MOTO.com.ua
events
0
События
Погода: Киев
28.03, 20:17
44
+13 °С
Ветер: 6 м./с., Южн
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарь
Регистрация Вход
?
Войти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Искать

Вибір квадроцикла

Просмотров: 7022
17.10.2020 г.
answerview
ніфіга ви на них не їздили а тільки на ютубі дивилися, а радити лізете.
Толя, б****, акстись03_biggrin15_badgrin15_badgrin   та откуда, я вообще квадрик вживую ниразу не видел. не говоря о том, чтоб на нем еще и ездить или что то знать о нем03_biggrin03_biggrin
1
like
good
1
bad
shockingly
17.10.2020 г.
answerview
Да нет тут владельцев квадриков. Смотри сам, ищи в интренете отчеты.Вот, например. Но Лонсин - лучше, надежнее, говорят.
http://geon-club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=83&t=5410
ну да, хозяев нет, но есть те. кто этим хозяевам лечит квадрики.   03_biggrin   Геон-  ну, да конечно,  самая самая самая самая самая надежная техника15_badgrin15_badgrin15_badgrin неубиенная!!!!!!!    ( на этом ** диком облезлом кошка**05_shok который по ссылке,    еще и ручка газовая мотоциклетного типа.  это просто звиздец на квадрике, 08_lol08_lol15_badgrin)     разрешите удалиться, ....... ищите, да обрящете......... 
like
good
bad
shockingly
17.10.2020 г.
answerview
ну да, хозяев нет, но есть те. кто этим хозяевам лечит квадрики. 
О, так посоветуй человеку, раз есть опыт!
Большинство то тут только что где то краем уха слышали...
like
good
bad
shockingly
17.10.2020 г. ответил для olegsuzuki  
answerview
ти поради даєш як Директор місця на зустріч вибирає: і те хренове, і те хренове, а те взагалі в Полтавській області, треба їхати в Лозову - але там теж хреново15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
17.10.2020 г.
answerview
О, так посоветуй человеку, раз есть опыт!
я посоветовал.   человек имеет проблему.   надо ему попробовать как он сможет ехать.   я слышал не краем уха,  я слышал двумя ушами03_biggrin
like
good
bad
shockingly
18.10.2020 г.
answerview
ти поради даєш як Директор місця на зустріч вибирає: і те хренове, і те хренове, а те взагалі в Полтавській області, треба їхати в Лозову - але там теж хреново
Ти брехло і тріпло!
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
19.10.2020 г.
answerview
2600 4х4.. ніби скоро буде

https://sokmoto.com/quad/%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%BA%D0%BB-sokmoto-300%D1%81%D1%81-4%D1%854

https://www.youtube.com/watch?v=TMEmUEirYGg&ab_channel=%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B7%D1%8F%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%96%D1%97

Ніби схожий. 
Отредактировано: 21.10.2020 г., alk
1
like
1
good
bad
shockingly
21.10.2020 г.
answerview
Loncin LX200ATV-U (LX200AU-2), із доступного на сьогодні найкраще, що є. (запчастин в Україні поки мало, але на taobao та alliexpress по назві моделі є що завгодно).

Все інше не відомо чиє, і не відомо де брати запчастини.

Або брати вже KYMCO, CFmoto, BRP, але ціна там вже зовсім інша.
Отредактировано: 21.10.2020 г., DimaFX
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
1
like
1
good
bad
shockingly
22.10.2020 г.
answerview
Loncin LX200ATV-U (LX200AU-2), із доступного на сьогодні найкраще, що є. (запчастин в Україні поки мало, але на taobao та alliexpress по назві моделі є що завгодно).Все інше не відомо чиє, і не відомо де брати запчастини.
приторговываем или рекламируем ???????03_biggrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin
like
good
bad
shockingly
22.10.2020 г. ответил для olegsuzuki  
answerview
Не жени.
Все що брав в Фоксвелі на порядок якісніше чим в інших китайців.
Правда дозвонитися до них і купити ціла проблема - вже 3 місяці обіцяють мені вилку вислати і ніяк10_ireful2
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
22.10.2020 г.
answerview
Не жени.Все що бр
та я не гоню.  я на это все говно смотрю сто раз в день05_shok03_biggrin03_biggrin03_biggrin
like
good
bad
shockingly
22.10.2020 г. ответил для olegsuzuki  
answerview
Відвідував заводи, бачив як їх роблять.

До квадроцикла Loncin можно додати ще квадроцикли Kayo, у них непогані рами та варіаторні двигуни.

І до повного переліку додати Linhai, але там треба дивитись конкретну модель. 
1
like
1
good
bad
shockingly
24.10.2020 г.
answerview
Все чудово, але на мій погляд- потрібно визначитися: привід 4х4, чи тільки задній, розрізний мост, чи палка, цеп чи кардан, варіатор чи передачі.. Для всього є оптимальний вибір. І чекати запчастини пару місяців з таобао.  Це так-собі аргумент.
2
like
2
good
bad
shockingly
24.10.2020 г. ответил для alk  
answerview
привід задній тільки, інше не важливо, варіатор мабуть швидше ламається?
Які запи? на ньому будуть їздити може раз на місяць влітку.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
11.02.2022 г.
answerview
апну тему чтобы не заводить новую.

вопрос по электроквадроциклам: как я понял, у нас из имеющегося в продаже - 0.8-1 кВт подростковые crosser + аналоги (36-48В) и на этом все? и какая у дешевых кроссеров макс.нагрузка? по спекам от продаванов видел от 50 до 100 кг на одном и том же (визуально, мож разного года модели с разными параметрами).

подыскиваю малому на весну (летом он на море освоил, понравилось), но так чтобы можно было и мне сесть в качестве пассажира (контроллировать езду) - т.е. наличие сзади багажника либо большого сидения обязательно.

ну и как я понимаю - все что до 3 кВт - "игрушка", и ездить может как велосипед по обочине без вопросов от полиции, или я не прав?
like
good
bad
shockingly
23.05.2022 г.
answerview
апну тему. ни у кого не было в наличии таких игрушек?

и кто у нас собственно viper-ы "производит" (заказывает у китайцев под своим брендом), чтобы спеки почитать?
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте   Магазин