MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 10:50
44
+13 °С
Вітер: 1 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Установка автомобильного сигнала на мопед

Переглядів: 36902
12.10.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
есть у кого каие-то идеи как без перегрузки электросети подключить автомобильный гудок ?
Змінено: 06.07.2009 р., ed13hell
like
good
bad
shockingly
12.04.2015 р. відповів для Ruslarn150  
answerview
 Я больше все таки вожу авто, (достаточно большое) и сигнал у меня отличный, и в то же время некоторые как бы "не слышат".

по-поводу голов и не поспоришь, знакомый водит форт транзит и дио 50сс, как он говорит "на форде бог, на дио лох", а ведь кто более уязвимый на дороге? И если поменять клаксоны местами - ситуация не изменится... Не правильно как-то все у нас  02_sad


тогда лучше сразу к движку прикручивать генератор на 10 киловат чтоб обеспечивать ликтричеством всех потребителей и педали от лисапеда чтоб вперед катить 01_smile

лучше всего компрессорная дудка, пока едешь - нагнетается 10 атмосфер, а когда надо - дудим во всю))

https://www.youtube.com/watch?v=Oe_81lIJaQ4

https://www.youtube.com/watch?v=LKCsUffjTwo

03_biggrin
☭ = 卐 = Z
Змінено: 12.04.2015 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р.
answerview
Як підключити через реле до штатної проводки?(щоб не тягти з акума)?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для User  
answerview
Толя, а матапет выдержит такой тюненх????  бо там на той фигне написано, что это СПОРТИВНЫЙ евро сигнал.  это приблизительно 80 км/ч плюс и минимум 20 лошадок в плюсе. 05_shok05_shok15_badgrin
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
як мопед не витримає то я його на їжак - той і лампу 75 Вт тягне.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для User  
answerview
Включи через реле от акб,на мопеде работает и ниче не садит.
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для veterok2607  
answerview
у мене там вже 4 клеми на акумі висить - болта не вистачить03_biggrin
МАє ж бути схема щоб поставити замість рідного на ту ж проводку.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для User  
answerview
там же на первом фото написано что этот гудок для моделей с  ABS...

Я такую хрень в штатную проводку включил. Бо дофига чести на него реле ставить. Разве шо если аккумулятор подсевший и двигатель не запущен то не гудит. Но если тебе очень надо с реле, то покажи какое реле у тебя есть и я тебе расскажу как это сделать.
Змінено: 13.03.2021 р., Gustav
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для Gustav  
answerview
Реле думаю таке взяти(чи хрен його знає), і де на сигналі + і -. бо там цифра 3 і значок схожий на масу? Кажуть без реле кнопка згорить06_question

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 13.03.2021 р., User
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р.
answerview
Кажуть без реле кнопка згорить
с таким реле, может и матапет сгореть15_badgrin15_badgrin15_badgrin
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р.
answerview
Кажуть без реле кнопка згорить

 Ота нація шо зробила це реле каже своєю собацькою мовою  "Говорят что кур доят"

Треба подивитися на номінал струму що написан десь на тому файному клаксоні, а потім глянути на який струм та кнопка. Якщо кнопка на більший або на такий же струм, то можна і так встановлювати

Подивитись скільки коштує та кнопка, та може купити ведро їх та міняти як сгорить. Бо це якись цирк дурнуватий - ой, кнопка згорить, ой жеж божеж ти мій кнопка моя люба, перекурочу увесь дринчік але не дам тобі сгоріти...
А як люба тебе та кнопка більш ніж партія Слуга уроду, то підключи 86 та 85 туди де був включений попередник-бібіка, на 87 плюс живлення де знайдеш, краще з запобіжника, 88 на клаксона та інший вихід отой евро-спорт горлапанкі на массу.
Змінено: 13.03.2021 р., Gustav
2
like
1
good
1
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
ну от ніхрена ж ти в бібікаклках не понімаєш - а лізеш04_blush
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для User  
answerview
та куда мне........     Густав пишет намного быстрее03_biggrin, я как раз писал как подключать.  как подключишь, не забудь хорошо руки с мылом вымыть, после той релюшки15_badgrin,  и установка этого реле, сводит к нулю, мощность и скорость, добавляемую этим СПОРТИВНЫМ чудо сигналом. прибавки не будет, матапет нипавалит11_blum08_lol08_lol
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для Gustav  
answerview
Знайшов, воно?

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
де тут + а де -?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для User  
answerview
я думаю без разницы
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р.
answerview
Треба подивитися на номінал струму що написан десь на тому файному клаксоні, а потім глянути на який струм та кнопка. Якщо кнопка на більший або на такий же струм, то можна і так встановлювати
Та це я розумію, але сили струму ніде не написано, а поставив колись лампу без реле на їжак 75 Вт - то вся проводка від руля до рами разом з перемикачем згоріла, ще й куртка туди ж пішла бо гасив03_biggrin А реле те 30 грн коштує.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
сумніваюся, китайці щось же недарма написали06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для User  
answerview
де тут + а де -?

тут можна лише гадати, бо це таемниця секти Георга Ома та Кирхгофа. Якщо так підключити то дує назовні аж платечка у дівчисьок заворачує на голову, а якщо підключити не так, то тягне в себе...і не повертає повітря...і в решті решт може все повітря у нутрь затягнути і нема чим буде дихати... уявляєш? Тому я коли підключаю то завжди спочатку подихаю побільше...і ще ніколи не помилився.

тикай як хочеш. Виводи промарковані для того щоб якщо ти встановлюєш не один файний клаксон, а два, чи бороньбоже три - то ти маєш їх включити однаково. А як один, то, як казав лінгвіст-Коля - пixyй
Змінено: 13.03.2021 р., Gustav
4
like
good
4
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для User  
answerview
а і про ту секретну схему включення що ти, скоріш за все, викрав у агентів МОССАДу.
Це секретна зброя і вона тебе вразила, а ти і не помітив.

Ти бажав розвантажити  кнопку яка в тебе стоїть с заводу? Запобігти того що сгорить проводка від високого струму? заощадити собі куртку?
І щож ти робиш? 
Так само струм файної бібікі по цієї схемі, буде протікати через ту ж саму кнопку по тому ж самому проводку (червоному), все як було раніше, але ти ще й маєш купити у недохромосомних релюху.
У чому сенс?
Я ж напісав тобі як зробити.
Плюс на бібіку має бути поданий з якогось гарантовано потужнього вузла (тобто на 87 контакт реле а воно вже його передасть на бібіку). Наприклад великий запобіжник, або взагалі аккумулятор.
Цей плюс не буде тоді проходити через кнопку. І через червоний він також не піде. 
І куртка буде ціла до наступного іжачка.
А ти МОССАДу довірився...Ти ще в РашаТудей запитай...
Змінено: 13.03.2021 р., Gustav
1
like
1
good
bad
shockingly
13.03.2021 р. відповів для Gustav  
answerview
Тепер дійшло03_biggrin
 Візьму + від дрота до прикурювача, запобіжник там вже стоїть і дріт 2,5.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 13.03.2021 р., User
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті