MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 11:01
44
+8 °С
Вітер: 1 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Акумулятор - чи можно його тимчасово повернути до життя?

Переглядів: 10611
13.08.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Вот і мому акумулятору прийшов капець. Як їхав на море ,в мене повністю сів акумулятор так як мот брав не новий акумулятор з самого початку вимахувався тримав максимум три доби потім сідав , зато  робив. Як і попередні рази я його зарядив і лишив в гаражі . Місяць потому я вернувся ставлю його на мот , а він повністю сівший поставив його на зарядку в мене автомобільна , тому заражаю через навантаження лампочку 12 вольтову постояв 4 години ефекту нуль світло світить , а генератор не робит тільки реле щолкає . Тестером перевірив напруга 11 вольт . Знайомив порадив долити дистильованої води якшо рівень електроліту опустився я його повернув з акума максимум витекло грам 20 . Підкажуть як можна його до життя вернути ато зараз купляти новий акумулятор не особо хочеться


Ось він хто шо порадите ?
like
good
bad
shockingly
11.01.2016 р. відповів для User  
answerview
Мixaлич, було б хуже якби чверть лишилась, а так то долий дicтiляту i заряди...думаю.
like
good
bad
shockingly
11.01.2016 р. відповів для PVP  
answerview
Мы не знаем ни степени зарядки ни плотности электролита ни температуры при какой она мерялась. Исходя из этого думать и гадать что доливать не имеет смысла.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
15.01.2016 р.
answerview
А кто пользовался присадкой "Редуктант-14"? Каковы результаты. Когда-то при СССР я пользовался какой-то присадкой вроде ИРЕАН (точно не помню) и аккумулятор копейки прожил 7 лет.  Может помогла присадка , а может так совпало. Может и эта что-то даст? А как с гелевыми аккумуляторами?
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин