MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 14:41
44
+10 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Львівський скутер клуб

Переглядів: 85110
04.06.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
У Львові Скутерклюб існує вже кілька років http://www.lsc.org.ua
Ровер з мотором - то сила, що штовхає до неймовірних пригод.
Змінено: 04.06.2009 р., Poizon
like
good
bad
shockingly
17.01.2011 р. відповів для Sarge24  
answerview
Плохо,что заглох. Львов достаточно большой город,скутеристов поболее,чем у нас,так сказать,на перефирии. В городе есть пару человек с которыми катаемся и общаемся. Хотя,как по мне,ездить удобнее группой из 3х,максимум 5и человек.
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
Мы в последнее время ездим своей компанией),иногда нас собирается больше чем в клубе))).В основном в нашей компании 5-10 человек.Бываем и в Стрыю на колбасках))).Есть конечно и  исключения,это когда на встречу приезжет мопедок так 30..Но моного кто уже пересел на мото,кубатрурные скуты...да и ситуация с регой....Посмотрим,что будет по весне..
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р. відповів для Sarge24  
answerview
А форум так...заглох повністю..майже як і клуб....Хоча може ще хтось збирається десь посидіти..давно вже нікого не бачив)))

Ну форум дійсно дихає на ладан 04_blush  Ну а посидіти зараз ясно шо ніхто не збирається - зима все ж таки 01_smile  Але ті шо збиралися раніше і кудись там їздили, думаю і надалі будуть збиратися, просто багато з них ( і я в тому числі) поміняли скутери на мотики 04_blush  тому фактично ніби й скутеристами не вважаються, хоча це в принципі нічого не міняє 07_dirol
like
good
bad
shockingly
18.01.2011 р. відповів для Sarge24  
answerview
Мы Бываем и в Стрыю на колбасках))).
Где именно бываете,куда ездите? Могли бы как то встретиться,познакомиться.
like
good
bad
shockingly
27.05.2011 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
01_smile
[URL=http://line4auto.ru/nomer/]http://line4auto.ru/nomer/nomuaold_11_%C8%C3%CE%D0%DC.png
like
good
bad
shockingly
28.05.2011 р. відповів для linors  
answerview
????? Что значит сей пост?
like
good
bad
shockingly
28.05.2011 р.
answerview
оо.2й пост за 4 месяца ) мы (запад) жжем))((
like
good
bad
shockingly
20.07.2011 р.
answerview
Всім привіт, хотів би долучитися до Вашого клубу і приймати участь у зустрічах. Не закидайте цю гілку форуму... Це дуже класно. Так що приймайте новачка.) 04_blush
like
good
bad
shockingly
20.07.2011 р. відповів для Advokat  
answerview
Ця гілка вже дуже давно закинута,так само як і сайт lsc.org.ua. Майже ніхто не приїздить на зустрічі.А так кожної неділі(суботи) біля входу в Парк Культури, за фонтанами площадка є,там і  збираються з 11 до 13 десь.Але я там цього року ще не був))))
like
good
bad
shockingly
20.07.2011 р. відповів для Sarge24  
answerview
Ок давайте цих вихідних. Я буду точно. Це ж цікаво, коли є клуб по певним інтересам, та й і знайомства нові. Можливо і відновимо зустрічі?.......
like
good
bad
shockingly
20.07.2011 р.
answerview
Я бываю иногда по воскресеньем. Обычно если народ приезжает то не в 11.00 а ближе к 13.00. Приезжают не только на скутерах но и на мотах малокубатурных.
Можно созваниваться предварительно, встречаться в субботу, а в воскресенье сутра уже куда-то чухать (пока жара не подступилась). Не дальняк, а так в пределах до 50 км.
Как всегда учитываем погоду, если по прогнозу дождь весь день, то ехать смысла не вижу.
Мой телефон в профиле.
Сайт Львовского скутер клуба и вправду заглох, так что проще общаться на Мотокоме.
Слава Украине! Героям Слава!
Да хранит Бог всех, кто сегодня в пути!
like
good
bad
shockingly
20.07.2011 р. відповів для gafka8888  
answerview
Ну, нас тут с тобой человека 3 с клуба)))Остальных не слышал и не видел уже давным давно..Надо будет какнть подьехать..На эти выхи не смогу,еду (планирую) в Шацк 45_smoke
like
good
bad
shockingly
20.07.2011 р. відповів для Sarge24  
answerview
Ну, нас тут с тобой человека 3 с клуба)))Остальных не слышал и не видел уже давным давно..Надо будет какнть подьехать..На эти выхи не смогу,еду (планирую) в Шацк 45_smoke
Думаю про Мотоком знают больше людей чем про LSC. Телефон твой записал, удобно что лайф. Подъезжай по возможности, ждем!
Хорошо отдохнуть на озерах!!!   44_beach
Слава Украине! Героям Слава!
Да хранит Бог всех, кто сегодня в пути!
like
good
bad
shockingly
20.07.2011 р. відповів для gafka8888  
answerview
Бум надеяться..погодка как то не расплогает,судя по прогнозам...Но все равно спасибо 20_drinks
like
good
bad
shockingly
21.07.2011 р.
answerview
Так как, на когда собираемся и в какой день?
like
good
bad
shockingly
21.08.2011 р. відповів для Sarge24  
answerview
))))ггг
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
27.08.2011 р.
answerview
Сегодня будет слет тут ttp://img.moto.kiev.ua/thumbcache/_lvivcity/forumfullimg~lvivcity~1313740970619~1313741132683.jpg
[URL=http://line4auto.ru/nomer/]http://line4auto.ru/nomer/nomuaold_11_%C8%C3%CE%D0%DC.png
like
good
bad
shockingly
15.12.2011 р. відповів для linors  
answerview
хотів наднях покататися.......але получив пневмонію....катаючись на машині..... 15_badgrin
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
16.12.2011 р.
answerview
опа ...  05_shok  ще такий клуб існує, я думав що він давно тільки в історії в неіснуючому журналі СКУТЕР
Mотоклуб "ПРОМЕТЕЙ"/ MSC-RC Кам'янське, HONDA SilverWing UKRAINE
http://s002.radikal.ru/i200/1201/cf/bbf4a49b4015.jpg
like
good
bad
shockingly
17.12.2011 р. відповів для moldovadnepr  
answerview
та відносно)всі покупляли вже кубатуру.....і збираються компаніями......памятаю приїхав перші рази то до 30 чоловік на зїзд приїжало
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин