MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 15:33
44
+10 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2400828
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
25.09.2019 р.
answerview
Дмитро "Калинчук" Вовнянко

2 Std. · 

Що вам сказати за стенограму? Про партнерів по ЄС і про послів. Дилетант в політиці, ЗЕ не знав, що навіть в приватних розмовах політиків, язиком – не ляпають. Тепер – здобуде. Крутіше інше. Трамп таки просив ЗЕ наїхати на Байдена. А ЗЕ розписався перед Заходом у політичній корупції – прокурор його людина і він вплине. Він. Не закон... Повторюю ще раз. Зеленський крупно вляпався. Ми всі – також.
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
25.09.2019 р.
answerview
Nuss Pavlo с Pavlo Nuss.

Есть все основания начать процедуру импичмента именно Зеленского!Из стенограммы ответ Зеленсокго на критику посла Йованович со стороны Трампа: 
Зеленский: «Если у вас есть любая дополнительная информация, которую бы вы могли нам предоставить, это было бы очень полезно для расследования, чтобы убедиться, что мы вершим правосудие в нашей стране в отношении посла Соединенных Штатов Америки в Украине. Насколько я помню, ее звали Йованович. Отлично, что вы первый, кто рассказал мне, что она была плохим послом, потому что я согласен с вами на 100%. Ее отношение ко мне было далеко не лучшим, так как она восхищалась предыдущим Президентом и была на его стороне. Она не восприняла меня достаточно хорошо, как нового Президента».Это говорит о том, что президентом в нашей стране стал не просто дилетант, который не соображает, что подобные высказывания могут на долго навсегда разрушить двухпартийную поддержку США Украине, но и его закомлексованности и авторитарных замашках, что обязательно сыграет негативную роль в нашей истории. Более того. Эти слова в США могут расценивать как прямое вмешательство уже Украины во внутренние дела США, потому как Мари Йованович — американский дипломат, экс-главный заместитель помощника госсекретаря в Бюро по европейским и азиатским делам, экс-посол США в Киргизии, Армении и в Украине, и критика ее деятельности со стороны президента Украины - неуместна и опасна. А в данном случае не критика а прямой намек на необходимости предоставить на нее какой-то дополнительный файл.Неопытность Зеленского в вопросах внешней политики – главная причина этого скандала. Президент Порошенко никогда бы так не подставил ни Украину и своих партнеров.Ну а критика Зеленсокго Франции и Германии гарантировано усложнит отношения с ними. Согласие атаковать Байдена подрывает основу основ двухпартийной поддержки в США., и последствия дилетантства Зеленского в дипломатии будут катастрофическими, разрушительными для Украины!Итого: Есть все основания начать процедуру импичмента именно Зеленского! 
UPD
"Поддержка Украины Европейским Союзом является беспрецедентной.
За эти пять лет мы собрали для Украины самый большой пакет поддержки в истории Европейского союза, - это заявление пресс-секретаря Верховного представителя Евросоюза по иностранным делам, вице-президента Еврокомиссии Федерики Моґерини Майя Коциянчич в качестве реакции ЕС на обнародованную стенограмму.
Это только начало.

"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 25.09.2019 р., ALAN60
like
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
Посмотрел встречу Трампа с бубочкой

 Получается Трамп Зеленскому предлагает на бутылке посидеть?15_badgrin
like
good
bad
shockingly
Motoprofi видалений
26.09.2019 р.
answerview
https://news.liga.net/politics/news/zelenskiy-o-vstreche-s-lavrovym-my-v-ocheredi-stoyali    https://youtu.be/hwuORukTdsM
Мотоцикл хорошо,а мотоцикл на вариаторе еще лучше.
Змінено: 26.09.2019 р., Motoprofi
like
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
Получается Трамп Зеленскому предлагает на бутылке посидеть?
Ой,боюсь что там не одной бутылкой дело может обойтись!Вляпался гидрант,..да и опозорился тоже!02_sad



На Квартал 95 людей приходило больше!
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 26.09.2019 р., ALAN60
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
ТРАМП НЕ ЗАПИТУВАВ У ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗГОДИ НА ПУБЛІКАЦІЮ ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ

Президент США Дональд Трамп не попереджав главу української держави Володимира Зеленського про те, що опублікує текст їхньої телефонної розмови.

Про це президент України розповів під час брифінгу у Нью-Йорку, який транслював "Прямий".

"Чи президент Трамп радився з вами перед тим, як публікувати цю стенограму?"- запитали Зеленського журналісти.

"Я не розмовляв перед цим з президентом Трампом. Це була моя перша зустріч. Вчора ми просто потиснули руки. І все. Він привітав мене і сказав, що він такого не бачив, щоб стільки людей голосували за одну людину. І все. Тому що там просто такий був спільний, скажімо так, "dinner". Забуваю слова, вибачте", - відповів він.

"Тобто дозволу на публікацію стенограми Україна не давала?" – знову запитали представники ЗМІ.

"Я не проти. Дивіться, якщо потрібен дозвіл юридичний… Я просто не знаю формат, чесно вам скажу. Якщо повинен був бути письмовий дозвіл, то це одне питання. Я вам сказав своє відчуття. Ми ж з вами прочитали, що вони хочуть опублікувати. Я просто думав, що вони опублікують свою частину. Тобто таке…" – зазначив президент України.
https://prm.ua/tramp-ne-zapituvav-u-zelenskogo-zgodi-na-publikatsiyu-telefonnoyi-rozmovi/


Барышевский суд просто обязан отменить стенограмму телефонного разговора!!!08_lol
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 26.09.2019 р., ALAN60
1
like
good
1
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
Йозеф Кнехт
Зеленський: Я думав, що американці опублікують лише свою частину. У мене дозволу ніхто не запитував.
Його просто сприймають за ганчірку. Публікація (публічна) телефонної розмови двох осіб можлива виключно зі згоди обох учасників. Зеленським підтерлися і підставили. Він в ауті.
https://mobile.twitter.com/jozefkneht1/status/1176976336226783240?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1176976336226783240&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.kharkovforum.com%2Fshowthread.php%3Fp%3D66559295%26posted%3D1%23post66559295
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 26.09.2019 р., ALAN60
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
Про мильну бульбашку від Павла Бондаренка...

Картопля не вродила. Нехай. Але гречка з 13 до 19 за день рвонула теж через неврожай?(вже не 19, а 26). Хліб + 6% - теж не вродило? Імпортні ціни на імпорт стоять, а на вітчизняні товари пруть вгору - нормально? А новенькі банкноти в банкоматах? А хочете висловлю свою думку про те, що відбувається? Уряд бере в борг. Багато. Страшенно багато. Продає під шалені відсотки папірці - ОВДП. На захмарні 20% приходять спекулянти-нерезиденти з валютою, вкидають на міжбанк, щоб купити гривню на яку купують ОВДП. Зайва валютна маса тисне на курс долара. НБУ друкує гривню, аби викупити зайвий долар і тим самим збільшує грошову масу. Одночасно через завищений курс гривні не виконується план наповнення бюджету, який зверстано за курсу 28,5 і уряд змушений знову продавати ОВДП. Коло замикається. Пузир надувається величезний - от що відбувається. І скоро той пузир лопне.
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
1
like
1
good
bad
shockingly
Motoprofi видалений
26.09.2019 р.
answerview
https://www.google.com/amp/s/tsn.ua/ru/amp/politika/shutki-i-otvety-na-neudobnye-voprosy-pressy-podrobnosti-pervoy-vstrechi-trampa-i-zelenskogo-1417155.html  
Мотоцикл хорошо,а мотоцикл на вариаторе еще лучше.
like
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
А Трамп все-таки пидадас!!!03_biggrin

Президент США Дональд Трамп выразил надежду, что президент Украины Владимир Зеленский и президент России Владимир Путин встретятся и "решат свою проблему".
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/09/25/7227340/
Источник: совместный брифинг Трампа и Зеленского
Дословно Трамп: "Мы работаем с Украиной. Мы хотим, чтобы другие страны работали с Украиной. 
Когда я говорю о "работе", я имею в виду деньги. Мы вложили много денег.
Я дал вам противотанковые снаряды. Президент Обама посылал вам подушки и простыни. Многие люди не хотели это делать, но я это сделал.
И я действительно верю, что Россия – потому что я действительно верю, что президент Путин хотел бы что-то с этим сделать – что вы встретитесь с президентом Путиным и решите вашу проблему. Это будет огромное достижение."
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
Motoprofi видалений
26.09.2019 р.
answerview
Сегодня праздник..День европейских языков..Радует Швейцария.  https://mig.com.ua/26-sentjabrja-evropejskij-den-jazykov-i-vsemirnyj-den-morja-sobytija-i-daty-dnja/
Мотоцикл хорошо,а мотоцикл на вариаторе еще лучше.
like
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
Это уже мем!03_biggrin
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
С Сети 

Мнение про бубочку и Трампа

Мало того, что его за человека не считают и Трампу плевать на то, что для него могут быть какие-то последствия, если там, в разговоре, что-то не то.. Так он ещё и признаётся на весь мир, что его забыли спросить, публиковать разговор, или нет...

Да.. до Политика нашему уважаемому (ага.. во всём мире) президенту ещё надо подучиться.

А вообще мне его уже жалко.. в смысле Зеленского. Он похоже уже начал понимать, куда его всунули, и не понимать, как оттуда высунуться без потерь.

А Трампа не жалко. Трамп.. при всех его достоиствах.. человек- говно. И ведёт себя, как мудак.
Да ещё и дурак, как оказалось.. судя по его пламенной речи в ООН.. по поводу того, что будущее- не за глобалистами...
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
Сергій Фещенко

Поїхав у Францію - згорів Собор, поїхав в Німеччину - погано стало Меркель, поїхав в США - вліпили імпічмент Трампу! Пора його уже до Путіна відправлять - з офіційним візитом в Москву! 
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 26.09.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
Пора його уже до Путіна відправлять - з офіційним візитом в Москву! 
Плешивый то его на 9-е Мая пригласил...Но долго же,бляха-муха,ждать!!!08_lol
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
1
like
good
1
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
..Радует Швейцария.
Стесняюсь спросить...Э-э-э,а Гондурас тебя не беспокоит???04_blush
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
1
like
good
1
bad
shockingly
Motoprofi видалений
26.09.2019 р.
answerview
В Гондурасе все по прежнему,как и в Украине. Швейцария всех грамотней просто https://www.swissinfo.ch/rus/multimedia/yazyki-shveycarii/42995634
Мотоцикл хорошо,а мотоцикл на вариаторе еще лучше.
like
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
В Гондурасе все по прежнему... Швейцария всех грамотней просто
Ну вот зачем нам Швейцария,если с Гондурасом все по-прежнему???06_question
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 26.09.2019 р., ALAN60
like
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
Сегодня праздник..День европейских языков..Радует Швейцария.  https://mig.com.ua/26-sentjabrja-evropejskij-den-jazykov-i-vsemirnyj-den-morja-sobytija-i-daty-dnja/
та Україна теж:
https://uain.press/news/ukrayinska-mova-zajnyala-92-teleefiru-1023591
Надіємось скоро буде 95%, а інші 5% англійська. 18_good

(хоча особисто я за те, щоб було 80% української, 19% англійської і 1% інші мови (польська, білоруська, румунська))
☭ = 卐 = Z
Змінено: 26.09.2019 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
26.09.2019 р.
answerview
И Трамп и Зеленский, случайные люди в большой политике. Стечение обстоятельств...
И бакс держится искусственно, кстати с того золотого запаса страны накопленного при Порохе. 
Не ценим что имели.. Поживем увидем.

Кстати, Зеленский разговорным английским владеет достаточной мере или так, пару слов выучил?
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 26.09.2019 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин