MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 17:34
44
+14 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Мотожори 2018

Переглядів: 2036
15.06.2018 р.
answerview
Є такий стартап: На день Незалежності, на тиждень поїхати мопедами у Словакію попити пива.
Бюджет приблизно $500-$1000 (реально думаю 700) на картці.
Шукаю ще 1-4 екіпажі, малокубатурка 110-250cc.

Розрахунок на день
$35 ніч в готели (це найдешева 1 кімната на одну персону, може буде дешевше по двое-трое?),
три рази поїсти - $30 (сніданок-обід так собі - по йогуртам+печиво з супермаркету Tesco, вечеря - на всю катушку). Можемо взяти газову плитку - варити каву і запарювати сніданки, мюслі і каші.
Плюс бенз - думаю $70-100 в день на все вийде.
Плюс страховки на людей і на техніку (там не багато буде).
Плюс карточки мобільного зв"язку.
Цигарки - обов'язково беремо з собою, не більше 2 блоків на людину.

Про життя в наметах - не думаю, бо може поліції не сподобатися.

Як буде відбуватися
Прокидаємось у готелі, збираємось і їдемо 100-200км у сусідне село. Ставимо моти під готелем, ідемо гуляти по селу, ввечері - обжираловка і обпиваловка (3..5 бокалів пива не більше, і ніякої сливовиці!!). І так тиждень.

Словакія проїзжається автобусом менше ніж за день, але будемо робити основний упор на короткі легкі переходи, бо головне щоб був час і сили на погуляти пішки. Мета поїздки, вдень - "посмотріте налево... посмотріте направо", ввечері - засісти у ресторанчику.

Такий собі кочуючий пивний циганьский табір. Пиво в них не ахті, але наскільки пам"ятаю їхне Шаріш все ж краще оболоні. Я ледь шурупаю по-чеськи (трохи там жив) - словаки зрозуміють.

Приблизні ціни
("на дні" Праги, 10 років назад): $0.7 бокал пива, $10-15 за свинячу ногу (це під 1кг м"яса, брати на двох - не на одного!!). Якщо не буде свинячої ноги, то вечеря з пивом буде десь з $15-20 на одного.

Приблизний маршрут і що там дивитися
Ужгород - Кошиця, а там в бік Братіслави (може до неї і доїдемо, а може - ні).

Дивитися у Словакії особливо нема чого - приблизно як у величезний дачний кооператив заїхати, але відпочити таки знайдемо.

Раніше постійно зустрічалися радянські артефакти - типа танка/пушки на постаменті.

Гори Татри (природні краєвиди!!), зрідка зустрічаються зруйновані замки.

Кошиця - це друге по величині місто, досить старе, історичний центр невеличкий але з усіма туристичними атрибутами - площа, костьол, ратуша, музей - туристичний евро-мінімум отримаємо (я там був).

Можна взагалі, забити болт і стати десь під кордоном (але з ТОГО боку), наприклад у Сніні - аби було дешево і смачно (тоді і одна ніч в готелі буде дешевше і т.д).Ну і на день змотатися в Кошице.

Вимоги до техніки:

Китай, цеп - від 110 кубів
Китай, варіатор - від 150 кубів
Японія, варіатор - від 110 кубів
Японія, цеп - від 110 кубів

Тримати крейсер 70-90км/г

Техніка має бути обслугована перед виїздом - замінено масло, свіжа свічка, цепок, помитий карбюратор і повітряний фільтр і т.д.

Вимоги до людей:

100% виконувати накази поліції чи офіційних осіб.
Нічого принципово не красти, не битися. Особливо у стані алкогольного сп'яніння.
На термін поїздки, не вживати речовини, не мати їх з собою і не шукати де придбати.

Екіпажі:
1. vaclav, Киів, Honda PCX 150сс

PS: можна те ж саме тільки по вину у Молдавію, але не знаю цін і треба хтось, хто розуміє молдаван та має уявлення про кухню і історію-географію.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 20.06.2018 р., vaclav
3
like
3
good
bad
shockingly
16.06.2018 р.
answerview
можна те ж саме тільки по вину у Молдавію, але не знаю цін і треба хтось, хто розуміє молдаван.
в Молдове все довольно дешево (+- как у нас). русский знают почти все. был там с женой пару лет назад (правда автобусом), понравилось.

в Кишиневе рекомендую bazar motel - мини-гостиница у центрального рынка со своим двориком-стоянкой. 2-местный номер стоил что-то около 500 грн/ночь. там номеров 5 всего. минус - с утра немного шумно т.к. рынок рядом. плюс - прямо под окнами свежие фрукты.
2
like
1
good
1
bad
shockingly
29.09.2018 р.
answerview
Я хочу на малокубатурке поехать в Словакию. И в Чехию. И в Хорватию.)
Змінено: 29.09.2018 р., Romeo75
1
like
good
1
bad
shockingly
29.09.2018 р. відповів для Romeo75  
answerview
Це вже на наступний рік можна спробувати.
В цьому році, на жаль, бажаючих не знайшлося, а мій pcx приїхав коли почався холод (в кінці вересня).
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 29.09.2018 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
29.09.2018 р.
answerview
А шо там за вимоги до паливних систем?... З карбюратором за кордон можна?...04_blush
1
like
good
1
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин