MOTO.com.ua
events
3
События
Погода: Киев
16.10, 15:31
32
+21 °С
Ветер: 1 м./с., Ю-В
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Форум
Искать

Оформление мотоцикла: сколько стоит, какие нужны документы - 2017/2018

Просмотров: 5277
22.09.2017 г.
answerview
Привет всем.
Интересует процедура оформления мотоцикла в 2017 году, Украина.
В общем коротко мне сказали - стоит 400-500 грн.
Но если хозяин мотоцикла по ТП, продает не первое транспортное средство в этом году, то при переоформлении придется оплатить 5%+1,5% налога от стоимости мотоцикла.
У меня вопрос -  а как эксперт оценивает мотоцикл? Хочется понимать, как складывается стоимость мотоцикла , от которой платится 5+1,5%
like
bad
shockingly
22.09.2017 г. ответил для master326  
answerview
Шо за ГОРОД? 06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
bad
shockingly
16.11.2017 г.
answerview
Був сьогодні в новому сервісному центрі.
В принципі швидко, майже без черги, витратив годину і то 45 хв чекав доки виготовлять новий техпаспорт.
1. Змінилася у мене прописка - замінили техпаспорт=465 грн з усім.
2. На їжаки не замінили, вони йдуть без номера рами а тільки по номеру двигуна - такі неможливо перереєструвати і продати 10_ireful2, сказали їздь так з совдеповським.
3. Цікавився чи треба реєструвати на протязі 10 днів новий мот взимку - не обов'язково, можна приїхати весною, штраф передбачений тільки за експлуатацію без реєстрації, за несвоєчасну реєстрацію штрафу не буде.(тобто хіба що по дорозі піймають 03_biggrin , але кажуть таких випадків не було, якщо їдеш з доками на реєстрацію).
like
bad
shockingly
16.11.2017 г. ответил для master326  
answerview
Хочется понимать, как складывается стоимость мотоцикла , от которой платится 5+1,5%

заявленная при заключении договора.

она же возвращается при отмене сделки в судебном порядке (ну, там, владелец оказался не владельцем к примеру, или имеет справку о недееспособности, или еще что) - вероятность этого конечно малелькая, но все же.
like
bad
shockingly
20 марта, 13:27
answerview
Ставили сьогодні на облік нову Дельту 110 у Львові
пакет документів для МРЕО складав
1 Видаткова накладна
2 Акт огляду реалізованого ТЗ
3 Акт передачі ТЗ
4 Сертифікат відповідності
5 Митна декларація форма МД-2
6 Митна декларація форма МД-6
7 Транзитний номер 
на 9 годину був у МРЕО, дали на рецепції номерок,
потім виклик  до спеціаліста - написали заяву -потім у касу 464 гривні за все однією
квитанцією , в 11,30  вже мав свідоцтво про реєстр . і номер на руках.

Був дуже здивований оперативністю роботи МРЕО
Отредактировано: 20 марта, 13:31, andre33
1
like
1
bad
shockingly
10 апреля, 12:11
answerview
Доброго дня товариство. Виникло кілька питань:
1. Куди підійти щоб надали розгорнуту відповідь з питання реєстрації кастомів?
2. Чи є на форумі особа яка може надати такі послуги?
3. Не переробка певного мотоциклу, а повністю створення оного з деталей, рама тільки рідна і то перероблена.
Дякую.04_blush04_blush
Консультації та інші питання з нерухомості. 24/7/365
like
bad
shockingly
10 апреля, 22:05
answerview
Не переробка певного мотоциклу, а повністю створення оного з деталей, рама тільки рідна
если номер на раме не поврежден - это и есть "переделка определенного мотоцикла", от которого рама. "с нуля" - это если раму сам сварил (ну либо безномерную какую изменил до неузнаваемости - но тут мнения могут разойтись).
like
bad
shockingly
02 мая, 17:00
answerview
Я теж тащуся26_newrussian
9 хвилин в черзі, 470 грн з усім,через 42 хвилини видали номери і техпаспорт. Реєстрував нового JYM 125. Зараз навіть номер не звіряють і експерт не дивиться - все просто переписують з документів.
like
bad
shockingly
05 мая, 11:49
answerview
Всім привіт. Підкажіть будь ласка, хто мав справу з переоформленням мотоцикла, який по тех.паспорту з каляскою, на безкалясочник? Ситуація така: в мене мото К750, у тех.паспорті записаний- з калякою. Придбаний мною по ген.довіреності. Так як в цю ген.довіреність вписаний також мій батько, то маю намір звернутися в МРЕВ- батько знімає мото з обліку,- як би продає мені його,- вже я ставлю мото на облік,- отримую новий тех.паспорт на своє ім*я. Думаю, як би мені при ставленні на облік вписали мото як- без коляски???
like
bad
shockingly
05 мая, 12:19 ответил для ТИПТОНИК  
answerview
Зайди в сервісний центр і на вході консультант, зараз розкажуть без проблем, або в Фейсбуці запитай - там навіть точніше скажуть бо зі спеціалістом зв'яжуться.
like
bad
shockingly
05 мая, 13:08
answerview
Мабуть так і зроблю). Дякую за відповідь.
like
bad
shockingly
motoshop_ua
mototehnika
© 2001-2018, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте   Почта@moto