина. Осетинский робот Хажби, Карл, станцевал перед ним лезгинку в папахе и бурке. Осетинского робота в папахе и бурке, правда, пришлось придерживать рукой, потому что это обычный китайский роботик за две тыщи из "Ашана", ну да ладно. Повесили флаг с Федей на Эльбрусе. НТВ сделало сюжет о том, что роботы Бостон Динамкс заканчивают жизнь самоубийством, потому что понимают, что им не выдержать конкуренции с Федей. А РИА Новости написало, что Федя скоро заменит людей на орбите.
И случилось то, что не могло не случиться.
Загрузили в консервную банку с жидким водородом китайский конструктор и коробку тульских пряников - казалось бы, что могло пойти не так...
Метафизика, бессердечная ты сука. Если везде на каждом углу орать, какой ты самый о*******, то жизнь тебя приземлит. 
Обязательно.
Робот Федя взмахнул рукой (нет), написал в твиттере "Поехали!" (да), взасос поцеловал жопу Рогозина ("Благодарю, товарищ Генеральный!") и в обнимку с тульскими пряниками отправился к звездам. 
И... Ну, и, собственно, всё.
Автоматика отказала, дистанционного управления ни с Земли, ни с МКС у "Союза" нет, а пристыковать вручную космический корабль к орбитальной станции коробка тульских пряников почему-то не умеет.
А казалось бы. Самовар в виде спутника. Должна ж уметь. 
Но нет.
И теперь робот Федя болтается в космосе, истерически жрет пряники, и ждет затопления в Тихом океане.
Интересно, какие у них там сейчас диалоги, у этих двух искорок жизни, затерянных посреди бесконечной темной бездны космоса...
- Боишься ли ты смерти, маленькая коробочка тульских пряников?
- Нет, загруженная краном через стыковочный люк добрая консервная баночка, не боюсь.
Помните, был такой Фобос-Грунт? Тоже с пафосом. Берет теперь пробы грунта, но не на Фобосе, а на дне. И корабль "Прогресс". И шесть спутников "Глонасс". И ракета "Буревестник". И ансамбль Александрова. 
Ну, эти хоть пряников теперь поедят.
Никогда подводная космическая группировка России не обладала таким разнообразием. 
А теперь еще и роботизированная.
Нет, Федю там сейчас пытаются спасти, конечно. Будут отделять другой корабль от другого стыковочного порта "Зари", будут перегонять на новую парковку, если, конечно, не заденут станцию и не н****** уже всю МКС полностью (вот ансамблю Александрова вообще зачетное пополнение будет тогда!) и, может, попробуют еще раз.
Но в целом робот Федя готовится на пляж. 
Эх, чурчхелу надо было брать вместо пряников.
Я когда узнал, что робот Федя летит один, сам бля, без ансамбля (ну как тут удержаться) немного удивился конечно. Я то думал, что его с живыми людьми посадят. Ну, ладно, еще одна консервная банка Рогозину поиграться. Но нет. Отправили одного. И пряники в виде самовара в виде спутника. 
Странно, почему же оно всё так получилось. 
Федя, Федя, где ты, где ты (с).
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 02.11.2019 р., GiS
4
like
2
good
2
bad
shockingly
26.08.2019 р.
answerview
Рембо - страшный,аж жуть! 28_bad



"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 26.08.2019 р., ALAN60
3
like
good
3
bad
shockingly
27.08.2019 р.
answerview
По той бік новин

Хто з вас знає сторінку Mova у фейсбуці? Вона мала 520 тисяч підписників (ймовірно, ви теж були підписані на неї). На День Незалежності його заблокували. Через скарги від тих, хто не любить українську і вбачає в мові загрозу.

Цей пост робимо на прохання і з солідарності з нашими колегами із сторінки Mova.

Адміністратори зараз намагаються відновити сторінку. Давайте допоможемо їм.

Порядок дій такий:
...
1. Перейти за посиланням: https://www.facebook.com/help/contact/164405897002583
...
2. У вікно "Web address (URL) of Page" вставити посилання:
...
https://www.facebook.com/Mova.Online
...
3. У вікно "Detailed description" вставити текст:
...
Я – один із 520 тисяч людей, підписаних на Фейсбук-сторінку «Mova», і я протестую проти її видалення. Я думаю, що це – добра сторінка, яка не порушує стандартів Фейсбук.
Сторінка "Mova" - одна з моїх найулюбленіших сторінок у всій спільноті Фейсбук.
I am one of the 520 000 people who follow the Facebook page "Mova" and I protest against its removal. I think this is a good page that does not violate Facebook's standards.
The page "Mova" is one of the most my beloved pages all over Facebook community.
...

#МоваМаєЗначення
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
3
like
3
good
bad
shockingly
27.08.2019 р.
answerview
Сміливо! І - прозорливо! (зверніть увагу на дату публікації)

Ostap Drozdov
12 липня ·

Узагалі-то я за переконаннями пацифіст, і мене ніколи не надихав вигляд військової техніки та брязкання зброї. Але український парад – це трохи інша історія. Український парад – це історія про одне-єдине слово ДЯКУЮ.
Всі ми чудово розуміємо пропорційне співвідношення нас і ворога.
Так, ми менша країна.
Так, ми слабша країна.
Але ми горда країна.
Ми країна, яка стоїть на самому краєчку Європи і протистоїть орді.
Наш парад – це не демонстрація військової техніки і не брязкання зброєю, адже цим не здивуєш рос.найманців. Наш парад – це одне-єдине слово ДЯКУЮ, яке раз в рік уся країна (чи принаймні свідома її частина) може вголос сказати усім тим, завдяки кому ми їмо морозиво, слухаємо джаз і сваримося за якихось-там мажоритарників.
Наш парад – це не гра м’язами. І не гра на публіку ззовні. Наш парад – це надважливий акт комунікації між народом і його захисником. З-поміж народу можуть бути як виродки, так і ідейні люди. З-поміж військових можуть як заробітчани в погонах, так і справжні звитяжці, які кинули все заради окопу. Але в день параду на Хрещатику буде лунати солідарне ДЯКУЮ. Їм - за те, що вони все ще там. А нам – за те, що ми все ще цінуємо це.
Я довго чекав на оцей ключовий ляп, який зробить Зеленський. Ляпів уже сталося багато і ще більше їх буде далі. Але оцей ляп – системний. Зелені ідіоти так і не зрозуміли, що вони накоїли. Я поясню.
Вони спробували монетизувати честь.
Вони спробували оцінити те, що не має матеріальних еквівалентів.
Вони оцінили звитягу в 1000 грн. Щоб ви розуміли, 1000 грн – це півціни на перший ряд на концерт 95 кварталу. На День Незалежності вони хочуть дати півкрісла людині, яка цю незалежність забезпечує.
Це – безповоротна ляпа. Від учора розпочався відлік делегітимізації президента Зеленського. Героїзм воїна він оцінив у півкрісла на своєму концерті. Це навіть гірше, ніж нуль. Суть Зеленського якраз у цьому: він схильний монетизувати все на світі, навіть те, що не підлягає монетизації апріорі. Таке його мислення. Таке його нутро. Він щиро думає, що одноразова подачка в 1000 грн буде свідченням його турботи.
Зелені ідіоти, ви так нічого й не зрозуміли.
Можливо, в вашій системі координат можна монетизувати і дружбу, і взаємопідтримку, і навіть пожертву. Але ви помилилися в одному. Ви помилилися в країні, очолити яку вам випало нещастя.
Ця країна йшла воювати в ліси навіть тоді, коли це було утопічно. Ця країна пережила репресії за право бути собою. А відтак ця країна навчилася дякувати тим, хто в 21-му столітті лоб в лоб воює з 20-м.
І нехай ця вдячність із часом виблякла. Нехай вона не така гаряча, як 5 років тому, коли все тільки починалося. Але тут, у цій сраній, невдячній, позеленілій, зазомбованій, стрьомній країні є ще люди, і їх тисячі, і їх мільйони, які 24 серпня хочуть плюватися, але дякувати. Нарікати, але дякувати. Зневірюватися, але дякувати. Ненавидіти своїх співвітчизників за їхнє патологічне малоросійство – але дякувати, дякувати і ще раз дякувати тим кільком тисячам безіменних людей у камуфляжах. І ваші зелені 1000 грн запхайте собі в одне місце. І не потрібно вашої трибуни з пігмеєм посередині. І не потрібно ваших 95квартальних сценаріїв суперпуперкреативних. Люди просто вийдуть і просто скажуть ДЯКУЮ.
А ви готуйтеся. Я думав, ви мудріші.
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
1
like
1
good
bad
shockingly
27.08.2019 р. відповів для ALAN60  
answerview
Хто з вас знає сторінку Mova у фейсбуці? Вона мала 520 тисяч підписників (ймовірно, ви теж були підписані на неї). На День Незалежності його заблокували. Через скарги від тих, хто не любить українську і вбачає в мові загрозу.
Это результат работы рашинских ботов. Они не зря деньги получают...
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
1
like
1
good
bad
shockingly
27.08.2019 р.
answerview
Низький курс бакса це до речі заслуга Гонтаревої, яка зачистила банки-спекулянти. І зараз курс ніхто не тримає, він ринковий, просто склалися високі ціни на наш експорт(метали,зерно...)+ 14 млр від заробітчан.

АЛЕ
Зазначимо, що зі зростанням обсягів купівлі державних облігацій іноземцями часто пов’язують значні ризики для стабільності курсу гривні. Так, купуючи державні облігації, інвестори сприяють зміцненню гривні, однак коли термін дії цих облігацій завершується, то іноземні інвестори забирають номінал облігацій та відсотки за ними, обмінюючи ці кошти на іноземну валюту. Це несе загрозу стабільності гривні та призводить до зростання курсу валют.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 27.08.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті