MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
09.05, 05:30
44
+8 °С
Вітер: 0 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

SHINERAY XY 200 INTRUDER - обговорення, експлуатація

Переглядів: 189389, модератор: User
User модератор теми
06.03.2020 р. відповів для Арон  
answerview
Показати повідомлення
Мануал по двигуну https://drive.google.com/open?id=12N5fqFVPXWQ9dh2gm8Y_ws4aE1WF_BFq

Інструкція по збиранню https://drive.google.com/open?id=1N6z_zH56VZQVZgjpKq1K0gfL_c9hzflK

Інструкція по експлуатації https://drive.google.com/open?id=1O7KzE9LQ2HO5ba_kogMXtE6CuzX9RIPQ

Зірка передня - 15 зубів, по каталогу JT Sprockets - JTF1263
Зірка задня- 42 зуби  за каталогом JT Sprockets - JTR 838
Підшипники переднього колеса - 6301/2RS 2 шт
Підшипники заднього колеса - 6004/RS, 6202/2RS, 6302/2RS 2 штуки (всього 4 шт)

Ланцюг - 428-й, 114 ланок

Карбюратор - PZ27

Свічка - NGK DR8EA (NGK D8EA)
Розмір сальника пера вилки shineray intruder 31X43X10.3
Підшипник руля 41*22,5 мм 41*24 мм 91683 подшипник давления 91683/22.5 91683/24 ABEC-1(з Алі експрес)

Лампа фари головного світла - 35 Вт, цоколь Н4(потужнішу ставити не можна бо може розплавитися відбивач фари).
Зазор в клапанах
Впускний 0,06 +/- 0,02 мм.
Випускний 0,1 +/- 0,02 мм
Олива для вилки:
В одно перо  від 130 до 160мл(так радить дилер, але схоже що вилка стандартна і оливи треба 145 мл).
МГП-10 або спеціальна вилочна олива в'язкістю 10.
===============================
Вот мануал к Honda CB125 1973-1985 годов выпуска. Именно с этой модели китайцы срисовали свой 161FML/161FMJ и так далее. Может поможет ;)
https://drive.google.com/open?id=1bfJbL64XkKAaSeYpRcs5_ZT4y4u96twg
Зазоры для этого двигателя 0.05 для обоих клапанов.
=============================================
А вот мануал к Honda CG125, с которой поклонники Мао сРИСовали свой 163FML/167FML/157FML и так далее.
https://drive.google.com/open?id=1WsAhjcucNb-XjZyMbox250u2La7wYKbn
А это так, для общего развития
https://www.moto-magazine.ru/technics/brand/parad_klonov/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 15.06.2022 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
17.03.2023 р. відповів для P02re6  
answerview
Специально замерял оригинальный АКБ, 12N7В-3А 12V. В-127; Д-150; Ш-58мм.
like
good
bad
shockingly
19.03.2023 р.
answerview
А як вам такий  варіант?
Є такий самісінький, тільки TCS Змінили тільки надпис!)) Але другий варіант 2021 року ((
Змінено: 19.03.2023 р., ЧИН
like
good
bad
shockingly
22.03.2023 р.
answerview
Хтось підкаже, це є дата виготовлення акумулятора?
Завтра приїде акум, хочу зрозуміти, перед закупом!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
07.04.2023 р.
answerview
Купив на Али лед лампи в повороти!
Але з'явилася інші проблема) реле починає працювати в тричі скоріш! Потрібно змінити реле? Але питання на яке, наче є якесь з регулюванням!?
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
07.04.2023 р. відповів для ЧИН  
answerview
Для них треба електронне реле. Або опір допаяти.
Щось таке, тільки є набагато дешевші

https://autotun.com.ua/product/chsky-elektronnoe-rele-povorotov-dlya-led-svetodiodnykh-lamp-dc-12-24v
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
07.04.2023 р. відповів для User  
answerview
Якщо я допаяю реле, де буде економія?)
Реле то вихід! Але питання яке і скільки коштує!?)
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
07.04.2023 р. відповів для ЧИН  
answerview
Та їх навалом, зазвичай коштують до 100 грн. Ось нарив

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/rele-povorotov-led-s-regulirovkoy-treh-kontaktnoe-duhkontaktnoe-v-cf-r-IDOn06J.html

І шо ти там на поворотах зеконив?03_biggrin Я поміняв скрізь крім поворотів.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 07.04.2023 р., User
like
good
bad
shockingly
07.04.2023 р. відповів для User  
answerview
Шо зекономив?
Зекономив на зарядці акумулятора)
Генератор 60 W, а потрібно 100, де брати зайву силу?)
Ось і економлю!)
like
good
bad
shockingly
07.04.2023 р.
answerview
Може щось ще не так)(
В мене і акумулятори не ходять, може щось потрібно провірити?!
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
07.04.2023 р. відповів для ЧИН  
answerview
Напругу на ходу заміряй. Якщо вище 14,5 вольт - це вбиває акум.А взагалі за 40 років у мене рідко коли акум ходив більше 2-х сезонів.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
07.04.2023 р. відповів для User  
answerview
Проблема інакша! Коли напруга 12.6, а треба якось зарядити гелевий акумулятор, який не любить такої мінімальної напруги. В мене 1 акумулятор на 4 максимум 5 місяців! Можливо проблема не тільки в цьому, тут потрібно розібратися! Якщо зможуть допомогти, буду вдячний!
like
good
bad
shockingly
29.10.2023 р.
answerview
Хелп, шинерей 200 робив робив нормально до пори до часу, потім став погано заводитись, тепер геть не заводиться... Іскра є але мабуть слабка, бо мот ніби хапає але не заводить. Катушки три пробував нові, свічки також три нові оригінал, броніпровод також новий. Було замінено перед цим нові : магнето, генератор, колінвал, стартер.. тисячу км назад нові кольца. Клапана 10 раз перевиставлялись,  бенз найчистіший, карб новий, фільтр воздушний новий, замок працює, пробував і замиканням замка (думав може зажиганіє вимахується).Де шукати?
Компресію міряв компресометром та він трохи пропускав, номіряв 8 АтМ.
like
good
bad
shockingly
30.10.2023 р.
answerview
.Де шукати?
Та начебто все перерахував...21_umnik В мене Ікс Трейл, та движки однакові... В дорозі теж була подібна кака, накрилось сопротівлєніє (?) в насвічнику, схоже на кусочок алюмінієвого дроту десь так 4 діаметром і довжиною мм 7, фігня, а мізки винесло, добре, що запасний насвічник був...
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
30.10.2023 р.
answerview
. Було замінено перед цим нові : магнето, генератор, колінвал, стартер.. тисячу км назад нові кольца. Клапана 10 раз
з якою метою це все мінялось?   після чого став хєрово заводитись?  як це проявлялось?  всю попередню історію хвороби будьласка.
like
good
bad
shockingly
17.11.2023 р. відповів для Azazel  
answerview
РозхідПо лічильниках на АЗС, заливаючи під горловину, надлишок - в пластикову пляшку.
А-92 ~ 3.3, А-95 ~ 3.0 
ВСЕ!
Незалежно від жиклера. Сам був здивований. В принципі, пояснюється просто. На біднішій суміші - перевитрата в динаміці, і навпаки. Навіть періодичні міські тягнучки/бездоріжжя (до 20%) на результат суттєво не впливають.
То на стоковому ГТЖ при шаманстві з голкою деколи і 3.7 виходило.
Спеціально для тих, хто хоче зекономити, в т.ч. на ціні бензу
  Доброго дня, тобто я правильно зрозумів, рідний 105 жиклёр най не єкономний? У мене на інтрудері виходить 3.7-3.8л на 100км, при цьому їхати більше 80 км за год дуже не комфортно изза бідної суміші. Даю газу на 80км и він скидае оберти. З великим трудом вдавалося розігнати його до 90 км. Максимальна швидкість на 105жк була 93км, дай то на горку чи проти вітру досягти її було неможливо. сьогодні купив в автомагазині жиклёр на жигуля 115 який успішно вкрутив в пз27. після чого забрав жінку з роботи (загалом 11км загальна вага 160кг) вийшло 96км у двох, на високих обертах тепер працюе нормально, на низах працюе теж трохи краще адже тепер можу відкривати ручку газу значно більше а ніж на кілька міліметрів. В загалом всеодно розчарований, я так і не бачив обіцяних 106км за годину, подумую про заміну карбюратора на пз 30. А поки просліткую за витратою палива та ще спробую максималку. Доречі пробіг 1000км,  Пс швидкість міряю по gps тому що рідний спідометр бреше на 10 відсотків.
Змінено: 17.11.2023 р., Monaxontrop
2
like
2
good
bad
shockingly
23.11.2023 р.
answerview
обіцяних 106км за годину

Навряд чи буде. В мене ГПЖ чи то 108, чи то 110... Не пам'ятаю вже. Але 105-й точно мало. Під невеликий підйом (майже рівно) 99 км/год, з того ж горба 101 км/год. Це по GPS. Передня зірка 17.
Витрата на трасі (з транзитом через місто) 3л/100км. Суто по місту не міряв, всі заміри робилися під час подорожей. Завжди з пасажиром і невеликим багажем - десь 150-160 кг сумарно.
like
good
bad
shockingly
24.11.2023 р. відповів для SanK  
answerview
В мене ГПЖ чи то 108, чи то 110 Тобто слід спробувати зменшити на крок чи два? 
А екологія заглушена? Бо я підозрюю що можливо екологія може впливати. Зірки стандартні.
like
good
bad
shockingly
03.12.2023 р. відповів для Monaxontrop  
answerview
А екологія заглушена? Бо я підозрюю що можливо екологія може впливати. Зірки стандартні.

Нічого не заглушував. Рідна зірка на 15 зубів не економна по паливу. Підійде тим, хто постійно по лісі їздить (хоча для такої їзди підвіска на моті не годиться). На 16-й зірці витрата приблизно така ж, що й на 17-й. Мінус зірки на 17 зубів - помітно падає динаміка на 5-й передачі. Вона комфортна для спокійної їзди по трасі.
2
like
2
good
bad
shockingly
02 січня, 15:52
answerview
Вітаю Вас, шановні. У мене таке питаннячко: в чому може бути причина того, що не працює датчик рівня палива? Не працює з магазину. Проводку не прозвонював, але візуально ціла. Що порадите подивитись в першу чергу? Вибачте, в техніці повний профан01_smile
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
02 січня, 17:19 відповів для asadchy9  
answerview
може тупо роз'єм до бака не під'єднаний, він десь під баком
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 02 січня, 17:21, User
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин