MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 23:26
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Десятый Юбилейный слет Лидоводов: Щербаки, Полтавская область, 20-24 Июня

Переглядів: 58774, модератор: stakan
stakan модератор теми
31.10.2017 р.
answerview
Показати повідомлення
Дата 20-24 червня.

Щербаки Полтавської області. координати GPS :

N 49°07.010'
E 33°35.399'

Всім обов'язково брати з собою ложку,миску і кружку. Спальник,карімат,намет(місце в наметі) теж бажано мати ліхтарик, засіб від комарів.


Головне на зльоті !!! бути адекватним!!!!!!!без понтів!!!!!!хвастощів!!!!!!
Попереджаю, поїздка не на курорт, де хтось буде робити все для відпочиваючих, тільки організованість. Це стосується і приготування їжі, і розбиття табору, та заготівлі дров - курортникам тільки в пансіонати треба їздити.






Те  кто будет ехать впервые   обязательно проконсультируем в теме... что бы  человек взял с собой  только то что  пригодится.

Участники слета.


1.Direktor--Вячеслав Иванович г.Лозовая Харьковской области
2..-KOLIAN.   Николай ..Лозовая . Харьковская область(MTS)-050 933 29 53...093-309 -65-70..(лайф)
3.Andy_e..---Андрей  Херсон  город в котором не спят.(095-42-42-762 МТС)( 098-47-37-012 Киевстар) 063-38-26-733(лайф)
4. 99Ezdok99.-- Юра    Киев  город -герой.
5.stakan-- Анатолий  Киев  город-герой.yivstar)-067-799-23-39  -(Life) 093-589-85-61-       МТС-095-516-25-76
6.66funtik- Василий  Николаев-город корабелов  Мекка томатного сока!!!.(лайф 063 118 75 84)
7.TESEY-Вячеслав . Кременуг Полтавской области. киевстар 0974313251 .0992431223.
8.Viper-Wind  Артур Нежин Черниговской  области.(столица консервации огуречной)лайф: 093-597-21-97, Киевстар 097-372-64-87
9.mayor- Роман. Кременчуг Полтавской области.(050)304-00-20; мтс) ((067)760-88-91 Киевстар)
10.Liadovoha-- Владимир. Михайловка . Запорожской области. киевстар-0977922192
11.vovik1971-- Владимир-Новоград-Волынский
12.Grek112-  Валерий-.Кременчуг-Kyivstar067-972-35-13; МТС_0669841981;Life 063-686-31-13
13.gafka8888-Евгений  Львов.  0993180148    063-691-89-39
14..Потапухин Юрий 067 996 8481
15.ByLead- Минск. Беларусь.
16.Chado-Олег г. Ромны  Сумской области. 098 237 56 11
17.aleksey_frolov- Алексей .Новоград -Волынский(0676854600- Киевстар)лайф 0732026357
18.Shurupchik -Александр.Украина, Globino тел.: 0993555284
19.Igor-100-Игорь Ахтырка Сумской области
20.sanyanoviк- Александр Ахтырка Сумской области
21. Майонез- Алексей  г.Павлоград Днепропетровской области.
22.Валентин (bramsel), город Днепр 0970108141
23.serhii (Сергей Николаевич Ладыка)0962692252 Кременчуг. Полтавской области 
24.reks220v (Алесандр Павлович) Ромны .Сумской области. 
«Британия не заслужила новых The Beatles. Она их и не получит»
М.Янг
Есть люди, в которых живет Бог, есть люди, в которых живет дьявол, есть люди, в которых живут только глисты!
---Что главное в т
Змінено: 17.03.2018 р., stakan
6
like
6
good
bad
shockingly
1234567••67
Риболов видалений
04.11.2017 р. відповів для TESEY  
answerview
Вот ты Юра скептик рубишь все концы мгновенно не дав им жизнь ну в таком случае придумай что то сам и предложи а то только критика и негатив. Это 10 Юбилейный можно и раскошелиться чу чуть ясно что цены немного изменятся но не так критично я думаю некоторые хотят комфорта а за него придется платить. 47_mail


Славік, я не рубаю, я тільки за, привези матеріал, я приїду зі своїм молотком, сокирою і лапатою і буду клепати стіл.
З приводу турбаз-ми вже давно вирішили проводити зліт на місці першого зльоту, то яким боком турбази? 06_question
Тобі аби щось ляпнути.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
04.11.2017 р. відповів для TESEY  
answerview
Причем там шестнадцатый год я дал ссылку для ознакомления притом с номерами телефонов звони если хочешь и узнай.


Ну так ти запропонував, так дзвони та дізнавайся.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
04.11.2017 р. відповів для stakan  
answerview
Не  комфорт. Просто некоторым очень тяжело. ..у многих в нашем возрасте появляются проблемы со здоровьем. ....позвоню Шурупчику. Надеюсь он выкрутиться из этой ситуации.
П.с. Вермут от тебя прет только один негатив.
Я дистанционно решу проблемы которые возникнут.  Не начинай срать людям в душу с осени. ...
С ув стакан.


Позитивний ти наш Стакан, я знаю як ти дистанційно вирішуєш проблеми, якби не Юра 99Ezdok99, то довелося б пацанам в полі ночувати, і телефон від дерева заряджати.А потім ще й як Іван Сусанін хрін зна куди погнав машину.
Так що краще помовч.
Кому це я в душу нагидив-ну хіба тільки тобі, що продовжую спілкуватися українською мовою..
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Змінено: 04.11.2017 р., Vervet
1
like
1
good
bad
shockingly
Риболов видалений
04.11.2017 р. відповів для 99Ezdok99  
answerview
Меня больше интересует наличие не стола с лавкой, лишние удобства конечно не помешают, а крыши над головой от возможного дождя.  Накрайняк, можно натянуть и закрепить на деревьях отрезок целлофана, шириной 4 и 6-8 метров длины... и под ним разложить поляну. 31_bigboss


Там є де натягнути відрізок целофану
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
04.11.2017 р.
answerview
В чем проблема,я не понимаю?Да,привыкли уже к более менее комфортному расположению за столом и на лавочках.Что мешает тем,кто будет ехать машиной,захватить с собой столик(и) как у новоградских?А,ни у кого нет таких столиков?Но за полгода можно найти у друзей/знакомых,и попросить на прокат.то же самое относится и к стульчикам.У меня есть такой столик,но понятно,что я его не припру никак.Понятно,что на земле мы таки можем расположиться,но всем понятно,что это уже будет совсем не то.По крыше над головой:Мы что,плохой погоды не видели?И все равно-слеты состоялись при любой погоде.По поводу навеса на случай дождя- опять таки можно подумать,то ли пленку,то ли тент может какой.Но опять таки-габаритные и тяжелые вещи,на скутере не перевезти,тем более издалека.Так что только машиной везти.
Русский военный карабль-Иди нахуй!
1
like
1
good
bad
shockingly
04.11.2017 р. відповів для Vervet  
answerview
Щоб змайструвати стіл  нам по суті потрібно купити дошки та цвяхи ( краще саморізи ) . Там де продають дошки зазвичай є авто для доставки !  Дошки для нас краще купити  бу так як буде дешевше . В моему селищі наприклад є люди які займаються розбіром старих хатин та продають бу дошки та інше і також можуть привезти туди куди скажеш за доплату . У вашому районі думаю теж можна знайти таку розбірку . Думаю що це буде не дорого якщо всі складуться грошима . Щоб скурутити стіл я можу приїхати на день раніше . Якщо  потрібно буде можу приїхати на машині . І якщо не знайдемо де купити дошки то привезу складні столи та стільці стільки скільки зможу знайти у знайомих або скільки влізе в машину ( в машину влізе думаю достатньо усього ) .
Так  що варіантів багато щоб вірішити питання з столом , було б бажання . 01_smile  
Від дощу плівку теж  не проблема купити .
Змінено: 04.11.2017 р., Liadovoha
1
like
1
good
bad
shockingly
Риболов видалений
04.11.2017 р. відповів для Liadovoha  
answerview
Щоб змайструвати стіл  нам по суті потрібно купити дошки та цвяхи ( краще саморізи ) . Там де продають дошки зазвичай є авто для доставки !  Дошки для нас краще купити  бу так як буде дешевше . В моему селищі наприклад є люди які займаються розбіром старих хатин та продають бу дошки та інше і також можуть привезти туди куди скажеш за доплату . У вашому районі думаю теж можна знайти таку розбірку . Думаю що це буде не дорого якщо всі складуться грошима . Щоб скурутити стіл я можу приїхати на день раніше . Якщо  потрібно буде можу приїхати на машині . І якщо не знайдемо де купити дошки то привезу складні столи та стільці стільки скільки зможу знайти у знайомих або скільки влізе в машину ( в машину влізе думаю достатньо усього ) .
Так  що варіантів багато щоб вірішити питання з столом , було б бажання . 01_smile  
Від дощу плівку теж  не проблема купити .

Володя, я живу в молодому місті,яке засноване 29 листопада 1960  року.У нас немає старих хат, нема чого розбирати.
Повторюю ще раз-я не проти столів і лавовок, і даже готовій помогти в будівництві,якщо громада захоче платити за цей комфорт.І даже саморізами забеспечу, цвяхів трохи десь було, молоток. сокиру маю.Та й скрутити стола без тебе зможемо.Але в мене немає транспорту крім Ліди і не буде часу сторожувати столи.
А на столи, самий кращий варіант це старі двері.
Хоча для мене особисто не принципово, чи стіл, чи скатертина самобранка, абе було що туди ставити. 20_drinks
А за плівку-так я й написав, що є до чого прив'зати, хоча дощу не буде.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Змінено: 04.11.2017 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
05.11.2017 р. відповів для Vervet  
answerview
Юра я не ляпаю а Предлагаю варианты которых от тебя пока не поступало во вторых если я привезу материалы зачем мне нужен будешь ты уж стол сколотить большого ума не надо в третьих люди едут на слет на Псел так как ты ляпнул это еще три года назад в Буках соответственно и организовывать тебе так что дерзай а то вижу тебя все сбивают с толку.
1
like
1
good
bad
shockingly
05.11.2017 р. відповів для Vervet  
answerview
И кто это мы решили некоторых даже не спрашивали вообще и тут соглашусь со Стаканом разница в паре десятков км существенной разницы не даст.
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
05.11.2017 р. відповів для TESEY  
answerview
Юра я не ляпаю а Предлагаю варианты которых от тебя пока не поступало во вторых если я привезу материалы зачем мне нужен будешь ты уж стол сколотить большого ума не надо в третьих люди едут на слет на Псел так как ты ляпнул это еще три года назад в Буках соответственно и организовывать тебе так что дерзай а то вижу тебя все сбивают с толку.


Славік, якщо ти дав посилання на базу відпочинку, так чому я, чи хтось інший повинен туди дзвонити?
Ну подзвони сам, дізнайся і озвуч розцінки.
Славік, та ти шо, три роки тому у Буках?Та не були ми три роки тому у Буках,ми були тоді  в Злинці,на річці Буки, а коли були в Буках-тебе там і в помині не було.
Та ніхто ніколи нічого не організовував.Вибрали місце, приїхали, облаштувалися.
Тим більше в шапці, в кожній темі написано:
Предупреждаю, поездка не на курорт, где  кто то будет делать  все для отдыхающих, только организованность. Это касается и приготовления пищи, и  разбития лагеря, и заготовки дров- курортникам только в  пансионаты надо ездить.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Змінено: 05.11.2017 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
05.11.2017 р. відповів для TESEY  
answerview
И кто это мы решили некоторых даже не спрашивали вообще и тут соглашусь со Стаканом разница в паре десятков км существенной разницы не даст.


Та робіть що хочете, хоч на базі, хоч в готелі.
Але в шапці теми то не я писав:-Голосовать не будем с местом проведения слета...так как  решили что будет  проходить там где проходил первый..
тему создал   немного раньше.   Пусть будет .
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Змінено: 05.11.2017 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
05.11.2017 р. відповів для Vervet  
answerview
Юра на водопадах по моему 6 слет если ты такой принципиальный. Мне по барабану где и как стульчики на Кременчугских   я найду да возможно и столик и машину если понадобится. А все остальное организовывай сам а мы подъедем. 47_mail
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
05.11.2017 р. відповів для TESEY  
answerview
Юра на водопадах по моему 6 слет если ты такой принципиальный. Мне по барабану где и как стульчики на Кременчугских   я найду да возможно и столик и машину если понадобится. А все остальное организовывай сам а мы подъедем. 47_mail

Зліт це не організований захід,а злетілися, поспілкувалися, і розлетілися.Тут ніхто нікому нічого не зобов'язаний.Хочете комфорту, столів, лавок-давайте на день раніше приїдемо і все це облаштуємо.
Скільки було зльотів-ніхто нічого не організовував-крім вибору місця.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
05.11.2017 р. відповів для Vervet  
answerview
Юра зачем тогда создана эта тема как не для его организации кто что берет где как и что и тд. и тп. Ну если так ты считаешь тогда сноси тему она не нужна место все уже знают как и то что с собой брать. Вообще Юра ты меня удивляешь от других что то хочешь а как сам та к уже не организованный слет.  Молодец  18_good
1
like
1
good
bad
shockingly
Риболов видалений
05.11.2017 р. відповів для TESEY  
answerview
Юра зачем тогда создана эта тема как не для его организации кто что берет где как и что и тд. и тп. Ну если так ты считаешь тогда сноси тему она не нужна место все уже знают как и то что с собой брать. Вообще Юра ты меня удивляешь от других что то хочешь а как сам та к уже не организованный слет.  Молодец  18_good


Це ти мене дивуєш.Не тобі вирішувати, зносити тему чи ні, і від інших я нічого не хочу.Якщо ти не тріпло, покажи де чого я хочу?
Це ти мене дивуєш.Я на писав ясно-у мене немає матеріалу , немає транспорту для доставки і немає часу вартувати.ЯКЩО У ТЕБЕ Є ТАКА МОЖЛИВІСТЬ-БУДЬ ЛАСКА, РОБИ, ПО МОЖЛИВОСТІ ДОПОМОЖУ.А то посилання кидати і ідеї всі майстри, а як до справи-нехай інші роблять.
Організований, це НЕ коли домовляються, хто що візьме, а коли хтось організовує, ну наприклад як Ігор або Володя відкриття, закриття сезонів. Вони вкладують  бабки, замовляють базу, закуповують продукти, напої,готують хавчик, розважальну програму.Ти приїхав-бабки заплатив і закривай або відкривай сезон..А ми  дикарі(не організовані відпочиваючі, які відпочивають не в пансіонатах а на природі)Так що не плутай легеніі з яйцями.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Змінено: 05.11.2017 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
05.11.2017 р. відповів для Vervet  
answerview
Подивився відео  , красиве місто  18_good  Зразу захотілось до вас приїхати .  
Не далеко від мене ( 25 км )  є подібне молоде місто гірників Дніпрорудне .
Змінено: 05.11.2017 р., Liadovoha
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
05.11.2017 р. відповів для Liadovoha  
answerview
Подивився відео  , красиве місто  18_good  Зразу захотілось до вас приїхати .  
Не далеко від мене ( 25 км )  є подібне молоде місто гірників Дніпрорудне .


Місто , гарне, при бажанні можна було б з'їздити на єкскурсію в Горішні Плавні і Келеберду.



Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
05.11.2017 р. відповів для Vervet  
answerview
Я завжди за экскурсії по новим для мене місцям . Зліт лідоводів для мене це не тільки  нагода зустрітись з друзями та відпочити , а й можливість відвідати нові для себе місця  .
1
like
1
good
bad
shockingly
05.11.2017 р. відповів для Vervet  
answerview
Подивився відео  , красиве місто  18_good  Зразу захотілось до вас приїхати .  
Не далеко від мене ( 25 км )  є подібне молоде місто гірників Дніпрорудне .


Місто , гарне, при бажанні можна було б з'їздити на єкскурсію в Горішні Плавні і Келеберду.
Вот и культурная программа практически готова! 18_good
Русский военный карабль-Иди нахуй!
1
like
1
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
06.11.2017 р.
answerview
Кста,а как там дела с магазином АТБ поблизости? Вопрос к местным
like
good
bad
shockingly
1234567••67
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин