MOTO.com.ua
events
1
События
Погода: Киев
16.07, 08:03
34
+17 °С
Ветер: 2 м./с., С
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Форум
Искать

Світлодіоди та способи їх застосування в мототехніці

Переглядів: 637183, модератор: ed13hell
04.02.2009 г.
answerview
Показать сообщение
В даній темі пропонується розміщення матеріалів по таким напрямкам:
- Лампи головного світла;
- Лампочки підсвітки, габаритів, поворотів та інших.
- різні цікаві конструктивні рішення
як самостійні так і промислові

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Також цікаві посилання на:
- магазини де можна придбати світлодіодну продукцію;
- літературу та статті про види і характеристики світлодіодів.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
***найбільш цікаві посилання та іншу інформацію будемо заносити до шапки теми***
Статті про лампи головного світла
PRESS
PRESS
Інтернетмагазини:
1. EBAY
2. Aliexpress
3. Dealextreme
4. BerliLedBiz
5. СтройСнаб
6. Космодром
7. ПП Ворон
8.LEDBANK
9. Різні лампи
10. Цікаве
11. LEDLAMP
Шановні користувачі сайту, велике прохання  вести себе в темі чемно, поважати один одного, дотримуватись правил форуму.
Ivan --- Http://4t.dn.ua

... так мало пройдено дорог, так много сделано ошибок ...
Отредактировано: 24 июня, 09:54, ed13hell
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
bad
shockingly
14.05.2017 г. ответил для NiTr0  
answerview
проверьте на всякий случай температуру - если сгорит в дороге, будет печально...
У меня радиатор лампы торчит снаружи, за перегрев не переживаю. По началу хотел брать такую, на 16-и филипсах :  https://www.olx.ua/obyavlenie/led-lampy-g7-philips-luxeon-zes-h1-h4-h7-h11-IDrv3tM.html#96e83dec7a;promoted   -  тут точно есть 20 w, и работают у людей в закрытой фаре (автомобильной) и нормально. К стати, на ютубе есть обзор обоих этих ламп : https://www.youtube.com/watch?v=p1SCzz9cV8s        https://www.youtube.com/watch?v=Fow1KcRLBXw  На втором ролике, лампа как у меня, названия могут отличаться. А настройка там присутствует, с боку болтик под шестигранник, --- отпускаешь и проворачиваешь для регулировки птички.
ник - "СТАРЫЙ"
Отредактировано: 14.05.2017 г., ALE22890913
1
like
1
bad
shockingly
14.05.2017 г. ответил для ed13hell  
answerview
Якщо не важко дайте посилання (ссылку) на саму лампочку як у Вас і яка в неї ціна?
Год боролся с жабой, но поездив в дождь- ночью, -- понял, что дешевле отдать 500 грв. за лампу, чем за переднее колесо + лечение, или не дай бог дтп     Теперь все время тянет покататься ночью    Лампа с 16-ю филипсами чуток дороже, за пару ламп (комплект) = 1250 --- 2200 грв. но она я думаю чуток мощнее, хотя и этой хватает с головой https://topsmart.com.ua/avtolampy-led-g7-mini-komplekt-h4-h7/ попадаются комплекты по 900 грв., одну можно найти за 450.
ник - "СТАРЫЙ"
Отредактировано: 15.05.2017 г., ALE22890913
1
like
1
bad
shockingly
04.07.2017 г. ответил для NiTr0  
answerview
Приобрел через Али Экспресс две LED  12v/20w/2000LM*2. Пробовал на родном отражателе - то что надо.
 Ток потребления 2А. По весне вмонтирую.
  Р.С. - с вентилятором охлаждения.

угу я себе тоже взял такую, может там и не 2000 Лм, но более 1000 явно, светит куда ярче 100Вт обычной лампы накаливания (проверяли в гараже без рефлектора).

осталось теперь найти прямоугольную фару с нормальным рефлектором под H4...

Нашел таки рефлектор, который подошел в мою фару. Немного ржавый снизу, но на работу не влияет (рабочая только верхняя половина). Поставил лампу - светит ярко, на дороге пока не проверял.

Световой поток от лампы дикий, прикрывал изолентой (на расстоянии несколько мм) чтобы посмотреть какая секция работает - изолента начинала дымить. Полиэилен тоже плавится.

Из минусов: почему-то на ближнем свете иногда свистит и яркость падает. На дальнем все ок. На холостых - дальний иногда немного моргает (яркость меняется).
like
bad
shockingly
06.07.2017 г. ответил для NiTr0  
answerview
я недавно тоже перешёл на светодиоды(лампочки походу без вольфрама китаёзы делать начали,в поворотах сгорают за неделю),повороты на сверхярких оранжевых(1вт 3шт)в зад и (1вт 2шт) перед, смастерил на алюминиевой пластине.стоп-габарит поставил заводскую лампу,а вот с передней фарой пришлось повозиться(купил б/у фару от 6ки,болгарскую,у неё немного рифление не такое как на российских,оказалась она под галогенку(а надо было под H4 цоколь) пришлось винтиками на 2 поделать ушки в которые пружинка заходит,вышло в общем не плохо(питание 8-18В,что для дельты идеально)
like
bad
shockingly
02 апреля, 10:55
answerview
В августе установил лампу на 20 Вт. Доволен. Даже очень.
like
bad
shockingly
ed13hell модератор темы
09 апреля, 18:23
answerview
NiTr0, DimYY, Wicker
Дуже радий за Вас, що не зважаючи на існуючі норми та стандарти особисто Вам той китайський колгосп подобається! 
А хто небудь з Вас окрім "красоти" випробував ці приколи на стенді для налаштування фар, перевірив чи правильний промінь при дальньому/ближньому, чи не засліплює зустрічних, чи допустимий світловий потік і т.д.? Навряд чи.... 
Дуже велике прохання: після нічного випробування на трасі поділитись враженнями та результатами нічної їзди, бажано з фото/відео доказами... і як буде можливість, результати їзди в туманних сутінках.....
А ще дуже хотілось би дізнатись про таке: скільки нічних факів, а може і звіздюлєй, Ви отримали від зустрічних водіїв, звісно якщо подібна інфа  з вашого боку не буде засекречена 
Языком лижуть, а МОВОЮ розмовляють!
Крим - це Україна! роSSія напала на Україну, окупувала територію та веде проти України війну! Герої не вмирають! СЛАВА НАЦІЇ!!!
Отредактировано: 09 апреля, 22:23, ed13hell
1
like
1
bad
shockingly
10 апреля, 21:30 ответил для ed13hell  
answerview
Добрый вечер! красоты в этом нет никакой!! на такой шаг вынудила пойти суровая реальность,на 2 катушечном генераторе на х.х. свет практически не работает в стоке(бесит когда останавливаешься на зебре пропустить пешеходов),при питании от акб,на на скорости до 40км/ч(4 тыс об по брехометру) происходит быстрый разряд акб так как не хватает напряжения генератора(стоковая 33вт лампа), по поводу китайской лед лампы:в газа она не светит,так как имеет только режим габарит(3вт) и ближний свет(10 вт) за относительно не большие деньги (320гр 2 шт на Али Экспрэсс) результат отличный!!  переделывать генератор на 6 катушечный и переделывать проводку вышло бы дороже!!(и лампочки часто бракованные попадаются)!!  
    по поводу стандартов и гостов и стендов,ВЫ ночью давно ездили?? или в Ваших краях не ездят  ...... с колхозоксеноном на машинах??(особенно страдают этим ГАЗЕЛИ),тем вообще пофиг всё,главное что б светило поярче и дальше,и сроду такой мудак не переключится,хоть уморгайся ему!!!
    моё личное мнение,что на дорогих иномарках светодиодный свет это всего лишь модные *понты*так как мощи энергосистемы в машинах хватает с избытком, и лишний способ слупить$(придётся менять всю фару, если лед сгорит), а для малокубатурной техники со слабым генератором(дельты и пр.) как раз отличная вещь,если не злоупотреблять(всё хорошо в разумных пределах) и в конце концов,это всё таки технический прогресс и лампы накаливания рано или поздно исчезнут вовсе!!!
like
bad
shockingly
10 апреля, 21:32 ответил для Wicker  
answerview
греется сильно??драйвер в цоколе лампы находится?? 20вт должна греться и куллер для охлаждения нужен!
like
bad
shockingly
10 апреля, 22:36
answerview
А хто небудь з Вас окрім "красоти" випробував ці приколи на стенді для налаштування фар, перевірив чи правильний промінь при дальньому/ближньому, чи не засліплює зустрічних, чи допустимий світловий потік і т.д.?
давайте заодно проверим с китайской родной фарой с пластиковым рефлектором (который не параболический, а многоугольник)? ну из тех, что на дельтах ставят с завода? какой там луч при дальнем/ближнем, как "не слепит"?

а заодно - покажите мне на китайце мотофару с правильной "галочкой" на ближнем. со скосом в сторону обочины, да.

ну и про световой поток - светит таки хуже, чем intruder'овские фары. так что тут 2 варианта: либо - поток меньше допустимого, либо - на интрудере неправильные фары стоят с завода. какой вариант вам кажется более вероятным?

ну и да, по темноте ездил по городу. вполне нормально. правда перебдел, слишком уж низко фару наклонил - но вполне комфортно было.

https://www.youtube.com/watch?v=3MHga8F1kHM - попалось видео от двух таких ламп в фаре. свет вполне нормальный как для дешевых ледок.
Отредактировано: 10 апреля, 22:37, NiTr0
like
bad
shockingly
ed13hell модератор темы
10 апреля, 22:42 ответил для DimYY  
answerview
 Та ладно, не треба так сильно згущати фарби і писати так багато буков заради самозаспокоєння.
Взагалі то стокова лампа на дельті не 33, а 35/35 Вт. Але в неї від лампочки тільки назва - "лампочка".
На моєму дирчику в генераторі 2 катушки, одна силова, друга на живлення CDI. Єдине допрацювання генератора це від'єднана від масси силової катушки, для нормальної роботи саморобного Регулятора напруги (зараз такий як на фото), і ніякого дискомфорту з галогенкою в 35 Вт, АКБ 7 А/год.
Так, часто попадаються браковані лампочки, але повторюю, в них від лампочок тільки назва. Хто заважає купити не китай-колгоспну а справжню мото лампочку, адже на кетай LED-колгосп грошей не жалко, а на справжню галогенку жаба дозволу не дає?
-----------------------------
Щодо гостів та стандартів: мені глибоко по.... хто, як і з яким дебільним світлом їздить вночі (хоча ні, інколи із задоволенням набив би рило, що інколи знайомі і роблять горе-світунам), зате я на 100% впевнений, що на моєму ТЗ з цим моментом повний порядок, я нікому не спричиню незручності на дорозі і по-великому рахунку до нього (мого ТЗ) не буде претензій у ДПСників, адже часи бардаку на дорогах хоч і повільно але всеж-таки проходять.
-----------------------------
Ну а на рахунок LED світла в дорогих іномарках Ви взагалі несете якусь нісенітницю, особливо як Ви пишете >>это всего лишь модные *понты*так как мощи энергосистемы в машинах хватает с избытком, и лишний способ слупить$(придётся менять всю фару, если лед сгорит)<<
По-перше там лампочки не по 100 грн відро, які Ви купуєте на "алі" та і оптична система "трошки інша" ніж у Вас на дельті...
По-друге, на ті лампочки виробник дає гарантію на напрацювання в годинах десь від 100000 (сто тисяч), скільки це років порахуєте самі (при чому це безперервної роботи, а по факту цей термін можно збільшувати в 3-5 разів), ну і відповідно безкоштовна заміна якщо раптом вийде з ладу...
----------------------------
Прогрес кажете?
Так то воно так, прогрес, але не за допомогою кулі з лайна!
----------------------------
ВКОТРЕ ПОВТОРЮСЬ:
Хлопці.
Після проведених безлічі експериментів з оптикою років 5 тому зробив висновок, що досить гарне світло в штатній оптиці мопеда забезпечує нормальна галогенка від відомого виробника, повторюю НОРМАЛЬНА!
Наприклад:
- NARVA PX43t HS1 (H4) 12V 35/35W
- OSRAM HS1 12V 35/35W Bilux Original
- Philips HS1 12V 35/35W PX43t VISION MOTO PH
- Philips HS1 35/35W 12V PX43t ExtraDuty SP
- FLOSSER 323543 12V 35/35W
Як правило вони випускаються в цоколі HS1 який по розмірам та призначенню контактів повністю відповідають Н4. Єдине, що можливо інколи треба зробити, це розмістити лампочку так, щоб її спіраль була в фокусі, зате з ними Ви позбавите себе "кайфу ворожіння" по збільшенню потужності генератора, адже на більшості Альфа/Дельтаподібних штатний генератор лампочку 55/60 Вт не "тягне". 
Так, на сьогодняшній день ціни на такі лампочки не дуже лояльні, але всі знають, що за якісь необхідно платити.
На моєму дирчику їздить FLOSSER 35/35 (купляв ще за 60 грн) і коли я їду потемки, повністю нею задоволений.
---------------------------------------------
А щодо світлодіодних лампочок головного світла.....
не ведіться на красиві рекламні картинки на китайських сайтах, адже вам ніхто ніколи не скаже правди, яка насправді лампочка ставилась у фару для фотосесії......
Прочитайте уважно останні повідомлення тов. ALE22890913 в темі "Світлодіоди та способи їх застосування в мототехніці" http://www.moto.com.ua/forum/topic-231223/page-69/#1682333
він там усе чітко виклав.
Крим - це Україна! роSSія напала на Україну, окупувала територію та веде проти України війну! Герої не вмирають! СЛАВА НАЦІЇ!!!
Отредактировано: 10 апреля, 22:50, ed13hell
like
bad
shockingly
11 апреля, 07:57
answerview
Дуже радий за Вас, що не зважаючи на існуючі норми та стандарти особисто Вам той китайський колгосп подобається!
Эд, ну ты же знаешь, что колхозить я страшно не люблю. По этой причине я снял ксенон, ибо световой пучок безобразный до крику. Но постоянно рисковать влететь в очередную яму при слепой фаре - надоело, надо было что-то решать.
 Эта лампа мне обошлась в 10 долларов, светит так, что теперь про свою тусклую стоковую лампу и вспоминать не хочу. Световой пучок неплохой формы, хуже, чем на стоковой, но в разы лучше, чем на ксеноне. Издалека фара яркая, но не слепит.
 По поводу безопасности. Есть два момента. Я вчера поздно вечером ездил через весь город к другу. Так вот, с этой лампой хоть ехать можно, ямы все видны. Второй приятный момент, это то, что можно наказать колхозника дальним, ибо стоковой лампадкой это делать бесполезно.
греется сильно??драйвер в цоколе лампы находится?? 20вт должна греться и куллер для охлаждения нужен!
Да я бы не сказал, стоковая лампа сильнее грелась. Драйвер в цоколе и внутри радиатора находится. Куллер в лампе уже имеется.
like
bad
shockingly
ed13hell модератор темы
11 апреля, 10:40 ответил для Wicker  
answerview
Сань, ну може ти і правий, дай бог шоб так і було. Просто я з великою недовірою відношусь до дешевого китайпрому, бо на те є ряд причин та деякий негативний досвід.
Кинь в мене посиланням на лампочку, таку як в тебе,подивлюсь що воно за звір, почитаю відгуки...
like
bad
shockingly
ed13hell модератор темы
11 апреля, 11:58 ответил для NiTr0  
answerview
Жодної конкретної відповіді на питання, зате купа маячні (кац. бреда) та питання на питання...
Отак за-звичай і буває, коли нема нормальних аргументів, з цифрами та фактами - починається словарний понос вперемішку із самозаспокійливими фразочками типу, "якщо це подобається мені, значить так і повинно бути", а авто-мото інженери ідіоти інічого не тямлять в даному питанні, а норми і стандарти взагалі придумали іншопланетяни....
Якщо чесно, то вашу нісенітницю навіть читати гидко.
Отредактировано: 11 апреля, 12:04, ed13hell
like
bad
shockingly
11 апреля, 17:48 ответил для ed13hell  
answerview
по аргументам - я же уже ответил:

1. световой поток гораздо ниже чем у штатной оптики suzuki intruder (тот всю улицу засвечивает хорошо на дальнем, да и на ближнем неплохо), но лучше чем у галогенок (специально ставил 55Вт галогенку, дома игрался перед установкой)
2. световой луч лучше чем у штатной фары delta (особенно - двухламповой типа такой https://prom.ua/p436934015-fara-sbore-moped.html ), которая светит вообще во все стороны
3. пример светового луча (не на моем мото) от двух таких ламп - есть на видео. свой - может на выходных выберусь в гараж, сфотаю.
4. ночью ездил, никто не моргал дальним и тем более не пытался побить. но фару нагнул слишком уж сильно вниз.

ну а про "великих авто-мотоинженеров" в контексте китайских мотоциклов и фар от них же - смешно.
like
bad
shockingly
11 апреля, 19:52
answerview
Кинь в мене посиланням на лампочку, таку як в тебе,подивлюсь що воно за звір, почитаю відгуки...
Ссылка вот: https://ru.aliexpress.com/item/2016-New-LED-20W-2-2000LM-2-Hi-Lo-Beam-DC12V-6500K-BA20D-Plug-Led-Motorcycle/32711806267.html

Я не говорю, что это супер-мегапупер, но всё же лучше, чем стоковая, и не такая сварка во все стороны, как безлинзовый ксенон.
 Будет время - сфоткаю ночью, надеюсь мобильник передаст ньюансы...
Фото, что на сайте показывают как светит ближний и дальний свет - похожи на реальность. Ближний имеет явную верхнюю границу, дальний - прожектор от тепловоза.
Отредактировано: 11 апреля, 19:55, Wicker
like
bad
shockingly
11 апреля, 21:47
answerview
дальний - прожектор от тепловоза
дальний таки не очень. т.к. работает только верхняя половина фары. но - всяко лучше родного, да.
like
bad
shockingly
12 апреля, 20:03 ответил для ed13hell  
answerview
100 000 это как то скромно,можно было ещё нолик дописать!! я думаю Вы и сами сомневаетесь в что эти лампы столько проживут!!
like
bad
shockingly
21 июня, 11:06
answerview
Які світлодіодні лампи купити в повороти(рідні 10Вт) і стоп-сигнал?

В панель приладів купив типу такі по 15 грн

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
bad
shockingly
21 июня, 11:49
answerview
у меня  поворотах с круглыми COB пластинами, не очень ярко. наверное лучше сразу LED поворотники брать.

на стоп/габарит - взял "кукурузку" на олх что ли, вроде норм.

однодиодные - у меня как-то доверия не вызывают (думается, там диод с перегрузкой работает, чтобы побольше выжать с него). я бы советовал запасные возить. т.к. дохнут внезапно (я брал с обычным диодом, не SMD, только "вогнутой" линзой - сдохли очень быстро).
like
bad
shockingly
21 июня, 11:53 ответил для NiTr0  
answerview
Ти думаєш шо я що-небудь поняв?
Ти мене носом тикни що купити бо є плоскі а є які виступають чи буде воно видно
Хоча я подивився: гпрні лампочки по 100-150 грн, а готові повороти по 200 з копійками, мабуть візьму повороти.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
bad
shockingly
motoshop_ua
mototehnika
© 2001-2018, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте   Почта@moto