MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 15:39
28
+15 °С
Вітер: 1 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Электронное опережение зажигания. Мысли, проекты, решения.

Переглядів: 915128, модератор: ed13hell
04.11.2007 р.
answerview
Показати повідомлення
Начинаем обсуждение способов решить проблему управления Углом Опережения Зажигания (УОЗ).
Ушествие Второе. Окончательное.
Змінено: 05.11.2007 р., VadimCrimea
like
good
bad
shockingly
21.04.2017 р. відповів для Grom  
answerview
вибач я не розумію, що значить
Мной предложенный коммут меняет угол по принципу классики

це якийся підстроєчний резистор чи шось тіпа = рухає усю криву? чи якусь частинку?

мої комутатори звичайні дешеві китайські - зчитувать там нічого
я думаю можна запрограмувати мікроконтролер в режим реєстрації, відхтовхуючись від імпульса з датчика записать в таблицю момент запуску іскри на свічку... хз, треба пробувать
або спаять окрему платку - чужими руками у мене НАОПОЛЕОНОВСЬКІ плани 01_smile


Подстроечным резистором устанавливаешь нужный угол,на счет кривой не знаю,стробоскопом не смотрел.Мои требования выполняет.
Змінено: 21.04.2017 р., alikxom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
21.04.2017 р. відповів для alikxom  
answerview
ок = дякую, зрозумів

можна спробувать на заведеному покрутить = якщо оберти зміняться = значить криву
якщо не зміняться... то може на тих обертах не критично, а може лише початкові/малі оберти коригує

велика синя штука - то мабуть теж якийся процесор? бо я не шарю
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
21.04.2017 р. відповів для Grom  
answerview
ок = дякую, зрозумів

можна спробувать на заведеному покрутить = якщо оберти зміняться = значить криву
якщо не зміняться... то може на тих обертах не критично, а може лише початкові/малі оберти коригує

велика синя штука - то мабуть теж якийся процесор? бо я не шарю


Синяя штучка-конденсатор.На заведенном,на холостом ходу, при подстройке резистором угла зажигания -четко слышны изменения в работе двигателя,даже можно на слух понять - раннее или позднее зажигание,диапазон регулировки большой,может и есть аналоговое авто-смищения угла в зависимости от оборотов,но у меня не проявляется любопытство исследовать то что и так отлично работает. 20_drinks
like
good
bad
shockingly
21.04.2017 р. відповів для Grom  
answerview
велика синя штука - то мабуть теж якийся процесор? бо я не шарю


там нема кривої, крива обраховується процесором в залежності від обертів... а там просто оті 20 град, ти можеш опустити пряму чи підняти, тобто зробити 19 чи 12 чи 25... імхо.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
21.04.2017 р.
answerview
ОБЧЕМ:
тримав у руках початок своєєїїї системи запалення + попробували катушки
юзаєм "АТтіні13"


я розумію, що для спеців = нічого особливого
але для мене це магія!
на колінці припаять якісь проводки + прописать цикл і прошить процесор... запустить
перегріть транзистор. обпікти пальці
іскра дуже потужна, якщо підключить один вихід на свічку, а інший на масу = буде просто шикардос
я такої іскри у себе на ТАВРІЇ не бачив, не те, що на мотику

обчем процес пійшов, мозок плавиться від незвичної інформації. але діло буде, бо вже 3 розумні голови грузять мене словами типу резистор, тирістор. транзістор. семістор, оптрон і купою інших, які навіть не запам'ятав
будем бороть тупість індуктивного датчика і бороться з наводками. бо котушка бешено ШУМИТЬ
Крим - це Україна!
Змінено: 22.04.2017 р., Grom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
22.04.2017 р.
answerview
Такой кто катал?http://okivi.ru/watch?v=LyywQXA1wL4
http://okivi.ru/watch?v=XdS4aBZwNa4
Змінено: 22.04.2017 р., alikxom
like
good
bad
shockingly
22.04.2017 р.
answerview
питання до читачів та адмінів = мені і далі спамить в цю тему чи варто писать в новій/іншій?

=======
сьогодні пробували знять показники роботи СДІ...
обчем - підготувались слабо, тому не все вийшло = на заведеному двигунові опити не пішли

зате я дізнався, що у мене пригорів стартер, крутить всього 4,* герЦ = десь близько 250 об/хв (хана йому)
кіком я крутнув 17 герЦ = 1020 об/хв

індуктивний датчик шмалить красіві імпульси і т.д. я навіть сфотав як співвідносяться імпульси з датчика і керуючий сигнал на котушку - збережемо інтригу 01_smile

ще шляхом складних маніпуляцій я дізнався звідки взялись 38 градусів випередження на Хондо-клонах 01_smile
Крим - це Україна!
1
like
1
good
bad
shockingly
08.05.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
о!

я вчора доїхав додому на мікропроцесорному запаленні 01_smile
валить шо дурний, хоча на малих обертах став слабшим. на високих обертах менші вібрації

поки шо програма має 4 рядка:
100 отримать сигнал з датчика
200 видать сигнал на катушку 2мс
300 харе давать сигнали
400 повторить від початку

тобто зараз запалення як на моєму СДІ = без жодних кривих і т.д. (друга фотка зверху сигнал датчика, знизу видача на котушку зі стокового СДІ)

дуже гріється котушка - сьогодні поміняли провід. ніби краще. завтра прикручу її до передьої труби рами - хай обдувається

жодна з наших спроб ввести затримку не дала змоги навіть завестись...

третя фотка - творчий процес у прогресує
Крим - це Україна!
Змінено: 08.05.2017 р., Grom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
08.05.2017 р. відповів для Grom  
answerview

я вчора доїхав додому на мікропроцесорному запаленні 01_smile
валить шо дурний, хоча на малих обертах став слабшим. на високих обертах менші вібрації

а повинен стати мочнішим, особливо у діапазоні 2500-6000 (якраз при розгоні), а далі все як на стоковому комутаторі, в принципі...
п.с. катушку я свою не перевіряв на рахунок перегріву, але не зрозуміло чого їй грітися, по суті вона отримує те саме, просто із трохи більшою затримкою (в залежності від обертів)...  06_question
п.п.с. я на новому комутаторі прокатав вже більше 300км і запакував його в корпус, перевірка закінчена. Правда в бардачку лежить завжди рідний комут, бо саморобне то є саморобне )))
☭ = 卐 = Z
Змінено: 12.05.2017 р., ed13hell
like
good
bad
shockingly
09.05.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
не
все значно гірше
у мене нема СДІ більше... і катушку рідну я сьогодні спалив... (дай дураку пошукать куда б тахометр підімкнуть...)

у мене процесор обробляє сигнал з індуктивного датчика
жигульовський комутатор видає імпульси
Дніпровська катушка (двовиходна) подає іисоковольтний на свічку

вся ця трахомудія жере току 3-5 амперів і конфліктує з ксеноном в фарі...

1. в обчем на малих обертах = це тіпа рвать резину розганяючись з ХХ
зараз стало слабше. бо після донастройки карбюратора я почав рвать з місця з прогрьобами (без всяких накручувань обертів + кидать щепу = тронувся + накрутив газюлю... в деяких ситуаціях СТРЬОМНО!!!)
2. 3-6к пре шо дурний
3. вище 6к крутив лише на одному невеликому відрізочку, вібрацій меньше а по потужності ХЗ, бо я вже фактично мотора перегрів, тому не можу сказать чи гірше чи краще - у мене час від часу проскакували звуки пре/детонації (звук як здоровенний СТРЕКОЗЬОЛ злітає)
01_smile
Крим - це Україна!
1
like
1
good
bad
shockingly
09.05.2017 р. відповів для Grom  
answerview
сьогодні вияснили що:
комутатор ваз 2108 має якусь криву = тобто він шось там вираховує і формує, що саме ХЗ
(мануали кажуть, що комутатор працює від 30 до 6000 об/хв, початковий кут випередження 10, максимальний 30 = треба знімать реальну характеристику, щоб зрозуміть)

котушку підключили неправильно! тому грілась і (більше жодних питань)

по суті моя АТтіні зараз емулятор датчика Хола для комутатора - малувато буде!
продовжуєм цікаві досліди 01_smile
Крим - це Україна!
Змінено: 10.05.2017 р., Grom
like
good
bad
shockingly
10.05.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
так мабуть і буде, бо всі ці електронщики НЕНАДІЙНІ = то йому пітаніє непідходе, то наводку дають ... і він на тиждень пропадає, а тепер ще й незрозуміло нашо мені цілий чужий непідходящий комутатор, коли тре було просто платку управління силовим транзистором, з екранованим корпусом і дротами підключення - це ж просто! (так мені сказали 3 чоловіка, а паять почав лише 1...)

а я от думаю = треба все заізолювать, порозмикать оптронами і ще цих... РЦ штучок понатикать, сунуть все у алюмінійовий корпус, заземлить його і буде мені щастя

+ трианзисторного запалення: раніше я думав куди діть зайві Ватти з генератора, щоб акумулятор не викіпав і т.д. = тепер вони(вольти з амперами) самі в катушку стікають = на ХХ у мене все з акумулятора
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
18.05.2017 р.
answerview
Здравствуйте, есть хонда дио аф27 , есть ли смысл на нее ставить коммутатор с опережением зажигания, отпишитесь пожалуйста кто ставил, на 4т нужно , а на двухтактный нигде не видел.
Змінено: 18.05.2017 р., Gurrr
like
good
bad
shockingly
02.06.2017 р. відповів для Gurrr  
answerview
http://www.mopedist.ru/forum/thread1727-1.html это исходник последнего рабочего проэкта.
http://www.vexillographia.ru/russia/images2/anarchy2.gif
like
good
bad
shockingly
06.10.2017 р.
answerview
Вот нарыл еще один ФУОЗ с возможностью подправлять график на ходу с помощью переменника.Автор обещал прикрутить к нему мап сенсор(по машине знаю-чуднейшая штучка!).И графики гнуть проще.http://radiokot.ru/forum/viewtopic.php?f=43&t=118580&sid=45c37126ce546d94a2cafba9a7c672d2&start=40
http://www.vexillographia.ru/russia/images2/anarchy2.gif
like
good
bad
shockingly
06.03.2018 р.
answerview
Всем доброго дня. Пишу впервые, извините если что не так. Есть схема коммутатора с регулировкой УОЗ. Что скажете по поводу работоспособности её и возможности установки на мопед (китайский)?
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
ed13hell модератор теми
10.03.2018 р. відповів для stastry  
answerview
На мопед ставити мабуть можна, а от регулювання кута випередження я там впритул не бачу....
Вірим в Бога та Збройні Сили України!!!
like
good
bad
shockingly
11.03.2018 р. відповів для stastry  
answerview
В этой схеме нет реализации автоматической регулировки угла. Переменным резистором просто задается некий постоянный угол , который будет одинаковый во всем диапазоне оборотов.
like
good
bad
shockingly
11.03.2018 р.
answerview
Да, точно. Автоматически ничего не будет регулироваться. Нет обратной связи. А нельзя сделать регулировку по росту напряжения с датчика?
like
good
bad
shockingly
11.03.2018 р. відповів для stastry  
answerview
Вот готовое решение . Это схема DC-CDI коммутатора ТАТА. 
 
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті