MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 05:12
31
+4 °С
Вітер: 2 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

SHINERAY XY 200 INTRUDER - обговорення, експлуатація

Переглядів: 187569, модератор: User
User модератор теми
06.03.2020 р. відповів для Арон  
answerview
Показати повідомлення
Мануал по двигуну https://drive.google.com/open?id=12N5fqFVPXWQ9dh2gm8Y_ws4aE1WF_BFq

Інструкція по збиранню https://drive.google.com/open?id=1N6z_zH56VZQVZgjpKq1K0gfL_c9hzflK

Інструкція по експлуатації https://drive.google.com/open?id=1O7KzE9LQ2HO5ba_kogMXtE6CuzX9RIPQ

Зірка передня - 15 зубів, по каталогу JT Sprockets - JTF1263
Зірка задня- 42 зуби  за каталогом JT Sprockets - JTR 838
Підшипники переднього колеса - 6301/2RS 2 шт
Підшипники заднього колеса - 6004/RS, 6202/2RS, 6302/2RS 2 штуки (всього 4 шт)

Ланцюг - 428-й, 114 ланок

Карбюратор - PZ27

Свічка - NGK DR8EA (NGK D8EA)
Розмір сальника пера вилки shineray intruder 31X43X10.3
Підшипник руля 41*22,5 мм 41*24 мм 91683 подшипник давления 91683/22.5 91683/24 ABEC-1(з Алі експрес)

Лампа фари головного світла - 35 Вт, цоколь Н4(потужнішу ставити не можна бо може розплавитися відбивач фари).
Зазор в клапанах
Впускний 0,06 +/- 0,02 мм.
Випускний 0,1 +/- 0,02 мм
Олива для вилки:
В одно перо  від 130 до 160мл(так радить дилер, але схоже що вилка стандартна і оливи треба 145 мл).
МГП-10 або спеціальна вилочна олива в'язкістю 10.
===============================
Вот мануал к Honda CB125 1973-1985 годов выпуска. Именно с этой модели китайцы срисовали свой 161FML/161FMJ и так далее. Может поможет ;)
https://drive.google.com/open?id=1bfJbL64XkKAaSeYpRcs5_ZT4y4u96twg
Зазоры для этого двигателя 0.05 для обоих клапанов.
=============================================
А вот мануал к Honda CG125, с которой поклонники Мао сРИСовали свой 163FML/167FML/157FML и так далее.
https://drive.google.com/open?id=1WsAhjcucNb-XjZyMbox250u2La7wYKbn
А это так, для общего развития
https://www.moto-magazine.ru/technics/brand/parad_klonov/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 15.06.2022 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
1••63646566676869••116
13.10.2020 р.
answerview
Всем привет, сообщение не по теме. Сразу прошу простить. В тематической ветке 2.5 человека просто.

Перелопатил весь форум, но моей ситуации не нашел, поэтому задам в самой активной ветке.
Хочу купить Иж Ю5, но без переоформления и без доверенности, по техпаспорт просто. По словам продавца реальный владелец находится в Германии сейчас. Сам продавец покупал его так же, как и я, доверенности не имеет.
Меня больше беспокоит законность моего передвижения на мотоцикле. Имею ли я вообще право ездить на таком мотоцикле? Если меня остановят, что будет, если мот зареган на другого человека? Что будет, если я поеду в другую область? Смогу ли я оформить страховку? 
Змінено: 13.10.2020 р., Ykrop4ic
like
good
bad
shockingly
13.10.2020 р.
answerview
Без проблем, якщо мот не "в угоні" - катайся, страховку зроби і їдь хоч світ заочі 01_smile Я на своєму Вандерері намотав тисячі км по "дальняках", техпаспорт був на першого господаря, страховку я робив щороку, поліція неодноразово зупиняла і бажали щасливої дороги. В червні продав його теж "по техпаспорту". 
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
13.10.2020 р. відповів для Ykrop4ic  
answerview
Їздити по Україні без проблем, за кордон - не знаю. А ось продати законно ніяк не зможеш бо Юля Курва ще в 2009 році внесла поправки до постанови КМУ що транспортні засоби без номера рами не підлягають реєстрації і переєрестрації, а їжаки практично всі йшли без номера рами.
Я вже намагався на планету отримати новий техпаспорт в зв'язку зі зміною місця проживання - ніфіга, сказали їздь доки їздиш09_ireful1
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
Для 80кг + 30кг вантажу (добре зміщеного назад) виставив жорсткість на передостанню позицію. При такій жорсткості гідравліка відпрацьовує в принципі адекватно
Якщо вдвох та вантаж(150+20), я так розумію, буде не дуже? 
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р. відповів для ЧИН  
answerview
Швидше за все що так. В мене такі ж. Вони нормально відпрацьовують невеликі нерівності типу буківки (навіть горбатої), а от великих ям вони не люблять. Навіть якщо їхати помаленьку і вскочити в яку велику вибоїну (ну от об'їхати ніяк) відчувається удар.
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р. відповів для Ykrop4ic  
answerview
Меня больше беспокоит законность моего передвижения на мотоцикле.
передвижение законно. А вот факт покупки нет. Этот мотоцикл не будет считаться вашей собственностью, при каких либо имущественных спорах - это не ваше и вы идете гулять. Умер владелец? Мотоцикл переходит по наследству не вам, а его наследникам. Проворовался и попал под суд владелец? Мотоцикл под арестом, вы гуляете. Ну и так дальше....
Если меня остановят, что будет, если мот зареган на другого человека?
Ничего такого кроме того за что вас останавливают. У вас тех.паспорт на руках, значит можете ездить.
Что будет, если я поеду в другую область?
Будет что вы поехали в другую область. На расположение звезд на небе это не влияет.

Смогу ли я оформить страховку? 
Сможете. Страховую больше интересуют деньги, чем кто законный владелец. Если вы про ОСАГО. Страховка заключается на кусок железа который имеет тех.паспорт. Вы лично страховую мало интересуете.
1
like
1
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
Якщо вдвох та вантаж(150+20), я так розумію, буде не дуже?
Не потягнуть двох, і так сідають десь на 1 см. Як варіант - брати додатково старі явовські і ставити від них пружини, якщо попадуться аж дуже убиті. Може колись так і зроблю, але наразі для мене норм. Для двох у мене є колєги з джипами, ну або дружина з "дастером"08_lol

На разі є дві животрєпєщущі проблеми:
1. Крайній виїзд був дуже некомфортний. Легкий туман (десь 1км видимості) і якись "липкий", при ньому візир за 5хв стає зовсім непрозорий. В темноті. Блін... Вітровик рішає, навіть при +8 можна їхати розстібнутим, але мабуть буду додатково ставити дефлектор тіпа https://www.aliexpress.com/item/32740536410.html

2. Ну капєц як не вистачає демфера на руль. З самого момента покупки. Пробував боротися з тою болтанкою руля шляхом затяжки гайки, але походу вистачило не на довго. Та й не правильно це. Тепер думаю чи хімічити щось з іжовського типу, чи поставити сучасну гідравліку.
Це не "скручування вилки", Ozi_58. Це саме занадто легкий хід руля, який на оффроаді стає проблемою, коли люба ямка а тим більше поздовжня ритвина норовить вибити кермо з рук. На їжаку закрутив демфер - і валиш по гірських стежках, як по рейках.
Змінено: 14.10.2020 р., Azazel
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
мабуть буду додатково ставити дефлектор тіпа https://www.aliexpress.com/item/32740536410.html
Нескладно самому зклепати - працюе на 518_good
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
Нескладно самому зклепати
Не складно. А ще краще зробити вітровик вищим на 10-15см і вигнути відповідно (також не проблема). Але для цього, як мінімум, треба мати з чого його зробити. Оргскло знайти можна, але продається листами. З задоволенням взяв би з кимось в складчину03_biggrin А так, готовий китайський дефлектор - саме дешеве рішення
Змінено: 14.10.2020 р., Azazel
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
Це не "скручування вилки", Ozi_58. Це саме занадто легкий хід руля, який на оффроаді стає проблемою, коли люба ямка а тим більше поздовжня ритвина норовить вибити кермо з рук. На їжаку закрутив демфер - і валиш по гірських стежках, як по рейках.
На ИЖе (с коляской) демпфер (хоть и примитивный) - полезен на плохой дороге без сомнения.        На спортах и злых дорожниках с небольшим вылетом вилки - тоже.                                                  У Интрудера же конструктиво вылет вилки большой, курсовая устойчивость неплохая (портит ее только хлипкая ходовка).                                                                                                                Для меня очевидно, что демпфер тут не нужен - он только затруднит управление на малых скоростях (и так ватное из за слабой вилки). Имхо.
1
like
1
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
А ще краще зробити вітровик вищим на 10-15см і вигнути відповідно
Дело в том, что нужный угол наклона этого дефлектора находишь только при движении.            Примерно на 80 км\час можно оптимально его выставить, "поигравшись" разными положениями.     Я их уже несколько раз делал.  Вещь!
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
люба ямка а тим більше поздовжня ритвина норовить вибити кермо з рук.
Не все так страшно.                                                                                                                           Мот - интересная штука. Колеса - гироскопы. Чем больше скорость - тем тяжелее его (мот) сбить с пути.                                                                                                                                            Расслабте руки, ничего страшного что руль немного колбасит...                                                        Например по песку по другому вообще никуда не уедешь - даешь направление, а мот сам выбирает дорогу. У меня как то так03_biggrin
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
треба мати з чого його зробити.
Я зробив на Интрудера з визора совдеповського шолома.
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
Чем больше скорость - тем тяжелее его (мот) сбить с пути.
Та якраз на швидкості проблем не виникає (якщо на злій кенді не залітати на мокру сплошну03_biggrin... ги... на віражі). То на 1-2 -й передачі та зволуч норовить завезти в калючіє кусти (а штанів жалко!). Нє, ну то відсутність практики 15-20 років також дає своє, але отої "ватності" на бездоріжжі хотілося б добавити. щоб їхав куди положено, а не куди яма направляє08_lol Все ж Імхо, з демфером мот повинен стати набагато уравляємимшім на малих швидкостях.

Дело в том, что нужный угол наклона этого дефлектора находишь только при движении.
Я зробив на Интрудера з визора совдеповського шолома.
Так отож. Маю велике бажання зробити лобовик суцільним. І регульованим дефлектором визначити хоча б приблизний кут. Совдепівські давно продав, пробував з нових - треба гнути і кріплення видумувати. По баблу і затраченому часу - ніразу не вигідно.

Походу докатаю сезон "as is", все рівно доставка з алі зараз стала ну зовсім не швидка. 
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
Попала мені в руки нова релюшка, не знаю шо і робити, може на Шинерай підійде? Хоча він під більший аккумулятор. 


А також випадково з того ж краю попав і тахометр, не знаю шо з ним робить, як перевірити. Не знайшов тему по BMW. 
Змінено: 14.10.2020 р., ЧИН
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
по поводу реле регулятора можно обратиться в ветку 1  2 или проконсультироваться у Игоря (Академика)  координаты есть в профайле. отзывчивый и толковый мужик, электронщик.
так же можно задать ему вопрос и по поводу таха. имхо, по фото все довольно просто. 3 провода. +, - , импульсный сигнал. как в том же жигуле или китайской мопедке. правда, не исключено, что понадобится подстройка по оборотам резистором.есть ли он там - не в курсе. но вкорячить можно
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
по поводу реле регулятора можно обратиться в ветку 1  2 или проконсультироваться у Игоря (Академика)

Ок, спасибо!
Барахолки у нас на форуме нет? 
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р. відповів для ЧИН  
answerview
есть, но темка малоактивная тута
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
14.10.2020 р.
answerview
темка малоактивная

Ага, не то слово!)) 
like
good
bad
shockingly
P02re6 з днем народження!
14.10.2020 р. відповів для Azazel  
answerview
Оргстекло на ветровик использовать не рекомендую.... очень гнуть муторно.. хрупкое... на бездорожье трескается. Личный опыт три стекла за три сезона ( было три стекла 60х60). Теперь буду делать из поликарбоната 4-5 мм толщиной. На скорости 80 даже мелкий гравий из под встречки выдерживает.
1
like
1
good
bad
shockingly
1••63646566676869••116
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин