MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 20:12
44
+15 °С
Вітер: 0 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

SHINERAY XY 200 INTRUDER - обговорення, експлуатація

Переглядів: 188282, модератор: User
User модератор теми
06.03.2020 р. відповів для Арон  
answerview
Показати повідомлення
Мануал по двигуну https://drive.google.com/open?id=12N5fqFVPXWQ9dh2gm8Y_ws4aE1WF_BFq

Інструкція по збиранню https://drive.google.com/open?id=1N6z_zH56VZQVZgjpKq1K0gfL_c9hzflK

Інструкція по експлуатації https://drive.google.com/open?id=1O7KzE9LQ2HO5ba_kogMXtE6CuzX9RIPQ

Зірка передня - 15 зубів, по каталогу JT Sprockets - JTF1263
Зірка задня- 42 зуби  за каталогом JT Sprockets - JTR 838
Підшипники переднього колеса - 6301/2RS 2 шт
Підшипники заднього колеса - 6004/RS, 6202/2RS, 6302/2RS 2 штуки (всього 4 шт)

Ланцюг - 428-й, 114 ланок

Карбюратор - PZ27

Свічка - NGK DR8EA (NGK D8EA)
Розмір сальника пера вилки shineray intruder 31X43X10.3
Підшипник руля 41*22,5 мм 41*24 мм 91683 подшипник давления 91683/22.5 91683/24 ABEC-1(з Алі експрес)

Лампа фари головного світла - 35 Вт, цоколь Н4(потужнішу ставити не можна бо може розплавитися відбивач фари).
Зазор в клапанах
Впускний 0,06 +/- 0,02 мм.
Випускний 0,1 +/- 0,02 мм
Олива для вилки:
В одно перо  від 130 до 160мл(так радить дилер, але схоже що вилка стандартна і оливи треба 145 мл).
МГП-10 або спеціальна вилочна олива в'язкістю 10.
===============================
Вот мануал к Honda CB125 1973-1985 годов выпуска. Именно с этой модели китайцы срисовали свой 161FML/161FMJ и так далее. Может поможет ;)
https://drive.google.com/open?id=1bfJbL64XkKAaSeYpRcs5_ZT4y4u96twg
Зазоры для этого двигателя 0.05 для обоих клапанов.
=============================================
А вот мануал к Honda CG125, с которой поклонники Мао сРИСовали свой 163FML/167FML/157FML и так далее.
https://drive.google.com/open?id=1WsAhjcucNb-XjZyMbox250u2La7wYKbn
А это так, для общего развития
https://www.moto-magazine.ru/technics/brand/parad_klonov/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 15.06.2022 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
1••41424344454647••116
01.07.2020 р.
answerview
ссилку на конусні?
Давно було, не пам'ятаю розмірів06_questionтовариш підігнав, результат був відмінний!
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
01.07.2020 р.
answerview
Такая же ситуация и у меня. В подвешеном состоянии вилку шатаеш вроде бы все мертво не чего не болтается. А если нажать на тормоза и с силой покачать то что то счелкает, и на ходу если тормознуть резко, так же счелкает. Пока не разбирался времени щас нету. Если раньше разберетесь то напишите что делали. Altay.
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
01.07.2020 р.
answerview
Оце не вони?

https://mototema.com.ua/gruppa-rulevyh-podshipnikov-grp-32024-320225-shineray-xy150g
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
01.07.2020 р.
answerview
 Я правда грешил на то что при складывании вилки что то в нутри там. Может в подвешеном состоянии как то не так шатаю?
like
good
bad
shockingly
01.07.2020 р. відповів для vaclav  
answerview
Хочу такой.... шоб запас хода 200 км, скорость 80 и цена в три раза меньше. ВО!!!
1
like
good
1
bad
shockingly
01.07.2020 р. відповів для P02re6  
answerview
І головне - щоб не забули, після купівлі, морду ще варенням помазали!15_badgrin
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 01.07.2020 р., vaclav
1
like
good
1
bad
shockingly
02.07.2020 р.
answerview
У него был большой косяк                                                                                                                           Это вибрация.                                                                                                                                  О
Постепенно его (Интрудер) доработаю напильником - может что то путнее и получится.                              Впрочем я и не ожидал ничего выдающегося, так что разочарования нет. Движок прет неплохо, остальное улучшим...
По вибрации - понятно.
Но зачем покупать мот, который настолько нуждается в напильнике, что нужно ходовку менять??? Ну, у меня были Жигули когда то, и мне в свое время даже нравилось их постоянно чинить - улучшать (менять руль, сиденья, перманентный ремонт ходовой и т.п.)...

Для меня это жесть, что пишет Юзер:
 він повертає руль а колесо ніфіга не йде за ним бо вилка викручується, і результаті мот не поспішаючи завалюється на бік

У меня китаец - тоже не бог весть что, но я на нем езжу в заводском варианте и там нечего улучшать, вилка-жесткая, смазал только втулки маятника и амортизатора. 
like
good
bad
shockingly
02.07.2020 р. відповів для dotsent  
answerview
Тут нелюблять японьский чермет, бо його постійно ремонтувати не треба.
Я он на свого PCX - не дай бог поставить щось що без напису "Honda".
Правда коли вибирав - дивився щоб оте "Honda" було по ціні як на Lead/SH - бо так би їздив би на Бургмані650 (і думав як штани і сорочку не продати).
Взяли б он FTR-225 (за 2-2.5 тис) і горя не знали б - сільський мотоцикл для японців.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 02.07.2020 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
02.07.2020 р.
answerview
Но зачем покупать мот, который настолько нуждается в напильнике
Хороший вопрос! Начнем с того, что тут (на специальной ветке мотофорума) рассматривается мот (Интрудер) так сказать с пристрастием. Разбираем все по молекулам и мелким ньюансам.               Но все это так, на любителя.                                                                                                              А если по сути - то на Интрудере с магазина можно счастливо ездить и не подозревать  даже насколько он "хреновый"03_biggrin. Нормальные люди так и делают. 
like
good
bad
shockingly
02.07.2020 р.
answerview
Тут нелюблять японьский чермет, бо його постійно ремонтувати не треба
Тому що японський чермет - дорожче нового китайця. Але можна купити і більш менш якісного китайця, якому не потрібні такі великі доробки.
like
good
bad
shockingly
02.07.2020 р.
answerview
Тому що японський чермет - дорожче нового китайця. Але можна купити і більш менш якісного китайця, якому не потрібні такі великі доробки.
Я вже так робив - взяв Актив, поїздив на ньому - да, китайці не змогли сильно напартачити (на диво), але все одно прийшов до висновка що треба брати те з чого китайці його копіювали - Cub"а 110/125 (цієї зими скоріш за все - займуся цим питанням).
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 02.07.2020 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
02.07.2020 р.
answerview
Хороший вопрос! Начнем с того, что тут (на специальной ветке мотофорума) рассматривается мот (Интрудер) так сказать с пристрастием. Разбираем все по молекулам и мелким ньюансам.               Но все это так, на любителя.                                                                                                              А если по сути - то на Интрудере с магазина можно счастливо ездить и не подозревать  даже насколько он "хреновый". Нормальные люди так и делают.
Вот это хрен его знает, наверное, я просто не настолько требовательный. Мне и резина родная на китайце нравится - хочу потом такую же на юбрик купить, и ходовка у него лучше: точнее и легче на нем рулится на бездорожье и можно быстрее прыгать по ухабам. Пробеги у меня смешные, конечно, но пока он не ломается.
like
good
bad
shockingly
02.07.2020 р.
answerview
Але можна купити і більш менш якісного китайця, якому не потрібні такі великі доробки.
А что делать тем, у кого руки чешутся что нибудь отрезать от мота болгаркой, а потом по своему усмотрению что то приварить? 03_biggrin                                                                                                Все разные - поэтому и существуют разные моты. Для подобных моих запросов Интрудер - именно то что надо. А "чермет" в котором и так все идеально стоит в гараже, накрытый простынкой, и выезжает иногда на прогулку.
like
good
bad
shockingly
02.07.2020 р.
answerview
А "чермет" в котором и так все идеально стоит в гараже, накрытый простынкой, и выезжает иногда на прогулку.
А какой? В профиле указана только дельта.
Гараж не на восточном? Помню, там был в каких то гаражах, местный житель осколки показывал, которые насобирал после обстрела. 
like
good
bad
shockingly
02.07.2020 р.
answerview
Ото розвелася дискусія за ходову... Я тут теж до нього придивляюся. Друг бачив Інтрудера в місцевих лісників, тож я попрохав роздивитися-розпитати. По приладам пробіг 11000 км (хоча кажуть, що більше). Експлуатується по принципу їздять усі, обслуговує - ніхто. Вилка в нормальному стані, задній маятник без люфтів, невеликий люфт на задньому колесі. І це потрібно врахувати, що їздять п'яні по лісі. Десь були трохи і втопили - двигун води хапнув. І нічого, не розсипався іще, хоча його там реально "гроблять". Дружбан дав добро на покупку. 03_biggrin
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
02.07.2020 р. відповів для SanK  
answerview
Краще подивись на Ліфан БТР 200
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
02.07.2020 р.
answerview
А какой? В профиле указана только дельта.Гараж не на восточном? Помню, там был в каких то гаражах, местный житель осколки показывал, которые насобирал после обстрела. 
У меня не один мот. В прошлом году было 7. За год 3 продал (вайпер Сафари 125, CZ250 и Хонду ДиоФит), 1 собрал (кроссач 200сс) - стало 5 вроде03_biggrin. Я мотами не торгую - просто решил сократить коллекцию. А "чермет" - эндуро Ямаха ХТ. Гаража на Восточном нет у меня - живу в селе.
Змінено: 02.07.2020 р., Ozi_58
1
like
1
good
bad
shockingly
02.07.2020 р. відповів для Cuza  
answerview
Зняв покажчик рівня пального,попустив конргайку руля(вона там на 30),підтягнув  гайку руля з допомогою пробоя і молотка (бо ключом там негодин підлізти),затягнув контргайку,поставив покажчик.
Стук пропав!
1
like
1
good
bad
shockingly
02.07.2020 р. відповів для User  
answerview
Дивився і на Ліфана, і на Хантера Вовка і на Баджаджа (цей відкинув через набридливу поведінку власників - дістали своєю рекламою, та й він не без проблем). Ще рекомендували мені SkyMoto Bird. Поки що, душа лежить до Інтрудера. Тай його багажна система для мене плюс. Хоча, все ще може змінитися, коли при покупці буде вибір з кількох - пощупаю, сяду...
2
like
1
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
02.07.2020 р. відповів для SanK  
answerview
Сядь обов'язково, він високий і дуже нестійкий. Він для людей під 190 см і за сто кг ваги. А багажник я з нього передрав і зварив собі на Джиньші.
Баджаж вібрація
Гантер мені звук не подобається, дуже гарчить і лапка перемикання швидкости на важілі з часом розбовтається
Бірд здається Чінчі робить, непогана фірма, але чи є там балансвал?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
1••41424344454647••116
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин