MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 02:06
31
+10 °С
Вітер: 2 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 403634, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
30.10.2020 р. відповів для User  
answerview
Ну так вы балуванны... подавай по 9-12 тыс. не меньше.
А30s с головой хватает на все случаи жизни. https://www.ttt.ua/ua/shop/product/smartfon-samsung-galaxy-a30s-a307-3-32gb-sm-a307fzkusek-black-lifecell И цена нормальная, бренд(!) и начинка на высоте.
А если памяти мало, то карту CD всегда можно поставить.
Здесь  4/64GB https://www.ttt.ua/ua/shop/product/smartfon-samsung-galaxy-a30s-a307-4-64gb-sm-a307fzkusek-black
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 30.10.2020 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
30.10.2020 р. відповів для User  
answerview
порадь смартфон
...
Токо не з Алі

Ну ти і задачки ставиш.

Моїй жінці чогось соні подобаються. Береш в Розетці ставиш фільтр щоб показувало тільки соні і підбираєш.06_question

Або он https://itc.ua/articles/obzor-smartfona-samsung-galaxy-m31s/

З ксяом, я не розбираюсь, 8pro кажуть наче непогана, 9 і 10 - кажуть не торт (там шото тіпа "тоже саме але сильно дорожче" - я тільки краєм вуха чув розмови, характеристики не дивився).
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 31.10.2020 р., vaclav
1
like
1
good
bad
shockingly
31.10.2020 р.
answerview
Ну так вы балуванны... подавай по 9-12 тыс. не меньше.
Для желающіх - єсть. В новинах було, що першу партію львівські митники вже заотримали - шукайте на olx.15_badgrin
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 31.10.2020 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
31.10.2020 р. відповів для vaclav  
answerview
Так 12-ті десь в селі на Закарпатті збирають, недавно читав в новинах.
Зупинилися на цьому, заперечення будуть???
https://ek.ua/XIAOMI-MI-NOTE-10-LITE-128GB-6GB.htm
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
31.10.2020 р. відповів для User  
answerview
Ну наче нічого поганого в характеристиках не побачив - всього насипали.

Там наче навідь є інфрачервоний порт - можна кондіціонерами-телівізорами рулить як з ДУ"шки.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 31.10.2020 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
31.10.2020 р. відповів для vaclav  
answerview
я тут на новому теліку не можу номери каналів поміняти, вже півроку довбуся09_ireful1
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
31.10.2020 р.
answerview
я тут на новому теліку не можу номери каналів поміняти, вже півроку довбуся
В мене теліка років 10-14 як немає.
В тещі був старий на кінескопі, так вони від мене навчилися - вже сховали в гараж і не дивляться.
Купляю тільки монітори, там все по ютабу покажуть. І не дай боже щоб заплатити за "смарт-ТВ".
Захочеться кіно подивитися - он можна скачати, захочеться свіжого ілітного кіна - можна за netflix/amazon заплатити і дивитись.
А наші шось такий вже контент клепають, що я його і бесплатно не хочу, на ютубі постійно вичищаю по "не рекомендувати канал".

PS: в нас осінь почалася, треба їхати в село, а там он дощ - не хочеться носа навідь висовувати, не те що витягувати PCX з гаражу в калюжі.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 31.10.2020 р., vaclav
1
like
1
good
bad
shockingly
31.10.2020 р.
answerview
давай модель
   о!!!!!! 18_good клас !!!!!!15_badgrin15_badgrin15_badgrin    ..... Смольний на дроті......08_lol
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
good
1
bad
shockingly
31.10.2020 р. відповів для User  
answerview
так вам же не привыкать. просто удаляете все и оставляете единственный - УТ-1. что не включишь - везде попал. а если серьезно, то есть смарты, война с которыми довольно трудна, если тонкостей не знать. во многих надо частотный диапазон руками прописывать
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
31.10.2020 р. відповів для tsinik  
answerview
та я десь 7 каналів дивлюся, на старому я посортував щоб вони були 1,2,3.. підряд, а нова плазма- зараза без інструкції  та ще й без назви і доводиться всі 80 переклацувати09_ireful1
Коротше все нове набагато гірше чим було в 90-х роках - що моти що авто що теліки.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
31.10.2020 р. відповів для User  
answerview
если телевизор смарт, то тут проблемнее. там двигать надо. если простой (плоский), то просто на нужном канале в меню зайти и задать номер канала. остальные сдвинутся. правда, филлипсы кобенятся. но они редкость
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
31.10.2020 р.
answerview
Коротше все нове набагато гірше чим було в 90-х роках - що моти що авто що теліки.
та не кажіть... в 90-х я також був молодшим. дівчину в спідниці короткій бачив - кермо не поверталось. а зара тільки побібікати 08_lol
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
3
like
good
3
bad
shockingly
31.10.2020 р. відповів для tsinik  
answerview
Побiбiкаты...я в 2000х с окна авто решил по по попке хлопнуть на  40 км.ч...чуть руку не сломал.12_cray
like
good
bad
shockingly
31.10.2020 р. відповів для veterok2607  
answerview
никогда  не занимался подобной фигней
1. неуважение к человеку. ведь это идет чья-то сестра-дочь (возможно, и мать)
2. мне было достаточно опыта понять силу сопротивления неподвижного объекта или движужегося с меньшей скоростью. так, для примера: все краш-тесты проводятся на скорости в преграду при 50 км/час. и что становится с металлом? а что станет с рукой?
3. бибика - это дань уважения или привлечь внимание. если просто привлечь - то улитки. если шугануть - то пневмой 08_lol
п.с. а., если серьезно, то небо не стало блеклым, рассветы не менее красивы. это мы утрачиваем все эти прелести полутонов. тут уже не власти не дороги не помогут 01_smile
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
31.10.2020 р. відповів для tsinik  
answerview
Молодой был дурной, ерундой страдали и года веселые,с цепями и арматурами,многих уже нет.Сигнал у друга на зазе стоял 2 улитки от волги ,когда сигналил "впритык" девки приседали03_biggrin.
Змінено: 31.10.2020 р., veterok2607
like
good
bad
shockingly
31.10.2020 р.
answerview
Первое моё дтп, из-за длинных ног на пешеходке и миниюбки.03_biggrin
Второе,.. гаву поймал. Сам виноват.
С третьим, в меня вьехали... не заметили.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
31.10.2020 р. відповів для veterok2607  
answerview
давеча был прикол... как прикол - так себе, стремно. дождьльет как из ведра. навтречу по трассе, что проходит по наспункту, идет дивчина, в плащевике и по встречке (по правилам, пешеходки нет). я еду фурой (так уж вышло). встречная машина, я отттормаживаюсь вплоть до полной остановки. гляжу на нее сверху - а она голову вниз опустила и прет мне бампер гнуть 08_lol


 ну, бикнул ей тифоном.... такие глаза, когда у тебя в полуметре стоит ДУРЫНДА 08_lol
п.с. а дивчина в наушниках в телефон завтыкала
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
Змінено: 31.10.2020 р., tsinik
like
good
bad
shockingly
31.10.2020 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
Вот  я не рекомендую молодежи(при общении) ездить на мототехнике.Во первых, так как они ездят лучше ходили бы пешком,ясно что не все.Во вторых основная часть дтп мото и авто,черевата травмой байкера.В бльших городах езда на мото это квэст,оч опасно.много автодятлов,автоледи.К примеру,вчера автодура перед мной решила с соседнего ряда развернуться через двойную сплошную...Система комбибрейк при 60км.ч. на лиде отработала на все сто...Был бы кто непытный(молодой) все закончилось травмой.Думаю у вас водители такие же.Пускай лучше на авто ездят,или по малонаселенных пунктах...эндурят.03_biggrin
like
good
bad
shockingly
31.10.2020 р.
answerview
Молодой был дурной, ерундой страдали и года веселые,с цепями и арматурами,многих уже нет
вспомнить есть чего, детям рассказать соромно.  та же хня. но цепями и арматурой не баловался никогда. хоть и видел последствия. уберег господь от лишних грехов. своих вдосталь. а по селам да весям насмотрелся вдосталь всего. штахетник, чтоб отбиться - да. но намеренно, цепи... моветон. мы же "канкретные пацаны, мы же таки по правде и за решение праблемы" 08_lol
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
3
like
good
3
bad
shockingly
31.10.2020 р. відповів для tsinik  
answerview
Три недели назад,в моем раене такую с наушниками сбил поезд на переезде...девке было около 23л.02_sad
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин