MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 09:51
32
+8 °С
Вітер: 1 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2402777
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
04.02.2020 р.
answerview
Как я верил Зеленському

Вальцман, Зельцман, не все втрачено - ще ж є Рабінович08_lol
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
2
bad
shockingly
04.02.2020 р. відповів для tsinik  
answerview
я своихпостоянно троллю. ваш президент, ваш выбор. ваше правительство...
Точь в точ с моим коллегой, фанатом Зели. Нормальный мужик... пенсионер. 
Начинает жаловаться на жизнь... и я его подруниваю этими фразами.03_biggrin Потом опускает голову...12_cray12_crayему не дают работать, вредят...
А это реакция уже моя - 03_biggrin Так вам и надо!!01_smile
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
04.02.2020 р.
answerview
А это реакция уже моя -  Так вам и надо!!
Ну нехай буде моя. На роботі всі нормальні, але хто топили за зекоманду (рік і півроку назад) на будь які зауваження про некомпетентність їх обранців - завжди голосно вступали в атаку з піною біля рота. А зараз якісь похмуренькі стали і мовчать. То я їм так і кажу - так вам и надо!
Але як на мене, таких зараз потрібно підтримувати і вирішувати разом, що робити далі, бо визнання своїх помилок - це вже великий плюс і може багато чого хорошого сказати про людину, особливо те, що вона порозумнішала 06_question
☭ = 卐 = Z
2
like
2
good
bad
shockingly
05.02.2020 р.
answerview
"Ходят слухи, что Эрдоган позавчера выцыганил у Авакова/Зеленского добробаты"05_shok
like
good
bad
shockingly
05.02.2020 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
новий флешмоб!

але незрозуміло хто такий зеПенський
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
05.02.2020 р. відповів для alikxom  
answerview
Как это выцыганил??03_biggrin
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
05.02.2020 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
Підуть Крим звільняти.03_biggrin Я 10 років вже кажу що рано чи пізно Крим буде турецьким.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
05.02.2020 р. відповів для User  
answerview
Читал эти предсказания... но пока тенденции к этому нет. 
Мокша там правит бал и похоже главные игроки смирились.
 https://www.google.com/amp/s/amp.strana.ua/news/248094-pompeo-zajavil-chto-krym-dlja-ukrainy-poterjan-navsehda-smi.html
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 05.02.2020 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
05.02.2020 р.
answerview
 """Как я верил Зеленському  ,  а прогресса никакого , дальше хуже стает . 
     что обещал не выполнил  . 
      Теперь ни кому не верю  , даже и себе. """
...............

... таки  себе нужно верить..
А за доведение людей до такого вывода платятся сумашедшие деньги
журнашлюшкам....
   .............

Политика это грязный клубок интересов и компромиссов....
Разрубить этот клубок может стоить много крови ....
А вот не позволять ему катиться самому, и прилагать усилия,
и катить его в нужном направлении и есть задача руководителя...
Причём, чем он будет правильнее  это делать,
тем больше его могут поливать грязью....
............

Президент Владимир Зеленский предложил потратить 2,9 млрд долларов, которые НАК "Нафтогаз Украины" получила от компании "Газпром", на реализацию инфраструктурных проектов и развитие медицины.
Источник: пресс служба президента
Прямая речь:
 "Мы планируем дополнительно направить средства на строительство дорог - это наш инфраструктурный приоритет, на другие инфраструктурные проекты, на медицинскую сферу и энергоэффективность. Один из планов - построить более 200 приемных отделений медицинской помощи по всей Украине".
.............

......  не голосовал за Зеленского.
Но  уже то, что  там на самом верху
"" не берут "" и  "" не воруют"" это вселяет осторожный оптимизм.

..... на прошлых выборах  "" топил""
        за Самопомощь... 
         Ругать их ,  хвалить?
     Их оказалось недостаточное количество, что б изменить всё...
     Но  они попытались, спасибо и на этом.

      У  команды Зе...    депутатов  достаточное количество для  любых перемен, 
      но  не хватает руководителей -----  НЕворов  ....

        И вот тут , на этапе выполнения , даже  самых правильных решений, 
     могут  возникнуть  сложности....
     Потому  как  девиз коррупции:
           " Не хочу работать, а хочу жить красиво..  "  --- никто  не отменял....
1
like
1
good
bad
shockingly
05.02.2020 р.
answerview
А за доведение людей до такого вывода платятся сумашедшие деньгижурнашлюшкам....


Крим - це Україна!
Змінено: 17.03.2020 р., GiS
1
like
1
good
bad
shockingly
05.02.2020 р.
answerview
Захар Беркутhttps://www.youtube.com/watch?v=Ssx0AO58sv018_goodотличный фильм
1
like
1
good
bad
shockingly
05.02.2020 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Ну нехай буде моя. На роботі всі нормальні, але хто топили за зекоманду (рік і півроку назад) на будь які зауваження про некомпетентність їх обранців - завжди голосно вступали в атаку з піною біля рота. А зараз якісь похмуренькі стали і мовчать.
Ой не завтра и не послезавтра... 

... Купила машину. Ни в зуб ногой в технике, как часто бывает. Сын права только получил, такой-же. Через пол-года: 
- Я вот купила нам с сыном машину, и нам очень понравилось. Мы довольны. 
Отвечаю:
- Ну отчего же и нет. Вполне возможно. 
Т.е. знаний, опыта нет как и не было (стало ясно из дальнейшего разговора), а мнение уже есть и бесполезно дискутировать. Ибо она ничего не знает, но считает так.

   Другая классика жанра...
- Я выбрала компьютер (смартфон) / по совету подруги!
Спрашиваю:
- Вы разбираетесь в этом? / Подруга разбирается в этом?
- Нет, но я довольна и сын первоклассник тоже доволен.
и на поверку в 99,9% купила хуже и дороже, если доходило до сравнения... 

    Ну кто ж признается, что лоханулся.. и дело не только в знаниях и специализации индивидуума, наличии времени для изучения рынка/темы.  Дело в формировании вокруг себя такой внешней ВАУ!!!-картинки: У меня все четко!!
....А в тени/дома злость и сопли в разных вариациях.

   Я часто спрашиваю людей почему они именно такое решение приняли. И с удивлением отмечаю, что мало того, что моим мнением как специалиста почти не интересуются, а даже наоборот...

      Чет для  себя соображаю ...
- Бери вот это! Делай так! Я тебе говорю!!!!!
Отвечаю:
- А ты разве для меня авторитет? Я ж тебя первый раз вижу, разве ты точно лучше меня разбираешься в этом? Может образование соответствующее имеется? Может опыт положительный? Ну хотя б аргументируй анжанерно-технической мыслью! Хотя б проблеском идеи!!
  В ответ либо злость в глазах, либо: я так все время делаю... 

   Одна немолодая особа мне за танки рассказывала...
- Там только украинские!!!
 Дело было не тет-о-тет и другие участники события смеясь заметили:
- Кому ты рассказываешь за танки! Ты ж не в зуб ногой, а он их соображает... 
  В глазах непонятная мне злость и обида. А я рассчитывал на благодарность, шо глаза приоткрыл на реалии..


   И это не касается политики, обычные житейские ситуации связанные с современными технологиями... С политикой еще более печально. Аргументов нет, мнение - непокобелимО!

Имхо.
2
like
1
good
bad
1
shockingly
05.02.2020 р.
answerview
     В  Сирии и сегодня  горячо...
              Одна из попыток проанализировать ситуацию,
    .... разные издания ... делают разные акценты:


https://www.ukr.net/#news/details/za_rubezhom/76614755/
like
good
bad
shockingly
05.02.2020 р. відповів для Luckybargee27  
answerview
И это не касается политики, обычные житейские ситуации связанные с современными технологиями... С политикой еще более печально. Аргументов нет, мнение - непокобелимО!


А чего ты быкуешь? Люди тратят свои деньги для того чтобы купить то что им нравится. Может с твоей точки зрения это приобретение увечно, но если людям нравится то чего ты им жить мешаешь?
like
good
bad
shockingly
05.02.2020 р. відповів для Gustav  
answerview
А чего ты быкуешь? 
Вовсе нет. Пусть себе покупают, выбирают, советуют, голосуют... Просто печально наблюдать... 
Люди тратят свои деньги для того чтобы купить то что им нравится...
Ключевое слово: "нравится"! На самом деле - если бы им это нравилось... Я говорю как раз о тех случаях, когда они понятия не имеют, шо купили, чешут репу как дальше с этим выбором быть или смиряются со своим решением,  но делают хорошую мину при плохой игре. Зарабатывать на этом считаю некорректным.
  
чего ты им жить мешаешь?
Если б я кому мешал жить, уже бы намекнули ))

Речь шла о замеченных не самых приятных моментах в обществе, которые замечают и другие, не только я. А не о том, что я вселенский правильный советодаватель и напутьнаставитель. Просто поделился своими наблюдениями.
Змінено: 05.02.2020 р., Luckybargee27
1
like
1
good
bad
shockingly
05.02.2020 р.
answerview
 В  Сирии и сегодня  горячо...              Одна из попыток проанализировать ситуацию,
    .... разные издания ... делают разные акценты:


https://www.ukr.net/#news/details/za_rubezhom/76614755/
Нічого не буде, проти Турції (NATO) росія засцить і відступить, придумає якусь байку.
Напряму може воювати тільки проти в рази слабшого.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
05.02.2020 р.
answerview
 https://www.ukr.net/#homeDetails/jekonomika/76621721/
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
06.02.2020 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
підготовка ґрунту щоб дать воду в Крим => визнати Крим російським на рівні міждержавних угод => з рашки знімають санкції, бо більшість з них за Крим

крім цього у засланців з'явились і нові методички

Mariya Karapysh
Дозвольте я поясню:
Чувак пише і пише толково і складно
Втирається в довіру і збирає досить багато патріотичного планктону навколо себе... зробив і отримав +++
Потім чувак зливає кучу дези в середовище цього планктону
Потім чувак розказує планктону який Порох рєдіска і усілєно топить за Зє
Тепер у чувака нова метода з центру і її треба відпрацювувати
Планктон любить лапшу жрати
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
06.02.2020 р.
answerview
Тарас Чорновіл

Про повернення в 1937 рік на прикладі справи майора Романа Ковальова я вже писав. Це той офіцер, який "скоїв страшний державний злочин" - не на робочому місці й не в робочий час, а ще й під час відпустки в своєму власному акаунті на фейсбук розмістив жорстке звернення до Зеленського. Розмістив цілком правомірно. Не лише тому, що Зеленський - не президент, а звичайний кретин, який волею безвідповідального насєлєнія дорвався до влади, а тому що закон нікому не забороняє висловлювати власні погляди й позиції. Військовослужбовцям у тому числі. Для них існує тільки одне законне обмеження - вони не мають права бути членами політичних партій. І одне обмеження визначене підзаконним актом - їм забороняють в соцмережам повідомляти, що вони служать в Збройних Силах. І все. Жодних розмитих формулювань про "інше й подібне". Догану ж наклали саме за допис із власними моральними оцінками. А строга догана в армії має дуже серйозні соціальні й кар'єрні наслідки.

Але аналогія з 1937 роком стає ще повнішою, коли поглянемо на документ, з якого все розпочалося. Це донос. І не просто донос, а саме політичний донос. Це не повідомлення про загрозу державі, не донесення про витік секретної інформації, чим і має насправді займатися цей підрозділ, у якому так активно шуршить та стукає на вільнодумних офіцерів якийсь вправний сержант. Це класичний політичний донос. Зверстаний за відповідною формою й донесений вищому начальству. Донос у класичному стилі сталінських часів. Це нікого не насторожує?

І надіюся, що замальоване прізвища "героя" колись буде розкрито, бо стукачів маємо знати поіменно й зневажати відкрито. Але стукач, найімовірніше, отримав завдання від свого начальства, щоб не так шукати шпигунські підступи й диверсійні дії, як виловлювати невдоволені судження. І дуже надіюся, що й прізвище цього командира має бути колись оприлюднено. А на вершині цієї піраміди імені Лаврентія Павловича Берії знаходиться командувач сухопутних військ Олександр Сирський. І тут уже маємо справжній когнітивний дисонанс. Він мав усі підстави відкинути донос і навіть покарати стукача та його безпосереднє начальнство за заняття невідповідними справами у робочий час, а натомість підписує строгу догану офіцеру, який посмів мати власну позицію.

Як людина, яка відзначилася мужністю та стратегічними вміннями під Дебальцево, гідно очолювала в часи Порошенка опір агресору спершу в рамках АТО, а потім в ООС може скотитися до дрібного лизоблюдства перед владою? На жаль, люди дуже часто змінюються в залежності від зовнішніх обставин і вимог, які їм ставлять. Прикладів безліч. Мужність проти зовнішнього ворога зовсім не гарантує стійкості проти ворога в середині держави, у владі. Ми ж про 1937 говорили. Згадайте, як мужні й принципові в недалекому минулому генерали й маршали цього кривавого року змагалися в швидкості написання доносів один на одного. Мало кому це допомогло, але до армії стукачів долучилися майже всі. Те саме відбувається й зараз. У нас був президент, якого не надто хвилювало, що про нього пишуть. Він вимагав стійкості й героїзму. І ті, хто на таке були спроможні, ці риси й демонстрували в щоденній службі державі (не президентові). Нині при владі відвертий блазень і дезертир. Він не потребує героїв і патріотів, а вимагає лояльності й запопадливості. І вчорашні герої перед ним починають загравати й хилитися. Навіть ті, хто не принижувалися ні при Кучмі, ні при Януковичі. А ті, хто при Порошенкові був героєм, нерідко при Зеленському перетворюється на кар'єриста й угодовця. Особливо, коли вже є що втрачати...
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
06.02.2020 р.
answerview
Роман Ковальов
ЛЮБІ УКРАЇНЦІ!

Доля розпорядилася так, що я опинився в центрі уваги багатьох із вас! Це для мене велика честь та відповідальність! Я вам дякую за підтримку моїх прав та гідності! Ваша щоденна підтримка та поради надихають мене та надають сил! Але це і велика відповідальність перед вами і за це також велика подяка-пройти на ваших очах весь цей шлях гідно офіцера Збройних Сил України!

Зважаючи на це і на той резонанс, що піднявся, вважаю за необхідне повідомити вам про стан моїх справ. Бо, як каже моя люба мама: "сказав "А" не будь "Б". Отже:

1. Вище військове керівництво, за деякими даними, шоковане рівнем підтримки моїх прав та свобод серед українців і це основне, на мою думку, що не дозволяє їм "вирішити" моє питання так як хотілось би ім;
2. Вище військове керівництво ігнорує мої заяви про тиск на мене та не намагається навіть дізнатися від мене діталі. Це я сприймаю як їх співучасть або зцікавленість у тиску;
3. За наявною у мене інформацією, розслідування щодо мого "критичного посту проти Зеленського" можливо очолював та активно направляв "в нужноє русло" - генерал-майор Баргілевич А.В. На мою особисту думку, пан генерал мав до мене особистий мотив і, відповідно, був заангажований, що на моє переконання, безумовно вплинуло на хід та результати розслідування;
4. З'ясуванням "негативних тонкощів" моєї минулої служби у військових частинах, де я раніше проходив військову службу, займалися можливо, за моєю інформацією, офіцери структури морально-психологічного забезпечення під особистим керівництвом, а іноді і особисто, генерал-майора Голоднюка О.М.. На моє переконання, пан генерал також мав мотиви, але не особисті до мене, а скоріш кар'єрні;
5. Питання, щодо подальшого проходження мною військової служби досі не вирішено. В мене є підозра, що хтось вирішив затягнути рішення цього питання до тих пір доки документи не втратять чинність за строком давнини і на цій підставі мені буде відмовлено;
6. За моїми даними, порядок візування та підписання наказу про моє покарання був грубо та, на моє переконання, свідомо порушений;
7. Досі не реалізоване моє право на ознайомлення та фотофіксацію матеріалів розслідування на підставі яких Командувач Сухопутних військ і прийняв свого часу рішення накласти на мене дисциплінарне стягнення "сувора догана";
8. Завдяки розголосу і вашій підтримці останні два дні моїм колишнім співслужбовцям більше ніхто дзвонить і вже не тисне. Дякую за це вам-небайдужі українці і, окремо, тим моїм побратимам, що відмовились надавати про мене неправдиву інформацію незважаючи на тиск;
9. Прошу вважати мій пост зверненням до правоохоронних органів щодо порушення моїх прав та свобод та перевірки дій посадових осіб Командування Сухопутних військ на предмет законності. Готовий надати слідству всі дані, що маю;

Маю честь!
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин