MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 15:34
44
+10 °С
Вітер: 6 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Поїздка на Говерлу на 50сс: Львів-Івано-Франківськ-Ворхта-Говерла-Івано-Франківськ-Стрий-Львів

Переглядів: 26510
06.09.2009 р.
answerview
львів-іванофранківськ-ворхта-говерла-іванофранківськ-стрий-і накінецьто львів)))))все це понад 500км
кого цікаве шось пишіть дам відповіді бо я не письменик ненаю шо навіть написати)))))але дупа болить))і всі кажуть шо я хворий )))
Автодіагност-електрик м.Львів
Змінено: 29.09.2009 р., akdi
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
06.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
На Говерлу есть подъезд??? На самую верхушку или до какой-то высоты? Как дорога, тяжело добираться? Если есть карта проезда выложи или ссылку на маршруты  18_good
Go for Gold
like
good
bad
shockingly
06.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
ше пару
Автодіагност-електрик м.Львів
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
06.09.2009 р. відповів для xkey  
answerview
ок поже а то чето нет глючит поездка бомба!!!!!
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
06.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
napruklad obovjazkovo trea matu jakycj klasny wkirjany kyrtky jaka nebyde promokatu!!!!!+mogna matu jakicj dow4ovuki jaki ja ycpiwno zabyv)))(i jak ze tak wob ja jih nevzjav i nepiwov dow4 takogo nebyvaje)trowku pomok
p.s stosovno togo htocj pidnimav temy zapotivanja woloma take prunzupi nenabljydalocja pru vidkruti ekrana ho4ab na1 cm)a pru stabiljnij wvudkocti ho4ab ponad 45km i zovcim ni4ogo nepotribno bylo vidkruvatu!
pogoda v karpatah dyge minluva !!!!!tak wo zibralucja jihatu, beritj re4i jaki b mogna bylo pidoditu abo zovcim peredjagnytucja

odnum clovom vot taka to .....wtyka)))poizdka byla zplanovana za 8 godnun do podorogi za kyhlem puva)))))+ neznav de pereno4yvatu ny ze putanja vuriwulocja na miczi (tyda poihav z zarjadnum do telefona,zybnojy w4itkojy)a vcjo octaljne zabyv ny i + nevctug vzjatu bo dymav gart wo nikyda nepojidy)))

сори шо латинкою дуже довго б це набирав би)))))
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
06.09.2009 р.
answerview
Прикольно, в мае я тоже был в тех краях http://ingvar2.at.ua/index/0-32 , еще бы разок туда съездил 01_smile
like
good
bad
shockingly
06.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
зачёт!
Жги резину но не душу.....
0937450963
like
good
bad
shockingly
06.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
ненаю шо навіть написати)))))але дупа болить))і всі кажуть шо я хворий )))

Молодец! А то что все говорят что больной, тем людям просто не суждено нас понять, пусть ходят на работу и сидят дома по вечерам и выходным 18_good
like
good
bad
shockingly
06.09.2009 р.
answerview
18_good  мог заехать, порулили бы вместе 17_wink
Из того, что дуракам закон не писан, не следует, что они не принимают участия в его написании.
like
good
bad
shockingly
EGOR
06.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
Та-а-а-ак, почему не писатель? А ну давай, призывай своего Пегаса на помощь и выдавай народу хоть десяток строк о поездке!
like
good
bad
shockingly
07.09.2009 р. відповів для gnom  
answerview
Прикольно, в мае я тоже был в тех краях http://ingvar2.at.ua/index/0-32 , еще бы разок туда съездил 01_smile

це жестяк там так дорогу було порозмивало?????я був на тому самому мысцы там вже все поремонтували!!!!!да краса ваше бомбааааа а я на 50сс шей в двох)))))самим напевно б було легче чучуть!
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
07.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
)))))одним словом зустрівся з знайомим якого давно небачив,полялякали випили пива за новий скутер і вот давай зіздим на говерлу.....кароче слідуйчий день..
ранок звінок:ну шо їдем?
-да
кароче поіхали нічого невзяли.....взяв тільки зарядку і зубну шчітку)саме головне))))маршрут такий львів-іванофранківськ-яремче ворохта,доіхали до івана франківська почався дощ ткий шо то [мат]!!!!!який проходив і знов починався .....немаючи досвіду в таких довгих поїздках та ше й в дощ можу сказати одне як надиво практично незмок,до пояса весь сухий а балонна курточка справилася файно ну всеж таки проїхавши десь 20км дощ взяв своє!!!!!(висновок був би дощовик елементарний або куртка шкіряна можна було повноціно пересуватися далі)приїхалт до кпп вартовий питає мотоцикл на реєстрації????
-ні
-ну тоді нетреба платити 30 гр за вїзд)))))
-де будете ночувати?(домовилися за базу від івана франка приблизно 6-7 км від підніжя)бла бла  бла переночували піднялися
додому маршрут був до іванофранківська-стрий-ііііі накінецьто львіввввв)))))попа відвалюється бо практично майже незупиннявсяяяяя))))) мореееее задоволенняяяяя раджу всім!!!!!небоятися буде шо дітям розказувати )))))а мої всі знайомі до цих пір кажуть шо я .....)))))маючи машину поїхав на скутері)))))а ше один секрет з мною їздив помічник депутата )))))який нікому непризнається)ну сам на 7 небі вот так)))))всім дякую за коменти)))))шеб погодки шеб кудась махнути!!!!!
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
07.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
всі на таких бритвах  а я тут про якись 50 сс)))))смішно
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
07.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
я не зрозумів від коли слово [мат] не цензурне слово?????
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
07.09.2009 р.
answerview
да....КрутО )))Уважаю....Сам Би Хотів поЇхати )))тай мені нЕ далеко... гг)  18_good
like
good
bad
shockingly
07.09.2009 р. відповів для RL  
answerview
)))))ггггг в мене яякісьзнайомий там готель строє шо є шось там таке чи .....?чи багато хто строє
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
07.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
46_popcorn
Автодіагност-електрик м.Львів
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
EGOR
07.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
всі на таких бритвах  а я тут про якись 50 сс)))))смішно

ничего смешного.
Важно не количество кубиков в моторе, а количество романтики в душе  17_wink когда у тебя будет нечто поболее, то и на большее потянет!  01_smile неплохое начало уже есть  18_good
like
good
bad
shockingly
AN23
08.09.2009 р. відповів для Demitricos  
answerview
И вовсе и не стыдно, когда от такого дела жопа болит! У некоторых по другим причинам болит))))) и то не останавливаются 30_crazy
А у тебя останутся воспоминания, которые не купишь и не забудешь! Так держать! 18_good
like
good
bad
shockingly
29.09.2009 р. відповів для akdi  
answerview
хочу опять туда мне аж пре кинути машину в гараж і опять на скут і вйооооо в карпати.....раз попробуєш і всьооооо як наркотик 63_sarcasticblum  97_topickonesnose
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
03.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
спс  90_giveheart  90_giveheart  90_giveheart  90_giveheart
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин