MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
26.04, 00:42
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Keeway Outlook 150 - висловлюємо свої враження, ремонт, обслуговування

Переглядів: 37349
GiS адміністратор
24.01.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
В этой теме обсуждаем Keeway Outlook 150

Родственная тема: Китайские скутеры на больших колёсах
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
like
good
bad
shockingly
1••2345678••12
20.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
Ну і  останнє  . Можуть брехати в  нижнню  сторону показчики  палива та температури  бо є поганий мінус "масса"  ?  

Ще не достатньо  вигнав  првітря  з  охолоджувальної  системи . Радять просто  підняти достатньо високо перед скута ( на козу) і  дати  йому так  попрацювати  .  Чи то слушна порада ?
like
good
bad
shockingly
20.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
я на водянках не їздив, за рідину не скажу, а масло треба замінити бо там за зиму зібрався конденсат і буде каша, гуму я б не чіпав - воно покаже.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
20.04.2017 р. відповів для User  
answerview
За п'ять зим ))) , п'ять років скут стояв  . Гумма на колесах  чудова ,  я  писав в сенсі -  що вся інша гумма ,  патрубки та шланги - цілі  .

Масло то очевидно із  спец присадками - для  обкатки .
like
good
bad
shockingly
20.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
не буває масла для обкатки, китайці зазвичай заливають що подешевше - так що міняй зразу заодно й побачиш що там.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
21.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
Штатний акумулятор стоїть yuasa ytx 7l-bs . Висота 131мм ширина141мм, товщина71мм. Пусковий ток 100А. Полярність (+)П.  У мене стоїть 5років. Проблем не було ні разу.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
21.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
І масло і охолоджуючу рідину міняй. Охолоджуючу купляй хорошу дорогу. Помпа в цих мопедах дуже ніжна. Заливай спочатку в радіатор під зав"язку . Тоді закривай радіатор і заливай у бачок. Резина ходить довго. Хотілось м"якшу, але штатна ходить довго. У мене 12тис. то мабуть ще 7-10 пройде. Ремінь за 12 тис. відмінний. Масло міняю через 2 тисячі як по букварю. Подивись чи не натянуті провода , що виходять з двигуна. В мене були натягнуті і після 11тис.перетерся один проводок. ,а щоб його спаяти чи замінити прийшлось розібрать пластик, злить масло,тосол і потратити кучу часу. І ще поглянь чи не перекручений трос спідометра в голові мопеда. Читав, що таке буває і трос довго не ходить.
век живи-век учись
1
like
1
good
bad
shockingly
21.04.2017 р.
answerview
Дякую Валерій !  

А   чи можна  промити СОД  дистильованою  водою та  залити  нормальну  рідину  карбоксілатну  ?
like
good
bad
shockingly
21.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
Про  недоліки . Що наразі  мені  не сподобалось . Налаштування варіатора  . В порівнянні з 157qmj на 13  колесі ,  відповідно зі своїми  налаштуваннями . На своєму Джімаксі у варіаторі  зробив дві речі -  поміняв  ролікі  ,  з 13 гр на 13.5 ,  і  ремінь -  на Бандо 835х20 .  Тяга  рівна  ( торкдрайв не  трогав)  -  і в  районі  4500- 5000 приємна  і найбільш  нагружена .
По  тахометру Аутлука  у  нас  тяга в районі  6000- 7000 обертів ,  це -  лажа  .  Треба  здвигати до 5000 .

Мова  про  ролики ( грузики ) . Стокові  так розумію - 12  гр .  Треба ставити тяжчі ,  трошки . Ремінь -  теж очевидно до міліметра ширший  .

Питання :  хто що спробував  змінити  в  налаштуваннях  варіатора ?  Де подивитись  ролікі ?  Що з ремнем ?
like
good
bad
shockingly
21.04.2017 р. відповів для valeri  
answerview
Штатний акумулятор стоїть yuasa ytx 7l-bs . Висота 131мм ширина141мм, товщина71мм. Пусковий ток 100А. Полярність (+)П.  У мене стоїть 5років. Проблем не було ні разу.

Дивно ,  в  мене  напевно не стане -  бо точно  довжина  139 мм .
like
good
bad
shockingly
21.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
Завтра уточню. Поміряю і напишу.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
21.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
Максимальний крутний момент движка на 6000 об. Мені удобно. Це швидкість 50-60 км/год. Сенсу ставити важчі ролики не бачу. І ще .Ти впевнений,що стокові ролики 13 гр. ? Я свої не важив, але люди пишуть 12.1 гр. Коли ставили12.5 то було ще нормально , а 13 і більше,  то мопед ставав тупий. Якщо тобі треба економію топлива то міняй. А я не люблю коли мопед розганяється як хренові жигулі. Мопед і так економний. Я їхав з Києва 60км/год. (новий, обкатка) то проїхав по Києву та до Лубен 220 КМ був повний бак,то 5 літрів не влізло. Вивод -З"їло менше 2.5 літри на сотню. А в місті бере 3.5л. Ну то хто як Їде. До речі .Якщо будеш їздити на 5000 обертів то не будеш використовувати максимальний крутний момент, який на 6000.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
22.04.2017 р.
answerview
Поміряв свій акумулятор і знайшов в інтернеті. Розміри  відрізняються хоч і одна марка. НЕ знаю чому. Є розміри
"Аккумулятор качественный yuasa ytx7l-bs гелевый 114/71/ 131 подходит на многие модели мототранспорта". А мої на фото. Висота 131, а ширина явно не 114, і товщина менше 71.
век живи-век учись
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
22.04.2017 р. відповів для valeri  
answerview
Вибачаюсь за якість знімків. Надворі сніг, а в сараї темнувато.
век живи-век учись
1
like
1
good
bad
shockingly
22.04.2017 р. відповів для valeri  
answerview
Дякую за  фото .    Батарейка motobatt   вже стоїть ,  підійшла  ідеально .

На рахунок  налаштувань варіатора  .  6000 при 60 км г   то  багато . Меньше 5000 теж  погано .  От і  ловити треба  в  районі 5000 -5500 швидкість  65  .  Щоб при  80  км  було 6500 .  Стокові грузи - 12.1 грама .  По своєму  вже  бачу що  мотор треба  перекручувати .  13.5  гр  -  вже знайшов  ролікі ,  а от 13  не можу  знайти .  Від Малоссі  знайшов по  10.5  грамм ( звичний  тюн для  sh)  .
like
good
bad
shockingly
22.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
Завжди стараються використовувати максимальний крутний момент. Тягу дає крутний момент, а максимальну швидкість дає потужність. Ще Енцо Феррарі писав  "Лошадиные силы продают автомобили, а крутящий момент выигрывает гонки." А максимальний крутний момент у нашого двигуна на 6000. Важкі груза рано виганяють ремінь на великий радіус і мотору з малим крутним моментом важко. Тому розганятися він буде довше ніж з грузами розрахованими інженерами. ( А я італійцям вірю). Це можна перевірити секундоміром. Принцип роботи варіатора в тому,що як ремінь вийде на максимальний радіус то швидкість скутера залежить тільки від кількості обертів двигуна. І ніяк не залежить від ваги грузиків. Тому при 80 не залежно від ваги грузиків (в межах розумного)ремінь знаходиться на максимальному радіусі і оберти будуть однакові хоч при 12грам хоч при 13.5грам. Вага грузиків як і велика пружина торкдрайву впливає на динаміку. А як їхати 40, то легші груза можуть не вигнать ремінь на максимальний радіус і при різних грузах будуть оберти різні. Можеш перевірити оберти двигуна при швидкості 80чи 90 ставлячи різні груза.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
22.04.2017 р. відповів для valeri  
answerview
Добре .  Трохи  ще буду спостерігати  за поведінкою  мотору . Але .  Вже з досвіду .  Довше  мотор буде жити якщо його  не грузити  і  НЕ КРУТИТИ  на максимум !  Ніхто не їздить  на авто  доводячи  кожну  передачу до  макс кр моменту  . Це шкідливо . Мова  про бензинові  мотори  .

Обирається  режим по середині -  до моменту  ,  але на достатніх  обертах . Саме це  і  спробую  зробити ,  знайти золоту  середину  . Так і  для  комфортної  швидкості  в 80  км буде краще  ,  і  максимальна шв.  для  обгонів  буде не такою  шкідливою .Вже почитав  про саме наш  мотор ,  обертів  в 8000 він боїться ,  прокладка  під головою  зазвичай  довго  не ходить .


У СШ  14  гр ролики ,  той  самий  ремінь  торк  і  подвижні  щоки шківа  .  14  гр .  На  три кобили сили більше .

То що ,  Хонда  обрали не вірний  режим ?

З повагою .  Ролікі  доречі  не дешеві .  Від 300 грн .  Але брати буду  ті  що  за 600 .
Змінено: 22.04.2017 р., ElGuider
like
good
bad
shockingly
22.04.2017 р.
answerview
Про максималку окремо  .  На  157мому  підняв  її  помінявши  подвижну щоку  на повнорозмірну ,  ну і  ремінь - стоковий  був 842 фірмовий  китайський ,  виявився  коротшим за Бандо оригінал 835 ))) . 7км  по жипіесу  в  плюс ))) .  Тобто 95  км стала максимальною .
Змінено: 24.04.2017 р., ElGuider
like
good
bad
shockingly
23.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
У СШ  14  гр ролики ,  той  самий  ремінь  торк  і  подвижні  щоки шківа  .  14  гр .  На  три кобили сили більше .

То що ,  Хонда  обрали не вірний  режим ?
У СШ стоїть інжектор, 16 к.с і 14 н*м при 7000.А у нас 13.3 н*м і на 3 коняки менше. Все логічно.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
24.04.2017 р. відповів для valeri  
answerview
Наразі  читаю  про  експерименти  з роликами  . Відпишусь  як надибаю  щось цікаве .
like
good
bad
shockingly
24.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
Доречі .Дуже хороший ремінь Мицубоши. В мене стоїть з завода вже 12 тис. і як новий. Думав на 8 тис. поставить Бандо, а вийшло, що  Мицубоши відмінний.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
1••2345678••12
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин