MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
18.04, 23:47
11
+8 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Екіпіровка BAILIDE - хто шо знає про цю фірму?

Переглядів: 11450
29.09.2008 р.
answerview
Хто шо знає про цю фірму? Сьогодні купив шльом і перчаткі цієї фірми. Після кітайського шльома за 100 грн ощущенія супер (у ньому ще й борода одкривається а не тікі стікло 05_shok )  03_biggrin  комфорт на висоті ну хочеться знать на скікі ця фірма надійна 06_question
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
29.09.2008 р. відповів для kolyan6699  
answerview
И сколько шлемчиг?
"Там, где положено пешеходам переходить дорогу, нарисована на дороге "зебра", а там где не положено - висят венки..."
like
good
bad
shockingly
29.09.2008 р. відповів для egotarus  
answerview
650 грн.
like
good
bad
shockingly
29.09.2008 р. відповів для kolyan6699  
answerview
а перчатки скоко?
like
good
bad
shockingly
29.09.2008 р. відповів для Timer  
answerview
150. Я ще за 50 купив прикольного мотоциклєтного насоса. для експеремента спустив колесо і попробував накачать дак до 2,5 атмосфер накачав без проблєм даже не дуже втомився. Я сьогодні щасливчик 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
29.09.2008 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Вспомнил где я видел эмблемму на шлеме - мой старый китайский шлем за 110 грн. 02_sad
"Там, где положено пешеходам переходить дорогу, нарисована на дороге "зебра", а там где не положено - висят венки..."
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
29.09.2008 р. відповів для egotarus  
answerview
Може він і кітайській ну не за 110 грн і чуствую я себе в ньому класно (тікі він велоковатий знаружи трохі а по голові в самий раз) і не піддуває коли їдеш.
like
good
bad
shockingly
30.09.2008 р.
answerview
BLD тоже китай. Но китай китаю рознь. А в этой фирме линейка очень разнообразна как по цене так и по качеству. Шлем за 110 грн. работает в лучшем случае на 110 грн., а за 600 на 600. При этом и то и другое делается на 1 заводе. Я вот занимался очками OAKLEY (единственные прошедшие тест на военную оптику) и BBB разница в цене на порядок. качество не сравнится, а делают на одном заводе.
like
good
bad
shockingly
nikon
30.09.2008 р.
answerview
таки да шлем китайчег....
like
good
bad
shockingly
30.09.2008 р.
answerview
Сьогодні був перший нормальний заєзд у новій екіпіровці. Ну шо сказать є 2 недостаткі шльома це його наружній розмір (дуже широкий) а в середині щокі трохі жме (ну походу через пару тижнів должен ужаться якраз по голові і буде свободніше) Хто знає куди можна приробить насос?
like
good
bad
shockingly
30.09.2008 р. відповів для kolyan6699  
answerview
к шлему 03_biggrin
Два Йогге и Дио на содержании.
like
good
bad
shockingly
30.09.2008 р. відповів для kolyan6699  
answerview
а на перчатках какаято защита есть? ну там накладки какието? типа кевлара?или хотяб какого нибыдь материала не просто лака?
like
good
bad
shockingly
30.09.2008 р. відповів для PeshkoDriver  
answerview
Бугога! 01_smile А це ідея 17_wink Твій підпис це правда  03_biggrin  (без обід)
like
good
bad
shockingly
30.09.2008 р. відповів для Timer  
answerview
Защита є (з чого ненаю шось тіпа кожи з пластіком ну не воно похоже на ліноліум ну тоже не воно) І ще на ладоні і на великолу пальці тоже накладкі є ( зручкою аж зливаються)
Змінено: 30.09.2008 р., kolyan6699
like
good
bad
shockingly
01.10.2008 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Кхитай. Как есть. Перчатки ближе к кроссовым, для скольжения по асфальту не особо хороши. Качество - хрен его знает какое. Первое падение покажет.
Для полтоса, ездящего не быстрее 60 - ещё сгодится.
Для максискутера - я бы посмотрел что-то посерьёзнее.
like
good
bad
shockingly
01.10.2008 р. відповів для Nord  
answerview
Я в ближайше время не собираюсь падать (да і вобше не собираюсь 03_biggrin ) А перчаткі мені восновном од холода треба 21_umnik  А от шо до шльома то в мене був за 100 грн дак він видержав 2 аварії (і в обох учасником був не я) одна з них була доволі серйозна дак у нього тікі воздухозаборнік одпар (слава Богу є на світі закльопкі 03_biggrin ) ну і покоцався трохі (тут уже помогла епоксідка трохі ткані і балончик краскі) зараз він ще й досі в експлуатації для нажопніка вожу 01_smile
like
good
bad
shockingly
02.10.2008 р. відповів для kolyan6699  
answerview
Вспоминаю свою поездку за мотоциклом в Одессу. Тогда мы с Рагнаром (это мой друг), когда ехали в маршрутке - шлемы держали на коленях, шоб их не дай бог не покоцать. А все остальные шмотки покидали в багажник - ничего им не станется. И это при том, что шлемы были не за 100 грн. и заже не за 100 баксов - у меня IXS 244 (правда я его тогда и не надел - разжился Grex-ом, который зело удобнее), у Рагнара - Caberg Justissimo. А тут заклёпки, эпоксидка, ткань... серьёзных подход к собственной безопасности  05_shok  05_shok  05_shok
Ладно, умолкаю, а то меня как мажора при бабле закидают шлемами за 100 грн.  03_biggrin
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин