MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 15:29
44
+10 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Rexter 250 i Viper Cruiser 250 - обслуживание, ремонт, эксплуатация

Переглядів: 243948
25.02.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Всім привіт! Вчора (24.02.09) став я володарем Rexter 250. Оскільки мій рідний брат вже рік має viper cruiser 250, то порівнявши дані, майже однакові скутери, можна зробити висновок, що модель Rexter 250 краща:
1. колеса 12" і профіль резини вищий, на мою думку для України це плюс
2. передній гальмівний диск прямий, на вайпері він згинається, а потім кріпиться до колеса
3. прохід для охолодження варіатора іде до повітряного фільтра, там де він і має кріпитись
4. бак і розширювальний бачок спереді
5. відповідно до пункту 4 багажнік набагато більший ніж у viper cruiser 250
6. файка свічки залізна.
7. навіть лобове шкло товстіше!
8. Інструкція до 250-кі.
9. кришка для заливу тосолу, кріпиться на ланцюжку! 01_smile
До мінусів можна віднести негарну вихлопну трубу і кришку варіатора.
Взагалі складається враження що це вайпер підробка!
Але, зрештою, більш вагомі висновки можна буде робити під час експлуатації оскільки я ще на ньому ні кілометра не проїхав, але друг також має такого рекстера, поки що задоволений.
Надалі хочу в даній темі проводити порівняння Rexter 250 i Viper Cruiser 250 і взагалі обговорювати ці скутери.
Змінено: 25.12.2009 р., MopeDDriveR
like
good
bad
shockingly
1••45678910••24
23.06.2009 р. відповів для anom1  
answerview
NGK 7 и 6 нашел только на Ямахе... Семерка даже была в наличии, а шестерку привезли на следующий день. Поспрашивай там, если нужны такие
like
good
bad
shockingly
23.06.2009 р. відповів для dss_troy  
answerview
Я незнаю чим ліпша буде 7 чи 6 бо DENSO х24 десь в районі 7.5 03_biggrin . Скут заводиться добре, колір свічки нормальний, їде добре, незнаю чим 6 може бути краща  06_question Може ти знаєш? Бо мені займатись пошуком і платити ше 50грн. при нормальній свічці нехочеться. Думаю шо займусь цим хібашо при досягнені 10 000км., і то якщо настрій буде, бо мені в нашу Ямаху не хочеться ходити, а як небуде настрою то поставлю Денсо 01_smile
like
good
bad
shockingly
23.06.2009 р. відповів для anom1  
answerview
Вообще, по мануалу, ставится не больше семерки... Шестерка - стандарт, семерка - для быстрой езды...
А Денсо реально дорогие... Тоже интересовался, сказали гривен 60... NGK брал по 36 грн
like
good
bad
shockingly
23.06.2009 р. відповів для dss_troy  
answerview
я знаю шо помануалу не більше 7, але шо буде якщо використовувати 8 ніхто, напевно, незнає. Думаю нічого страшного 01_smile
По мануалу компресія 15+-2 кг/см2. І всі в мене кидають матами коли я такі речі говорю. Хоча по замірам вона таки ~15.
в нас Denso 38грн. і то в дорогому магазині.
Змінено: 23.06.2009 р., anom1
like
good
bad
shockingly
25.06.2009 р. відповів для anom1  
answerview
...ребята, я честно гворя, даже не заглядывал в свечку, уже 5000 откатал на родной китайской, пока вроде всё в порядке, и за водится нормально и едет без проблем...
на всякий случай вожу с обой запасную "Chempion", ежели , что пригодится...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
26.06.2009 р. відповів для kost274  
answerview
а яку ж таку "Чемпіон" ти возиш? Там свічка хитра. не в кожному мото магазині зустрінеш. А якщо ти купляв її по принципу "дайте мені будь-ласка свічку на китайський скутер 250сс", то боюсь вона тобі мало чим допоможе, вразі чого. Ти провір. В мене був випадок в магазині, продавець запевняє - та там стандартна свічка. Я йому зробив зауваження якщо не знаєш то краще мовчи, розумніше будеш виглядати.
[url=http://nomer.avtobeginner.ru]http://nomer.avtobeginner.ru/uamoto/BC394940AA.png
like
good
bad
shockingly
26.06.2009 р.
answerview
Имею китайскую копию ямажи Маджести, под названием LUCKY 250. Аппарат нравится, откатал пока 1000 работает нормально, но видно что сборка ногами, ожидаю чего первое отвалится пока только одометр перестал работать (ну и фиг с ним).
у кого такое есть?
like
good
bad
shockingly
30.06.2009 р. відповів для tyxanton  
answerview
...я честно говоря ещё родную не выкручивал, не было необходимости, а Chempion - стандартная свеча для мотороллера. Я даже не подозревал, что там может быть что-то другое.
...на днях выкручу свечу, посмотрю, потом скажу какая...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
01.07.2009 р. відповів для kost274  
answerview
...сегодня выкрутил свечу...и действительно, не такая как в 150-ке, стоит DR8EA - китайская, порекомендовали поставить NGK, но настоящих нет, только под заказ(цена - 80 -100 грн), а китайская под***ка на MGK - стоит 24 грн, только какой смысл менять шило на мыло...пока тепло буду кататься на родной, а ближе к осени поищу нормальную свечу...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
01.07.2009 р. відповів для nnsvin  
answerview
Имею китайскую копию ямажи Маджести, под названием LUCKY 250. Аппарат нравится, откатал пока 1000 работает нормально, но видно что сборка ногами, ожидаю чего первое отвалится пока только одометр перестал работать (ну и фиг с ним).
у кого такое есть?

...вообщето сообщение не по теме. Здесь обсуждаются аналогичные аппараты - Rexter 250 i Viper Cruiser 250, а для  LUCKY 250 - открой другую тему и найди соратников по подобной технике...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
03.07.2009 р.
answerview
Я свой Rexter покупал весной 2008 года. Пробег на сегодня 1200 км. Из проблем: сразу потек сальник охлаждающей жидкости. Долго разбирался с устройством оного, но всетаки блаополучно заказал и поменял на новый. Потом в поездке лопнул бензиновый шланг, который идет от поплавковой камеры вниз и крепится возле помпы. Без вытек на раскаленный двигатель, да еще и в дороге. Короче чудом не загорелся. В итоге я поменял все бензошланги на отечественные в тряпочной оплетке. Еще писк переднего тормоза задалбывает. Резина шумная и не на сто % хорошо держит дорогу. Датчик бензина не поймешь: заправил полный бак - показывает полный, проехал 80 км уже на красной риске, причем в баке еще полно бензина. Глушитель не нравится, может в будущем заменить на что то красивое, как на фотке
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
03.07.2009 р. відповів для voronv  
answerview
З тобою погоджуюсь - резина дуже шумить. Глушник - дійсно поганий, в мене з верху вже весь ржавий, і десь на ~5000км прогорів всередині, тепер звук вихлопу не такий тихий. Про все решта ти розказуєш як про інший скут 06_question , в мене таких проблем нема, датчик бензину - нормальний, тормоза ше ніразу не скріпіли. Доречі, як взнати шо потік сальник охолоджувальної рідини, є якісь зовнішні ознаки?
like
good
bad
shockingly
03.07.2009 р. відповів для anom1  
answerview
Доречі, як взнати шо потік сальник охолоджувальної рідини, є якісь зовнішні ознаки?

На помпе, снизу, есть дырочка. Если из нее капает тосол - накрылся сальник охлаждения... если масло - сальник картера...
like
good
bad
shockingly
05.07.2009 р. відповів для voronv  
answerview
На счёт резины - согласен, шумит. Я поначалу даже побаивался этого шума, когда обороты набирает, начинает так гудеть, что я высаживался, а сейчас привык и не обращаю внимания, передний тормоз начал попискивать после 5000, но сильно не беспокоит, а вот на счёт глушителя, посоветуйте какой можно купить и с чего подходит, а то мой уже начал посвистывать, звук неприятный, все время думаю, что это движок...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
05.07.2009 р. відповів для kost274  
answerview
З моїм глушником, виявилось, все добре. Просто паранітове кольцо злізло зі свого місця, і коліно на місці стику почало пропускати вихлопні гази, ну і відповідно звук, зарас поставив все на місце, і звук став, як за часів молодості 01_smile
like
good
bad
shockingly
05.07.2009 р. відповів для anom1  
answerview
...сегодня сниму глушитель, посмотрю, что с ним...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
05.07.2009 р. відповів для kost274  
answerview
Для початку, підклади руку під стик, тільки не притуляй до коліна 01_smile , і, якщо коліно погано прикріплене,  відчуєш биття вихлопних газів по руці.
Змінено: 05.07.2009 р., anom1
like
good
bad
shockingly
06.07.2009 р. відповів для anom1  
answerview
...вчера снял глушитель, оказалось, что прогорела прокладка на входе от патрубка, а когда просмотрел глушак, оказалось, что он поржавел со внутренней стороны...
почистил, обработал антикором, покрасил силиконовой термостойкой эмалью, подправил затяжной хомут, почистил вход положил астбестовый уплотнитель на термостойкий герметик, прикрутил на место глушак и затянул до предела хомут и, как ты говоришь, работает как в молодости 03_biggrin
Короче говоря, эта техника требует постоянного и тщательного ухода, потому, что если прохлопаешь ушами, то что нибудь обязательно или проржавеет или отпадёт в самый ответственный момент... 01_smile
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
12.07.2009 р. відповів для anom1  
answerview
в мене один колєга запитав де можна придбати 12" колесо до рекстора, хоче поставити на круізер, може є інфа скільке коштує колесо?
like
good
bad
shockingly
13.07.2009 р. відповів для caporal  
answerview
На Укравтозапчастині заднє 12" колесо коштує 450 грн.
like
good
bad
shockingly
1••45678910••24
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин