MOTO.com.ua
events
3
События
Погода: Киев
20.01, 09:50
20
-11 °С
Ветер: 1 м./с., Зап
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Форум
Искать

Клуб Кабоводів і Бандерлогів. Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Просмотров: 14055, модератор: User
09 января, 12:25
answerview
Вы о чем тут так интересно обсуждаете?
Та я в курсі теорії і практики (1-й клас шофера + "Инженер по ремонту и обслуживании автомобилей"04_blush), а от указатєль аналоговий... вибір не ахті...06_question
куди і скільки дротів прикрутити
і це я знаю...
Иванович
like
bad
shockingly
09 января, 12:30 ответил для User  
answerview
Ми тут конкретно вирішуємо :що до чого прикрутити мідною проволокою - а ти нам теоретичну термодинаміку

не ну шо прикручивать и так понятно без пояснений - канистру с самодельным бурбоном/

До цього движка(Зонгшен 200 водянка) куди і скільки дротів прикрутити і як їх приєднати до панелі приладів, якої ще немає, тобто яку її ще купити(не панель а сам прилад що показує температуру рідини)???
Здесь вопрос вытекающий из предидущего моего поста - датчик температуры есть? Это именно датчик температуры или это датчик на вентилятор?
Если датчик температуры есть, то прибор который с ним будет работать должен быть предназначен для роботы именно с таким терморезистором который в нем установлен. Иначе он будет показывать не понятно что, но не реальную температуру в точке измерения.
1
like
1
bad
shockingly
User модератор темы
09 января, 12:33 ответил для Direktor  
answerview
Короче, Іванович, дєло тьомноє - шукай клеми на движку, або там датчика в тебе взагалі немає.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
bad
shockingly
09 января, 12:42
answerview
там датчика в тебе взагалі немає.
Та все там є, дивись фото вчорашні, на рвдіаторі є датчик вмикання кулера, там дві клеми... возьму указатєль з Дайтони, не в ціні справа. "Деньги есть!;, як казав кіногерой. Правда тут же получив кастетом в зуби...03_biggrin
Иванович
like
bad
shockingly
User модератор темы
09 января, 14:30 ответил для Direktor  
answerview
беруть мене шото сумніви в твоїх роздумах, але ніколи - як річний склепаю.
like
bad
shockingly
09 января, 15:16
answerview
беруть мене шото сумніви в твоїх роздумах
Дивись вище: я ще той шоферюга, практика вєлікое дєло... в + і - трохи розбираюсь...
Иванович
like
bad
shockingly
User модератор темы
09 января, 17:37 ответил для Direktor  
answerview
В двох дротах я теж шарю - а ось в трьох???03_biggrin
А тута цикл Отто складається з чотирьох ідеальних термодинамічних процесів: двох адіабатних і двох ізохорних21_umnik

Тому, яка каже Данило, має бути мінімум три прилади щоб ця байда працювала та ще й температуру показувала:
1. Термостат
2. Датчик який включає вентилятор
3. Датчик температури який вже й виходить на панель 

Вони всі є? і шо є шо?

http://suvorov-castom.ru/diagnostika-i-remont-zhidkostnoj-sistemy-oxlazhdeniya-motocikla/
Отредактировано: 09 января, 17:58, User
like
bad
shockingly
User модератор темы
09 января, 18:04 ответил для Direktor  
answerview
А взагалі зателефонуй в Альфамото, думаю що підкажуть, у них там ось є готовий, є схожий на твій

http://shop.alfamoto.ua/goods/motobloki/raznye-tovary-k-motoblokam/105924.php

http://shop.alfamoto.ua/goods/ehlektrooborudovanie/datchiki/9686.php
like
bad
shockingly
User модератор темы
09 января, 20:50
answerview
Ось і почався новий місяць після Коляди.
Перша смужка Місяця вже вчора визирала на небі та окреслювала початок нового місячного циклу.
Що нас чекає? Що попереду? Невідомо, але якщо поміркувати, то всім зрозуміло, що нас чекає насичене життя.

Всі чекали Коляди. А навіщо? Невже чекаємо свята заради самого свята?
Ні !
Ми чекали Коляду тому, що це точка відрахунку нового циклу Сонця. І нове коло життя вже почалось. Але ми не були спроможні почати все і одразу. Треба було ще прокинутись від найдовшої ночі. А тепер, коли окрім Сонця, почався ще й Місячний цикл, настала пора братись до справ.
Тож не сидіть. Починайте заплановане. Починайте свої справи. Започатковуйте нове. Все навкруги сприяє цьому. Тому не проґавте.Незабаром буде Великдень (весняне рівнодення) і всі наші плани почнуть давати плоди.
Але щоб щось народилось на Великдень, воно має бути зароджене та посіяне зараз, після Коляди в перші дні Місяця.
Отредактировано: 09 января, 20:51, User
1
like
1
bad
shockingly
09 января, 21:01 ответил для User  
answerview
pg
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
bad
shockingly
10 января, 07:17
answerview
Ось і почався новий місяць після Коляди.
Шо це тебе на прозу пре? А у віршах можеш?03_biggrin
Вони всі є? і шо є шо?
Вск є, крім УКАЗАТЄЛЯ ТЕМПЕРАТУРИ, ось термостат, на ньому ДАТЧИК температури, на радіаторі (фото на вихідних зроблю) Є ДАТЧИК КУЛЕРА... Юзер ти невіруючий...01_smile
Иванович
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
bad
shockingly
10 января, 09:32 ответил для User  
answerview
Ось те, шо треба....18_goodі датчик такий, як у мене... та не зустрічав я подібних в інтернеті...06_questionhttps://www.youtube.com/watch?v=YfRAANFFhD8
Иванович
like
bad
shockingly
10 января, 10:41
answerview
не зустрічав я подібних в інтернеті.
Знайшов в інтернетмагазині з матючною назвою .... 515 + пересилка...21_umnikДешевше й швидше Дайтоновський заказать...
Иванович
like
bad
shockingly
User модератор темы
11 января, 08:35
answerview
Чекаємо

1
like
1
bad
shockingly
User модератор темы
11 января, 13:30
answerview
Усьо, Петрович укомплектований!
Приїхав каремат  2метри х 1метр х 20мм05_shok - ше та дура, півмота займає03_biggrin

Шуба і ватні штани тепер йдуть у відставку15_badgrin
Отредактировано: 11 января, 13:33, User
1
like
1
bad
shockingly
11 января, 13:37
answerview
ше та дура, півмота займає
Більше  ніж  ватні штани і шуба?!05_shok
Иванович
like
bad
shockingly
User модератор темы
11 января, 14:04 ответил для Direktor  
answerview
метр в довжину і 29см в діаметрі (там є і 50мм товщиною03_biggrin)

https://bigl.ua/p799406673-kovrik-karemat-palatku?click_track_data=.eJwdzrsOgjAYQOF3-WdMipQibKADBiQCQU2MIW2pCApFLlExvrvoeL7pvKFpZTbwPi0ysAzTxIgQQ1OA06qhRV7_nagmxhN2cmi5AAtYkd9AgV5eRT3l3nXGdcLtlqJkVFNB1ODBQtkMPtNpcPBW6-XsOSRd7z-0XUybTXgmXJupNkMLXG2ZL1Dmsuji3aVtjFEZF_PyrJkO_D56kcv2NX10YB3nGGGknz5fBIE6bg.tvJfp6KYA6cdiKegErg_rYSZ9sY
Отредактировано: 11 января, 14:05, User
1
like
1
bad
shockingly
11 января, 14:33
answerview
Шуба і ватні штани тепер йдуть у відставку
Мне дочка подарила каремат на 12мм.  Буду теперь свои ватные штаны и зимнюю куртку для компактности плотно обматывать карематом03_biggrin. Петрович, ни в коем случаи не ведись на эту провокацию!03_biggrin Я однажды не взял с собой эти девайсы - крепко пожалел07_dirol!
Отредактировано: 11 января, 14:34, Ozi_58
like
bad
shockingly
User модератор темы
11 января, 14:49 ответил для Ozi_58  
answerview
Так у нього тепер спальник до -20. 
like
bad
shockingly
11 января, 16:13 ответил для User  
answerview
Приїхав каремат  2метри х 1метр х 20мм - ше та дура, півмота займаєШуба і ватні штани тепер йдуть у відставку

теперь одеваешь шубу, штаны ватные, сворачиваешь каремат рулетиком на сидушку, сверху гелевый поджопник и кум королю,сват министру....
А и еще шлем желтенький блястящий.
1
like
1
bad
shockingly
motoshop_ua
mototehnika
© 2001-2019, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте   Почта@moto