MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 02:50
31
+5 °С
Вітер: 3 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

139QMB: вопросы, консультации, опыт эксплуатации и ремонта

Переглядів: 386040
27.07.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
С вашего позволения, изменю название и первый пост темы. Как-никак, 139QMB и его многочисленные клоны - на большинстве 4-тактных "китайцев" (если не на поголовно всех...)
Давайте тут и поговорим, соберем до кучи всё, что знаем и с чем сталкивались.
Вот краткие циферки -
139QMB
1 цилиндр , 4-х тактный, воздушно-принудительное охлаждение , автоматическая  интегральная трансмиссия
Рабочий объем см. куб. :
49.55 (dцилиндра=39 мм)    
63.07 (dцилиндра=44 мм)
71.96 (dцилиндра=47 мм)  
84.73 (dцилиндра=51 мм)
Рабочий ход поршня, мм: 41.5
Макс. Мощность  для dцилиндра=39 мм (КВт/об. в мин.): 2.3/7500
Макс. Кутящий момент для dцилиндра=39 мм  (Нм/об. в мин ): 3.2/6000
Частота холостого хода (об. в мин):    1600±100


И специально приложил картинку, честно украденную на сайте любителей китайских 4-тактников: она как-то очень уж наглядно показывает, что и действительно в этот картер можно запросто вставить нечто большее, нежели цилиндр с диаметром 39 мм. Я прекрасно помню, как выглядит картер "Запорожца" и как туда входят гильзы цилиндров: ни фига туда больший диаметр не войдет, а тут - с запасом сделано; так что разговоры о том, что 139-й "не рассчитан" на объемы более 72сс - это только разговоры.
Да и вообще, разобрав собственноручно этот мотор, могу однозначно сказать: не знаю, как он там сделан, но то что он великолепно задуман - это даже не обсуждается. Хороший мотор; как собственно всё, что придумано "Хондой".
Доброго пути и свободного междурядья!
Змінено: 08.03.2011 р., KERK
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
16.06.2016 р. відповів для 6barakuda  
answerview
8.5 грамм многовато , для 10 колеса лучше 6,5 - 7 грамм
- в мене 6,5 було на 50сс
Я читав шо на час обкатки треба навмисно ставити важчі грузики шоб не розкручувати движок.

Доречі, по поводу карбюратора - читав в мануалах, та і Матвєєв з ПітСтопа казав, шо карб налаштовується по звуку, в результаті в мене замість 1,5-2-х оборотів винт якості відкручений на 6 оборотів!
З повагою
like
good
bad
shockingly
16.06.2016 р. відповів для makey_s  
answerview
8.5 грамм многовато , для 10 колеса лучше 6,5 - 7 грамм
.
Доречі, по поводу карбюратора - читав в мануалах, та і Матвєєв з ПітСтопа казав, шо карб налаштовується по звуку, в результаті в мене замість 1,5-2-х оборотів винт якості відкручений на 6 оборотів!
никогда не считал эти обороты , карб настаивается для нормальной работы , важен результат а не способ , лично у меня слух не такой как у Матвеева , я ловлю горку , потом подстраиваю по роботе , дело практики
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
21.06.2016 р. відповів для 6barakuda  
answerview
8.5 грамм многовато , для 10 колеса лучше 6,5 - 7 грамм
.
Доречі, по поводу карбюратора - читав в мануалах, та і Матвєєв з ПітСтопа казав, шо карб налаштовується по звуку, в результаті в мене замість 1,5-2-х оборотів винт якості відкручений на 6 оборотів!
никогда не считал эти обороты , карб настаивается для нормальной работы , важен результат а не способ , лично у меня слух не такой как у Матвеева , я ловлю горку , потом подстраиваю по роботе , дело практики

Дивно. Мож я чого не знаю - винт якості, власне як і система холостого ходу працює лише на холостих оборотах. При відкриванні дроселя повітряний клапан перекриває цю систему. Власне тут це описується http://pitstopsaki.com/remont/karburator-remont-nastroika/
З повагою
like
good
bad
shockingly
21.06.2016 р. відповів для makey_s  
answerview

Дивно. Мож я чого не знаю - винт якості, власне як і система холостого ходу працює лише на холостих оборотах. При відкриванні дроселя повітряний клапан перекриває цю систему. Власне тут це описується http://pitstopsaki.com/remont/karburator-remont-nastroika/
все три системы взаимосвязаны , не работает одна не работает и другая , допустим не работает электро клапан - мотор будет жрать топливо , не настроен хх - при сбросе газа будет глохнуть или не сбрасывать газ или стрелять , изменив высоту иглы уедут и настройки хх , и тд
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 21.06.2016 р., 6barakuda
like
good
bad
shockingly
21.06.2016 р. відповів для 6barakuda  
answerview
все три системы взаимосвязаны , не работает одна не работает и другая
раз був випадок, я не знаю яким макаром, але загубив винт якості.... Думаю - та шо таке, падла холості не держе, глохне.... Прийшлось ручкою газу на світлофорах весь час крутити, але на роботу двигуна на оборотах ЦЕ НІЯК НЕ ВПЛИНУЛО, принаймі я не відчув
З повагою
like
good
bad
shockingly
21.06.2016 р. відповів для makey_s  
answerview
все три системы взаимосвязаны , не работает одна не работает и другая
раз був випадок, я не знаю яким макаром, але загубив винт якості.... Думаю - та шо таке, падла холості не держе, глохне.... Прийшлось ручкою газу на світлофорах весь час крутити, але на роботу двигуна на оборотах ЦЕ НІЯК НЕ ВПЛИНУЛО, принаймі я не відчув
та я и не такое видел , у нас один чел выкинул электро клапан и заглушил дырку пятаком , говорит - так тянет лучше  03_biggrin
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
28.06.2016 р.
answerview
Сьогодні міняв сальнік.
О
Що можна сказати. Це не пиздець. Це повний пиздець. Старе масло як смола, прийшлось не одну літра бенза потрапить щоб компресором видуть і висить тот осадок що залишився на дні після зливу масла. Хочу сказати що марно думають що відкрутивши масляну пробка все масло злили- там залишається ще близько 50 грам самої тяжко муті, яку окрімяк зняттям кришки нічим не вимиєш. Це раз. Два. Поміняв праву сторону місце під салник- 16,4 мм, в рідного колінвалу 16,5 мм, салник на 16,4 мм. Видимих причин немає негерметичності платника немає, але через нього пісок з повітря засмакувало в картер, попадали на циліндр, через що наявні риски як на циліндр, так і на юбці поршня. Головка засмага коричневим нальотом, зі сторони погоня агар такий що ХАДОвська хімія для карба його не бере, власне як і нагар на поршню- і це при пробігу 300 км!!! Ланцюг приводу ГРМ трохи розтягнувся, через це мітка грм і магніту стали більше співпадати
Ось така то [мат], малята...
З повагою
like
good
bad
shockingly
29.06.2016 р.
answerview
Прошу не судить строго за сказаний мат, просто накипіло...
Після заміни сальника движок робе рівномірно, вже немає провалів на рівномірному ходу, але, я так зрозумів, пісочок все ж дав своє на циліндр та кільця - немає  тієї різвості шо була від установки ЦПГ, хоча можливо тому ще вина опущена голка карбюратора.
Прийдеться мені обкатку робити заново, бо замки кілець змістились, замок верхнього маслосйомного стало чомусь навпроти верхнього компресійного, хоча отводив я його на 90 градусів. Цеп ГРМ трішки розтягнувся, і натяжник зафіксувався на 3 пазу, через шо мітки колінвалу та ГРМ трохи приблизились до ідеального стану, але все одно не вистачає обороту на чверть зуба зірки ГРМ
З повагою
like
good
bad
shockingly
01.07.2016 р.
answerview
Вчора з"явився посторонній (а мож і НЕ посторонній) шум (басистий) з глушака. Проявляється він після відкручування ручки газу, і чим більше відкручуєш, тим гучніший бас. Коли оберти двигуна перестають підніматись, бас пропадає. Движок на обкатці 80сс. Бідна/богата суміш?
З повагою
like
good
bad
shockingly
06.07.2016 р.
answerview
Дякую всім за щиру допомогу
проблема виявилась в від"єднанні патрубка повітряного фільтра від карбюратора по незрозумілим причинам...
З повагою
like
good
bad
shockingly
19.07.2016 р.
answerview
поставив я собі перед вакуумним капаном після бензобаку Жигулівський фільтр, і дивлюсь - пару капель води в ньому, вирішив його зняти, а замість нього поставити маленький фільтр, шо в мене стояв перед самим карбюратором. Вобщем зняв я той фільтр, злив з ного бенз, дивлюсь - а на фільтруючому елементі таке як соплі чи холодець, вобщем якась не понятна жижа
На натсупний день їду на роботу зранку, коли відчуваю, як на невеликій швидкості починає скут дьоргать. Зупинився - движок заглох. Ледь завів - робив лише на ручці газу. Вечором з роботи не доїхав - заглх движок конкретно. Диркав - диркав - нічого не помогло. Розібрав на місці карб, а вному і під іглою, і в головному жиклері були забиті оті соплі шо були в фільтрі. Жиклер ХХ був забитий інородним тілом, шо ледь вдалось його пробити.  Короче так сяк прочистив, зібрав, заводить - не-а!. Покотив його додому, благо не далеко котить.
Вдома розібрав карб - знов ті соплі. Промив гарненько, почистив канали сумішшю для чистки свічок і карбюраторів (їдка зараза, знімає навіть фарбу), пробув гарненько компресором кожен канальчик, зібрав. Поставив новий Жигульовський фільтр з отстойніком. Поставив старий електроклапан з попереднього карба, бо на рідному не відчувались зміни в роботі по мірі його нагріву. Вобщем зібрав, завів, прогрів, давай регулювати ХХ винтом якості - закрутив до упору - а движок не глохне! Ніде підсосу немає, все затянуто, а движок на мінімальних оборотах робе. Пдрегулював, поїхав прокотнуться. І тут на тобі - знов холостих немає!!! Знов знімаю карб, і знов жиклер ХХ забитий!!! Почистив карб, задно зняв і прочистив вакуумний клапан.
Але мене досі непокоїть питаня - звідки в фільтрі могли взятись ті соплі, яку не бере балончик для чистки карбюратора???
Весь цей час заливав спіртовий бенз, куплений по низькій ціні на АЗС Авіас, і розфасований мною в 2,5 л. бутилки з під пива
З повагою
like
good
bad
shockingly
19.07.2016 р. відповів для makey_s  
answerview
ти сам відповів на своє запитання  -якість палива. спиртовий бензин дуже тягне вологу і з часом стає тіми самими шмарклями. промий бак та зміни паливо на нове
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
19.07.2016 р. відповів для tsinik  
answerview
ти сам відповів на своє запитання  -якість палива. спиртовий бензин дуже тягне вологу і з часом стає тіми самими шмарклями. промий бак та зміни паливо на нове

Согласен полностью: "спиртовой" бензин (а это добавки метоэтилена производимые с семян рапса - на 15% составляющая топлива) - подходит только для ДВС класса экологии ЕВРО 4 и 5 (только для двигателей рассчитанных для такого вида топлива). Не заливайте в бак то, что не одобрено заводом-изготовителем, повезло что не "прихватило"...
http://khersonci.com.ua/images/NEWS/06.2014/190614_04.jpg
like
good
bad
shockingly
20.07.2016 р. відповів для tsinik  
answerview
промий бак та зміни паливо на нове
))) а куди дівати ще 60 літрів цієї спіртяки???))))
З повагою
like
good
bad
shockingly
20.07.2016 р. відповів для makey_s  
answerview
ну ты и затарился... как вариант - добавлять в небольших пропорциях. треть к новому топливу, не более. сопли останутся на бутылке и на дне. я столько не беру про запас. двадцать литров, макс, у меня уходило на неделю, на две мопедки
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
20.07.2016 р. відповів для makey_s  
answerview
Обязательное добавление АЦЕТОНА. 5% для Вашего" компота" будет достаточно.Ещё-бы БЕНЗОЛА пару % и будет ОГОНЬ.
За шланги и внутренности карбюратора ответственности не несу. 03_biggrin
"Надо стараться все делать хорошо: плохо оно само получится."

Андрей Миронов
like
good
bad
shockingly
27.08.2016 р.
answerview
Шо це з впускним клапаном?
після регулювання на 0,05 мм проїхав близько 500 км
На момент зняття кришки зазор був х.з. скільки, але не менше 2-х мм
Головка нова з клапанами, купувалась для установки ЦПГ на 80сс, так як у рідній на 50сс були вже широкі фаски на клапанах
З повагою
Змінено: 27.08.2016 р., makey_s
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
27.08.2016 р. відповів для makey_s  
answerview
Шо це з впускним клапаном?
після регулювання на 0,05 мм проїхав близько 500 км
На момент зняття кришки зазор був х.з. скільки, але не менше 2-х мм
Головка нова з клапанами, купувалась для установки ЦПГ на 80сс, так як у рідній на 50сс були вже широкі фаски на клапанах
на вид похоже что его расклепало , хотя такое не видел ни разу , клапан твердый , его расклепать постараться нужно
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
27.08.2016 р. відповів для makey_s  
answerview
Клапан "СЫРОЙ". Меняй и выпускной(от греха по-дальше).Скорее всего ещё и в направляющей прихватывал.
"Надо стараться все делать хорошо: плохо оно само получится."

Андрей Миронов
Змінено: 27.08.2016 р., Limon
like
good
bad
shockingly
09.09.2016 р.
answerview
Дякую за відповідь.
З"явився в мене комплект клапанів.
Зняв головку, і тут на тобі - не можна втопити тарілку шоб розсухарити клапан, прийшлось трубкою з молотком по ній бити. Давай виймати сухарі - не виймається через наклеп на клапані. З горем пополам сухарі вийняв, а далі... - клапан до того розклепало, шо наклеп в діаметрі вийшов більший ніж отвір в тарілці, тому з клапана ніяк не злазив, і струпцини немає шоб зтиснути 2 пружини, і якось намагатись цей наклеп згризти або відрізати... Тому відклав я цю головку до кращих часів, тим більше шо залишилась рідна голова.
І тут в мене питання. Є рідні від цієї башки клапана, які мають тонший стержень біля шляпки клапана і тоншу саму шляпку, і є нові клапана з однаковим діаметром по всьому стержню і товстішу шляпу клапана. Нові клапана чомусь трішки люфтять в направляючих, а рідні випускний чуть люфтить, але менше ніж нові, а впускний стає взагалі без люфту. Тобто є свої плюси в старих клапанах, шо стають в направляючі нормально, і більше пропускатимуть через себе суміші і гази через зменшенні діаметри стержня і товщину клапана, а є і мінуси, шо фаска, як на мене, великовата. То які з них краще було б поставити????
Доречі, на відносно новій башкі (близько 700 км пробігу) фаски в ширину виявились майже такими, як і на старій
З повагою
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин