MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
16.04, 23:03
11
+15 °С
Вітер: 0 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2399180
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
11.06.2020 р. відповів для DilERR  
answerview
І до чого тут ПЗРК?
like
good
bad
shockingly
11.06.2020 р. відповів для DilERR  
answerview
і не знайшлося ні одного козака із ПЗРК
Понятно это шутка... Но чем мы тогда бы отличались от Сомали и талибана?... На радость раши и ватным.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
11.06.2020 р.
answerview
Против Трампа ополчились многие топ республиканцы. Буш младший, семья покойного Маккейна, Ромни, Пауэлл, Маттис, люди из команды Буша и Рейгана выступили против Трампа и будут агитировать за Байдена.
Также действия Трампа не одобряют многие военные, адмиралы и генералы.

В стане демократов утверждают, что выдвижение Байдена кандидатом в президенты является удачным ходом. Рассчитанным в том числе на то, чтобы на сторону Байдена склонить республиканцев. По своим взглядам Байден в демпартии представляет правое крыло. И в принципе имеет хорошие отношения с кланами Буша и Рейгана. За того же левака Сандерса убедить голосовать республиканцев было бы очень сложно.

Вот что сказал на днях Колин Пауэлл о Трампе

«Я бы никогда не произнес этого раньше. Я бы никогда не произнес этого за все то время, когда работал с четырьмя другими президентами. Трамп лжет. Он лжет и это сходит ему с рук потому, что думает люди не будут считать его ответственным. Он унижает нас перед всем миром. Он оскорбляет наших союзников. Он не обращает внимание на нашу внешнюю политику и не задумывается над тем, как на нее повлияют его действия. Но в нашей стране есть не только президент. У нас также есть Конгресс и Верховный суд, но самое главное, у нас есть американский народ. Те люди, которые решают, проголосовать за него или нет. Я, безусловно, никоим образом не могу поддержать президента Трампа на президентских выборах в этом году».
like
good
bad
shockingly
11.06.2020 р.
answerview
Против Трампа ополчились многие топ республиканцы.
бо Трамп не американець19_negative
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
12.06.2020 р.
answerview
"Пьяный ефрейтор хуже генерала".15_badgrin15_badgrin
Змінено: 12.06.2020 р., alikxom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
good
2
bad
shockingly
12.06.2020 р.
answerview
https://www.facebook.com/ksenalena/videos/3554790147871683/?__tn__=%2CdCH-R-R&eid=ARBLCVUJToPlxWfQUKDsVFfBkMMLdwopyorioXuvUBE0m8W9XgK_HDPgkKGEGo1UTBKecLU7isVCOdl7&hc_ref=ART-ZpkaNNT-kj_kDpuyc5erfL-kHiyEZKR4G8LpkLLYLyXe56-Ki5DltGkvdlCV-mk&fref=nf

https://dnpr.com.ua/sobytija/ih-nikto-ne-dolzhen-byl-uvidet-zapreshhennye-fotografii-nastojashhego-sssr-foto/?fbclid=IwAR2TUU478ztriuET47Iz-Q2n3iUwGh-9V5W_DEjqCQ6LGF-QDD8IdvEdAU4

https://www.facebook.com/100008036473536/videos/2434212876856571/UzpfSTEwMDAxNzI4Mjg1Mzg1ODo2NDI5MTA0OTI5NjE3MDc/?id=100017282853858

https://zaxid.net/sud_rozsekretiv_svidchennya_ochevidtsya_zapusku_raketi_u_spravi_katastrofi_mh17_n1503429?fbclid=IwAR1eehrTilwLjNfbnullleRdMH_mg56VnN8jncTN3qkI-xArLHBDRQ4dhPI

30_crazy62_sarcastic http://www.volynpost.com/news/165776-prykordonnyky-zatrymaly-poliaka-iakyj-jshov-v-ukrainu-na-zarobitky

фото... сюр.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 12.06.2020 р., Юра-Ездок
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
14.06.2020 р.
answerview
хм. зеленский оказался не таким гнилым, как я думал. уж не знаю, надавили ли на него, осознанный ли был шаг, побоялся ответственности перед народом или просто плюнул и решил всем доказать, что он - Президент Украины.
про членство в нато:

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
14.06.2020 р.
answerview
хм. зеленский оказался не таким гнилым, как я думал. уж не знаю, надавили ли на него, осознанный ли был шаг, побоялся ответственности перед народом или просто плюнул и решил всем доказать, что он - Президент Украины.
Якщо так  і триватиме надалі (у темпі нарощування), визнаю, що Зе - професійний хитрун і відповів многоходовочкой на многоходовочку, тоді вибачусь перед усіма виборцями Зе.
Але поки що все іде до росії у ср@ку.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 14.06.2020 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
14.06.2020 р. відповів для tsinik  
answerview
хм. зеленский оказался не таким гнилым, как я думал. уж не знаю, надавили ли на него, осознанный ли был шаг
Думаю он на ходу учится и пытается хоть что то контролировать и сделать для страны.
Глубоко в коррупцию копать не будет, понимая должность и неприкосновенность президента не вечна и могут посадить в назидание другим, пришлым. У него нет влияния веса, больших денег ни карманных сми... Он пешка, но не дурак.
Купленный или контролируемый расеей... не думаю. Он назначенец, по случайности... и пытается не утонуть раньше времени в море политики и дотянуть до конца срока. Сам полномочия не сложет - не позволят. Второй срок маловероятен.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 14.06.2020 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
14.06.2020 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Але поки що все іде до росії у ср@ку.
ну..... путькі не важлива фамілія президента україни (все з меленької - бо в його уяві це - вотчина). але хуйло очкує від нато. особливо післятого, як його звідтіля погнали. верніше - профілонили й не пропонували навіть членство (гугл все пам"ятає). ось тут вша на аркані й задригалась. очкує
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
14.06.2020 р.
answerview
Думаю второй срок Порошенка в должности президента страны, был бы полезным. Он хоть и торгаш и барыга по сушности, но пользы приносил больше чем вреда. Зеленский и в подметки не годится в достижениях.
А те кто не видя этого, не вникая... голосовал за теперешнего - ленивые, безразличные глупцы. История повторяется.. Только время профукали.
 
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 15.06.2020 р., Юра-Ездок
3
like
3
good
bad
shockingly
14.06.2020 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
Купленный или контролируемый расеей... не думаю. Он назначенец, по случайности... и пытается не утонуть раньше времени в море политики и дотянуть до конца строка. Сам полномочия не сложет - не позволят. Второй срок маловероятен.
1. он, в моем понимании - рукавичка. но что-то пошло не так
2. не по случайности. но см. п.1 
3 он памятует судьбу яныка. а таких резервов у него нет и под санкции он подпадет автоматически. еще и под интерпол.
4. тут согласен. смотрим п. 1
5 тоже согласен. да и он это осознает. либо он сделает что-то такое, что вернутся 72% и к ним еще примкнут. что маловероятно.
пока наблюдаем. но его свита и так подсерает ему его и так не безупречную репутацию. ведь оказалось, чтол Президенту могут копнуть и личную жизнь, а не просто накурки и побухеньки в квартале
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
14.06.2020 р. відповів для tsinik  
answerview
Скорее... свита его, ему же полностью и не подконтрольна. Сказали - назначил, подписал. В его в окружении много сил и интересов крутится. И контролирует их.. номинально. Это нужно сильно под залететь, да ещё на камеру.., чтоб уволил... вынужденно с оглядкой. А так, идет пока идёт... Лишь бы хуже не было.
Он ждёт конца каденции, не меньше нашего.03_biggrin

https://www.facebook.com/behindtheukrainenews/posts/693561431467993?hc_location=ufi
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 15.06.2020 р., Юра-Ездок
1
like
good
1
bad
shockingly
mixan забанений
17.06.2020 р.
answerview
Поможем нашим братьям революционерам, которые тоже стремятся к свободе и независимости !
Донатим  BLM !

http://www.moto.com.ua/postphoto/1583835_1.jpg
Змінено: 17.06.2020 р., mixan
like
good
bad
shockingly
18.06.2020 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
но не дурак.Купленный или контролируемый расеей... не думаю. Он назначенец, по случайности... и пытается не утонуть раньше времени
Якби був би "не дураком", не садив би Пороха, а взяв би його у партнери, як міністра закордонних справ тощо. Думаєте Порох не погодився би?
"Не дурак" просто використав би весь міжнародний Пороховий авторитет на свою користь і користь країни. 
А він просто проросійський, нехай для когось і клоун чи янелох, але він "не дурак" - це 100% (хоч і не у якісній політиці точно). А от 73% = це точно дураки + колаборанти. 
☭ = 卐 = Z
Змінено: 19.06.2020 р., hitmanhunter
6
like
6
good
bad
shockingly
18.06.2020 р.
answerview
Проте суд так і не обрав запобіжний захід Порошенку, — засідання відклали до 1 липня.

НВ публікує повну текстову версію виступу експрезидента під час судового слухання.

«Високий суд. Шановні і дорогі колеги. Шановні журналісти. Шановні дипломати, які присутні в цьому залі. Я дуже дякую за такий рівень міжнародної уваги до цього трешу. І треш — це не є неповага до суду. Треш — це є дослівне цитування вашого генерального прокурора Рябошапки, який на 100% був «своєю людиною» для вашої влади і який чітко наголосив, що все, що міститься в цій так званій справі — це є треш.Дипломати, народні депутати мене зрозуміють.

Для українців, які не дуже володіють англійською мовою, я хочу пояснити: треш — це сміття. І це оцінка генерального прокурора. А місце для сміття у відрі прибиральниці, а не в українському суді.

Особливо цинічним для мене це виглядає в цей день. Але Порошенко хабарі не бере, не брав і брати не буде. Я не почув, щоби ви заявили про розрекламовану сьогодні заяву про перенесення засідання. Чи правильно я розумію, що це був фейк і ви вчергове обдурили людей?Читайте також:
Засідання відклали до 1 липня. Печерський суд так і не обрав запобіжний захід Порошенку — хронікаІ друга позиція, чому я на це так спокійно реагую: тому що, читаючи правову галиматью, викладену в цих папірцях, я відчуваю те, що в радянські часи (мене зрозуміють) називалося «чувством глубоко удовлетворения».
Бо з виборів минуло 14 місяців. І 14 місяців, отримуючи за рахунок коштів платників податків десятки і десятки тисяч гривень заробітної платні, десятки (а може й сотні) працівників прокуратури і Державного бюро розслідувань займалися виключно Порошенком.І за 14 місяців ви знайшли ось ці дурниці? Що це означає для суспільства? Для суспільства це означає — і надзвичайно важливо, щоби зараз це почули, — що все, що ви казали під час виборчої кампанії і після неї про корупцію, про зраду, про захоплення владних повноважень, про зловживання, — про все…

До речі, ваша честь, я хочу наголосити, що вони і сюди намагалися включити державну зраду, саме в цю справу; що вони і сюди намагалися включити звинувачення президенту в захопленні державної влади. Це ж тут було. І не знайшли нічого.І я буду висловлювати оцінку цього, якщо, ваша честь, ви або перейдете до розгляду справи по суті, або зробите те, що ви маєте зробити — відправити це назад до цих не встановлених судом осіб, які чомусь 16 червня, в день смерті мого батька, повністю змінили прокурорську групу, — можливо, тому, що ті прокурори, які раніше тут були, відмовилися підписувати і представляти звинувачення в суді. Можливо. Я не виключаю того, що залишилася правова позиція.

Я хочу наголосити, що всі 27 справ, які були абсолютно незаконно порушені проти мене, куди була включена і справа про «розпалювання міжрелігійної ворожнечі» шляхом отримання Томосу і створення Православної Церкви України… Посадіть мене за грати за цю справу. Для мене це буде найбільша нагорода.

А може, за справу, яку ви розслідуєте вже 14 місяців? За віддачу мною наказу про контрнаступ для Збройних Сил України, яким було звільнено дві третини Донбасу. І за цю справу. Щоби вже чітко слідувати російським і кремлівським інструкціям, які до вас доводить пан Бабіков, який є адвокатом Януковича.І я послухав їхню аргументацію на нещодавньому суді, де я виступав свідком у справі Януковича — ситуація жахлива. А може, рік ця прокурорська військова гвардія не може розібратися зі справою, в якій Ілля Новіков *Обертається і дивиться в камеру* Володимире Олександровичу, дорогий мій, вас ніхто не боїться. Ні в цьому залі, ні на вулиці. І ваших вказівок щодо того, щоби посадити Порошенка, — це кримінальний злочин і в Україні, і в Європі, і в світі. Ще раз хочу вам повторити: я і моя команда дуже любимо Україну.

Ми шануємо і поважаємо інститут президентства. Ви для нас не ворог, і нас не треба боятися. Для нас ворог — Путін, якого ви забули згадати у вашому інтерв'ю Українській правді (до речі, Українська правда, я вам дякую за вашу позицію;
Севгіль *Обертається до сторони обвинувачення* Я ненавмисно, я справді просто не знаю ваших прізвищ, так каже представник захисту. Навіщо вони змінили подання? Тому що там написано: «вилучити паспорт», «обмежити пересування», «заборонити поїздку за кордон» — вони знають, що я маю їхати за кордон, для того щоби мобілізувати світ на захист України. Вони цього бояться.
*Обертається до сторони обвинувачення* Прохання: не виконуйте злочинних наказів.
 *Обертається до камери* Прохання: не бійтеся.
 *Обертається до судді* Прохання, ваша честь: відправте їм це сміття і дійте за законом. Дякую, і слава Україні!"
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 18.06.2020 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
19.06.2020 р.
answerview
https://defence-line.org/2020/06/sud-vpechatleniya-chast-1/01_smile
like
good
bad
shockingly
19.06.2020 р.
answerview

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
4
like
1
good
2
bad
1
shockingly
19.06.2020 р.
answerview
https://youtu.be/tVhCixjq4bs
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
20.06.2020 р. відповів для User  
answerview
Як це?! 10_ireful2 А попив кави у кафе як рісковий пацан (ледь штраф не впаяли), а до цього ж шаверму їв на заправці! Ну і нещодавно поїздив на лошадкі, пастріляв із лука! 18_good 
Тому я б на Вашому місці так не применшував би досягнення!!

☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин