MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 23:41
44
+13 °С
Вітер: 2 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Чи реально шліфонути такі подряпини після теплового.

Переглядів: 3415
24.08.2019 р.
answerview
Може паста гоі та войлок створять чудо. Які розумні думки з цього приводу?
сер Винсент де Пуух http://vkontakte.ru/photo25247189135678352
(vini)
= скутерклуб Мустанг =
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
Жесть. Тут походу масляное голодание и потом прихват. Палец под замену, шатун возможно тоже, ЦПГ хрен его знает, но поршень не полируют, а шкурят наждачкой, грубой, очень грубой, и впоперек, что бы следы хона для масла остались. Хотя судz по фото, попал ты на полный апгрейд. Что за масло лил, и как часто менял??? 
Нас оберiгае вiд дурних законiв, таке саме дурне Iх виконання.
Русский корабль. Иди нахуй.
Змінено: 24.08.2019 р., ZASEKAN
1
like
1
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
Масло боло не фонтан, а що рівень провтичів то так. Прихватило на шатуні. Розібрав, після того як зробив інєкцію масла в горшок і провернув за варік. Потім випресував палець важкувато трохи,тернув зазубрини на шатуні та отворах в поршні мілким наждаком, зібрав до купи, залив масло, завів ел.стартером.  На підножці трохи поробив, і я виитирішив проіхати. Після того як добавив газку заглох, і так пару разів. Згодом міряю компресію - 4кг/см успішно , інєкція масла в гошок - 6. Знову розібрав, поршень на шатуні зннову не проветається, і подряпин побільшало. Більше всього цікавить шліфовка цпг, та шатуна. Хочеться ще нормально поіздити не на обкатці. Сьогодні на сайтах понаривав примочку для хона 185 - 600 гр. Примочки різні, ціни відповідно. А ще чесно цікаво самому таку процедуру успішно провести, бо в хозяйстві і бензопиликосискутера. От і шифрую.04_blush03_biggrin
сер Винсент де Пуух http://vkontakte.ru/photo25247189135678352
(vini)
= скутерклуб Мустанг =
Змінено: 24.08.2019 р., vinipuhpuh
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р.
answerview
после мелкой наждачки-то хотя бы промыли тщательно? или так с абразивом и собрали? :) хотя помывка не всегда помогает (если останется камушек с наждака - будет он грызть металл на ура) и потому лучше наждаком не особо лезть в мотор. как, впрочем, и алмазными надфилями и прочим абразивом - только обычные надфили/шабер/прочее металлическое неосыпающееся. ну либо действительно крупный наждак.

а так - как минимум палец в помойку. поршень можно пытаться шкурить крупным наждаком, но лучше сменить; цилиндр - а ничего ему особо не сделать, можно конечно хон нанести по-новой, но насколько это будет лучше варианта "забить и ездить так" - вопрос. шатун - менять, если менять не хочется - оставить как есть (ну или искать кто сможет расточить, загильзовать бронзой и развернуть под палец, но дешевле сменить, даже вместе с коленом).

Хочеться ще нормально поіздити не на обкатці.
а не получится, даже если старые детали оставить - пока не счешется лишнее (алюминий на стенках горшка, зазубрины на шатуне/пальце и т.п.) мотор грузить нельзя. иначе - перегрев, прихват, клин. а как счешется - из-за люфтов будет тарахтеть и навряд будет особо ехать, даже если повезет. если не повезет - ехать вообще не будет :)

потому как по мне - заморачиваться с оживлением трупиков можно только если совсем нет денег на капиталку, либо в качестве спортивного интереса, либо чтобы собрать как-нибудь и напарить кому-то.
like
good
bad
shockingly
24.08.2019 р. відповів для vinipuhpuh  
answerview
что за скутер? Мне кажется что дешевле чем эти танцы с бубном - ремонт 
Far And High
1
like
1
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
 очень грубой, и впоперек, что бы следы хона для масла остались

Впоперек это вверх вниз? Я серьёзно, нет опыта, чтобы потом делов не наделать?
https://berdyansk-info.blogspot.com/2021/04/honda-lead-af48-50-kubovaya-obslujivanie-to-remont-nastroyka-regulirovka-skuter-moped-honda-lead1998-2003-kupit-zapchasti.html
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
Впоперек это вверх вниз? Я серьёзно, нет опыта, чтобы потом делов не наделать?

краще заміна
впоперек це паралельно денцю поршня = тоді в канавках буде  залипать масло
Крим - це Україна!
1
like
1
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
Які розумні думки з цього приводу?

який у тебе діаметр пальця? (якщо 15 = то я тобі накидаю різних по довжині)
в шатуні треба пошарудіть розверткой по діаметру пальця - якщо дирка вже давно не отверстіє, то заміна шатуна (тобто новий коленвал)

поршень під заміну і бажано кільця теж = подзвони мені, якщо діаметр 62,0-63,5 то у мене щось знайдецця палюбе

на циліндрі тре здерти все що поприлипало, наждачкой хон не зробиш, поточить є у кого з вівторка
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
Може паста гоі та войлок створять чудо.
Никакая паста тут не поможет, даже если нанести ее на войлок максимально толстым слоем. Тут и обсуждать нечего. Убитым деталям прямая дорога в металлолом. Как это не прискорбно, но необходимо мобилизовать ресурсы и ремонтировать двигатель с применением качественных комплектующих. (Если Вы конечно хотите беспроблемно ездить, а не шоркать по задирам наждачкой разной зернистости, теряя напрасно время и нервы.)
3
like
3
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
разговор даже не стоит создания темы. чтоб всем было понятно - скутер вайпер шторм 150сс. на него зряпчастей - рупь ведро
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
4
like
4
good
bad
shockingly
25.08.2019 р. відповів для Grom  
answerview
Тоха, палець 15 в моне бу є, для всіх хто не зрозумів, в мене є нове цпг у зборі, та я нехочу поки іздити якпоранений ослик. Мені зараз потрібно щоб скут нормально іздив ще й тягав прицепчик новозроблений ( щоб тяга була). Бо поки я пройду 1500 км обкатки новоі цпг б3де зимма. Доречі , хто використовував масло з ревіталізантом, чи покращує воно компресію, саму цпг. Чув різне, від гівно до того що потім при проточці токаря цпг з матами викидують, невзмозі проточити. А царапини на циліндрі нетакі великі, на шатуні більші ( на коліно близько штуки ніхт бабла) , поршень в подряпинах легких та це ж недуже принципово, кільця можна і нові мабать іх шліфонуть неддоречно мабуть хоча і вони не начебто несильно продерті, та там же сотки грають роль. А головка для хона 185 гр.чомусь зацікавила. Ху зайолкався писати з тлф.ноут щось крякнув, тому сорі за помилки, польці по шрифту непопадають.08_lol
сер Винсент де Пуух http://vkontakte.ru/photo25247189135678352
(vini)
= скутерклуб Мустанг =
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р. відповів для Grom  
answerview
Напамятай, чим алюміній відтирається ві цпг
сер Винсент де Пуух http://vkontakte.ru/photo25247189135678352
(vini)
= скутерклуб Мустанг =
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
атуні більші ( на коліно близько штуки ніхт бабла) , поршень в
колено цены начинаются от 400 грн.    эта епля не оправдана
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
в мене є нове цпг у зборі, та я нехочу поки іздити якпоранений ослик.
а без разницы, старое с кучей налипшего куда не надо люминя вы поставите или новое - придется обкатывать.

Напамятай, чим алюміній відтирається ві цпг
если хочется странного - можно попробовать залить в горшок крепкий раствор щелочи (ессно обезжирив предварительно), люминьку скушает, сталь не тронет (если ессно потом хорошо вымыть, вытереть и высушить не дожидаясь коррозии).

ессно - не на мотоцикле, снять горшок, закрыть одну сторону, и с другой - лить...
Змінено: 25.08.2019 р., NiTr0
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р. відповів для tsinik  
answerview
Не такій вже і рупь став моленьким, а тему відкривати - це краще ніж зайти на моток, повтичити в пости хрін знає якоі давності, поматюкатись що на те що всі казли і лодирі та вийти з сайту. В усякому випадку нормальна інфа а не флуд із задраним носом  ( з понтом я ВСЕ знаю) комусь може бути корисною. Бо чесно кажучи сам в пошукивику забьєш питання, а там або або про що я писав вище.
сер Винсент де Пуух http://vkontakte.ru/photo25247189135678352
(vini)
= скутерклуб Мустанг =
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р. відповів для vinipuhpuh  
answerview
ну, если ты - д"артаньян,  а все остальные - пустомели - то и флаг в руки. с компрессией 4 атмосферы - это дохлое дитя. его не восстановить. и ни какие ревитализанты тебе не помогут
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
2
like
2
good
bad
shockingly
25.08.2019 р. відповів для tsinik  
answerview
Якщо не хочеш або невмієш читати пости, не читай дану інфу, флудити нєфіг. Хто дартаньян і з якою компресією дирч труп розберусь і без тебе
А голова людині дана не для того щоб жрать та поносить, а щоб думати. От я і роздумую, а всіх оточуючих не гівню, якщо тобі так здалось...ну що ж. Такщо небудемо засирати тему.
сер Винсент де Пуух http://vkontakte.ru/photo25247189135678352
(vini)
= скутерклуб Мустанг =
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р.
answerview
с компрессией 4 атмосферы - это дохлое дитя. его не восстановить
ну если там кольца убитые - замена их конечно может и поднять компрессию, но не сильно, и все равно надо будет сотен 5 минимум обкатку делать, а то и добрую тысячу-другую... а скидать все в кучу как есть, дать газу побольше и удивляться чего ж это его еще больше зацарапало - это надо додуматься, да :)
like
good
bad
shockingly
25.08.2019 р. відповів для vinipuhpuh  
answerview
не обижайся. я же не со зла. просто, ты пытаешься реанимировать явный трупик, толку с которого не будет. да,  можно перевтулить шатун, сменить палец, подкинуть новую ЦПГ. но, уж раз все равно мотор колоть, то стоит ли овчинка выделки? не проще ли сменить колено в сборе с поршневой? а без обкатки-прикатки - вообще не вариант. и речь ни о каком тягании прицепа.
ты просто угробишь новую поршневую
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
26.08.2019 р. відповів для vinipuhpuh  
answerview
Напамятай, чим алюміній відтирається ві цпг

Когда то я занимался картингом и тепловые прихваты были обычным дело на недообкатанном моторе.
Размазанный по цилиндру алюминий смывали азотной кислотою, но не помню концентрированной или нет. есть разница. Надо химиков спросить. Она не трогала чугун, но съедала алюминий. 

Если мы растачивали окна или вобще работали с абразивом в ЦПГ то потом варили цилиндр (или поршень) в воде со стиральным порошком. Потом сразу маслом смазывали чугун. так погиб мой первый институтский чертеж на ватмане, который я чертил рядом...

Я думаю что всё что у тебя повреждено надо отправлять в мусор.
С цилиндром возиться только лишь если он не подран кольцами, а лишь размазан алюминием. 
Змінено: 26.08.2019 р., Gustav
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин