MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 11:25
44
+17 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Тихая охота. Грибники все сюда!

Переглядів: 217912
Риболов видалений
05.09.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
НУ вот и пришла осень,а с нею и сезон тихой охоты наступает.
У нас прошло пару хороших дождей и вчера решил смотаться на разведку в лес
В лесу хорошо,тихо,тепло и сыро---но грибов пока нет.Нашел с десяток подосиновиков,но из них только два хороших--остальные червивые.Заехал в сосняк--глухо,грибов пока нет в наших лесах. 02_sad
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
1••16171819202122••28
28.05.2016 р.
answerview
Гриби травневі
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 28.05.2016 р., User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
kascej
28.05.2016 р. відповів для Vervet  
answerview
Це де таке надибав?

в лісі)) між Брусиловом і Бишевом

мені колись бувалий грибник показав такі види грибів: маслюки, решітки(моховики), зонтіки, підосиновики і підберезовики.
Все інше не збираю бо не знаю. (зонтіки теж не збираю бо не подобаються)


Зря, зонтик очень вкусный и полезный гриб, вот только в пищу употреблять нужно только шляпку, можно и ножки, но они слишком жесткие.Попробуй самих шляпок зонтиков НАЖАРИТЬ. БЕЗ ДРУГИХ ГРИБОВ.Вкуснятина.

в колхозе еще нету зонтиков,когда будут набрать будет без проблем,совковый народ их за мухоморов считал,так своих дегей обучил,а я в голодные годы летом на мухоморах токо и жил.с луком на солнечнм масле зажариш вкуснятина к хлебу получалась.
1
like
1
good
bad
shockingly
kascej
28.05.2016 р.
answerview
даже сейчас когда по грибы ходить не могу,а токо на мапедке катаю,2 вида грибов которые собираю.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
28.05.2016 р. відповів для kascej  
answerview
даже сейчас когда по грибы ходить не могу,а токо на мапедке катаю,2 вида грибов которые собираю.


два зонтика и куча белых-красота.
Я дня три назад был в лесу-маслят валом, правда червивых много.Но ведёрко набрал, кроме маслюков, три зонтика,ещё не раскрытых нашел и три дождевика.Сыроежек тоже полно, но я их не собираю, гриб хоть и вкусный-но очень хрупкий.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
kascej
28.05.2016 р. відповів для Vervet  
answerview
даже сейчас когда по грибы ходить не могу,а токо на мапедке катаю,2 вида грибов которые собираю.


два зонтика и куча белых-красота.
Я дня три назад был в лесу-маслят валом, правда червивых много.Но ведёрко набрал, кроме маслюков, три зонтика,ещё не раскрытых нашел и три дождевика.Сыроежек тоже полно, но я их не собираю, гриб хоть и вкусный-но очень хрупкий.

я из за зрения с другими не вожусь,а на вкус все нравятся,сегодня в лес заезжал полежать отдохнуть,но грибов еще не видел,наверно в колхозе еще рановато,еще ландыши цветут,после 10 июня может будут грибы если пройдут дожди,сейчас сухо,даже трава не растет после зимы.
like
good
bad
shockingly
22.06.2016 р.
answerview
читаешь и так хочется грибочков, а ж во рту почувствовал их вкус
Змінено: 22.06.2016 р., AndreyT
like
good
bad
shockingly
24.08.2016 р.
answerview
Выгулял вечером собачку...Домой пришли с ужином. 03_biggrin
"Надо стараться все делать хорошо: плохо оно само получится."

Андрей Миронов
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
26.08.2016 р.
answerview
Хотів прояснити для себе. Чи зрізать гриби, чи є люди викручують . Одні кажуть,що частина ніжки ,що зосталась після зрізу загнива і це погано,а треба викручувать гриб .Інші- тільки зрізать, щою не руйнувати корінці.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
26.08.2016 р. відповів для valeri  
answerview
Хотів прояснити для себе. Чи зрізать гриби, чи є люди викручують . Одні кажуть,що частина ніжки ,що зосталась після зрізу загнива і це погано,а треба викручувать гриб .Інші- тільки зрізать, щою не руйнувати корінці.

я так розумію це і є найбільшою темою суперечок грибників, на кшталт яке масло лити CG-мотори...)
особисто сам зрізаю як можна нижче до землі, бо вважаю що якшо витягувати гриб з "корінням" то в пісочку-листі-моху частіше нічого не залишається...  06_question
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
26.08.2016 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Ото ж і кажуть, що не тягнуть гриб а крутити. Тоді коли викручуєш залишаться корінці. Може це є єрунда.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
26.08.2016 р. відповів для valeri  
answerview
Ото ж і кажуть, що не тягнуть гриб а крутити. Тоді коли викручуєш залишаться корінці. Може це є єрунда.

може і так..

ось ще:
Біологи, щоб вирішити цю проблему, кажуть, що обидва способи мають право на життя, але за умови, що людина буде діяти акуратно. Не варто видирати капелюшок з коренем, розкидаючи шматочки грибниці на всі боки. Є деякі рекомендації щодо варіантів збору грибів, залежно від конкретного випадку.
- Трубчасті гриби, що мають товсту однорідну ніжку (до них відносяться підосичники, підберезники, білі), краще викручувати. Акуратно поверніть гриб навколо його центру, тоді в руках у вас виявиться ціле плодове тіло, а грибниця буде збережена. Але якщо їх росте кілька разом, і розташовуються вони все щільно, то краще зрізати, бо зберегти грибницю при викручуванні вже не вдасться.
- Пластинчасті гриби, що мають порожню ніжку, краще зрізати. Якщо зривати чи викручувати такі гриби, то ніжка легко ламається і руйнується, так як вона дуже тендітна. Можна намагатися їх викручувати, якщо для вас не обов’язково принести гриби додому цілими.
- Такі гриби як рижики, грузді і волнушки не ростуть на поверхні. Зазвичай вони втоплені в моху, а грузді взагалі люблять ховатися так, що недосвідчений грибник навіть не розпізнає характерні горбки, не знайде, що шукав. Висмикувати і викручувати ці гриби складно, тому їх рекомендується зрізати, щоб не пошкодити грибницю.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 26.08.2016 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
kascej
27.08.2016 р.
answerview
даже не знаю чем заниматься,слепому в этом году все горшки мухоморами заложены.
like
good
bad
shockingly
27.08.2016 р. відповів для kascej  
answerview
даже не знаю чем заниматься,слепому в этом году все горшки мухоморами заложены.

контактні лінзи і вперед)
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
kascej
27.08.2016 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
даже не знаю чем заниматься,слепому в этом году все горшки мухоморами заложены.

контактні лінзи і вперед)

я еще живой,а терминаторам никто не запрещает иметь вместо сердца 4 тактный пламенный мотор.
like
good
bad
shockingly
07.09.2016 р. відповів для valeri  
answerview
Ото ж і кажуть, що не тягнуть гриб а крутити. Тоді коли викручуєш залишаться корінці. Може це є єрунда.

Не ерунда: всё правильно. Никаких ножей,только выкручивать.
"Надо стараться все делать хорошо: плохо оно само получится."

Андрей Миронов
like
good
bad
shockingly
kascej
07.09.2016 р.
answerview
все ерунда,с ножом или без ножа,пока гриб рос 3 часа грибница далеко ушла 01_smileоб этом много умного написано.
http://elementy.ru/novosti_nauki/432363/Griby_mogut_regulirovat_skorost_mutirovaniya_svoikh_kletok
Змінено: 07.09.2016 р., kascej
1
like
1
good
bad
shockingly
08.09.2016 р. відповів для kascej  
answerview
все ерунда,с ножом или без ножа,пока гриб рос 3 часа грибница далеко ушла 01_smileоб этом много умного написано.
elementy.ru/novosti_nauki/432363/Griby_mogut_regulirovat_skorost_mutirovaniya_svoikh_kletok


дякую, цікава інформація!
☭ = 卐 = Z
Змінено: 08.09.2016 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
kascej
08.09.2016 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
все ерунда,с ножом или без ножа,пока гриб рос 3 часа грибница далеко ушла 01_smileоб этом много умного написано.
elementy.ru/novosti_nauki/432363/Griby_mogut_regulirovat_skorost_mutirovaniya_svoikh_kletok


дякую, цікава інформація!

я уже мухоморов на зиму салом залил,должно хватить до корявых весенних грибов.
like
good
bad
shockingly
08.09.2016 р. відповів для kascej  
answerview

я уже мухоморов на зиму салом залил,должно хватить до корявых весенних грибов.    это как???? 05_shok   чуть подробней расскажи.
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
08.09.2016 р. відповів для olegsuzuki  
answerview

я уже мухоморов на зиму салом залил,должно хватить до корявых весенних грибов.
   это как???? 05_shok   чуть подробней расскажи.

эт шото новое.А вот мухомор  красный, настоянный на спирту или самогоне очень полезная штука , как розтирка при ревматизме, когда крутит руки и ноги.Проверено.
В этом году,в маю месяце я собирал маслюки, попадались зонтики, дождевики и подосиновики.
Сейчас нет смысла в лес ехать, печёт как летом, дождей нет.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
1••16171819202122••28
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин