MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 06:45
32
+4 °С
Вітер: 2 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Установка не штатных приборных панелей (элекронные спидометры, тахометры, KOSO, реплики и т.п.)

Переглядів: 5043
07.04.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Тема по нюансам встановлення не рідних в т.ч. електрониих приборок на мопеди-мотоцикли.
Типу Косо та ін.
Обговорюються різні моделі, плюси-мінуси. Будь які проблеми із встановленням і т.п.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 07.04.2018 р., GiS
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
10.04.2018 р.
answerview
А з приводу діаметра колес, то конкретно у моїй від 1000мм до 2999мм з точністю до 1 мм

У меня так же.У меня стоит велокомп.И у меня подобрана была длина 1415мм.Но когда я в приборку ввёл 1415 то спидометр занижает.Нужно подбирать по новой.В комплекте 4 магнита было.Поставил пока 3шт.Расчитана на 12 магнитов.Поставлю потом ещё 3..будет 6штук.Кинь ссылку где брал свою.Имено на свой товар.Почитаю о ней
Змінено: 10.04.2018 р., Andy_e
like
good
bad
shockingly
10.04.2018 р.
answerview
На солнце как-выгорать не будет?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
10.04.2018 р.
answerview
На солнце как-выгорать не будет?

вона коштує 20 баксів, вигорить за рік - куплю нову


И у меня подобрана была длина 1415мм.Но когда я в приборку ввёл 1415 то спидометр занижает.Нужно подбирать по новой.В комплекте 4 магнита было.Поставил пока 3шт.Расчитана на 12 магнитов.Поставлю потом ещё 3..будет 6штук.Кинь ссылку где брал свою.Имено на свой товар
занижування по ЖПС міряв? взагалі повинна трошки завищувати, типу пасивна безпека...
+ дивлячись як заміряв, краще всього намалювати полосу на покришці і рівній поверхні, проїхати 1 оберт і поставити риску навроти риски колеса знову.. ну і відповідно заміряти між рисками на землі


ссилку не дам, бо брав у знайомого... але знаю точно шо брати потрібно ту шо іде з максимумом циферок на екрані, частіше всього вони дорожче трохи, але мають всі опції... на алі там все просто - дивитись по відгукам.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 10.04.2018 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
10.04.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
твоя 20,моя 70
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
10.04.2018 р.
answerview
воя 20,моя 70

А не 37$?
like
good
bad
shockingly
10.04.2018 р. відповів для Andy_e  
answerview
38.15 -ну дороже в 2 раза почти03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 10.04.2018 р., Chadaev
like
good
bad
shockingly
10.04.2018 р.
answerview
38.15 -ну дороже в 2 раза почти
ну моя теж не 20, то я так буквально.
але не в одному магазі вже бачив коли китайські репліки (по 20-30 у.о.) продають по 40-50 у.о. і більше, тому треба бути уважним, шоб не купити 30-ти доларову репліку за 100 уо і думати шо то оригінал 15_badgrin
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
10.04.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
я на алиэкспрессе уже вип статус получил-у меня около 3000 заказов.Так что не ошибусь 100%
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
11.04.2018 р.
answerview
Приборка встановлена і все наче працює (тфу тфу)
Залишилась остання задача - кріплення магнітів:

Перша спроба - закріпити пайкою неодімові магніти (не з комплекту) у передньому тормозному диску (через велику перфорацію (великі випили у диску) по іншому не можна) - магніти якісно тримались, але майже повнісню розмагнітились після нагріву...

Друга спроба - закріпити (неодымові, не з комплекту) у болтах задньої зірки (просвердлити заглиблення у шляпці і на клей) -  магніти чи змінили полярність, чи віддають всю силу в болт - хз.. але не працює ніяк. На будь-якій відстані датчика до болтів - на приборці нуль...

Третя спроба -  чекаю підказки), але на скільки я зрозумів, то шоб нормально працював датчик, магніти повинні бути обов'язково в алюмінії (як і постачаються виробником). Просвердлити дірку у зірці під них просто немає місця



зірка має такий вигляд, магніти провалюються у провушини, бо мають менший діаметр (десь на 0,5мм)




п.с. Andy_e, кабель синій з білим від генератора - тахометр працює відмінно, тому провід від катушки прибрав взагалі.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 11.04.2018 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
Andy_e видалений
11.04.2018 р.
answerview
від генератора - тахометр працює відмінно

Вот видишь,всё норм.Чем лучше сигнала от катушки так тем что нет наводок электрических и отпадает шанс чего нибудь сжечь в приборке.Там всё таки HV.
По поводу магнитов.Я пока свои всунул в отверстия тормозного диска и с обоих сторон залепил очень крепким тонким прозрачным двусторонним скотчем который стырил в Польше08_lol.Держит хорошо.Но может потом как куплю силикон прозрачный Момент то присобачу на него.А если у тебя болтаются в отверстиях сильно попробуй замерить свои отверстия в звезде ну или в диске и подобрать в интернет магазине.
Тут например
Змінено: 11.04.2018 р., Andy_e
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
11.04.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
я когда ставил велоспидометр, взял попаавшийся под руку магнит диаметром ~1см, помазал место на переднем диске возле одного из болтов клеем, и просто примагнитил туда магнит. датчик прикрепил на привод спидометра рядом.

держится до сих пор, и никуда думаю не денется (уже пару хороших ям ловил - все ок).
2
like
2
good
bad
shockingly
11.04.2018 р. відповів для NiTr0  
answerview
суперклеем?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
11.04.2018 р. відповів для Chadaev  
answerview
нет, 88й обычный вроде.

можно думаю и суперклеем, хотя он более хрупкий.
1
like
1
good
bad
shockingly
11.04.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Будь ласка, вкажіть приборку з цією ціною. Лінк наприклад
Не скупіться на літери - оріг це оригінал, так?
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
11.04.2018 р.
answerview
Приліпив на двокомпонентну смолу (poxipol), думаю триматиметься, бо окремо ще зклеїв ним шляпками два болта (для тесту) - руками не розліпив

Будь ласка, вкажіть приборку з цією ціною. Лінк наприкладНе скупіться на літери - оріг це оригінал, так?
Так а навіщо? Ви ж не визнаєте  підробки  та репліки. 
Чи Вам на оригінал скинути? Та будь ласка - Koso оригінал RX-2N5
- ще один оригінал KOSO BA010001 RX-2 GP-Style
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р.
answerview
двокомпонентну смолу (poxipol)
если этот клей на основе эпоксидной смолы,то он воды боится,а это плохо
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р.
answerview
знаю точно шо брати потрібно ту шо іде з максимумом циферок на екрані, частіше всього вони дорожче трохи, але мають всі опції... на алі там все просто - дивитись по відгукам


А про алиэкспресс я уже постил в одной теме ссылку

"Как обманывают на AliExpress и что с этим делать"

Не только отзывы важны!
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Хорошая ссылка - я туда потенциальных покупателей посылаю, чтобы меньше торговались.
Почитал весь архив сообщений за несколько лет по приборкам KOSO - оригинал берут после подделки по причине выгорания на солнце, промокания постоянного или одного-но-фатального, не полной функциональности, глючной электроники, постоянной необходимости что-то подпаивать на плате и прочее мелкое.
Большие и дорогие приборки скутеристы не берут, мотоциклисты - в зависимости от стоимости мотоцикла но не всегда 03_biggrin бывает и наоборот.
Понятно, что и подделка с годами эволюционирует, но если бы ее делал один и тот же производитель-поддельщик. Это "народное творчество" в Китае - кому-то надоело и переключился на другую тему, кто-то другой пробует свои силы.
Когда понадобиться оригинал по реалистичной цене - обращайтесь.
Удачи.
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
13.04.2018 р. відповів для Chadaev  
answerview
на основе эпоксидной смолы,то он воды боится,а это плохо


эпоксидка боится воды? впервые слышу. блоки двигателей клеили. а там температура, масло, вибрация. и ничего, держала. а тут - водичка из лужи
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
13.04.2018 р. відповів для tsinik  
answerview
Підтверджую я сам прогнивший блок на москвичі клеїв епоксидкою, причому старою простроченою, їзде вже біільше 12 років ніяких косяків не замічено, так що ні води ні масла вона не боїться.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин