MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 13:20
28
+15 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Viper Cruiser 150cc - обслуговування, ремонт, експлуатація

Переглядів: 233706
17.06.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Хочу розказати про свій cruiser 150cc!
Супер!На що ви розраховували?КИТАЙ!Вкупив його і відразу без зупинки їхав додому 55км-відстань велика як на необкатаного моторолера,але їхав 35 км/год.Обкатку проходив нормально,але інколи давав перла!Це буде 3 сезон,а на спідометрі вього 3700км-поламалося кріплення на колесі тросика спідометра!Замовив 3  місяці назад.2 рази міняв ремінь варіатора,переднього і заднього варіатора!Передній був нормальний,але міняв заднього і вирішив що поміняю двоє!Я думаю що зараз десь тисяч 8км.Розбив вітрове скло-попав в аварію,тодіж крижку варіатора:-)Свічу тільки чистив а так супер.Акамулятор ще не міняв!Просто заряджав.Їхав 115-сам,двох 110.Взагалі то я лихачу і всі мені говорять що поражаються-Китаєць таке видержує.Задня резина лиса-треба помінять!Машинкі які заходять в "лягушку",відповідають за стоп-зжарилися,ніяк не можу зробити!Поміняв задні колодки-стер майже до дирок!Чавлю з нього все що можу,коли небудь навіть жалко і мені стає!Останні два рази пропустив заміну масла і фільтрів,але їздить!Багажнік треба укрепить!А так ляля!!!!Ще забув сказати: падав багато раз,але царапин майже не видно!В мене сірий. 03_biggrin
Змінено: 11.02.2011 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
1••28293031323334••37
19.05.2012 р. відповів для Tbilliskiy5  
answerview
есть сайт скутерок или бегемото там есть пластик на нашу моделлллллль
01_smile
Дорога-Наша Душа
Скорость-наша стихия
Мото-наша жизнь
like
good
bad
shockingly
20.05.2012 р.
answerview
у меня такая проблема: колесо болтается так что и суппорт разбило и глушак оторвало от крепления, походу вал на котором колесо кривой или там втулка разбита.... у меня мопед 5 дней... еще ничего не разбирал... но опыт кручения гаек есть... дайте дельный совет.
мопед это святое...
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для Levha  
answerview
Вот вариант моего рабочего масляного охлаждения на круизере, прошел на нем 3 тыс км , все работает нормально, температура упала на 30 градусов , двигатель перегреть не возможно во всяко случае масло, так что вы не правы.http://www.youtube.com/watch?v=_WGigDYJDsY&context=C412734eADvjVQa1PpcFMTp5OBBxPOrxsy1NxF8bEEWsgDVE61t-8=
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для URIY  
answerview
Ето понятно но как он себя будет вести когда нада проехать в день порядка 300 км и как у тебя включается вентилятор? Я так понял что он у тебя там стоит
Дорога-Наша Душа
Скорость-наша стихия
Мото-наша жизнь
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для lesh2010  
answerview
Вентиляторы включаются кнопкой на руле температуру контролирую по термометру но вентиляторы ничего практически не дают -5 градусов максимум, хватает встречного потока
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для URIY  
answerview
Я понл спс !А с чево стоит родиатор?
Дорога-Наша Душа
Скорость-наша стихия
Мото-наша жизнь
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для lesh2010  
answerview
За день проезжал по 500 км и все нормально,расход топлива тот же.
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для lesh2010  
answerview
Печка копейки укороченная на 7 см
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для URIY  
answerview
ну молодец  тут слов нету дай бог чтобы все работало и дальше !
Дорога-Наша Душа
Скорость-наша стихия
Мото-наша жизнь
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для lesh2010  
answerview
на видео что я выкинул манометр показывает давление масла, после подключения радиатора и  авто фильтра давление не изменилось
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для URIY  
answerview
на манометре очень плохо видно сонце забивает
Дорога-Наша Душа
Скорость-наша стихия
Мото-наша жизнь
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для lesh2010  
answerview
на прогретом до 50 гр двигателе при 7000 об. давление должно быть 2 атмосферы
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для URIY  
answerview
Ну молочина !Главное чтобы работало и не подвадило !С меня +1 за мастерство хотя многие бы сказали что ето ерунда!
Дорога-Наша Душа
Скорость-наша стихия
Мото-наша жизнь
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для lesh2010  
answerview
если интересно зайди на ветку масляное охлаждение 139 ФМБ и другие там война была по моему принципу охлаждения, обсирали с разных сторон но в итоге все получилось
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для URIY  
answerview
ну а я тебе о чем и говарю !Главное что у тебя вышло и работает а ввсе остальное то ерунда
Дорога-Наша Душа
Скорость-наша стихия
Мото-наша жизнь
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для motogad  
answerview
у тебя явный перелив топлива, посмотри запорную иглу поплавковой камеры, может быть большой уровень за счет пропуска топлива иглой
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р.
answerview
Кто сталкивался с течью масла из передних амортизаторов, подтяжка сальников ничего не дает,шлифовка перьев тоже,кто знает подскажите.
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для URIY  
answerview
Разбирать нада и менять сальники у меня было текло оевое перо пришлось менять все и масло и сальники
Дорога-Наша Душа
Скорость-наша стихия
Мото-наша жизнь
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для lesh2010  
answerview
А сальники с чего подходят
like
good
bad
shockingly
22.05.2012 р. відповів для URIY  
answerview
я ставил такие как там стоят вот размер 33*46*10,5  !А вот тема по нашым мото http://www.moto.com.ua/forum/topic-928191/  
может что то еще найдеш интереснова
Дорога-Наша Душа
Скорость-наша стихия
Мото-наша жизнь
like
good
bad
shockingly
1••28293031323334••37
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин