MOTO.com.ua
events
3
События
Погода: Киев
22.10, 08:58
33
+3 °С
Ветер: 2 м./с., С
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Форум
Искать

SHINERAY XY 200 INTRUDER - обговорення, експлуатація

Просмотров: 2128, модератор: tsinik
10 мая, 11:42
answerview
Ще є сигналізація і дистанційний запуск(працює метрів з 20-ти). Ще датчик бокової підніжки.
Все працює, завівся зразу, масло норма і виглядає у віконці непогано.
Шини дурдом канєшно, може кому продати?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
bad
shockingly
10 мая, 20:41
answerview
Точно мінералка вказана? Дивно... Всі, які я зустрічав, полусинтетика... У нас проблем з маслами ніхт, які хочеш. Міняю ч/з 2000. В цьому сезоні на МОТЮЛі 5W50 пробую

Извиняюсь , Вячеслав Иванович. В мануале написано: - рекомендуется использовать масла для 4-х тактных двигателей мототехники 15w40 известных марок, за исключением марки Mannol . 
Просто масла с вязкостью 15w40 в основном минеральные , полусинь за редким исключением.
Значит такой вывод сделал сам.
like
bad
shockingly
tsinik модератор
10 мая, 22:05 ответил для Czeslaw  
answerview
у нас вся полусинь - на основе минеральных масел, лишь присадки добавили. ну, чуть подчистили от тяжелых примесей.
полная синька - то да. химия та еще. но для подобных моторов она и не нужна  (ИМХО). я себе лишь раз синьку залил. да еще и на лето. от работы моторчика вообще офигел. п когда покатал 95 бензин - то потом зарекся. на 5 мотор лишь больше грелся, громче работал. на синьке мотор при прогреве начинал как-то жестко работать. в общем, не понравилось мне
1
like
1
bad
shockingly
11 мая, 00:24 ответил для User  
answerview
Рад за Вас!))
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
bad
shockingly
11 мая, 14:10
answerview
Коротше не можна сказати що Шинарей і Джиньші стоять на одному рівні(а я десь таке чув)
дивно, бо я чув навпаки, да і багато фоток роздивлявся,
наприклад тут вилка якась смішна, так само як і 125сс моторчик.

цікаво, чи в них є ендуріки посерйозніше? бо так бігло не знайшов 06_question
romet pony->minsk 3.11->viper v125s->zongshen zs200gy3->shineray xy250-6c

If Your Goals Set You Apart From The Crow
like
bad
shockingly
11 мая, 14:23 ответил для hitmanhunter  
answerview
Проїдемо тисяч хоч по 5 - тоді щось скажу конкретно. 
А так коли бачиш пластик кришки чи гвинтик від того і того(при чому однакової конструкції) - то видно що Джиньші зроблено хоч трохи з "любов'ю"03_biggrin02_sad. Ось нехай сфоткаю такі дрібниці: комут і релюшки на Джині закріплені рівно і паралельно, на Шинарі - як завжди, аби не випали.02_sad.
Хоча є речі, які мені дуже сподобалися на Шинарі - це пластик переднього крила, дуги, і багажник це взагалі витвір мистецтва а не те що ставлять на Альфи.
like
bad
shockingly
11 мая, 14:39
answerview
на Шинарі - це пластик переднього крила, дуги, і багажник це взагалі витвір мистецтва а не те що ставлять на Альфи.
ну та в мене на шайнреі теж деякі речі зроблені і зібрані грубувато і по-енДурному, але самі по собі якісь ніби надійні, моцні, ...ну по крайній мірі на скільки це максимально доречно казати до китайців, да за такі гроші  01_smile 
між іншим у китайців уже давно повно - дійсно конкретних конкурентів япошок, просто шо їх у нас ще мало... 
от розглядав на виставці той же Геон Дакар... то куди тій хонді ХР... щоправда вона трохи і дешевша 03_biggrin 
п.с. Шайрей доречі теж має дійсно якісну і дуже міцну модель - Shineray 250GY-7, але то чисто кросс і ціна 3к...

like
bad
shockingly
14 мая, 16:30
answerview
Хтось запитував про висоту, мені трохи незручно, напівстопи дістаю(169 см), у  Петровича 175 см то каже нормально
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
bad
shockingly
16 мая, 08:13
answerview
Петрович вчора по мокрому ями об'їзджав а потім прозрів - каже: він їх не помічає03_biggrin
like
bad
shockingly
16 мая, 09:59
answerview
Петрович вчора по мокрому ями об'їзджав а потім прозрів - каже: він їх не поміча
Полатали?01_smile
Иванович
like
bad
shockingly
16 мая, 10:05 ответил для Direktor  
answerview
Ну це йому після Дельти як на аеробусі03_biggrin
like
bad
shockingly
26 мая, 22:05
answerview
19квітня заплатили, 4 травня приїхав мот, 26 травня приїхали документи. і то за доки довелося домовлятися з одеським Мото О а так би до зими чекали. 
Контора називається МОТО МОТО "крупнейший мотосалон"13_evil
Хто збирається брати Шинареї - беріть зразу в Одесі і не вигадайте, там хоч розмовляють нормально.
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
1
like
1
bad
shockingly
26 мая, 22:34
answerview
Хто збирається брати Шинареї - беріть зразу в Одесі і не вигадайте, там хоч розмовляють нормально.
ну то хтось про це спочатку писав... ну то таке, нехай служить справно! 17_wink

п.с. мій ось 10к км святкує)) за цей час стільки всього пережили: і заміну задньої гуми, і ланцюга... ее.. ну мабуть і все 03_biggrin ну і  ще можна врахувати комутатор (на процесорний) і приборку на цифрову 01_smile

1
like
1
bad
shockingly
28 мая, 21:38
answerview
160 км, злили рідну оливу, так собі - краща чим в Мустанга, гірша чим Дшиньші. Залили літру Юко 4т мото н/с - віконце повне.
Встановили датчик температури - поки що працює, більше 85 не грівся.
like
bad
shockingly
30 мая, 07:39
answerview
Хотіли викрутити свічку, зламали два китайських ключі10_ireful2 Відкрутили аж на СТО головкою - ледь не тріснула.
like
bad
shockingly
30 мая, 13:10
answerview
Відкрутили аж на СТО головкою - ледь не тріснула.
на холодну треба відкручувати і вд-шкою пшикнути, як не йде :)

like
bad
shockingly
04 июня, 11:26
answerview
Проїхав перші 500 км, їздив на мотозустріч за 100 км, швидкість 50-60, гріється до 90 гр. Двічі впав не дуже - все ціле, переднє крило не зламалося, дуги витримали, тільки фарба обідралася.
Шини треба міняти - всі падіння через них02_sad
1
like
1
bad
shockingly
05 июня, 18:42
answerview
Хто буде збирати з коробки - спочатку перекиньте вісь заднього колеса щоб виймалася вліво а потім прикручуйте вихлопну, бо потім щоб зняти колесо доведеться знімати вихлопну.
Воно то не пофеншую - типу відкручуватися буде і треба б ліву різьбу, але я на всіх ставив під гайку гровер і ніколи не відкручувалося.
like
bad
shockingly
tsinik модератор
05 июня, 21:14 ответил для User  
answerview
так и на альфодельтах та же беда. ось мастырят так, что потом, без снятия глушака фик вытянешь. вот и я перекинул, чтоб гайка была со стороны глушителя.
п.с. по поводу 
Воно то не пофеншую - типу відкручуватися буде і треба б ліву різьбу, але я на всіх ставив під гайку гровер і ніколи не відкручувалося.

не пишите ерунды. ось не вращается в любом случае. ничего там не может откручиваться 03_biggrin
like
bad
shockingly
05 июня, 21:17 ответил для tsinik  
answerview
А чому тоді на їжаку ліва різьба?83_clapping
like
bad
shockingly
motoshop_ua
mototehnika
© 2001-2018, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте   Почта@moto