MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 07:54
44
+11 °С
Вітер: 3 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Прямотічні глушники на малокубатурні мотоцикли. Вплив на ресурс двигуна.

Переглядів: 10502
12.02.2018 р. відповів для Wicker  
answerview
Лично я не сталкивался с такими, не тот круг общения, но на форумах частенько проскакивают фразы типа "Заметнее на дороге для остальных" и "Моя личная безопасность". Вот и сложилось такое впечатление.

Ну да, заметнее. И да это безопаснее когда заметнее, но не помню чтобы кто то считал это панацеей и рассчитывал что это подействует на всех участников движения. Так просто бонус-добавочка при движении в трафике, не более.
like
good
bad
shockingly
12.02.2018 р.
answerview
  
Лично я не сталкивался с такими, не тот круг общения, но на форумах частенько проскакивают фразы типа "Заметнее на дороге для остальных" и "Моя личная безопасность". Вот и сложилось такое впечатление.
 бо так і є, якшо мотик доволі голосний, то водії авто трохи частіще в зеркалі тебе помічають... але сила головного болю більша від тої "користі", тому мабуть краще робити себе помітним фарою (цілодобово), яскравим одягом ну і світловідбивачами вночі ))
☭ = 卐 = Z
1
like
1
good
bad
shockingly
13.02.2018 р.
answerview
Сегодня поставил прямоток.. и реально, водители, люди больше обращают внимание и чаще оборачиваются. Правда у меня подозрение что не только из за прямотока, а и то что в -1 на улице какой то отмор**ок покататься надумал 01_smile ..и кстати тут похвастаюсь, хоть и некрасиво так.... вот такое крепление для трубы замутили, чтоб без сварки...
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
16.02.2018 р. відповів для Set-Igor  
answerview
Прямотоки все так крепятся к колену. На хомутах. Скажу больше - на кубатуре и стоковые глушители так крепятся )))
Расходники, резина, чехлы, масла Motul в наличии.
Оригинальные запчасти для японской и европейской техники.
Доставка по каталогам Wemoto, Louis, SIP, Scooter-Center, Scooter-Attack.
like
good
bad
shockingly
19.02.2018 р. відповів для Set-Igor  
answerview
а фото на мото є ?

я б собі теж кинув прямоток, але чисто для лісу,
а по місту і в дальняки хочеться шось ше тихіше від стоку)) але ДБ-кіллер не заглушить і близко до того, всеодно голова буде квадратна мабуть
https://www.youtube.com/watch?v=E26GBLVVzZk&feature=youtu.be&t=143
☭ = 卐 = Z
Змінено: 19.02.2018 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
03.03.2018 р.
answerview
Ні "Мерседес" ні "Лєксус" не гарчать. Гарчать хренові "Жигулі". Хоть  їдуть все одно также хреново. "Колхозний тюнінг". Так і на мопедах. Мало тяги - купи потужніший двигун. А дитячі понти про вихлоп солідного двигуна для школярів. Треба поважати інших оточуючих людей. І подумайте , якими словами називають оточуючі жителі будинків , коли по вулиці проїжджає такий мопед з пустим глушаком.
век живи-век учись
1
like
1
good
bad
shockingly
28.03.2018 р. відповів для kaadoc  
answerview
Или диск подрихтовать нужно или отбаллансировать, болтает его.
Оценка недвижимости
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин