MOTO.com.ua
events
5
События
Погода: Киев
17.02, 01:56
20
+2 °С
Ветер: 7 м./с., Зап
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Форум
Искать

10 ювілейна мотозустріч Кабоводів, р.Псел с. Остап'є, Великобагачанський р-н Полтавської

Просмотров: 2071
10 февраля, 12:40
answerview
до зустрічі 100 днів

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
bad
shockingly
12 февраля, 07:56
answerview
05_shok Бл... 120 км від мене. 02_sad Треба їхати. 06_questionБо коли ж ще таке трапиться. На Ворсклі в минулому році прозівав, а там ще ближче було. Пока не записуюсь, але буду готуватись. Щоб на ювілейній, у кабоводів в парку хоть один каб-мотор був присутній. 04_blush
1
like
1
bad
shockingly
12 февраля, 15:07
answerview
120 км

"Життя має бути подорожжю до могили не з наміром прибути в цілості і красивому, а скоріше в'їхати з занесенням, в клубах диму, повністю виснаженим і зношеним, голосно проголошуючи - "Оце так поїздка!"
like
bad
shockingly
12 февраля, 17:36 ответил для zavhosp  
answerview
  Ага, Петрович, десь так. Тільки гола спина, боже збав. Сінтепоновий комбенізончик і чоботи на низ. А,  ще й пару підштанників. Зверху світера, і шкіряна куртка.  На горло шийний  платок-бандана, що Іванович подарував, ну і шолом, ясно. 18_good
Отредактировано: 12 февраля, 17:53, Petrovi4
like
bad
shockingly
12 февраля, 22:05
answerview
Тільки гола спина, боже збав
Можна пояс для похудання. Щоб там хтось з нього схуд - я такого ще не чув і не бачив08_lol а от шмат шерстяної тканини до попереку - буде18_good. Було, спину застудив, то без нього спати не лягав.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Отредактировано: 12 февраля, 22:07, vaclav
like
bad
shockingly
13 февраля, 10:03
answerview
3
like
3
bad
shockingly
13 февраля, 22:29 ответил для SAYMON_245  
answerview
Всьо про мєня !!18_good
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
1
like
1
bad
shockingly
14 февраля, 13:25
answerview
Визвонив я одного аборигена з Остапьє (небачився з ним більше 20 років) років йому десь 42-43 звуть Олекандр, розведений, має мопед, обіцяв показати якісь зручні місця для стоянки і приєднатися до компанії
3
like
3
bad
shockingly
14 февраля, 13:43 ответил для SAYMON_245  
answerview
заодно і рибні місця нехай здає30_crazy вони там минулого року десь в лісах руками ловили.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Отредактировано: 14 февраля, 13:44, User
like
bad
shockingly
motoshop_ua
mototehnika
© 2001-2019, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте   Почта@moto