MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 06:44
11
+11 °С
Вітер: 4 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 398099, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
1••17181920212223••518
24.09.2018 р.
answerview
Заїхали в Личкове, до трактористів.... наче всьо...
Іванович. Не бандерлог!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
5
like
5
good
bad
shockingly
User модератор теми
24.09.2018 р. відповів для stnslv  
answerview
А як дорога, яка середня швидкість вийшла, за скільки часу доїхав???
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
24.09.2018 р. відповів для User  
answerview
Їхав отак

Дорога нічьо, в основному. Приємно здивувала Кіровоградщина - асфальт супер,  а од Помічної до Врадіївки *оппа повна, можна ралі-рейди проводити ... Далі воскочив на Київ-Одеса - взагалі лас-вєгас, 150км - заснути можна, але в правому ряду, койде, вже колію накатали...
12 годин, шо туди, шо обратно...
4
like
4
good
bad
shockingly
24.09.2018 р. відповів для stnslv  
answerview
А на Умань не краща?
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
24.09.2018 р. відповів для Direktor  
answerview
Не знаю, Іванич, може й краще, але ж це +150км десь, а я й так, пошти затемно на берег приїхав ...
like
good
bad
shockingly
24.09.2018 р.
answerview
Не знаю, Іванич, може й краще, але ж це +150км десь, а я й так, пошти затемно на берег приїхав ...
Ну да, далі...733 км і 10.20 в дорозі...
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
24.09.2018 р.
answerview
А в нас завтра 739 серія отримання pcx'у. 06_question Сертифікацію уже НЕ ПЕРЕНЕСЛИ. 15_badgrin
Приніс додому каністерку з 2л бензу, на випадок низького старту з дому. Готую гроші+паспорт+інн.

PS: в нас вже така температура, що я тому pcx'у і не радий 15_badgrin хоча трохи збрехав - без пластику точно не цікаво, а на pcx ще побачимо - може пару тижнів ще можна. Я колись на активі взагалі до першого снігу катав...
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 25.09.2018 р., vaclav
3
like
3
good
bad
shockingly
25.09.2018 р.
answerview
#pcxнаш !!
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
4
like
4
good
bad
shockingly
25.09.2018 р.
answerview
#pcxнаш !!
Вітаю!!!
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
25.09.2018 р. відповів для vaclav  
answerview
20_drinks...
like
good
bad
shockingly
25.09.2018 р. відповів для Direktor  
answerview
Дякую!

Дуже суперечливі відчудтя. Бо порівнюю із джебелем і все сумно. Но з джебелєм порівнювати не варто - то незвичайний коник - він і після 600цц є цікавим. Проте я ще не забув свого актива (і на ньому я їздив і був щасливий) - тут явно краще. Своїм ходом доїхав по місту, наче з двигуна нічого зайвого не торохтить. Взагалі, після джебеля треба мабуть брати літру - тоді буде більше драйву і жоповоз. Але ж я брав не для драйву, а просто як жоповоз. Жалко що зараз холодно і не дуже розженешся (резина-дорога холодні).

Вітровик-скло що замовляв - від новіщої моделі, не стає, треба трохи попросити щоб стало. Стокове - то скоріще декоративна заглушка, а не скло.

Поки тільки багажніка поставив.

Ну взагалі, поки що остаточної думки не склав про pcx - не поспішаю з висновками - треба покраще розжувати і розібрати смак. Попередні відчудтя у парі речень: мікробургман, ybr і світі максиків. Здається я цього і хтів, але треба щоб мозок це прийняв.15_badgrin По розмірам як китайський скутер 150ка, по вигляду як максік. Посадка незвична - взагалі як на скутері 50цц, але всеж більше місця.

За пару годин будуть перші фото.

Хондівські дзеркала не сподобались - бачу що по боках і все. На джебелі стоять vicma (китай?) - я в ніх кофр за спиною бачу.

Що однозначно сподобалось:

Унітаз. Він є. Середнього розміру. (то що хтів)

Приборка. Годинник, одометер, тріпметр, середня витрата палива (зараз пише 31км на літрі) і аварійка.

Японець поставив підігрів рук (він і вольти в бортмережі показує). Не дешевий - не китай. Їхав і дивувався - як я без нього жив?? Я б японцю в ноги вклонився б. Зараз на таку погоду просто супер. Їхав і не хтів прибирати руки з руля навідь щоб гальмувати. Дуже рекомендую. Китайські не беріть бо лайно - їх багато моделів перепробували на exmoto - все проблемне.

Якість пластику. На джебелі такий що гнеться, тут трохи жорсткіщий (бо не треба) і на відчудтя (все) дорожче ніж актив.

Про старт-стоп (ну - коли глушить двигун сам на світлофорах) - ще не зрозумів чи воно корисне і чи воно задавбує

PS: знайомий продає бургман650. Валить18_good. Хоче 3тис щоб віддати (приблизно як pcx). Але в нього треба ще 1тис докинути. Не битий - просто прийшов час, ремінь і зірки закінчилися і треба обслужити трансміссію. Тому pcx не так і погано, бо ремінь дешевий - міняй хоч раз на тиждень.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 26.09.2018 р., vaclav
2
like
2
good
bad
shockingly
User модератор теми
26.09.2018 р. відповів для vaclav  
answerview
Вітаю!
Був вчора в Києві якраз,погода і в трамваї нельотна03_biggrin
Нічого в п'ятницю має попустити, так що фотосесію плануй на неї.01_smile
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
26.09.2018 р.
answerview
Бо порівнюю із джебелем і все сумно
табуретка після Джебел? цццце як? 05_shok
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
26.09.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Та ми ж тут їздимо - а ви катаєтесь.
Ну спробував Вацлав на горбатому поїздити - ледь видихав03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
26.09.2018 р.
answerview
Ось таким я його побачив - перші секунди. 

На вигляд - досить сексі "я б вдув!", але суть - lead/sh 125'ка. Аби не зовнішній вигляд - ніхто б в його сторону і не плюнув, а так - бестселлер.03_biggrinДобре що хоч 125"ку не взяв.

Це під будинком де сертифікаця відбувається. Довго навколо нього кружляв - добре що хоч чийсь мот стояв - хоч якась ознака що туди прийшов, потім зайшов в огорожену терріторію (стороннім вхід - як звичайно), Спочатку побачив джипа з мотами (той що позаду на фото), а потім вже помітив за чиєюсь машиной pcx"а. Пофотографував pcx, потім дивлюсь - в джипі якісь голови є. Я до них:

- Ви мопеди продаєте?
- Да
- Я візьму червоного!!15_badgrin

По морді не получив (А чого це якийсь шизік біля наших мопедів треться?), бо мабуть червону кансістру побачили.

Заправив, розрахувався, почекав хвилин 20 сертифіката да поїхав в гараж. По дорозі на лукойлі качнув задне колесо бо було підспущане. Таке от.

Та ми ж тут їздимо - а ви катаєтесь.

+1 Бо гуляють з одними дівчатами, а женяться на зовсім інших (зовсім інший тип).
На щастя поки можу собі дозволити і гуляти і женитися15_badgrin

Недавно на джебелі передне колесо попало у яму і мене трохи назад раптово кинуло - вийшло що трішки крутанув газ (бо рука теж пішла). Так з мене гарна цеглина випала, хоча мав би і звикнути 15_badgrin
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 26.09.2018 р., vaclav
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
User модератор теми
26.09.2018 р. відповів для vaclav  
answerview
Оце правильний мопед щоб в Полтаву їздити18_good
І колір - як положено03_biggrin, у мене всі моти були червоні з чорним.
Тепер треба шолом жовтий19_negative
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
26.09.2018 р.
answerview
lead/sh 125'ка. Добре що хоч 125"ку не взяв.
Яка між ними різниця? Просвіти... Мапєт - 18_goodРадий за тебе...01_smile
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
26.09.2018 р. відповів для Direktor  
answerview
На сашці можна між ногами два мішки цементу возити, але унітаз менший.03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
26.09.2018 р. відповів для Direktor  
answerview
Між 125 і 150 ? Ось є конкурс: : "вгадай де 125, де 150 і де 175"

Усі три - pcx'и, 175'ка - це з тюнінг комплектом. Різниця між 125 і 150 - максималка відрізняется на 5км/г, різниця помітна на старті. Тюнінг-комплект коштує стільки, що краще не звертати увагу ($10-20 за +1 кубік), а брати компромісну 150'ку. Imho.



Між ruckus/lead/sh/pcx - ніякої. Двигун той самий з водянкою, 2 клапани. Я про нові sh/lead. Різниця в компоновці. У lead і pcx бензобак під ногами.

У ліди самий найбільший унітаз - два full face шоломи влазять(!!), в стоці є дебелий багажнік. 110'ка зарізана інжектором до швидкості 80-86км/г, 125'ка - 100'ня з хвостиком. Колеса 13" (перед) і 12". Imho, накращий варіант їздити в маркет чи на дальняк по добрим дорогам. 40-50л в унітазі, ще на багажнік кофр 50л, ще під ноги можна кинути і на пасажирьске місце прив'язати, і бокові сумки 80л... Тобто теоретично загнати літраж можна за 200л - аби тільки зрушив. На джебелі люмінь 2*32 літра і мені вистачає. Едина проблема: 110ки перестали продавати років 10 тому, 125ки - зараз в мандалї і може в індії.

Sh - бензобак в унітазі - туди ледь влазить шолом без підбородка, місця під ногами ніфіга немає - менше ніж у ліди. Великі колеса. Із всіх трьох мені найменше сподобалась. Колись була гарна модель, мабуть тому що кращіх не було.

Pcx - колеса 14", більш модна модель, дуже популярна в азії, европі і америці. Sh - популярна в европі, але не розумію чому - мабуть історично з минулого десятиліття. А може sh'ки збирають у італії і вони там трохи дешевше.

На всіх відасіках на утубі захлинаються розказують що pcx це great commuter (гарний жоповоз).
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 26.09.2018 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
26.09.2018 р.
answerview
тобто загнати літраж можна за 200л
Все, валим на Шмацькі... Хоча Юрек мені за Синевір торочить....21_umnik
Іванович. Не бандерлог!
2
like
2
good
bad
shockingly
1••17181920212223••518
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин